Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az arcon lévő pattanások miatt megmaradt hegek eltűntetésére melyik kezelés a legjobb? Gyógynövényes mélyhámlasztás, dermaroller kezelés..? fórum

Az arcon lévő pattanások miatt megmaradt hegek eltűntetésére melyik kezelés a legjobb? Gyógynövényes mélyhámlasztás, dermaroller kezelés..? (tudásbázis kérdés)


2013. jún. 21. 12:51
SZERETNÉK KÉRNI TANÁCSOT AZ ILCSI NÉNI UBORKÁS HÁMLASZTÓS SZETTJÉHEZ. RÉGEBBEN CSINÁLTAM, DE ELFELEJTETTEM A SORRENDET. KÖSZÖNÖM A SEGITSÉGET:-)
9. f5cd9eff0f (válaszként erre: 8. - Kiskatica)
2013. jan. 30. 22:21

Egyre jobban elégedet vagyok a két módszer alkalmazàsàval. Ma rêg nem làtot nö! ismetösöm megdicsêrt. A neostrataból adtam a növêremnek karàcsonykor, ma làttam ês elképesztöen simànn pórusmentesebb finomabb a böre. Olcsób megoldssok, mint ax àllandó kozmeyikushoz jàràs ês sokszorta etedmênyesebb.

Remélem megtalàlod a sajàt neked jó módszert, szerintem egy próbàt megér. Hamar el kell kexdened mert közeleg a napsütés!

8. kiskatica (válaszként erre: 6. - F5cd9eff0f)
2013. jan. 30. 20:47

Ezügyben már beszéltem is kozmetikussal,úgyhogy én is kipróbálom.

Ha használ a kezelés,akkor meg lehet,h itthonra is beszerzek vmi kencét,h még jobb legyen az eredmény.

Mivel írtál egy-két példát,így könnyebb lesz keresgélni.

Köszönöm szépen a hasznos infókat. :)

Már csak túl kell élnem. :)

7. f5cd9eff0f (válaszként erre: 5. - Kiskatica)
2013. jan. 26. 14:46
Bocs a hibálért, telefonról irok. Még annyit, hogy a másik fóumon vannak hasonló problémàval harcolók, ök biztos jobban tudnak segitenu. Sok sikert! Tényleg ovatosan a hàmlasztással!
6. f5cd9eff0f (válaszként erre: 5. - Kiskatica)
2013. jan. 26. 14:39

Ép tegnap elött rolleteztem. Tegnap vörös voltam, mint a cékla, ma màr az ajkam körül önmagàtól hàmlik.

Mindenki màsra esküszik, ên kb 2 nap múlva elkezdem felvàltva kenni az isis glycolsavasàval és a neostrata aha-s testàpolojàval. Az utóbbi kiméletesebb, az elözöt óvatosabban kel, ki kell tapasxtalni. Gondolom a fél év valami orvosi erösségüre vonatkozik. Van nekem Tca is de egyszer hadznàltam csak, hàmlott nagyon töle, féltem többet àrtok vele. Talàn egy jó kozmetikussal kelene beszélned. Elöszor nekem is ö csinàlta a rollerezést sok pénzért évekkel ezelött, ma màr tök jô itthon magamnal. A hàmlasxtàs kényesebb dolog, bàr a neostrata hàmlasxlokorongjait kozmetikustôl vettem, axtàn az Ilcsi aha most meg ezek az erösebbek. Mindenképp óvatosan!

5. kiskatica (válaszként erre: 4. - F5cd9eff0f)
2013. jan. 25. 22:22

Már olvasgattam,de újra átnézem akkor. :)

Egyre jobban hajlok a dermarolleres kezelésre,de még mellette gondolkozok gyógynöv.mélyhámlasztáson is.Azt olvastam,h hámlasztás után legalább fél évnek el kell eltelnie ahhoz,h dermarollerezni lehessen,de fordítva vajon h van ez? Ha d.rollereztetek most és 1 hónapon belül hámlasztok is,akkor az úgy jó lehet?

A magyarázat,h tavaszra már szép arcbőrt szeretnék. :)

Köszönöm a választ :)

2013. jan. 25. 20:09
Mindenképp dermaroller. Van itt fórumja, otthon csináljuk, javaslom h olvasgasd. A glycolsavas vagy aha hámlasztàs /szintén otthoni/ nekem nagyon jó, bar nekem foltjaim voltak. Ma màr alig làtszik, simàbb börkép. A sima ilcsi aha+esemeny elotti is jó, de van màs ami ütösebb. Sok sikert.
3. kiskatica (válaszként erre: 2. - Julcsi83)
2013. jan. 25. 15:31

Oké,ez már egy pont a dermarollernek. ;)

Megnéztem,sztem elég meggyőző.

Köszönöm szépen a hozzászólást . :)

2013. jan. 25. 07:02

Szerintem a dermaroller.

Mudjahid Zoli arcát is olyannal varázsolták szebbé.

Van blogja is. A keresőbe azt kell beírni, hogy "Mudjahid Zoli arca".

A kozmetikusod pedig majd tudja, hogy milyen kezelések kellenek emellé.

Sok szerencsét!

2013. jan. 25. 02:59
Az arcon lévő pattanások miatt megmaradt hegek eltűntetésére melyik kezelés a legjobb? Gyógynövényes mélyhámlasztás, dermaroller kezelés..?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook