Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » PCOS, szőrösödés. Vank aki sikerrel kezeltette? fórum

PCOS, szőrösödés. Vank aki sikerrel kezeltette? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. jún. 18. 09:44
az elektrolizises ami szerintem valóban hatásos módszer,de fontos hogyan csinálják ,mert ha mellészurkál csak hogy minél többet mehess vissza....na az szivás én ismertem ilyen embert ,elektrokozmetikában dolgoztam egy ideig
56. monyóné (válaszként erre: 55. - Rizsa31)
2011. jún. 8. 19:39
persze nem csak a lelki gondok okoznak betegséget,ez is eléggé összetett dolog.Na meg ki az aki tudja a választ erre?Talán senki.Vagy ha tudja sem árulja el:)Amúgy a gyógyszer ipar az egyik legnagyobb üzlet és BÁRMIT megtesznek a profitért.A gyógyszerek egy része csak placebo....
55. rizsa31 (válaszként erre: 49. - Monyóné)
2011. jún. 6. 21:19
Nagyrészt igen,de pl a csernobili atomkatasztrófa,meg vírusok is sok bajért felelősek,illetve a régi traumák.A mai világ néhány területen nem igazán emberszabású szerintem,pl túl sok elméleti tevékenység,kevés gyakorlati.
54. monyóné (válaszként erre: 53. - Krisz38)
2011. máj. 27. 18:52
ettől lesz a hormon zavar,és annak következménye a szőrnövekedés.Elég csak belegondolnunk,hogy pl a stressz mennyi mindenre hat és mennyi fajta betegség okozója.A hormonok pedig még az orvosok által is eléggé homály téma.Sőt több száz fajta hormon létezik amik mind kapcsolatban állnak egymással.Ezért is szedjük az inzulin szintet szabályozó gyógyszert mert az inzulin is egy hormon.van akinek az agyalapi mirigy hormonjai nem jók,van akinek a mellékvesekéreg...stb.De erről már mindenki sokat olvasott szerintem.Én egy időben szinte bele voltam bolondulva abba hogy megtaláljam a megoldást.Részben sikerült is egy tablettával,de az nem a szőrre hatott hanem a menstruációm jött meg kb 3 év után.
53. krisz38 (válaszként erre: 51. - Monyóné)
2011. máj. 26. 20:02
nekem nagyon sok a lelki bajom, tök kész vagyok.Ettől nőhet a szakáll meg a bajszi?
52. viva70 (válaszként erre: 49. - Monyóné)
2011. máj. 24. 17:52
Ebben van igazság.:(
51. monyóné (válaszként erre: 50. - Gabika79)
2011. máj. 24. 15:55
a probléma ott kezdődik ,hogy talán az ember észre sem akarja venni hogy milyen lelki problémái vannak,ha meg rá is jött akkor pedig nem tudja hogy hogy is kezdjen neki az öngyógyításnak.Nekem a férjem segített a szerelmével.Utáltam a testem,de amikor látom a szemében azt hogy mennyire tetszek neki és szeret akkor elhiszem hogy nem is vagyok annyira selejtes:)A másik hogy amióta megismertem halál pontos a menstruációm,és meddőnek hittek a dokik,a pöttömke meg most is rugdos a pocimban:)
50. gabika79 (válaszként erre: 49. - Monyóné)
2011. máj. 24. 13:19
Ezzel én is egyet értek, valóban minden probléma a lélekben kezdődik, ami aztán kivetül a testre betegség formájában... Csak a lelket néha nagyon nehéz helyre rakni, hogy minden rendben legyen!
2011. máj. 24. 12:32

én Adimetet szedek ugyan az a komponense mint a Metforminnak.Nekem nem hatott a szőrömre.

Ti hisztek abban hogy minden betegség lelki eredetű?Én igen.És szerintem a PCO-s is.

2011. máj. 24. 11:04
Nekem írt fel az endokrinologus egy gyógyszert tavaly, de nem szedtem be, mert az volt a mellékhatások közt felsorolva, hogy fokozott szőrnövekedés, és mellszőrnövekedés:-( Na ezt elolvasván 1 szem nem sok, de annyit nem ettem meg belőle.
2011. máj. 24. 05:40
csak az államon van de ott legalább 200 szál!és rendkivűl erős,már csak kétnaponta a borotva segít.64 éves Mami
46. viva70
2011. máj. 23. 22:02
Nálam 2-2,5 éve jöttek elő ilyen problémák. Hogy mi váltotta ki nem tudom... Arra gondolok, hogy talán a 2008 nyarán kapott szteroid injekciók, meg a fél évvel későbbi fogamzásgátló elhagyás. De, az is lehet, hogy talán a klimax közeledik? Mivel nemsokára 41 éves leszek... Mindenesetre nagyon kellemetlen számomra. Lézer kezelés nálam sajnos nem jöhet szóba, mert egy vagyonba kerül. Így hát marad a kiszedegetés...:((
45. baloghany (válaszként erre: 44. - Evka)
2011. máj. 23. 21:52
Hát igen a jó orvosokon sok múlik :)
44. Evka (válaszként erre: 43. - Baloghany)
2011. máj. 23. 21:40

szedem és semmit nem használ a szőrre.

most azt találtam ki, hogy olyan orvost keresek, aki endokrinológus, nőgyógyász és nő is. Talán hajlandó érdemben segíteni, illetve tud is....

2011. máj. 23. 20:46

Lányok ti a PCOS-ra szedtek met-et ?

Mert az is csökkenti a szőrösödést. Na jó ugye ez nem arra van hatással, hanem az izulinrezisztenciára és ezáltal a hormonokra.

Nekem már ettől is csökkent. Na meg persze a szénhidrát fogyasztást is vissza kell fogni.

2011. máj. 23. 20:34
Amikor összestimmeltünk a férjemmel, nem is tudta, hogy nekem napi 2 órát köll a szőrjeimmel micsodázni. Ma már ezzel együtt szeret, így fogad el, sőt ironikusan még nevet is rajtam, Én meg nem szégyellem. Viszont az időigényessége, meg a macera miatt kikészülök attól, hogy napi szinten miket kell csinálni. Ezeket a perceket ha másra fordítanám, már milliomos lennék. Asszem:-)
41. monyóné (válaszként erre: 40. - Rizsa31)
2011. máj. 23. 12:57
én nagyon ügyelek rá.3 naponta borotválom pl a lábam és krémezem a bajusz részt mert nagyon irritál ha érzem a szőrt:)Most is hajnali 1kor szőrtelenítettem.Ebben elvetemült vagyok:)
40. rizsa31 (válaszként erre: 39. - Monyóné)
2011. máj. 23. 12:47
Engem már látott úgy a férjem.
39. monyóné (válaszként erre: 37. - Krisz38)
2011. máj. 23. 12:30

Én a szüléstől félek.Pontosabban a kórházban nem tudom szőrteleníteni magam.Jetiként jövök haza.:)A férjem még soha nem látott szőrösen,nem akarom hogy kiábránduljon belőlem.

A szőrtelenítést is eddig azért nem csináltattam meg mert úgy tudom kb 2 hétig növeszteni kell a kezelés előtt.Ahhoz viszont szabit kellene kivennem és remeteként bezárkóznom.:)

38. monyóné (válaszként erre: 31. - Baloghany)
2011. máj. 23. 12:28
igen a ch a nagy ellenségünk,de én pl 18éves koromig egy falat húst nem ettem és ma sem a kedvencem.De a nőgyógy is mondta hogy sok fehérjét egyek a terhesség alatt mert akkor nem is vizesedek annyira.észre is vettem ha este ch-t eszek reggelre full bevizesedek.
2011. máj. 23. 08:06
Sokszor azon agyalgatok, hogy majd ha öreg remegő kezű mamóka leszek, ki fogja a szőrgondjaimat megoldani. Magamnak már sem látni nem fogom, vagy ha igen, akkor az öreg kezem sete.sutasága miatt nem fogom tudni a kis csipeszkémmel huzigálni a szőröket. Remélem addigra feltalálnak majd valami végleges szőrbomlasztó kenceficét, mert ha nem, akkor rettenet egy néni leszek. Az unokáim biztos majd mint nagypapájukat fognak bemutatni a haverjaiknak:-)
36. gabika79 (válaszként erre: 33. - Bared)
2011. máj. 22. 21:22
Igen, amíg jártam, nekem is kihullott mindig, azzal nincs is gond, de nagyon lassan csökkent a mennyisége, és ahogy abba hagytam 1-2 hónap múlva már ugyanolyan volt, mint előtte, vagy még rosszabb:(((
35. rizsa31 (válaszként erre: 31. - Baloghany)
2011. máj. 22. 21:00
Szóval ha kevesebb kenyeret ennék,akkor csökkenne a szőröm?de nekem az a kedvencem.
34. rizsa31 (válaszként erre: 29. - Krisz38)
2011. máj. 22. 20:58
A próbafülkék tükre meg pláne kidobja,amit nem vettem észre.:O én inkább törp(szakáll)
33. bared
2011. máj. 22. 20:55
én most IPL-eztetek, és simán kihullanak a szőrök...
2011. máj. 22. 20:53
Az ipl-t én is kipróbáltam, semmit nem ér! Most viszont január óta járok elektrolízises szőrtelenítésre, és fantasztikus az eredmény! Kb.10%-a van már csak meg az eredeti mennyiségű szőrnek! És a mai tudomány szerint csak ez a módszer jár ténylegesen egy életre szóló szőrtelenséggel! Viszont hátránya, hogy fájdalmas és drága, de valamit valamiért:-)
31. baloghany (válaszként erre: 26. - Monyóné)
2011. máj. 22. 20:43
Ebben is lehet valami, de ugye tudjuk, hogy a PCOS-hoz nagy részben társul inzulinrezisztenicia is. Na az pl. a túlzott szénhidrát bevitel miatt van. Sajnos az emberek túl sok fölösleges cukrot és szénhidrátot fogyasztanak.
30. baloghany (válaszként erre: 24. - Evka)
2011. máj. 22. 20:41

[link]


Én ide járok.

Nekem bevált, de mint írtam, nem végleges, de nagyon jól lecsökkent és már kb. évente kell csak járnom. A többi pár szálat kikapkodom ha kell.

2011. máj. 22. 20:05
Holnap mennem kell emberek közé basszus! Már ma este elkezdek csipeszelgetni, hogy holnap reggelre emberi méltóságomban meg tudjak jelenni:-) Még jó, hogy kocsival járok kelek, de néha megrökönyödöm a visszapillantóban :-)) Ki .....ott bajszos hölgy vagyok:-)
28. rizsa31 (válaszként erre: 13. - Monyóné)
2011. máj. 22. 18:24

Az én párom társfüggő,és azok kitartanak még szenvedélybetegek mellett is évekig.:(

Hát én néha elhagyom magam családi körben,majd szólnak,ha zavarja őket!:)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook