Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » PCOS, szőrösödés. Vank aki sikerrel kezeltette? fórum

PCOS, szőrösödés. Vank aki sikerrel kezeltette? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2013. máj. 16. 08:17

Én is szenvedek a szőrösödéstől, engem ez lelkiekben rettenetesen megvisel... Nő vagyok egy olyan testben ami nem is nő...

Legfőképp az államon és az arccsontom mentén van, de sok! Én már nem csipeszelgetek, sokáig gyantáztam az egészet, majd áttértem az epilálásba. De minden szedés egy kész gyötrelem, annyira fáj és kb minden szedés után sírok is. Borzasztó ez lányok!

86. ecus (válaszként erre: 85. - Evka)
2012. dec. 8. 13:37
Hát ha jó a szőrnek akkor szólj nekünk is :-)))
85. Evka (válaszként erre: 82. - Peee01)
2012. dec. 6. 13:15
én nem vettem észre, hogy köze lenne a szénhidrát bevitelhez, de hétfőtől ismét fogyózom és elkezdtem nézegetni a paleo étrendet. Azt olvastam, hogy helyre teszi a cukrot, vérzsír szintet, jo a PCO-ra, hátha jó a szőrnek is....
84. ecus (válaszként erre: 69. - Amacska)
2012. dec. 1. 14:04
szia én is mehetnék a kubba????
2012. nov. 23. 15:05
szia énszilvi ,mostanában csodákat hallok ezekről az otthoni ipl gépekről fórumokon dicsérik sajnos nekem nincs pénzem rá
82. Peee01
2012. nov. 22. 18:25

Sziasztok!


Csatlakoznék a PCO-sok táborához.

Ez a szőrösödés... :( Iszonyat! Amúgy azt vettem észre, ha nem eszem annyi szénhidrátot, alábhagy a szőrnövekedés.

2012. júl. 16. 11:27

Kedves Mindenki!

Szintén PCOS miatt szenvedek a szőrtől.. A legjobban a nyak, áll, pajesz résznél, ami rettenesen zavar, így a mindennapos csipeszelés, és az alapozó bőrpirosodás miatti folyamatos használata nálam sem marad el.. (Alapozó felkenése nélkül nem lépek ki a házból..) A lábamon is elég sűrű, viszont csak borotválni tudom, mert a gyanta/epilátor használatától begyulladnak a szőrtüszőim. Ezért a nyak-áll-pajesz területeken nem is próbáltam meg a gyantával/epilátorral való szőrtelenítést, ha már a lábamon ilyen problémák vannak, érzékenyebb bőrfelüleleten......?

Nektek van valamilyen információtok arról, hogy hogyan lehet megszabadulni ettől a kellemetlenségtől?

Érdeklődtem a "végleges" szőrtelenítésről, amikor azt a felvilágosítást kaptam, hogy végleges szőrtelenítés nincs... esetleg csak "tartós".. De a PCOS mögött hormonális elváltozások is vannak, így a "tartós" sem igazán tart sokáig.. A "hagyományos" otthoni módszereken, és az IPL-en kívül milyen szőrtelenítési módok vannak még, melyet esetleg valaki már kipróbált és megosztaná velünk tapasztalatát?

2012. máj. 23. 22:24

Nekem államon van pár darab szőr ami fekete és nagyon fogyelnem kell rá,mert pár óra alatt akár látszódni tud.. nemtudom hogy tud ennyire gyorsan nőlni ott.


az arcomon nincs Hál isten, a karomon ha kiszedem csipeszel vagy valamivel akkor 3 hétig birja... De nem mindig van pénzem, se időm gyantázni a lábam.. a combom és a vádlimon van nekem sok és nagyon fekete erős szőr dús stb... ha borotbűválom (erre van időm) minden nap kellene csinálni.. de nincs kedvem minden nap,viszont ez a leggyorsabb. A gyanta az 2 hétig virja mióta szedem az adimetet...De mikor kinő.. hát alánől és várnom kell mire letudom megint szedni gyantával.. nagyon látszik mikor nő kifelé... j

á

79. a06975dc32 (válaszként erre: 77. - Tejkaramella)
2012. máj. 23. 22:07
tesztoszteron szinted ha le is megy a szőr sajna ami ott van ott is marad:( nekem mondta a doki. annyit mondott még hogy ami talán segit az a fogamzásgátló,de az sem bisztos hogy segit. . mióta inzulinom rendben van helyre ált a tesztoszteron szintem,,,,szóval 1.2 a szintem.És mégsem változott a szőrösödés. nemjött ki újabb szőr, de ami volt az nemlett se gyengébb se semmi. nem változott semmit:(
2012. máj. 23. 22:04

Én is PCOS vagyok, és inzulinnal is gondom volt... Aztmondta a doki hogyha inzulin helyre áll lesz peterérésem is, és a tesztoszteron szint is normális lesz,. ez megis történt. De a szőrösödés nem múlt el.. sőt... a lábamon a combomon váslimon nagyon erős, és fekete a szőr!!!!!!!


De elhizva nem vagyok sőt 54 kg körüli vagyok, pattanás sincs rajtam , de ez a szőrösödés.... Ugye azért nők vagyunk jó hogy zavar a szőr! ráadásúl fekete,és nagyon lehet látni. gyantázom, de ugye mikor nő ki látszik.. alánől stb... borotválni is szoktam ,mert arra van időm de akkor a szőr másnap megint látszik elég erős....

hogy oldjátok meg és nektek hol van ahol alegjobban zavar?

2012. máj. 16. 14:10

Sziasztok, nagyon sok fórumot és hozzászólást elolvastam már ezzel a témával kapcsolatosan, sajnos úgy látom nem sok reményünk van. 25 éves vagyok, úgy fél éve kezdett el ellepni a szőr. Azaz a sötét pihék a nyakamon, állam, pajesz résznél. Gyantázok,csipeszelek de úgy szörtüszőgyulladásaim lesznek, nagyon lassan gyógyulnak. Próbáltam kiszőkíteni, hát mit ne mondjak borzalmas lett az eredmény. Napi szinten csipeszelek, teljesen magam alatt vagyok. Lehet, hogy bele sem kellett volna kezdeni az eltávolításba, mert úgy látom gyre rosszabb a helyzet:(

Az eredményeimet az endodoki jövő hét csütörtökön értékeli ki, ahogy elnéztem PCO+IR. Törpepálma kivonatot ma kezdtem el szedni, remélem helyrerázza a tesztoszteronom. Néztem az IPL-t, lézert, és a tűs megoldást. A tűs nyomot hagy, a lézer és az IPL állítólag csak a feketékre jó (nekem világosbarna, de nagyon hosszúak és sűrű). Van valakinek valami bevált megoldása?Borsmenta tea? Törpepálma kivonat? Tartós szörtelenítés?

76. krisz38 (válaszként erre: 75. - Amacska)
2012. márc. 2. 21:34
oké köszi jelentkeztem! :-D
75. amacska (válaszként erre: 74. - Krisz38)
2012. márc. 2. 11:37
irtam hogy gyere a klubba!!!!
2012. márc. 1. 21:43
Látom már mindenkinek kihulott a szőre, csak nekem nem:(
73. Evka (válaszként erre: 72. - Krisz38)
2012. márc. 1. 16:31
:(((
72. krisz38 (válaszként erre: 71. - Evka)
2012. febr. 2. 19:54
semmi:-( a szőr csak nő és nő...harmadik endokrinologushoz megyek, junius 7.-re kaptam időpontot még decemberben. fasza:-(
71. Evka
2012. febr. 2. 14:10
valakinél valami kedvező változás esetleg?
2011. jún. 23. 06:27
Szőrösödés, PCOS miatt
2011. jún. 23. 06:26
Lányok nyitottunk egy titkos klubbot,szeretettel várunk mindenkit
68. 3687b4709d (válaszként erre: 64. - Monyóné)
2011. jún. 20. 21:15
nekem bő 5 éve kezdődött.én akkor még nem tudtam mitől is van,és fogtatam egy borotvát és lehúztam vele azt a pár szár szőrt.aztán egyre több lett:-(mindennap kétszer kellett már hogy ne lehessen látni.egyszer télen meguntam és 1hétig nem borotváltam le,jó nagy volt már a szőr és neki álltam epilátorral,sokat kiszedett de a maradékot szemöldök csipesszel szedtem ki.azóta sem volt annyira szépen kiszedve mint akkor!már gyantacsíkoztam is de a hagyományos arcgyanta vállt be és még utánna a maradékot kikapkodom csipesszel.de ez már mindennapos tevékenységem reggel.és ezt unom már!!!!!!!!!!!!!!!
67. gabika79 (válaszként erre: 61. - Amacska)
2011. jún. 20. 20:22

Nem is tudtam, hogy a bőrgyógyász is szokott epilálni! De gondolom ez valami magán doki volt akkor!


Hát én is elgondolkodtam már ezen az öregkori szőrösödésen. De én most annyira bízom ebbe az elektrolízises szőrtelenítésbe, amire járok, hogy tényleg örök életre megszabadulok minden gondtól...

2011. jún. 20. 19:09
én most vettem egy philips borotvát rózsaszinű-nagyon jó
65. amacska (válaszként erre: 62. - Monyóné)
2011. jún. 20. 19:07
sajnos ez a probléma túl nagy biznisz a kozmetikai iparban ahhoz,hogy piacra dobják az ellenszerét ,a terhesség alatt én is paráztam,hogy milyen lábbal jövök haza,de szerencsém volt az epilálás kitartott,,még jó hogy csak azt az egy hetet kellett benn töltenem
64. monyóné (válaszként erre: 63. - 3687b4709d)
2011. jún. 20. 19:04
én bármit bevetnék ha tuti használna,pénzt nem kímélve.Nem is tudom már hogy mennyi pénzt költöttem borotvára,gyantacsíkra,krémre:)
63. 3687b4709d (válaszként erre: 62. - Monyóné)
2011. jún. 20. 18:51
valami bogyót piacra dobhatnának ami meggátolja a szőr növekedést .vagy valami kence ficét:-)
2011. jún. 20. 18:27
én néha abba gondolok bele mi lesz mikor már 70 éves leszek és lehet már nem lesz túl nagy kedvem szőrteleníteni.Ősz hajú,ősz szakállú öregasszony lesz?Ti belegondoltatok már?Bár addig még fejlődik a tudomány:)Remélem szőr terén is:)
61. amacska (válaszként erre: 60. - Gabika79)
2011. jún. 20. 16:20
epilált ő is
60. gabika79 (válaszként erre: 59. - Amacska)
2011. jún. 20. 13:14
Egy bőrgyógyász mit tud tenni a szőrösödés ellen?
2011. jún. 20. 11:00
nekem is csinálta a főnöknőm de egy szállal se lett kevesebb,aztán elmenten egy bőrgyógyászhoz na neki azóta is hálás vagyok,azonnal látványos volt az erdmény ennek már sok éve...most már a klimaxtól félek amugy is medditerrán tipus vagyok
58. gabika79 (válaszként erre: 57. - Amacska)
2011. jún. 19. 21:53
Nekem úgy tűnik szerencsém volt eddig, mert nagyon ügyes, aki csinálja:)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook