Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pattanások, zsíros bőr ellen mi a legjobb módszer? fórum

Pattanások, zsíros bőr ellen mi a legjobb módszer? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
39. 6c5f346e46 (válaszként erre: 38. - Enrosadira)
2008. szept. 26. 12:10
Allergiás vagyok a csalánra és a csalános dolgokra,fulladok már a szagától is és nem is szeretem,a csokiról nem vagyok hajlandó lemondani,mert amikor nem ettem csokit akkor is ugyan olyan volt az arcom emellett még elvonási tüneteim is voltak,mert én csokifüggő vagyok,olyan ez nekem mint a drog,meghalok érte,imádom....Az olajos magvakat,pl szotyi,dió..stb ezeket nem szeretem...sok mindent kipróbáltam,és ugytünik az használt amire nem is számitottam...
2008. szept. 26. 10:37

A teazas nagyon jo,mert meregtelenit.Ihatnal neha csalant is,de csak mertekkel.

kerülni kell a csokit,olajos magvakat,szarito kremeket,alkoholos tonikokat.

Az aknesol brutalis,en semmikeppen nem ajanlanam!!!

2008. szept. 25. 18:29
Én egészen addig nem is tudtam mi az a pattanás amig meg nem szültem a lányomat,6 évet küzdöttem a pattanásokkal,szerintem nincs olyan szer a világon,amit nem próbáltam ki,voltam orvosnál,minden eredményem jó volt,hormon szintek mit tudom én még mi minden..jók voltak a szerek is amiket vettem egy ideig és most...már már beletörödtem amikor a munkahelyen renszeresen elkezdtem teázni és azt vettem észre,hogy eltüntek a ragyák és nem jöttek helyettük újak,most már egy éve rendszeresen teázom ,főleg zöld tea de feketét is szoktam....szerintetek?lehet benne valami?én erre gondoltam...mi a véleményetek????meezy
2008. júl. 28. 22:29
teafaolajos ecsetelők is segítenek a pattikra
35. elvisz20 (válaszként erre: 34. - Kiscsaj16)
2008. júl. 28. 22:05
Menj el szaunázni hetente 2szer,én nekem pár alkalom után babapopsi arcbőröm lett. Kiürül a faggyú,egészséges leszel és ellenállóbb,és ad egy hihetetlen új komfortérzetet az embernek.PATTANÁSOSOK!!!!!!!!!!!!!! TUTI RECEPT!!!!!!!
2008. júl. 25. 23:48
sziasztok már én is használtam 1 csomó mindent pattanásra és miteszerre, de hiába most Aknesolt használok, de viszket tőle a bőröm és kifehéredik nem tudom h miért, most mit csináljak ne kenjem vele az arcom többett???kérlek segitsetek előre is köszönöm
33. anbene
2008. máj. 14. 11:24
Én a jó öreg Aknesol-ra szavazok. A gyógyszertárban gondolom, még mindig lehet kapni.
2008. ápr. 25. 11:53

Sok sok pattanásost kezeltem már bioptron lámpával, igen jó eredménnyel.

Van olyan is, akinek már hormonokat kellett szedni, neki is jó volt.

Ha kell a sajátomat eladnám, úgyis egy nagyobbra szeretnéám cserélni.

31. emrus
2008. ápr. 18. 07:35

Igen viccnek szántam, de van egy érdekes dolog, a fiam aki most 25 éves irgalmatlanul pattanásos volt és nagyon nagyok is voltak rajta, orvos, kozmetikus minden volt, arca, háta tele volt.

Három éve él együtt a mennyasszonyával és mára teljesen eltüntek a pattanásai.

Most erre mit mondjak, döntsél te, én nem tartom egy rossz gyógymódnak.

2008. ápr. 17. 22:55
hat nekem ami beszokot valni ha bevan gyuladva eszakara fogkremel bekeni es regelre ha szerencseje van ki jon a feher es akor ki kel nyomni es arc szeszel szarija napal es par nap le szarad
29. pracc
2008. ápr. 17. 22:33
élesztő evés,szex, kénes szappan :)) tényleg
28. csilla80 (válaszként erre: 26. - Emrus)
2008. ápr. 17. 22:29

Ezt ugy-e viccnek szantad???

Marmint a szex es a pattanas osszefuggeset...

2008. ápr. 17. 22:26

grapefruitmagkivonat-csepp fertőtleníti és lehuzza a gyulladást. de bőrgyógyásznak is meg lehetne mutatni.

kitta73nak

26. emrus (válaszként erre: 25. - Kitta73)
2008. ápr. 6. 09:37

Gyógyszertárben lehet kapni recept nélkül Tetran kenőcsöt próbáld meg. De jó rá ha borotvaszesszel kenegeti naponta töbsször is.

Meg állítólag nagyon jó hatással van rá a szex, minél nagyobb a pattanás, annál több.

2008. ápr. 6. 09:11

Sziasztok!

Valaki tud segíteni?

Páromnak a szájánál hatalmas mérges pattanás jött ki,és nagyon fáj neki nem akar elmúlni.Próbált ki rá krémeket,de nem segített.Sőt most mellette egy újabb kezd neki kialakulni.Sose volt pattanása,főleg nem ilyen.Valaki nem tud rá valamilyen hatásos gyógymódot.köszönöm sziasztok

2008. jan. 12. 22:52
kénes szappan langyos viz
23. enrosadira (válaszként erre: 22. - Leara)
2007. dec. 13. 15:37
igen,a kinyomosba is belekerülnek a bakteriumok az ujjadrol-kevesebb mint a tegelyesbe,de lass csodat-igen.Ahogy lehuzod az ujjad a kinyomon,a csöbe maris bekerültek a gonoszok-es innen mar szabad az ut lefele a krembe-de probalgasd csak eladni-tedd fel az ebay-re!
22. leara
2007. dec. 13. 14:42
enrosadira-ez nekem szólt? ez a normaderm krém kinyomós, nem hizem hogy a baktériumok két kinyomás után ellepték volna a krémet, nem is beszélve arról hogy Kinyomod és nem belenyúlsz a krémbe. A zselé szintúgy pumpás, és egyszer lett megnyomva:)nem jött be-de ezért még nem fogok egy közel 8000ft-os szettet kidobni-lehet hogy másnak pont ez a termék nyújt majd segitséget.
2007. nov. 25. 20:37

Szerintem a hasznàlt krèm olyan mint a hasznàlt bugyi..Tudod mennyi baktèriumod tanyàzik màr benne?!-akkor is ha tubusos!Kozmetikuskènt tiszta kèzzel sem nyùlok a tègelybe-csakis spalettàval.

Szerintem dobd ki ès vegyèl olyat amilyet szeretnèl!

20. leara
2007. nov. 23. 14:55

Sziasztok!


Szeretném eladni a vichy normaderm arctisztító zselémet és normaderm hidratáló krémemet. Kifejezetten problémás bőrre alkalmas mindkettő, háromnegyedig van mindkettő, kedvező áron elpasszolnám:)Csere is jöhet

19. lányom (válaszként erre: 18. - 1a50c86bb0)
2007. nov. 8. 02:01

Bocsi! A derby ajánlott, de neked meg azért írtam mert azt írtad, hogy ha ismerem az összetételeket, hogy kenhetek fek GARNIERT. Ezért válaszoltam ,hogy a kozmetikaiakat nem ,de már ösze vissza nem ugrálhatok, bár a természetes alapanyagúak jobban tetszenének, gyógyszertári készítményt( gyógyszert) ha nem fontos nem szeretnék.

Próbáld már légyszi, az eddigiekből összerakani, ez lehet hogy a fáratságomnak, vagy az éjszakai HOXA.-nak a jele. :) :)Üdv.

18. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 17. - Lányom)
2007. nov. 5. 01:22
"Én szivesen fogadtam a tanácsod"- ne haragudj, ezt nem ertem. Nem keversz valakivel?
17. lányom (válaszként erre: 16. - 1a50c86bb0)
2007. nov. 4. 21:29
Dehogy ismerem!!!!! A kozmetikaiakat nem!!!!!!!!! A gyógyszertárit igen ,de azt ha nem feltétlen kell, akkor inkább mellőzöm! Le is írtam, egy kozmetikus javasolta,. Eddig még nincs gondom, a patik eltüntek, porusaim összébb húzódtak és kevésbé zsíros a bőröm, na de rögtön nem válthatok én csak azt írtam, meg azt hogy köszi a javaslatot mert a természetes hatóanyagúak szimpatikusabban hangzanak. De nem változtathatom össze vissza , amikor írtál , akkor meg már el elkezdtem a Garnier termékeit. Tudod az én problémám? Én szivesen fogadtam a tanácsod , csak érted,nem merek össze vissza változtatni, pont azért mert azt tudom, hogy azzal még többet árthatok a bőrömnek. Hála gyógykészítményekre nincs szükség , bőrgógy koll. azt mondta, de én szenvedek a gondokkal nem ő.Azt mondta, azért nem ráncos 45. évesen egyáltalán az arcod mert zsíros a bőröd. Kedves ,ugye!
16. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 15. - Lányom)
2007. nov. 3. 13:53
Kicsit furcsallom, ha ismered az kremek osszetevoit, miert Garniert kensz magadra. En akkor sem kennem, ha fizetnenek erte.
2007. nov. 2. 20:13
Én megtaláltam! Valóban jónk tünik, már csak ezért is előszöri olvasásra mert természetes anyagokat tRTlmZ. köszi.Bár már a GARNIER termékekkel próbálkozom, de ha mégsem lenne jó, akkor itt az ujjab jó ötlet, mert tudod röktön nem lehet váltani, időt kell adni ezeknek adolgoknak! Köszi!
14. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 13. - Gerby)
2007. nov. 2. 16:09
Nem talalhato a weboldalon teljes anyagosszetetel egy termekhez sem.
13. gerby (válaszként erre: 12. - 1a50c86bb0)
2007. nov. 2. 15:50

Igen ajánlom!

A többi "kóficcal" ellentétben ez nincs teli vegyi anygaggokkal ami csak roncsolja a bőrt.

Termálvízes alapanyaga van és nagy mennyiségben tartalmaz ásványianyagokat és nyomelemeket.

Bővebben olvasshatsz itt róla:

www.larocheposay.hu

12. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 11. - Gerby)
2007. nov. 1. 14:11
Ajanlod? Es tudod, mi van bennuk?
11. gerby
2007. nov. 1. 12:42

La Roche Posay Effaclar termékeit ajánlom kifejezetten promlémás bőrre van.


[link]


Plusz ami még nagyon látványos és hatásos Isotrexin gél 900 Ft körül van receptre.

Kifejezetten Akne kezelésre, pattanásra és miteszerre van és nem kell drága gyógyszerekkel mérgezni magatokat.

2007. okt. 31. 18:18
Eddig én mindig használtam szappant, spéci zsírosodásgátlót, BABA-szappant,mézszappant, de nem igen használt. A garnier felhabositott arctisztítója + tonik+ mattosító hidrátáló nekem csodát tett. Napközben néha néha ,áttörlöm egy mattositó kendővel, és ilyen már régen nem volt az arcbőröm, olyan sokat használt, SŐT. Napról napra jobb. Koromnál fogva szemem köré egy kis plussznak meg fogom venni a szemránckrémét is.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook