Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrbelövés! Mi a véleményetek? Kinek van orrpiercing-je? fórum

Orrbelövés! Mi a véleményetek? Kinek van orrpiercing-je? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
285. brit_shine (válaszként erre: 284. - Ében11)
2009. júl. 30. 17:06
huh oké... mert én meg attol félek h oan bogyósat raknak bele, és barátnőm mondta hogy azt nehéz kiszedni mert fáj...
284. ében11 (válaszként erre: 283. - Brit_shine)
2009. júl. 30. 17:03
általában orvosi fémből készült ékszert(lehet benne pici kő), aminek a vége spirálos kampós-ezzel gyorsabban gyógyul és a vége kényelmes az orrba nem szúrja meg belülről és könnyű később cserélni.kb. egy hónapig nem ajánlatos cserélni.az orr elég érzékeny.
2009. júl. 30. 16:49
Hello, nemsokára megyek én is szuratni, és azt szeretném megkérdezni hogy először mien piercinget raknak bele?
282. ében11
2009. júl. 30. 16:46
azt meg már hozzá sem teszem hogy ilyen idősen még nagy felelőtlenség volt nekik hogy belőtték.
281. ében11 (válaszként erre: 280. - Vikiike)
2009. júl. 30. 16:44

nagyon sajnálatos hogy ilyet mernek csinálni, aztán meg szenvedsz vele.

arra írtam egyébként, hogy a helyedben nem vállaltam volna be a lövetést fülbevalót.

egyébként mondtak valamit, hogy kezelni kell vagy hasonló?

280. vikiike
2009. júl. 30. 16:39
nem én tetettem bele hanem ott ők...így csinálják..
279. ében11 (válaszként erre: 278. - Vikiike)
2009. júl. 30. 16:17

szia!

első körben-nem volt jó ötlet lövetni és egy fülbevalót tettetni bele!

de minél hamarabb menj el egy piercingeshez(benőhet az orrodba az ékszer!)-ne kozmetikába stb.egy piercingeshez.

megnézi az orrodat és eldönti mit tud vele kezdeni.

lehet kiveteti veled és inkább azt mondja várd meg hogy begyógyuljon,lehet hogy kicseréli-ezt látatlanban nem tudom megmondani neked.

magadnak nem próbáld kicserélni,még jobban begyulladhat.

vegyél octenisept sprayt(ha nincs otthon jó rá az alkohol,betadin krém-oldat,tengerisós oldat-orrspray)-ez bőr és nyálkahártya fertőtlenítő ezzel már most kezelni kell!kívülről és belülről is fújhatod vele-nem csíp!

amúgy is meg kell venned, ha cseréled mindenképp kell kezelni de ha ki kell venni akkor is ajánlatos kezelni pár napig hogy szépen gyógyuljon(vadhús stb. nélkül).

addig is vigyázz rá ne rántsd meg ruhával törülközővel,ha hozzáérsz, kezeled előtte mos kezet!ne strandolj,szaunáz, szoláriumozz és se arckrém se smink ne menjen bele. a naplómban le van írva hogyan kell kezelni.mindenképp menj el szakemberhez-sterilen gyorsan és a lehető legkevesebb fájdalommal fogja megoldani a problémád.

278. vikiike
2009. júl. 30. 16:04

Sziasztok!!!

nekem múlt kedden vagyis egy hete lövettem az orrom...ékszerésznél..és ilyen gyógy fülbevaló van bennt az orromba..vettem már normál piercinget de nem tudom ezt kiszedni..azt mondták nekem hogy gennyesedik is meg picit piros..kenegessem valamivel vagy mit csináljak??? meg ez a fülbevaló ami bennt van becsuszott picit a lyukba...ki szeretném cserélni mert már vettem normál piercinget..és azt szeretném betenni légyszíves írjatok!!!

277. ében11 (válaszként erre: 276. - Zsuzsispain)
2009. júl. 29. 19:47
vegyél tengerisós oldatot-akár azt is ami orrba való és azt ráfolyasztani-feloldja a piszkot és nem kell kivenni az ékszert.vagy csinálhatsz egy kispohár vízhez tegyél egy kanál tengeri sót és öblíts át.
2009. júl. 29. 18:01

rendben,köszönöm..akkor megpróbálom úgy is!

bár már próbáltam,de nem tudtam mivel leszedni körülötte a sebet..fülpálcika nem fért be alá,csak úgy hogy kinyomta az orromból a pc-t.

csillag alakú a pc-m.de próbálkozok akkor úgy, jobb mint,ha vérzik minden reggelre egy kicsit.köszönöm még egyszer!:)

275. ében11 (válaszként erre: 274. - Zsuzsispain)
2009. júl. 29. 15:00

szia!

én nem venném ki, és úgy tisztítanám kezelném le.mert előfordulhat pont emiatt vérzik be egy picit.

2009. júl. 29. 14:56
Én már kicseréltem ezüstre a piercinget,nem fájt a csere szerencsére,viszont még mindig másnap reggelre száraz vér van a piercing "feje"alatt. ez természetes?mindig kiveszem ilyenkor,megtisztítom és újra beteszem,de aztán megint olyan lesz.
273. ében11 (válaszként erre: 272. - Trina.)
2009. júl. 21. 16:54

szia!

fél pillanat lesz az egész.kb. azt fogod érezni hogy kicsöppen egy könnycsepp a szemedből-mint mikor egy szemöldök szőrödet kihúzod.

272. trina.
2009. júl. 21. 16:52
Én jövőhéten megyek szuratni, és eléggé félek...mondtam bnöimnek h fogjanak le és ráncigáljanak be az üzletbe ha netán vissza akarnék fordulni. Remélem nemfog annyira fájni xS
271. ében11
2009. júl. 18. 20:05

könnyű cserélni, ha teljesen le van gyógyulva-el kell dönteni az ékszert és úgy befordul...ha nem boldogulsz vele akkor rögtön menj el(még aznap egy piercingeshez)és ő segít neked visszatenni.nem szabad vele várni, esetleg összeeshet a lyuk-és szúrhatják még egyszer.

ha nagy nehezen tudod csak visszatenni-akkor le kell kezelni-mert bedagadhat!

270. Léna55
2009. júl. 18. 19:13

Van akinek ilyen hajlított végű(spirál szerű) van esetleg? Nekem olyan van, nincs vele bajom mert neme esik ki, csak épp félek kicserélni... Ha esetleg van valakinek ilyen kíváncsi lennék tapasztalatokra..Nem is a kiszedéstől félek, hanem hogy nem tudom visszarakni:(

fehér köves van és úúgy szeretnék egy rózsaszínt..

269. ében11
2009. júl. 18. 07:12
jaj!ne magadnak!féltelek!nem fogod tudni jó helyre egyenesen beszúrni-és a fájdalom!jajajaj!
2009. júl. 17. 22:40

uhh hali nemvoltam mostanság sűrűn fent:S

am multkor megpróbáltam magamnak kiszurni.xD

ment is csak a végénél amikor szurtam az egész pofám elkezdett fájni:(:@

vki szurta már ki magának?

ha igen léccy adjon tanácsokat:S:)

267. ében11 (válaszként erre: 266. - Emy86)
2009. júl. 17. 20:06

hát van olyan munkakör ahol nem nézik szívesen.ez van.

ha előre szólsz hogy ájulós vagy, akkor felkészülnek rá-lefektetnek-szőlőcukor stb.ha nem szólsz az égőbb.

23 évesen nem öreg vagy hozzá-inkább 13-14 évesen nem kellene még.

266. Emy86
2009. júl. 17. 16:09

Sziasztok! Én lassan 2 éve fontolgatom de nem tudom eldönteni. Pedig annak idején még az ékszert is megvettem, csak aztán mégsem tetettem be! Szerintetek nem hátrány egy munkainterjún pl?

Én nagyon parás vagyok, minden oltásnál elájulok, ezért is félek, hogy beégek:P

23 évesen nem vagyok hozzá túl öreg? Kérlek segítsetek, mert nem hagy békén a gondolat, főleg ilyenkor nyáron..

265. ében11 (válaszként erre: 264. - Zsuzsispain)
2009. júl. 8. 15:12

igen a fertőtlenítőn kívül nem jó mást is rákenni, mert hetekig gyógyuló sebről van szó, és érzékeny, meg a gyógyulás alatt el lehet fertőzni.a hajlított szárú nagyon jó, kényelmes, könnyen lehet cserélni.

ha rendesen begyógyult, akkor már lehet cserélgetni, krémezni,sminkelni,viszont ha megrántod arra érzékeny marad mindig.

nem visszanő hanem összeesik a lyuk,de ha rendesen begyógyul akkor ki lehet venni, megtisztogatni stb. annyi idő alatt nem fog benőni.

2009. júl. 8. 13:39

Köszönöm a választ ében!

akkor ha jól értem-jó ékszer alatt a hajlított szárút érted!:)sok smink nem szokott lenni,viszont eddig 2x bekentem krémmel,mert ki volt száradva az orrom a pc körül...akk lehet az nem tett jót neki és attól gennyedzett.még nem mertem kivenni se,mert félek,hogy visszanő a luk,amit nagyon nem szeretnék..:S..remélem akkor hamarosan cserélhetem és meggyógyul teljesen:)

263. ében11 (válaszként erre: 262. - Zsuzsispain)
2009. júl. 7. 22:01

vegyél egy jó ékszert-megéri, mint hogy kiessen egyszer!

piercinges ki tudja cserélni, ha magadnak szeretnéd az nehezebb ügy.

mindenképp kezelni kellene, valószínű gennyes kicsit.mindig moss kezet mielőtt az ékszerhez, lyukhoz érnél, mert a kézről sok sok piszok belemehet-lehet ezért váladékozik.nem tesz jót neki a sok smink,arckrém stb. amíg gyógyul, pár hét.

2009. júl. 7. 17:16

sziasztok!

én 2hete csináltattam meg az orrpiercinget. szakemberhez mentem vele és szúrattam. nem azt mondanám, hogy fájt, inkább kellemetlen volt. de gyorsan kész lett szerencse:)viszont majd ki akarom cserélni, de még mindig nem tudom milyen végűre. . nekem most egyenes szárú van, de nem ér el addig, hogy bökné az orrom vagy valami és eddig ki sem csúszott soha. . . de lehet hosszabb távra meg munka, suli, tesióra mellé jobb lenne a hajlított szárú!aki tudna, segítsen légyszi!:)

másik kérdésem, hogy mennyi idő múlva lehet cserélni az ékszert, mikor tuti nem nő be a lyuk, mert ki nem szúratnám még egyszer:))

és a harmadik, hogy nekem estére ilyen fehéres-sárgás cucc van az ékszer körül. fülpálcikával le szoktam szedni az nem gond, de ez normális? és mikor múlik el?begyulladva nincs az orrom meg nem is fáj, szóval nem tudom, mitől lehet. aki tud segíteni, e-mailt írjon legyen szíves, mert ide hátha nem találok vissza!:)zsuzsispain@citromail. hu

köszönöm szépen!:)

2009. júl. 6. 15:48

aah ugyláccik márcsak nekem nincs a köldökpcsek közül orrpcm:D:(

pedig mindig ezta kettőt akartam!

de ugy tervezem énsi csináltatok majd és PCsnél:D

260. e773b192c8 (válaszként erre: 259. - Marykeee94)
2009. júl. 4. 17:53
szia egy tipp mert nekem is hajlított van: kérd meg hogy hajlítson rajta ha tud mert én eleinte rendszeresen elhagytam. Beleakadt a törölközőbe mert laza volt. Igaz még mindig az de már így szoktam meg, meg időm sincs elmenni meg csináltatni. :))
259. marykeee94 (válaszként erre: 258. - Ében11)
2009. júl. 4. 17:46

igen a wége...

hát akk majd első cserénél biztos oan hajlítottat teszek be..

és köszönöm :)

258. ében11 (válaszként erre: 256. - Marykeee94)
2009. júl. 4. 09:15

mármint a vége a bogyós, ugye?

ha így van, az sem a legjobb, az unokatesómnak olyan végű van, de alig tudja kiszedni,és olyankor neki mindig megdagad,fáj-hajlított végűt ígértem neki.mert azt könnyű kivenni,cserélgetni.

2009. júl. 3. 21:35
am már nagyon bánom,h löwettem....
2009. júl. 3. 21:34

köszönöm a wálaszokat!

nekem azt mondta a nő aki csinálta h bogyósat wegyek...

wan is már kettő.

de azt wiszont nem mondta h mikor cserélhetemm..azt mondta h majd azt én érzem,h mikor nem fáj.

tegnap nagon fájt,mert wolt egy pont ahol indig megakad ahogy mozgattam,de tegnap túlmozítottam lassan a ponton.

azóta még jobban mozog.

am nem fülbewaló ami bent wan.

wagyis nekem azt mondták h nem az.

❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook