Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pánikbetegség - Tapasztalatok. Kinek mi segített? fórum

Pánikbetegség - Tapasztalatok. Kinek mi segített? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Pánikbetegség

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1896. klfrkl (válaszként erre: 1895. - Sziszi99)
2020. okt. 6. 21:09
Szia Szilvi. Norbert vagyok és átérzem a helyzetedet.A pánikra kellene szedned valami antidepresszánst /Escitil, Rexetin/. Ezek jó készítmények viszonylag kevés a mellékhatás. Én ettem mindkettőt. Én meg híztam 4 kg-ot a gyógyszerektől. Nekem komoly problémáim voltak. Írj privátban segítek neked legalábbis szóban. E-mail címem :klfr@freemail.hu. Üdv: Norbert
1895. Sziszi99 (válaszként erre: 1894. - Mica2)
2020. szept. 21. 10:42
Köszönöm a tanácsokat! Már mástól hallottam ezekről, de még nem próbáltam, de mindenképp kipróbálom. Az antibiotikumot már nem szedem. Egy hétig szedtem még augusztusban. De teljesen kikészült az emésztő rendszerem és tényleg semmit nem bírtam enni, mert mindentől rosszul voltam. Most elkezdtem a Linex Complex probiotikumot, ami már rövid időn belül segített és mostmár az evés egyre jobban megy.
1894. Mica2 (válaszként erre: 1893. - Sziszi99)
2020. szept. 21. 02:04
Az antibiotikumot nem kellene szedned, mert karositja a belbakteriumokat is. Emesztesei problemaid vannak? A gyulladast kellene csokkenteni a szervezetedben, kutatasok igazoljak, hogy sok depressziosnak segit. Ket tanacsot tudok hozza mondani. Az egyik a ketogen etrend. Ez elsore eleg drasztikusnak tunhet. Nagyon jo eredmenyeket lehet vele elerni gyulladascsokkentesnel. Mindenkepp egy hozzaerto dietetikus tanacsa alapjan kezdj bele, mert ha nem jol van osszerakva, akkor komoly hianytunetek jelentkezhetnek. Podor-Novak Reka foglalkozik ezzel az etrenddel, o dietetikus, youtube-on nezd meg a videoit. A masik, ami segithet a buteyko legzesterapia, gyulladascsokkento hatasa is van. A terapia eleg draga, lehet rendelni buteyko ovet, ami mar joval olcsobb.
1893. Sziszi99 (válaszként erre: 1891. - Mica2)
2020. szept. 20. 14:11
Szóval kb minden orvos hülyének néz...
1892. Sziszi99 (válaszként erre: 1891. - Mica2)
2020. szept. 20. 14:10
Szia. Igen volt rengeteg vérvétel mostanában, és sokszor magas volt a crp, meg a fehérvérsejt szám is kicsivel több volt. Meg hőemelkedés is jelentkezett többször, ami mindig lement magától. Antibiotikumot kaptam, semmit nem segített, minden ugyanúgy ment tovább. Legutóbb a kálium szintem volt nagyon alacsony, azt helyretették tablettákkal meg infúzióval. De senki nem tudja megmondani milyen gyulladás lehet a szervezetemben. Mindenki csak a pánikzavart mondja és nem is foglalkoznak mással, pedig attól hogy az van, nem hiszem hogy ezeknek az értékeknek el kéne térniük a véremben.
1891. Mica2 (válaszként erre: 1889. - Sziszi99)
2020. szept. 19. 23:31
Szia Szilvi. Voltal mostanaban vervetelen? Nem magas a crp szinted? Ez mutatja, hogy van-e gyulladas a szervezetben, amit mostanaban egyre tobb orvos kot ossze a depresszioval. Ha magas, a gyulladast kell csokkenteni, igy javulhat az allapotod.
1890. c5c9c868cd (válaszként erre: 1889. - Sziszi99)
2020. szept. 16. 20:06

Szia Szilvi!

Írtam privátban.

1889. Sziszi99
2020. szept. 16. 17:38

Sziasztok!


Sokat fogok írni, de remélem valaki végig olvassa. Remélem tud valaki itt segíteni akár egy jó tanáccsal, akár csak azzal, hogy beszélgetünk. 21 éves vagyok. Egész tinikoromban depressziós voltam, persze ezt sose mutattam ki a barátaim felé, csak a családom tudta, hogy sokszor ideges vagyok, sírok, nem bírok reggel kikelni az ágyból, nem lehet sokszor hozzám szólni. Még sokszor öngyilkos gondolataim is voltak. Aztán ebből kijöttem valahogy, amikor elkezdtem az egyetemet, sikerült pozitívabban állnom mindenhez, de aztán 1 év múlva otthagytam, mert nem ment, elvégeztem egy OKJ-t, és most újra úgy döntöttem, hogy egyetemre megyek egy másik szakra. Igen, csakhogy nem tudom elkezdeni. Augusztus elején volt egy rosszullétem, nagyon magas volt a pulzusom (volt hogy 180ig felment) és a vérnyomásom. Azt hittem egyszeri, de azóta többször is előfordult. Végigjártam minden orvost, de nem találtak fizikai okot. Nem merek kimenni a házból, állandóan szorongok. Nem tudok aludni, mondjuk ez évek óta így van. Concort szedek a magas pulzusomra, meg Xanaxot esténként 0.25öst. Ataraxot írt ki helyette az orvos, de nem tudom be merjem e venni. Vitaminozok is. Nem bírok enni, kicsit több mint 1 hónap alatt fogytam 10 kilót. És úgy érzem senki nem ért meg, és mindenki mondja, hogy csak akarnod kell, és el tudsz menni az egyetemre, meg ki tudsz menni az utcára egyedül, de ez nagyon nem így van. Mert én akarom, én meg akarok gyógyulni, és teljes életet akarok érni. De zombinak érzem magam, és állandó félelemben élek. Mit tegyek? Még a mindennapi feladataimat is alig bírom ellátni. Voltam pszichiáternél, de az is úgy jött, hogy indulj el, ha rosszul leszel, akkor rosszul leszel. És akkor mi van? Hát a sírás fojtogatott ott is, hogy nem azt kapom amit vártam. Megyek még pszichológushoz, hátha az jobban meghallgat. Köszönöm aki végigolvasta, remélem itt kapok valami segítséget. - Szilvi

1888. klfrkl (válaszként erre: 1887. - Kiskakas 44)
2020. szept. 3. 13:15
Szia Andi. Milyen gyakran vannak pánikrohamaid? És mióta vagy pánikos? Én szívesen beszélgetek veled, hasonló cípőben járok.Illetve szedsz valami gyógyszert? Norbert
2020. aug. 28. 23:44

Sziasztok Andi vagyok.. Pánikbeteg.

Ma az utcán elkapott egy erős pánikroham. Nagyon megijedtem, beszaladtam egy üzletbe ott kértem segítséget.. Nagyon rossz volt 😪😪😪😪😪😪

1886. klfrkl (válaszként erre: 1883. - ZsK)
2020. aug. 17. 20:35
ÍRJ NEKEM ZSK. ÉN BESZÉLGETEK VELED DE CSAK PRIVÁTBAN. NEM AKAROM A FÉL ÉLETEM KITEREGETNI ITT. VÁROM NAGYON E-MAIL CÍMRE !!!!!!!!!!!!!!!!
1885. klfrkl (válaszként erre: 1883. - ZsK)
2020. aug. 17. 20:30
Leírom neked részletesen a gyógyszereket mire kell figyelni. Sajnos sokat próbáltam nem sok segített.
1884. klfrkl (válaszként erre: 1883. - ZsK)
2020. aug. 17. 20:27
Szia ZsK. Norbert vagyok írj privatban klfr@freemail.hu e-mail címre, írok neked hátha tudok segíteni neked. Norbert /várom/
1883. ZsK
2020. aug. 16. 12:54

Sziasztok!


28 éves nő vagyok, és több mint fél éve vagyok pánikbeteg. Még csak 2 hete mentem el pszichológushoz, és jövő héten megyek pszichiáterhez ezzel a problémával, mivel eddig próbáltam egyedül megoldani a dolgot de sajnos úgy tűnik, nem tudom. Tavaly nyáron volt egy nagy szerelmi csalódásom, és ki sem heverve azt, beleugrottam egy másik "kapcsolatba". Onnantól fogva nagyon rosszul lettem, tériszonyom lett, pánikrohamok törtek rám, de próbáltam úgy csinálni mintha ez semmi komoly nem lenne, és mindenki előtt rejtegettem de közben a probléma nem múlt el. A kapcsolat a másik sráccal véget ért, és jobb is lett a helyzet, de nem múlt el. Sokszor tört rám remegés, nem szerettem sok ember között lenni, és 2-3 hete napi szinten ekörül forognak a napjaim, hogy mikor leszek rosszul, és kényszergondolataim is vannak. Szeretnék megint olyan lenni mint tavaly nyár előtt, de egy éve nem vagyok boldog és jelenleg nem látom azt hogy az lehetnék valaha is. Félek saját magamtól, hogy nincs irányításom az életem, a testem és a gondolataim felett, mintha kihúzták volna a talpam alól a talajt. Ha valaki szeretne erről beszélgetni, írjon nyugodtan, jó lenne valakivel beszélni. Lehet írok másik fórumra is, most kezdek még csak komolyan harcolni ezek ellen az érzések ellen mert egyre rosszabb. Ha valakinek van még valami tanàcsa, ami bevált a rosszullétek, kényszergondolatok ellen azt szívesen meghallgatom. Sajnos most nagyon erre fókuszálok és erről szól minden napom/ gondolatom, és néha nagyon szomorú vagyok, annyira mint még soha.

1882. Sly001 (válaszként erre: 1881. - Klfrkl)
2020. aug. 11. 01:08
Köszönöm, akkor én is úgy tudom majd csökkenteni, hogy átváltok Frontinra, mert abból van 0.25 is, és vagdosható, lehet csökkenteni.
1881. klfrkl (válaszként erre: 1880. - Sly001)
2020. aug. 10. 15:32
Szia Sly001. A HELEX már sok nekem, azért tértünk vissza a FRONTINRA. 3*1 vagy ahogy érzem, fél szemek. Az állandó hasizomfeszülés ami problémám, olyan mintha terhes lennék, fel lennék fújódva de nem vagyok.
1880. Sly001 (válaszként erre: 1879. - Klfrkl)
2020. aug. 9. 14:35
A helexet ezek szerint lecserélték frontinra? Mondta az orvos, hogy miért? Elvileg mindkettőnek ugyan az a hatóanyaga, alprazolam. Csak a helexet nem szabad elvágni, mert akkor nem lesz nyújtott hatása.
1879. klfrkl
2020. aug. 7. 23:21
Sziasztok. Norbert vagyok 45 éves, és borzasztó dolog a pánik, depresszió, és a generalizált szorongás is.Átéltem mindet. Ez év elején pánikrohamok, OK ESCITIL 10 mg OK 2 hónapig, utána hatása semmi és visszajöttek a tünetek. Utána kipattogtam, bőrpírem lett, és azt hittem a gyógyszertől de nem hanem a sok kortizol hormontól. Utána generikumok SCIPPA, ESCITALOPRAM TEVA. Semmi. Ezután olyan szarul lettem nyomott a fejem, szapora pulzus, halálfélelem, zsibbadás stb. Kórház zárt osztály 12 nap, DULSEVIA 60 mg, HELEX SR 0,5 mg, 1-0-2, délben SPITAMIN 5 mg, reggel még BETALOC 25 mg szapora pulzusra. Kijöttem le voltam szedálva a világomat nem tudtam 2 hétig. Azóta még mindig nem jöttem rendbe, vissza ESCITIL és FRONTIN. Jelenleg pedig FRONTIN 0,5 mg 3*1, illetve MIRZATEN 15 mg este 1 szem. Hasi szorongásom lett. Felfúvódás, hasi nyomás, nehezebb légzés. Mindenféle vizsgálaton voltam már minden negatív.Írjatok, ha van véleményetek. Norbert
1878. Peti1988 (válaszként erre: 1876. - Nikike1988)
2020. jún. 28. 13:29
Szia neked is csak azt tudom javasolni h keress fel egy erre a területre szakosodot pszichiátert. A nyugató csak időhúzás sajnos..nem szünteti meg a problémát.
1877. Peti1988 (válaszként erre: 1875. - Arwen2)
2020. jún. 28. 13:22
Szia. Sztem el kellene menjél egy erre a területre szakosodott pszichiáterhez. Ha már gyógyszert szedsz(nyugtatót), nem is értem h miért nem antidepresszáns szedsz..? Rajtam az segített. Helyre állítja az agy szerotonin szintjét. Én ezt javasolnám..keress fel egy pszichiátert. Próbáld meg. És ő majd elmondja h mi legyen.
2020. ápr. 15. 11:47

Sziasztok

Küzd valaki közületek szédüléssel bizonyztalanságérzéssel?


Decemberben a szédülés miatt sürgősségin kötöttem ki...persze semmit sem találtak îgy hazaküldtek.majd itthon bevettem egy frontint és elmult..azòta szedtem 0.25öt naponta vagy 2 naponta..

Most viszomt olyan erősen jönnek elő a tünetek hogy 0.5re váltottam és van hogy napi 2 is alig elég...

1875. Arwen2
2020. febr. 10. 17:23
Sziasztok. Új vagyok a Hoxa-n. Szerettem volna hasonló panaszokkal küzdőkkel levelezni. 2 napja egyik pillanatról a másikra hirtelen fejfájás, szédülés, ájulás-szerű állapotot tapasztaltam magamon. Férjem bevitt az orvosi ügyeletre. Megvizsgáltak, már amennyire lehet. Nincs stroke-om, nincs infarktusom, mondták, és nyugodjak meg...Emlékeim szerint 3 éve volt egy hasonló eset, akkor mentő jött ki hozzám. 2 éve Frontin-t szedek (0,25), mert nem tudok aludni. Most már nem használ, és a nap bármely szakában előjön a szorongás. Pl., ha délután ledőlök egy kicsit (ez ritka, mert hétköznap dolgozom). Ilyenkor nagyon szapora a pulzusom és az átélt korábbi ájulás-szerű állapot miatt halálfélelmem van. Ma a háziorvos a pajzsmirigy-értékek miatt labort írt elő. Vidéken erre 1 hónapot kell várni...közben marad a pánik? Holnap (saját kérésre!) beutalót kapok kardiológiára, ki tudja, mikorra? Addig mit tegyek, hogy kerüljem el? A tényekhez tartozik, hogy 52 éves vagyok, pár hónapja elmaradt menzesszel, hőhullámokkal. Valahogy elcsesződött minden. Örömmel várom segítségeteket/tanácsaitokat. Köszönöm.
2020. febr. 8. 22:19

Sziasztok!


Már több mint 5 éve vannak szorongásos, pánikszerű tüneteim. Jelenleg egyetemre járok, de sajnos a szorongás miatt nem tudok valami jól teljesíteni. Szívesen beszélgetnék olyanokkal, akik hasonló gondokkal küzdenek. Írjatok privit! :)


Ha pécsi vagy, akár össze is futhatunk.


20/L

1873. aybeekay
2019. okt. 3. 11:27

Sziasztok!

Ismételten én vagyok. Nagyon sokat olvastam, itt a kiírásokat és láttam, hogy vannak akiknek rosszabb és vannak akiknek nem annyira vészes a helyzete. Megnyugodtam. Tudjátok van az az érzés, hogy nem csak én szenvedek ezzel, és máris könnyebb az embernek. Elfogadtam, hogy van ilyenem és könnyebben tudok vele élni. Persze, néha nehezebb, mondjuk ha elfáradok, vagy beteg vagyok, de ilyenkor lerendezem a fejemben, hogy jó oké ez van, de tudom az okát, szóval nem kell aggódni.

Nagyon sok időt töltök a szabadban, ami már önmagában is sokat segít, főleg ha még sportolok is. A kisállatok is nagyon sokat segítettek. Több esetet is fel tudok idézni, amikor borzalmasan voltam és kimentem megsimogatni a kutyáimat meg kicsit játszottam velük és azonnal elfelejtettem, hogy gondom volt.

A pszichiátert mindenképp ajánlom, azoknak is akiknek csak nagyon kicsi van, mert elküldhet terápiára és megelőzhető vele, hogy nagyobb bajok legyenek.

Ami nagyon fontos szerintem, bár erről nem kérdeztem az orvost, de nem szabad sokat telefonozni vagy gépezni vagy tévézni. Ezek az eszközök egyszerűen leterhelik az agyat és a sok információt már nem tudja feldolgozni és ebből mi nem veszünk észre semmit. Amikor leálltam a túlzott használatával sokkal jobban éreztem magam. Én az egyetem miatt sokat dolgozok gépnél és az elején volt olyan nap, hogy egy napra hagytam a leadandóm és sokat kellett a laptopom előtt ülnöm. Gondolom nem is kell mondanom, hogy estére minden bajom volt. Megtanultam beosztani az időmet. Naponta egy/másfél órát töltök csak gépnél.

Én sokáig titkoltam az emberek elől, hogy van ilyenem, féltem, hogy nem értik meg. De nyugodtan mondjátok el ismerősöknek, meg akinek kell. Mert még ha nem is értik, tudnak segíteni. Bevallom, apának mondom el mindig először, mert ad két pofont és azonnal helyre jön minden😂. Persze nem ez a megoldás, de akkor észre veszem magam, hogy hoppá, de nincs is semmi bajom.

Szóval szeretném megköszönni mindenkinek, aki írt ebben a témában, mert nekem nagyon sokat segített!

És aki meg ide téved, ajánlom neki, hogy sokat olvasson végig, mert látni fogja, hogy nagyon sok hasonló helyzetű ember van, sőt meg fogja találni azokat a tüneteket, amiket ő is észre vett magán, és ez már egy nagy megnyugvás.

2019. aug. 27. 09:02

Sziasztok.

14 éves korom óta küzdök vele...pánikzavar ami azt jelenti napi többszöri roham. Már elmúltam 40 és jól vagyok, lennék ha nem jönne újabb betegség.

Az első pár év maga volt a pokol, sokat küzdöttem minden téren. Nem tudtam enni, aludni folyamatos félelem gyötört. A beszélgetés mindig segített elterelte a gondolataimat. A mozgás, sport is nagyon jó és ahogy írják a helyes levegővétel.

Nálam a gyógyulást a gyerekem megszületése hozta. Egyszerűen mintha elvágták volna....ennek több mint tíz éve és boldog vagyok.

Hiszem azt, hogy mindenkinél jön valami ami kihozza abból a rettegett állapotból.

Persze akarni is kell ...

1871. aybeekay
2019. aug. 26. 09:54

Sziasztok!


Ági vagyok és 20 éves. Négy évvel ezelőtt kezdődtek a pánikrohamaim. Az elején borzalmas volt és nem akartam elhinni az orvosoknak, hogy ez mind csak az agyamban játszódik le, ennek ellenére akkor nem éreztem olyan nagy akadálynak. Persze akkor is megesett, hogy nem mertem buszra szállni, vagy voltunk nyaralni és a bazilikában rosszul lettem az óriási belmagasságtól, de ezeken nem akadtam fent akkor. Egy éve kezdtem az egyetemet. Budapestre előtte nem nagyon jártam, nem tudtam ott közlekedni, meg maga a tény, hogy nagyváros megrémített, de neki álltam. Egy fél évig bírtam és utána megint felerősödtek a pánikrohamok. Decembertől egészen áprilisig elevickéltem a háziorvos által felírt Frontinnal, de egyre nehezebb volt utazni, bemenni zárthelyikre. Ami a legnehezebben ment az, hogy végig álljak egy órát, olyankor az agyam csak kattogott és a lábaimat túl gyengének éreztem. Aztán tavaszi szünetet itthon töltöttem és próbáltam kicsit lazítani és felengedni. Majd aznap, amikor visszamentem volna Pestre, egyszerűen nem tudtam elhagyni a házat. Pszichiáterhez csak két hónapra rá kaptam időpontot, addig itthon főttem a saját levemben, állandóan ezen járt az agyam. Pszichiáter nyár elején felírt kedélyjavítót, ami használt is, elhagytam mellette a nyugtatót és nem idegeskedtem már annyit. De utazni továbbra se mertem. Nagyon szeretné mindenki, köztük én is, hogy visszamenjek az egyetemre, de félek az utazástól. Egy kisváros mellett élek egy faluban, a városba be is hosszas sírás után merek bemenni. Most két napja rávettek, hogy menjek el egy autóval kb. fél órára lévő városba. Ezt is megcsináltam, bár nagy nehezen. Ma pedig fel akartak vinni Pestre, de megijedtem. Mintha az agyamba egy falat húztak volna. Tudom, hogy úgy lehet ezt legyőzni, ha megyek és szembenézek a problémával, de olyan érzés, mintha az agyam kikapcsolna és csak a félelem marad. Akik ehhez hasonlót átéltek, hogy tudtátok rávenni magatokat a hosszabb utakra? Mindig hülyeségeken parázok be előtte (pl.: hogy mi lesz ha dugóba keveredünk és ott leszek rosszul, vagy ha vonattal megyek és a vonaton leszek rosszul mit kezdenének ott velem). Meg kicsit most még idegenebbnek érzem Budapestet, mintha lehetetlen lenne ott élni, pedig a fenti élet első pár hónapját nagyon élveztem.

1870. Alvers (válaszként erre: 1869. - Joci866)
2019. aug. 18. 18:58

Szia Joci,


A pánikbetegség- és rohamok vezető tünete a pulzuskiugrás- és ingadozás (a vérnyomáshoz hasonlóan).


Én 2012 óta vagyok pánikos, teljesen ismerem a dilemmádat!


Tudom, közhelyes, de a legfontosabb, hogy próbálj meg megnyugodni! Tereld el a figyelmed róla! Ne koncentrálj rá. Sokat segít, ha találsz valami olyan elfoglaltságot, ami jól leköt.

Tudom, hogy rettentően zavaró, tudom, hogy nehéz kikapcsolni, de csak rajtad múlik!


Orvoshoz (körzeti, pszichológus) mindenképp menj el! Kérj segítséget szakembertől, de semmiképp ne maradj ezzel a problémáddal egyedül! Nem tudom, szedsz e gyógyszereket (a béta blokkolónak is 2 hét idő kell, míg rendesen kifejti a hatását)! Ha nem akarsz gyógyszert: citromfű, orbáncfű, macskagyökér, kamilla (tea) sokat segíthet az idegességeden.


Légzéstechnikák, ütemes, mély be- és kilégzések is könnyítenek.


Még egyszer mondom, tudom, hogy mind csupa közhelynek hangzik, de működik, csak hinned kell benne.


Jobbulást!

1869. Joci866
2019. aug. 10. 11:25
Sziasztok! Nem irom le hogy es mint kezdodott de mar kb.3eve kuzdok a panik betegseggel, hol jobban hol kevesbe, volt hogy honapokig tunetmentesen, most ugy 3honapja megint elkzedodott a rohamok, volt mar olyan mindjart meghalok szivem majd kiesett, szedultem, zsibadtam, volt hogy gorcsbe allt minden izmom, gyomrom nem volt jo, nalam nem tudom van e osszefugges de a prosztatam is szokott jelezni hogy nem jo vakami, es hat most a mindennapi a szivem, bal kezem kisse zsibbad nem allando, pulzusom fel le liftezik van hogy percenket valtozik, 65-110ig barmi lehet, tegnap elott sziv koruli fura erzes nem faj de erzem mint ha valami nem lenne rendben, tegnap cipekedtem egy kicsit nehez sulyokkal emeletre, persze szivem torkomban ereztem, majd elkezdett megnyugkdni de utana egesz nap egy tompa fajast ereztem, persze egesz nap foglalkoztatott, este sikerult neha belehergelnem magam hogy valami bajom van jott meg hozza egy kis eges es szivdobogas majd ez kis idore felvitte a vernyomasom is 140re, nalam szinte mindig jo a vernyomas 118-130kozott. Ma reggel mar fel 7 kor kidobott az agy mert hat a pulzusom 100korul mozgott, jott a legzes gyakorlat jo fel ora alatt sikerult rendeznem, de ossze vissza jar, hol jobban ver a sziven hol normalis, voltam mar minden fele vizsgalaton de mindig negativ, most kb 2hete elkezdtem volna futni ahol jol elinteztem magam mert tultoltam emiatt nem akart 100ala menni a pulzusom szarul is erztem magam futas utan majd jol rastresszeltem es fel ment 140kornyekere a pulzusom amivel mar nem tudtam mit kezdeni este volt ugyeletre mentem, onnan elkuldtek surgossegi kardiora mert betalock utan se ment le a pulzusom 100ala, most ott minden megneztek ver, ekg, sziv uh. Akkor mar hajnali 3ora korul mozgott, persze a verkepembe minden el volt menve nem veszesen de elvolt, a szivemnel rendbe van minden, de mondta a doki hogy lat a baloldali reszben egy kis tagulatott ami normal erteken van es ezt nem okozhatna, igy 24oras ekgt akar, de olyat lehetseges betegseget irt ra a papirra amivel a jogositvanyomat azzonnal bevonnak, ami a kenyerem is. Most ezutan nem tudom mit tegyek mert igazabol szarul nem vagyok de nyugodt sem hiszen a pulzus nem nyugszik, a melkasomba nem erzek most kulonoset, szeretnek utana jarni de feltem a jogsim, masnak is van ilyen a pulzusaval?
1868. kiscica2016 (válaszként erre: 1864. - Mellyssa)
2018. júl. 25. 20:35

Szia!

Terhessèg alatt szedtèl rá valamit ?

Nálam most kezd előjönni ..ès egy hónap mulva kezdenènk a lombik programot.

Máj 8-án volt egy altatásos visszèr műt3tem, akkor kezdődött. Megfulladok èrzès, nehèz lègzès..aztán pár hèt után jobb lett. Èn hülye jul 7èn megcsináltam a keserűsós májtisztító kúrát...na, az megborithatott valamit.újra beindult, ès még durvább tünetekkel: szájszárazsag, nehéz lègzès, erős szívdobogás, kèz zsibbadás, ájulás èrzès. El vagyok keseredve..3 durva rohamom volt most másfèl hèt alatt. Sokat vezetek, már ott tartok hogy nem merek el indulni ...pedig a munkám miatt muszály lesz.. Ès a lombikkal sem tudom mi lesz, ha nem javulok 1 hónap alatt.

1867. 9e1b34b249 (válaszként erre: 1866. - Fesazi)
2018. júl. 8. 20:58
Szerintem jön több csak van hogy szünet van egy bizonyos ideig nem jelentkeznek a rohamok de ez emberfüggö is lehet de leginkább a feszültség mentes élettel lehet ezt elkerülni
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook