Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pánikbetegség - Tapasztalatok. Kinek mi segített? fórum

Pánikbetegség - Tapasztalatok. Kinek mi segített? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Pánikbetegség

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1836. viragt
2016. okt. 18. 01:14
Sziasztok! 4 eve vagyok panikbeteg.Vagyis azzal kezdodott,aztan jott a depresszio,es a gyogyszerek...Azt erzem sosem leszek jol... Jarok orvoshoz,de hosszu tavon nem segit! Mar nem tudom mit csinaljak,de erzem segitseg kell!! Esetleg tudnatok valami orvost/terapiat vagy barmit ami tenyleg segithet?? Elore is koszonom...
1835. cicus1989
2016. okt. 17. 21:02
Én megneztem a Titok című dokumentumfilmet és segített. De ez az idő is ratesz a panikra.
1834. beata1985
2016. okt. 17. 16:46
Sziasztok,hat ugyni,egyik percbe jol vagyok,aztan megint kintha csak ugy teljesen lesujtana,hirtelen elmegy a kedvem,ugy erzem h inkabb lefekudnek,aztan azon parazok h ez mitol van es mar jon is a szedules,a hirtelen ajulas erzet,aztan mondogatom h ez csak apanik,aztan helyrejovok plane ha lefoglalom magam,aztan azon kapom magam h mar ninca semmi rosst erzes,aztan ahogy ez bevillan ,rogton megint jonnek a tunetek,nalam a szedules ami elegge megmaradt,meg a gyomromba a fura erzes.nektek volta mar olyanotok h eg a szemetek?nekem.legujabban ez jon elo,aztan olyan almosnak erzem,levertnek erzem magam.de pont ma olvastam h az agy olyan mimt a szivacs,ha sokat kattogsz dolgokon,egy ido utan eloidezi a panik tuneteket.jah es azt vertem eszre h ha sokat kell varrni valahol,biztos h nalam jelentkezik...,hiaba mondogatom h ez regen nem ilyen volt,csak miota van ez a panik,van h segit van h nem,viszont mar tudok lenni anelkul h gyogynoveny alapu nyugtatot bevegyek,ha nagyon nem birom inkabb azt veszek be
1833. cicus1989
2016. okt. 14. 20:25
Hogy vagytok ebbe a állandóan jövő menő frontokKal?
1832. cicus1989
2016. okt. 12. 22:11

Agykontrollal most megint előrébb jutottam.

Akár milyen szar minden én is meggyotort az élet a munkahelyen szivattak két temetés stb.

De muszáj magamnak mondogatni hogy minden jobb lesz mert amúgy tuti megkattanek.

Nem szabad rosszat mondani mert bevonzod. Erre sajnos rá kellett jönnöm

De tényleg irj nyugodtan privát uzit.

1831. 1ff595ea67 (válaszként erre: 1830. - Cicus1989)
2016. okt. 12. 13:19
Amúgy is szar az élet úgy ahogy van meg nehéz. Az a baj semmi nem jön össze nekem se egy komoly párkapcsolat se egy jó munkahely semmi. Tiszta szerencsétlen vagyok amióta megszülettem :( kiskorom óta csak a rossz dolgok érnek. A sok bántás amit kaptam régen az iskolában is ahogy kiközösítettek szerintem az is kihat rám a mai napig is.
1830. cicus1989 (válaszként erre: 1828. - 1ff595ea67)
2016. okt. 12. 13:04

Szia!

Igen teljesen lehet pánikbetegségtől is!

Sajnos az agy bármire képes.

Kitartást neked.

ha gondolod és szeretnél valakivel beszélni írj nyugodtan!

2016. okt. 12. 09:43
Meg sajnos mostanában elég sok rossz dolog ért lelkileg ami engem megvisel. Volt egy pasim aki szakitott velem én meg nagyon szerettem de ö sajna nem :-( Lehet ez miatt vagyok ki teljesen. Mert már nagyon régóta keresem a boldogságot szinte görcsösen akarom és annál jobban nem jön össze.
2016. okt. 12. 09:43
Sziasztok megpróbálom elmondani miről is van szó. Több mint 1 évvel ezelőtt pánikbetegségben szenvedtem amire antidepresszánst szedtem. Szerencsére már régóta nem szedek gyógyszert tünetmentessé váltam. Sajnos velem az a baj hogy kicsi korom óta lelkis lány vagyok zárkózott. Barátaim igazán soha nem voltak és sajna a szerelemben sincs szerencsém egy csödtömegnek érzem magam mindenben. Mindent hamar a szivemre veszek akármilyen rossz dolog ér. És amikor teljesen ki vagyok lelkileg az testi tünetekbe jön ki rajtam. Hirtelen a semmiből lecsap rám a rosszullét légzési nehézségek formájában ami nagyon borzalmas tud lenni. Először a hasam kezd el fájni és beszorul a levegőm. Tudok lélegezni csak nem mélyen és olyankor hirtelen bepánikolok és még rosszabb lesz. Szinte olyan érzés ez mintha meg akarnék halni. Pár percig átélem a poklot utána hirtelen helyre áll a légzésem is a hasfájás is elmúlik. Minden egyes nap csak rettegek ezektől a rosszullétektől. Nem tudom miért van ez de mostanában egyre többször előjönnek a légzési nehézségek. Nekem a hátgerincem is el van ferdülve kicsi korom óta attól nem lehetnek ilyen panaszok? Mert nagyon sokszor fáj a hátam is nehéz fizikai munkát nem is tudok elvégezni. Vagy ezek a rosszullétek a pánikbetegségtől lehetnek még mindig?
1827. cicus1989
2016. okt. 10. 20:50
Én is egybol Google. Tiszta bolond vagyok. De tudom, ha megnyugszik a lelki bekem jobb lesz. Mindenképpen menj el dokihoz.
1826. beata1985
2016. okt. 10. 20:00
De az a baj h ilyenkor olyan tehetetlennek erzem magam,lehet neurolguahoz is elkenne mennem,meg nekem amugy van egy ciszta is a majamnal ugyh lehet az cseszi az epem is,azt is megkene nezessem h h nem e nott,de azt tudom h panikbetegsegem elott nem ereztem ilyen szarul magam,nem vettem fel a dolgokat,most meg barmu tunetem van mar googlezom is le..... brrrr de rossz
1825. cicus1989
2016. okt. 10. 17:56

Nekem délután nagyon sok extra volt egymás után.

Be is paraztam félek rendesen.

1824. beata1985
2016. okt. 10. 15:05
Sziasztok sorstarsaim.ki hogy van?en most csinaltattam egy sor vizsgalatot,jok lettek az eredmenyrim,a hazuorvos azt kondta h magasabb a szinusz szivvers,nem is tudom h ugy mondjak en szinuszt ertettem,es hogy merjem a pulzusom ha 60 es 80kozott van az jo,nah hat azota egyfeszt azt csinalom es ha nyugalmi allapotban kisebb akkor kesz vagyok,tavaly voltam egy alaposabb szivvizsgalaton,azt mondtak semmi baja a szivemnek,es most azon kattogok h lehet azota baj van a szivemmel.ma nagyon szetultem,olyan h ereztem h nincs egyensulyom a szeduledtol,viszont neken eleg lassu az epem is,es mar nem tudom h mikor szedulok az epem miatt es kikor a paniktol.pedig mostanaban mar eleg jol kezeltem a dolgot,mikor jott mondogattam h ez csak a panik es jobban lettem,csak aza a baj h reggel.amikor felkelek szinte az az elso gondolatom h vajon ma hogy fogom erezni magam....es az agy nagyon furfangos,eltarolja ezeketa rossz a gondolatokat es erzeseket,es kevesebb a tudatos resz,ezett is nehez legyozni sajat magad,ilyesmit olvastam...nem kivanom senkinek ezt a panikerzest,legyen jo napotok
1823. cicus1989 (válaszként erre: 1819. - Beata1985)
2016. okt. 9. 09:47

Sziasztok!

Hol jobban vagyok hol nem de pozitív mindennap.

A Betalocot magas pulzusra szedem de szépen csökkenti a vérnyomásomat is.

Rossz remalmaim vannak Szegény Mamammal kapcsolatban és akkor úgy érzem egész napom meg van pecsetelve.

Viszont azt vettem észre , hogy az idegrendszerem az nulla mintha nem lenne. Ha valami felmergel egy kis semmiség felugrott a vernyomasom pulzusom aztán ha olyan kisebb pánik .

Szedem a B komplex vitamint napi kettőt és magnéziumot is.

Mit tanácsoltok hogy csökkentsem a stressz hormonokat? Szép napot nektek. Remélem ti jól vagytok!

2016. okt. 3. 11:59
A Prozac jó és a Medozepan Q
1821. töpi21
2016. okt. 3. 11:54
Most a Remotív extrát szedem 16 napja,meg éjszakára a Sedacur Fortét,de mind a kettő kevés sajnos.
1820. töpi21
2016. okt. 3. 11:53

Sziasztok!

Én új vagyok itt,nekem előszőr szülés után jött ki fél évvel,elég rossz a kapcsolatom a férjemmel,ez azóta valamelyest javult de a pánik maradt.

Nekem éjszaka rosszabb mostanában,eddig nappal volt rosszabb.

Sokszor arra ébredek hogy nagyon szapora a pulzusom,ritmuszavar iss van időnként,na attól aztán teljes para van.Erre tudnátok valamit ajánlani?Most a R

Köszönöm előre is!

1819. beata1985 (válaszként erre: 1818. - Cicus1989)
2016. okt. 3. 09:56
Szia cicus,hogy vagy?a betaloc az nem verbyomas csokkento?
1818. cicus1989
2016. szept. 29. 18:45

Sajnos én már egyszer voltam.ebbe a mely godorben...

Voltam ma háziorvosnàl persze 116 volt a pulzusom.

Szednem kell a Betalocot csak.

Meg B vitaminokat ami jó az idegrendszerre. Fáradékonyság is jelentkezik nálam mintha ott se lennék be vagyok tompulva.

Magnéziumot már egy hónapja szedem folyamatosan.

Agykontrollt olvasgattam megint valamit muszáj. Előttem vanát bőven az élet .

És azt kell elém helyezni hígy milyen jó az amikor mosolyogtam.

Saját magamat betegitem meg..

1817. beata1985
2016. szept. 28. 22:11
Nekem is volt olyan h ugy ereztem h egy kis mozgastol felment a pulzusom,de mostmar annyira azt nem figyelem.probalj sokat pihenni,nekem pl nagyon sokat szamit,ha nem alszom ki magam napkozbe en sem vagyk jol,szarul erzem magam.ma enis kicsit megszedultem,lehet az allastol is,de en a fsjemben szoktam erezni a szedulest es rogton megis ilyedtem,jott az egesz testembe a bizsergeto felelem erzet,h mentrn elajulok,de probaltam nem nagyon odafigyelni ra,boltba dolgozom es eleg nehez a kliensek elptt ugy viselkednem mint akinek semmi baja,es meg ki is szolgalni oket amikor enis alig allok a labamon.sokszor volt olyan h nem tudtam egyedul menni dolgozni,valaki ott kellett uljom velem,sot olyan is volt h utolso percbe szoltam h nem tudok menni,mert olyan szarzl ereztem magam mikor tudtam h ki kell menni a lakasbol,mostanaban is van olyam erzesem,de tudom h muszaj menni,nem tudom mikor lesz mar olyan h ne jojjon elo semmi baj.hetfon vervetelre kell memnem de mar parazok h nehogy rosszul legyek,amugy se szeretem az injekciot,kicsi koromba sokat kaptam,es rosst emlekeim vannak,tavalyrol amikor meg ennel is szarabbul ereztem magam,es valsz h az agyam megjegyezte :-( ;-(.nem szabad engedni h lehuzzon ez a szar....
1816. cicus1989 (válaszként erre: 1815. - Beata1985)
2016. szept. 28. 11:38

Érzem hogy kimerült vagyok

Régen nagyon sokat sportoltam mára már semmit. És láss csodát nem éreztem magam ennyire vacakul.

Ma egy kis takarítástól felment a pulzusom. Teszem hozzá nem is aludtam jól.

Hát remélem rendeződnek a dolgok és elmúlnak ezek a dolgok.

Állandó szorongás kattogas kikészit... Nem tudok kikapcsolni.

1815. beata1985 (válaszként erre: 1814. - Cicus1989)
2016. szept. 28. 10:09
Szia,nagyon sajnalom ami a csaladban tortent :-(,egy ilyen nagyon padlora kuldu az embert,nalam is tobbek kozott ez valtotta ki a panikot.nemis tudom milyen tanacsot adhatnek,esetleg pszihologus,azt sokan ajanljak...en meg nem probaltam de mar nagyin gondolkodom rajta.en vernyomast mar nemis merek merni,altalaban kicsi volt,de volt amikor felugrott a per,pedig 80nal tobb nem igazan volt,sot..még ugyan kicsu volt mindig,pulzusomat nagyon ritkan nezem...nem idegesitem magam meg azon is,en is folyton attol felek h rosszul leszek,van amikor nemis gindolok ra es a semmibol jon a furvsa erzes a testembe es h mindjart elajulok,neha nagyon nehez bemeseljem magamnak h ez csak az agyamban van,van aki konyebben van aki nehezebben dolgozza fel a gyaszt,de ha magunkat emesszuk akkor csak magunknak csinalunk rosszat.apukam lassan ket eve h elment de meg mai napig elkap a siras h nem tudtam megmenteni,de tudom h o nem akarna h sirjak,sose szerette latni,visszahozni mar nem tudom,es o nem akarna h en rosszul erezzem magam....szar ez az egesz :-(
1814. cicus1989
2016. szept. 26. 10:47

Sziasztok!

Ne haragudjatok hogy el voltam tűnve de sors csapásként értek a rossz dolgok. Egy hónapon belül két haláleset a családban hozzám közelálló személyek. Munkatéren is katasztrófa a helyzet. Minden összeomlott körülöttem. A vidám mosolygós lányból ismét pánikos lett.

Mióta ez a sok rossz történt magas lett a vérnyomásom a semmiből a pulzusom is felmegy de az tény elhanyagoltam a mozgást régen sokat mozogtam ahogy már régen emlitettem.

150 es a vérnyomásom félek hogy meghalok fáj a fejem rázz a hideg félek mikor leszek rosszul szorongok Xanaxxal fekszem. Sírás kerülget reménytelennek látom az életemet nem tudom hogy legyek jobban.

Semmihez nincs kedvem nyugalmi állapotban jönnek az extrák attól bepánikolok felmegy a pulzusom. Már egy kis sétától felmegy a pulzus.

Totál káosz elkeserdettség. Minden este ugyan abban a pillanatban jön rám a rosszullét felmegy a vérnyomásom beveszek negyed betalocot fél xanaxot és lenyugszom. Agykontroll nem müködik megint bújom a netet ha valamit észreveszek.

Kész káosz ez az év... :(

Remélem Ti valami vidámat írtok,hogy tudjak mosolyogni egy kicsit. :)

1813. beata1985
2016. szept. 15. 14:33
Jah es hagyj ne mondjam h leadtam jo lar kilot mert etvagyam se volt,aztan a gyogyszerektol seperc alatt felszedtem 10kilot,aztan csak felerosodtek a lumbagis fajdalmaim,gondolom a hirtelen suly se tett jot ...:-(
1812. beata1985 (válaszként erre: 1811. - Mc99)
2016. szept. 15. 14:16
Sziasztok!!en meg uj vagyok a forumon,a temaban mar kevesbe :-(.nalam egy eve diagnoztizaltak a panikbetegsdget,es van egy kis depresszio is.kardiologian kivizsgaltak semmi,meg meg par analizis de egyik sem adott okot a rosstulleteimre.a tsh csak minimalisan tert el a normalistol.gyogyszerketkaptam de meg amelett is volt h elojott,de ahhoz kepest h hogy voltam elotte alom volt a gyogyszerekkel.aztan iden aprilisba abbahagytan a szedest,mert mar olyan jol ereztem magam h azt mondtam mostmar kepes vagyok nelkuluk.most megint arra keszulok h vervizsgalatot csinaltassak mert plane stresszhelyzetben nagyon elojon am.boltba dolgozom egyeful es hat van amikor noverem itt kell uljon mellettem,szornyu...ugy erzem mar sose lesz vege.nalam tavaly mellkasi panaszokkal kezdodott kardiologian rendben talaltak mindsnt,jol is ereztem.magam,mert megnyugodtam,aztan masfel honap utan jott mas tunet,szedulss,rossz kozerzet,ugy ereztem nem vagyok a foldon,volt amikor sikerult legyozzem vagy nem figyeltem ra.a stressz es a nem alvas a legnagyobb elensegem,de ha hallok valakit h ilyen meg olyan baja van kepes vagyok magamnak is bemeselni es mar jon is a rosszullet.volt mikor munkakeptelen voltam olyankor mindig olyan faradtnak es gyengenek ereztek magam.maskor ha tul jol vagyok es eszembe jut h milyen jol erzem magam masnap mar kesz vagyok.nalam lelki okok miatt alakult ki,sogorom es apukam halt meg ot honap kulonbseggel,parom tirezik,amit szinten nehezen viselek,meg egy par honap es befejezi de egyre nehezebb...de kell a penz.mostanaban megint ejszaka vesz elo a rohadek,felebredek,aztan attol felve h nem fogok visszaaludni es megint rossz lesz elois idezem,elkezd egni a gyomrom,hirtelen ehsegerzet szedulessel,hanyingerrel,aztan wcre kell mennem,hidegrazas szivdobogas es aznapra elis van rendezve a napom.ilyen mig a gyogyszert szedtem nem fordult elo.jah es meg olyan erzesem is volt h a gyomrombol jon valami erzes es az egesz testembe szetarad es olyan nehez lesz az egesz testem,aztan azis alabhagyott.jah hat es a jo oreg ajulaserzet nah hat az kiborito meg,a panikom elejen nagyon sokszor volt reszem ebbol a csodalatos erzesbol ;-(.a cukromat is megkell nezessem bar eddig ha nem is volt nagyon kicsi akkoris limiten voltam.de az az erdekes h van amikor letudom gyozni es siman visszaalszok,de a legtobb esetben nem.nektek volt ilyen tunetetek?mert mar arra gondolok h tenyleg van bent valami problema,mondjuk epes is vagyok,eleg lassan dolgozik.jah es meg valami azora nem nyultam gyogszerhez de ilyenkor bizony muszaj bevegyek valami nyugtatot,en novenyi alapu bogyot veszek,ha nem is hasznal teljesen de van hatasa.az a gaz nalam h egy sima epekrizistol is panikolok.nekem eleg sokat segit ahogy itt olvasgatok h nem vagyok egyedul,nagyon sokat olvasgattam a temaban es ezt tenyleg csak magaaz ember tudja magaban legyozni,a gyogyszer csak addig jo amig szeded...es aztan csak raszokik az ember :-(.kitartast mindenkinek panikmentes napot :-)
1811. mc99 (válaszként erre: 1809. - Gillian28)
2016. aug. 31. 22:30
Gyógyszer. 6 hét alatt.
1810. 9a095cf031 (válaszként erre: 1809. - Gillian28)
2016. aug. 27. 16:01

Szia!


A türelem, hogy ha összeszorítom a fogam, és rendületlenül megyek előre, akkor jobb lesz idővel. Csóró voltam, éheztem, fáztam, egyedül voltam és senkire nem számíthattam, úgy éreztem, igazságtalan velem az élet, mert a mínusz 5-ről kell indulnom és soha nem fogok semmit elérni. Sírtam, vergődtem, öngyilkosságon is gondolkodtam.


De közben mentem előre. Bevonszoltam magam dolgozni és befogtam, ha bunkó volt a főnök, mert a válság utáni éveket éltük, jó, ha volt munkája az embernek. Éjt-nappal tanultam, nyelveket, egyetemre jártam, hajnal 3-kor keltem és indultam, este 5-re értem haza. De akkor is mentem előre.


És egy idő után elkezdtek beérni a fáradozások gyümölcsei, jobb meló a tanulás révén, lett párom, de még ekkor is dolgoztam tovább keményen... és igen, elfogadtam, hogy az élet igazságtalan. Ez van, ha sírsz rajta, akkor sem lesz másképp és csak azt fogod megkapni, amiért teszel. Sajna ez van, én sem járok a nyomában sem annak akinek volt segítsége, de előrébb járok, mint sokan, akik jobb startból indultak, de lusták voltak tenni magukért.


Tanulj, dolgozz, szorítsd össze a fogad :) Hidd el, ha teszel érte, idővel minden alakulni fog :)

1809. Gillian28
2016. aug. 26. 09:19
Sziasztok! Kinek mi segìtett? Gyógyszer, gyógynövény, sport, diéta, életmódváltás, új munkahely, pszichoterápia, egyéb? És mennyi időbe telt?
1808. 7d58c633dd (válaszként erre: 1807. - Cicus1989)
2016. júl. 1. 17:53
Szia, nem biztos :-) Nyilván az aktuális súlyosság összefügg az adott élethelyzettel, de betegség gyökere szinte mindig a gyermekkorban van, azt kell tisztába tenni.
1807. cicus1989
2016. máj. 11. 15:30
Akkor én most egy nagyon sötét gödörben vagyok.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook