Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pattanások, zsíros bőr ellen mi a legjobb módszer? fórum

Pattanások, zsíros bőr ellen mi a legjobb módszer? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
9. LoLiNa (válaszként erre: 7. - Enrosadira)
2007. okt. 31. 05:58
megfelelő előkezelés után nagyon is jó a szappan:)
2007. okt. 30. 21:22

A Garnier 3 lépésből álló szereit használom , még nem túl régtől. És a mattositó párnáját, igaz még nem tisztíttattam ki kozmetikussal, de szinte csoda! Nagyon féltem a kozmetikai szerektől ,de ez kb. már egy hét alatt látványos dolgot produkált!Elhatároztam, a tisztításnak is nekirugaszkodok. Jó tanács! Akinek hasonlók a gondjaik, próbáljátok ki, én már mindentől

féltem, de ez valóban, legalábbis nekem

nagyon bejött! Remélem nem szólom el korán, de nem úgy tünik!

2007. okt. 13. 10:14

en a szappant nem ajänlanäm-a szappan nem arcäpoläsra valo!szäritja a felsö hämreteget es ezaltal melytisztitäs nelkül összehuzza a bört alatta meg szuper täptalajt teremt a bentragadt,gyulladäst okozo bakteriumoknak.

a szappan jo mosakodasra,de csak a termeszetes olajokat es összetevöket tartalmazo:pl. Alverde,DM

A bör ältal termelt faggyu a legjobb börapolo anyag-ha normälisan müködik-de itt jön a stressz,helytelen täplälkozäs,savas belflora,szintetikus kozmetikumok meg sorolhatnäm.ezek mind elrontjäk a bör müködeset.

Tehät meg kell talälni azt az äpoläst ami segit börünknek visszatalälni az önällo,normälis funkciojähoz-ez pedig a vedelem.eg erett bört tilos szäritani,akkor is ha pattanäsos!

2007. okt. 13. 08:06
arcradír és lemosó, naponta. de akár szappanos arcmosás. pár másodpercig rajtahagyni a szappant és csak utána lemosni. de azért nem szétszárítani az arcbőrt :D
5. lányom (válaszként erre: 4. - Enrosadira)
2007. okt. 12. 22:12

Nagyon érdekelne a véleményed mélyebben, ha megtennéd, hogy pár jó tanácsot akár pontokba szedve megírnál nekem. Mit használjak, hol szerezzem be, milyen kozmetikumokkal fedhetem kicsit lagalább olyankor amikor valóban kirügyezek.

Való igaz, hogy ez már nem egy állandó állapot nálam, van amikor 2-3 hónapig sem jön elő egy sem. De ha beindul akár 2-3 óra alatt, szinte a törzshelyen (állam két oldalán)már megis jelenik 1 vagy akár hirtelen egyszerre 3-4 pattanás csoportba szinte. Ami hosszú ideig nem múlik el mert nincs kivezető nyílása, csak duzzadtabb , kidudorodóbb, valósággal fájdalma, és ocsmány lesz. A lányom szerint eltúlzom, de nem ő viseli és szinte mindig olyankor lep meg, amikor valahová elutazunk, esetleg baráti társaságba mennénk, ami nem túl sűrűn fordul elő és olyankor nagyon gátlásossá tesz.Ha megtennéd az üzeneteimben , nagyon hálás lennék pár konkrétabb tanácsért. Semmi elől nem zárkózom el, ami persze anyagilag nem horibilis összeg, de már csak céltudatosan szeretnék szembeszállni ezzel a problémámmal. Előre is köszönöm.

4. enrosadira (válaszként erre: 3. - Lányom)
2007. okt. 12. 17:56

En is ilyen gondokkal küzdök,de miota a termeszethez fordultam szebb es pattanästalanabb a böröm.en 31 eves vagyok es nagyon tisztätalan a böröm.a Dr Hauschka termekei sokat javitottak a helyzeten.en is 1000 fele dolgot kiprobältam,de keves javuläs utän mindig ujrarügyeztem kozmetikus vagyok,tehät kijelenthetem,csoda nincs.vegervenyesen,kezeles nelkül nem mulnak a ragyäk.de a folyamatos,helyes äpoläs sokat javithat.ha borsosnak talälod Hauschkät,probälkozz Ilcsivel.

Van egy zsele is -nem tudom,hogy Magyo.-n lehet e kapni a gyogyszertärban Duac-nagyon hatäsos,en kuraszerüen ajanlom,amikor tämadnak a ragyäk

2007. okt. 2. 23:39

Igen,minden oké. Mégis mint a gomba olyan hirtelen előjön 1 vagy akár több pattanás is. Egyszerűen gátol az éetvitelemben, nagyon elkeserít. Van amikor 1-2 hónapig eegy sem , aztán nincs megállás. 44 évesen biztos megértitek ,hogy már nem tudom ezt elfogadni.

Ha valaki Miskolc vagy környékén tudna javasolni jó bőrgyógyászt, gyógykozmetikust, még megpróbálnám . A GARNIER termékeit javasolták most nekem ,de nem ismerem,félek, hogy még rosszabb lesz.

2007. okt. 2. 20:49
Belgyogyaszatilag is minden OK? Anyagcsere, hormonok?
2007. szept. 30. 16:05

Szerintem ilyenkor bőrgyógyászhoz érdemes fordulni. De mi a teendő ha a bőrgyógyász kb 3 hónapos kezelés után elég jó eredményt ér el, de majd kis idő elteltével kezdődik minden előről.

Jelzem góckutatás....stb is rendben.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook