Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lakásfelújítás - online katalógusok fórum

Lakásfelújítás - online katalógusok (beszélgetős fórum)


19. Jasmine24 (válaszként erre: 18. - Bnedora)
2014. ápr. 8. 16:17
Igen! Ezzel mi is tisztaban vagyunk, remelem sikerul megoldani a dolgokat. Igyekszunk jol valasztani, de nem biztos hogy a szemelyes vasarlasra lesz lehetosegunk.
2014. ápr. 8. 15:19
Én lebeszélnélek a webshopon való ilyen jellegű vásárlásról. Egészen másképpen látszanak a színek, mint élőben. Sokszor még a benti fény is mást mutat, mint kint a szabadban. Hoxa említette a Praktikert. Ilyen nagy áruházakban sem a legjobb a vásárlás, mivel sokszor elfekvő árukat árulnak. A legjobb szakboltokat felkeresni. Tudom, nehéz így a távolból megoldani, de szerintem jobban jársz, ha személyesen vásárolsz.
17. Jasmine24 (válaszként erre: 13. - Hoxa)
2014. ápr. 8. 14:48
Koszonom! :)
16. Jasmine24 (válaszként erre: 14. - 2c3fc809b8)
2014. ápr. 8. 14:48
Teljesen igazad van! Ebben en is igy latom a dolgokat, cask eddig eszembe sem jutott a lakberendezo lehetosege! Ferjemmel atbeszeljuk, mert pontosan, ahogy mondod, mi emiatt nem tervezunk hazautazni, ha egy mod van ra.
2014. ápr. 8. 14:47
*a legjobb minőségben, pénztárcádhoz mérten.
14. 2c3fc809b8 (válaszként erre: 11. - Jasmine24)
2014. ápr. 8. 14:46

Hidd el nem vagyon, és egy csomót spórólsz is, hisz nem futsz vakvágányra, nem lesz hiba benne, nem kell agyon idegeskednetek magatokat, hogy vajon milyenek a szakik, és hogy is melóznak(ha egyáltalájn melóznak) és még egy csomó előny. Ráadásul folyamatosan tudsz konzultálni és ötletelni vele. Sem a fürdő, sem a konyha nem 2 Fillér, hogy ha elcsesszük akkor másik lesz, súlyos 100 ezrek, de van ahol milliósra is rúg.

Nem érdemes mekkmesterkedni. Ha itthon Magyarországon lennél az is más lenne, mint így. Szerintem 1x legyen megcsinálva, de az hiba nélkül tökéletes legyen, olyan amilyet szeretnél, éps a legjobb minőségben.

13. Hoxa
2014. ápr. 8. 14:43
Praktikernek van nomalis webshopja.
12. Jasmine24 (válaszként erre: 8. - 2c3fc809b8)
2014. ápr. 8. 14:42
Egyebkent abszolut jo az otlet! :) Ki tudja, lehet megerdeklodom ezt az utat is!
11. Jasmine24 (válaszként erre: 8. - 2c3fc809b8)
2014. ápr. 8. 14:41
Nem akarok vagyont kolteni a lakberendezore, az az igazsag, hogy most egyenlore nyaralas celjabol lenne a haz felujitva, igy szamunkra most a lenyeg, hogy gyorsan minel olcsobbat.
10. Jasmine24 (válaszként erre: 7. - Inta)
2014. ápr. 8. 14:40
Koszonom! Megnezem neten amiket emlitettel!
2014. ápr. 8. 14:38
Az egyedi ötletekről már ne is beszéljünk:)
8. 2c3fc809b8 (válaszként erre: 1. - Jasmine24)
2014. ápr. 8. 14:35
Miért nem keresel egy magyar lakberendezőt? Sokkal jobban járnál mint ha maszek alapon csinálnád. Egyrészt mert az itthoni munkákat tudná felügyelni, folyamatos kapcsolattartással veled, másrészt egy csomó idődet, idegességedet is megspórolod, és sok olyan lelőhelyet is tudnak, amiket egy laikus nem.
7. inta (válaszként erre: 5. - Jasmine24)
2014. ápr. 8. 14:27

Miből, pontosan?

Konyhabútorhoz sok ötletet láttam a Carlo Carlettinél (és még sok helyen), de végül asztalossal csináltatjuk.


Fürdőszobatervezéshez a Zalakerámiának van egy kicsit gyenge tervezője, viszont legalább ingyenes, egyszerű, bár csak a saját csempéikkel tervez, de látványos.


Csaptelepet hirtelen nem is tudom, honnan vettünk, mosogatónál mi mindenképp Blacot szerettünk volna, de vécéből elég volt az Alföldi.


Ezeket (a bútort leszámítva) netről rendeltük, de mindig megnéztük valahol élőben is előtte. Pontos webcímet nem tudok, és így telefonról esélytelen is vagyok keresgélni, de ezekkel a nevekkel, címszavakkal találsz bőven.

6. inta (válaszként erre: 4. - Jasmine24)
2014. ápr. 8. 14:19
Oké :-)
5. Jasmine24 (válaszként erre: 3. - Inta)
2014. ápr. 8. 14:08
Esetleg tudsz olyan helyet ajanlani ami Nektek bevalt?
4. Jasmine24 (válaszként erre: 3. - Inta)
2014. ápr. 8. 14:07
Persze en is rakerestem, azonban gondoltam itt is felteszem a kerdest, hatha tudtok jol bevalt weboldalakat ajanlani. Nem baj, ha tobb helyen is erdeklodik az ember! :)
3. inta (válaszként erre: 2. - Jasmine24)
2014. ápr. 8. 14:02

Szia!

Mi éppen építkezünk. Nem is értelek igazából, hiszen ha neten rákeresel címszavakra (konyhabútor, csempe, csaptelep, szaniterek stb) rengeteg bolt és webáruház kínálatából választhatsz...

2014. ápr. 8. 13:57
Sziasztok! Nem Magyaroszagon elunk, viszont van egy hazunk, amit iden nyaron szeretnenk felujitani. Illetve foleg a konyhat es a furdoszobat tekintve. Kerdesem az lenne, tudnatok-e ajanlani olyan boltokat, aminek van online katalogusa is, mert sajnos eddig nem talaltam. Jo lenne, ha kulfodrol mar kitudnank valasztani a csempet, konyhabutort, stb.
2014. ápr. 8. 13:55
Lakásfelújítás-online katalógusok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook