Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bon Prix katalógusáruház. Mi a tapasztalatod velük kapcsolatban? fórum

Bon Prix katalógusáruház. Mi a tapasztalatod velük kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


1 2
44. Géza3
2023. okt. 11. 03:37

Én komolyan csalódtam a Bonprix-ben két ok miatt:


1. Visszáru kezelése.

2. Lekezelő / flegma beszédstílus az ügyfélszolgálatukon.


1. 2023/08/21-én küldtem vissza - több korábbi rendelésből- néhány ruhát a GLS-el. Ezt követően érdeklődtem a Bonprix Ügyfélszolgálaton, hogy megérkezett-e már a doboz a Lengyelország-i Központba.


A "kedves" hölgy flegma/lekezelő stílusban, mintha egy hülyegyerekkel beszélne, aki csak a terhére van - közölte: "Nézze már meg a nyomonkövetési oldalt !" Szeptember 10.-én derült ki, hogy a drága hölgy baromira nem tudta, hogy mit beszél:


VISSZAHOZTA A GLS A CSOMAGOT ! Ekkor jött a cég által ajánlott MAGYAR POSTA, ahol a szétreklámozott INGYEN FELVESZÜK A CSOMAGOT A HÁZNÁL opciót választottam, mivel nem akartam a messze lévő Postán sorba állni...


A "kedves" MPL semmibe vett engem 2 hétig, hiába volt meg a CÍMIRATKITÖLTÉS szept.12-én, ők csak szept.26.-án jöttek a csomagért. Közben hiába írtam nekik / hívtam őket, majd jelentkeznek volt a válasz...


(Közben már a 100 nap visszaküldési határidő is veszélybe került, mert eleve több rendelés érkezését is bevártam és egyszerre küldtem vissza néhány tételt, amivel gondom volt.)


Végül így 4 nappal a 100 nap letelte előtt érkezhetett meg a csomag a Bp.-i telephelyükre.


Ezt követően - besokalva ettől a visszaküldési HÜLYÉRE VÉTELTŐL - A Bonprix lerázta magáról a felelősséget, pedig Neki kellett volna jelezni a honlapon, hogy kerüljük a GLS-t és Ő szerződött le a MAGYAR POSTA-val is aki képtelen volt időben jönni a csomagért, én mindent -


kabátokat / pulóvereket / ingeket, amik amúgy megfelelőek voltak méretileg / minőségileg is VISSZAKÜLDTEM A DRÁGA BONPRIX-nek, mert MÁR KEDVEM SEM VOLT FELVENNI A RUHÁIKAT !


Ezt követően töröltem a honlapjukon a Fiókomat is és az életben nem rendelek többet Tőlük semmit sem. A rokonságom is hasonlóan fog viselkedni Velük.


Mindenkinek azt ajánlom, hogy jól gondolja meg MIT rendel náluk, mert ha MÉRETBELI problémája van - melyről írogatnak a neten többen is - vagy a MINŐSÉG nem olyan mint a KATALÓGUS fényképén, akkor a visszaküldés és így a

pénzhez jutás igen nehézkes lesz.


Csak még egy dolog:


Ez a híres Hamburg-i NAGYMENŐ VÁLLALAT ezután a herce-hurca után BOCSÁNATOT nem kért, semmilyen KEDVEZMÉNY KUPON-t nem adott.

A válasz e-mail-ben - az áruk ellenértékének visszautalása után továbbra is ez állt:


"REMÉLJÜK, HOGY TOVÁBBRA IS ELÉGEDETT ÜGYFELEINK KÖZÖTT

ÜDVÖZÖLHETJÜK !"


(Mintha mi sem történt volna...)


Remélem, segíthettem a tisztán látásban...

43. PöttyösPanka (válaszként erre: 42. - Birebora)
2022. dec. 1. 12:07
Nekem eddig mindig jó volt a náluk a saját méretem. A ruhák alatt az értékeléseknél szokták írni, hogy jó lett-e.
2022. dec. 1. 11:46
Bonprix: valahol hallottam, hogy egy számmal kisebbet kell rendelni? Igaz? Most rendelnék egy ruhát.
2014. szept. 1. 07:38
Elégedett vagyok velük.
40. eandi78 (válaszként erre: 39. - 2cc786c515)
2014. aug. 31. 19:35

Többnyire felsőket rendelek tőlük, mást ritkán. Nadrágot nem kockáztatok.

Minőségre szerintem jobbak, mint kínai vagy takko stb. felsői.

A márkás boltoknál pedig olcsóbb. Még:)

2014. aug. 29. 19:40
...valaki rendelt mostanság a Bon Prixtől? És ha igen, mit?
2012. máj. 16. 19:33
Én is többször rendeltem már tőlük; melltartót, farmert, blúzt, és legutóbb egy cipőt is bepróbáltam. Eddig csak jó tapasztalatom van termékekkel. Kétszer kellett visszaküldenem árut, mert nem volt jó a méret, de mindkétszer visszakatpam az árát 10 napon belül. Általában az internetről rendelek, mert ott nagyobb a készlet, és az is könnyebben megállapítható, hogy elérhető-e az áru.
2012. máj. 10. 18:56

SEGÍTSETEK!


[link]


Kedves Mindenki! Koszorúsruhának rendeltük meg ezt a ruhát lila színben még februárban, és ma sokadik telefonhívásra mondták, hogy nincs esély arra, hogy megjöjjön..


Egyik a négyből megérkezett még februárban, de két darab 36-os és egy 40-e kellene még.


Ha valaki tudna segíteni,szívesen megvennénk!


Az esküvő május 19.-én van, így igen sürgős!

2011. máj. 23. 16:07

sziasztok!

láttam, h nektek már van tapasztalatotok, tudtok esetleg segíteni?

három lányra kellene ruha, a centik (mell-derék-csípő):

86-68-88

86-71-93

92-69-97

szerintetek melyikőnkre melyik méret kellene?

nagyon köszi, ha segítetek!!

2011. máj. 3. 13:46
Én törzsvásárló vagyok évek óta,de újabban a megrendelt árúnak a fele jön meg azzal a megjegyzéssel,hogy "későbbi szállítás 4héten belül",aztán két hónap múlva és érdeklődő hívásom után sincs se visszahívás vagy email,hogy mi van.Az árak emelkednek,a szolgáltatás hanyatlik.Miért is nem akadok ki ezen? :(
2010. máj. 15. 12:29
Pár hete rendeltem meg a 3 részes barna bőr táska szettet, és meg is jött rendben, és meg is éri a 2500-at. Sőt! Szerintem ez egy nagyon j vásár volt. Én ezzel is meg vagyok elégedve!
33. sztolyka (válaszként erre: 28. - Sztolyka)
2010. ápr. 14. 09:24
?
2010. ápr. 6. 17:06
Azért majd írj, mert majd több napot nem leszek itthon.
2010. ápr. 6. 17:04
Rendben! Egyébként a yue tuben érdekes felvételek vannak róla - a virágüzletben ismerik, de nincs belőle...
30. sztolyka (válaszként erre: 29. - A14deb9047)
2010. ápr. 6. 17:02

ezt a jeriko rózsáját én is gondoltam már hogy megveszem,állítólag tisztítja a levegőt.

Írd meg,ha megkaptad és jó?

2010. ápr. 6. 16:23
Én most rendeltem tőlük (Jerikó rózsáját... )majd kiderül a vallatás közben, hogy milyen cég. Legfeljebb megfizettem a tandíjat.
2010. ápr. 6. 16:20
melltartó meghosszabbítót rendelt már valaki?
2010. ápr. 2. 20:48
Megjött az új melltartóm! Az első, mint már írtam 95 D-s volt, de most 95 C-set rendeltem, gondoltam hátha, és jobb. Úgy hogy most már tudom a méretemet! :) És ez a melltartó is nagyon szuper, és szexis is. Itt nálunk nem sok választék van ekkora méretben. Ez 2999.- Ft volt, és nagyon megéri az árát! Már nézem is a következőt! ;) Rendeltem egy 6 db-os bugyi készletet is, de az sajnos elfogyott nekik. Majd legközelebb...
2010. márc. 21. 11:06
Én azért is szeretem, mert pl. a Triumpnál csak fehér vagy fekete melltartót tudok magamnak venni 5-6000 Ft-ért, de a bon prixnél van rózsaszín is, és most azt fogom megrendelni! :)
2010. márc. 19. 22:21
Én már rendeltem többször, és nekem bejött nagyon, szeretem őket, és főleg azért örülök, mert innen tudok nadrágot is rendelni, amit üzletben nagyon nehezen tudok venni magamra, mivel nagyobb a méretem mint 38-as ugye...és itt lehet normális méreteket is rendelni :))
24. vvicus (válaszként erre: 23. - Becseiagi)
2010. márc. 12. 17:48
Akkor majd én is megnézem! :-)
23. becseiagi (válaszként erre: 22. - Vvicus)
2010. márc. 12. 11:58
Igen ott van, épp most nézegetem én is, hogy én melyikből tudnék még rendelni magamnak! :)
22. vvicus (válaszként erre: 21. - Becseiagi)
2010. márc. 12. 11:42
Én se csalódtam a melltartóban. Csak sajnos a mostani katalógusukban nincsen már kis méret. :-( Talán a webáruházban van, majd megnézem.
2010. márc. 12. 11:03
Sziasztok! Megjött a csomag!!! A táska szett végül is jó ennyiért. 3 db-os a szett 2.999.- Ft-ért. A melltartó az csúcs!!! Lehet, hogy a kosár méretben talán bepróbálkozok egy kisebbel is majd, ha talán kisebb lesz még a cicim, ahogy talán fogyok. De amúgy kifogástalan minőségű, kényelmes, és tényleg olyan mint a katalógusban! Úgy hogy ha más nem is, de melltartó ügyben ajánlom ezt a céget, és már nézem is, hogy melyiket rendeljem még meg legközelebb.
2010. márc. 11. 11:20

sziasztok... nekem mar irtam, hogy volt egy nagyon rossz tapasztalatom, de most ismet futok egy kort, mert olyan piros ruha,a mire vagyom csak naluk van...

ha megerkezik en is beszamolok :)

19. becseiagi (válaszként erre: 18. - Vvicus)
2010. márc. 11. 11:17
Holnap jön meg a csomagom! Most hívtam fel őket, és azt mondták, hogy holnap jön ki a futár a csomagommal. Kíváncsi vagyok, egy táska szettet rendeltem és a melltartót. Majd holnap megírom, hogy mit is kaptam a pénzemért! :)
18. vvicus (válaszként erre: 17. - Becseiagi)
2010. febr. 28. 15:01
Kíváncsian várom! :-)
2010. febr. 28. 15:00
Hát megrendeltem tőlük a most akciós 3 darabból álló utazó táska szettet, és egy melltartót (95 D mellett döntöttem. Majd megírom, hogy mi lett!? :)
16. vvicus (válaszként erre: 15. - Becseiagi)
2010. febr. 26. 17:04
Ja, értem. Gondolom, ha fogyózni szeretnél majd még, akkor inkább a D-t rendeld. Ha én ilyen helyzetben lennék, inkább a nagyobbat rendelném, inkább legyen egy ici-picit nagyobb, mint hogy szorítson. De én az ellentetted vagyok, nekem extra kicsi kell. :-(
2010. febr. 26. 15:46
Úgy hogy 115 cm a mellbőségem, és a D kosár 113-115-ig van, az E kosár pedig 115-117-ig. :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook