Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrbelövés! Mi a véleményetek? Kinek van orrpiercing-je? fórum

Orrbelövés! Mi a véleményetek? Kinek van orrpiercing-je? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
405. ében11 (válaszként erre: 404. - Cc2f665987)
2009. okt. 2. 22:08
ok!
404. cc2f665987 (válaszként erre: 403. - Ében11)
2009. okt. 2. 21:59

Nagyon megörültem most:):) Akkor még durván 3hónap az is jobb mint a félév!!!De megköszönném ha utána néznél azoknak a készítményeknek hogy nem ártalmas e!!!Amiket leírtál én is megnézem a neten!!


De jó teljesen jó lett a kedvem:DDDDDDDDDD

403. ében11 (válaszként erre: 402. - Cc2f665987)
2009. okt. 2. 21:55

szerintem igen-semmi extrát nem okoz.csak kezelgetni kell utána.azok a kezelőszerek meg használhatóak a szopi alatt is.de majd elolvasom.

vagy octenisept spray, vagy betadin oldat és tengerisós oldat.az utóbbi szopi mellett is mehet, mert természetes anyag.de a többiből is minimálisat kell használni.

talán csak a nyelv piercingről beszélnék le valakit szopi mellett, mert annál bedagad a nyelv, fáj az egész torok-ot izom van szúrva-mint a tetanusz injekciónál és a szervezet így reagál rá.ezt is csak azért mert kellemetlen lenne fájós torokkal babázni+ennél már gyógyszert is kell bevenni(fájdalom lázcsillapító)illetve lehet a tej íze is megváltozna a torokfájás miatt.de a többi piercingnél nincs semmi akadály.persze a mell piercing kizárva illetve gyermekágy alatt az intim is.

402. cc2f665987 (válaszként erre: 401. - Ében11)
2009. okt. 2. 21:47

Szemüveges vagyok nem gond már megszoktam!!:):):)

Akkor azt mondod szopi alatt már be tetethetem?

401. ében11 (válaszként erre: 400. - Cc2f665987)
2009. okt. 2. 21:46

most biztos nem!

nekem a köldök piercingem után megjött a mensim-pedig még napokig nem kellett volna de az izgalom előrehozta.szopinál már nem gond-hisz nem érzéstelenítenek(lidocaint injekciót csak orvos adhat!)és fölösleges is mivel csak annyit érez az ember mint egy szúrinál-és azt sem érzéstelenítik el.max a kapálózó érdeklődő baba piszkálhatja a piercinget-az enyém még most is birizgál mindent a láncomat is eltépte :( pedig már 3 éves.

400. cc2f665987 (válaszként erre: 399. - Ében11)
2009. okt. 2. 21:16
Nem is gondoltam olcsó bizsura mert még a fülem sem más testrészem nem birja!Begyullad tőle és varas lesz meg viszket!!Köszi amúgy hogy segítettél!!!Már megcsináltattam volna de félek 30 hetes terhes vagyok és hát nem tudom hogy lehet e!Utána jön a szoptatás.........ezért a fél év minimum :(:(:(
399. ében11 (válaszként erre: 398. - Cc2f665987)
2009. okt. 2. 19:27

elsőnek orvosi fém ékszert,hajlított végűt.

ezzel gyorsan gyógyul,cserélni is könnyű lesz.és a szára elég vastag.

ha bizsut ,ezüstöt olcsót veszel azzal lassan vagy sehogy sem fog gyógyulni.és nem lesz kényelmes viselni.illetve az olcsóbb piercingeknek lehet vékonyabb a szára-ha egy ilyennel gyógyul le utána nem tudsz normálisat venni bele-mert nem fog belemenni.

2009. okt. 2. 13:45

Sziasztok!!


Én is szeretnék majd de fogalmam sincsen hogy milyet érdemes venni a pircingből?!!Még egy félévet sajna várnom kell rá :(:( pedig szeretnék már nagyon:)

397. ében11 (válaszként erre: 394. - Zsuzsispain)
2009. okt. 2. 13:43

:( az nem jó!az ezüst folyamatosan fertőtleníti...gondolom ezért kaptad.

remélem rendbe jön az orrod!

396. Candy88 (válaszként erre: 388. - Marykeee94)
2009. okt. 1. 19:33
szia. nekem ugyan ez volt a problémám, igen fájdalmas volt mikor ki akartam szedni a bogyósat... aztán már csakis egyenes végűt raktam bele. öltözködésnél vigyáznom kellett hogy ki ne rántsam stb., de igy könnyebben begyógyult. utána már csűrtem-csavartam, akkor sem fájt... :) azóta már vagy 4év eltelt, és akár ha egy 7ig nem rakom vissza a pc-t, akkor sem nől be :D amúgy én minden este kiszedem :)
2009. okt. 1. 19:14

Hello,

ma végre volt időm elmenni a westend tatto-ba (ott szurattam a piercingem) és megkértem a srácot, hogy cserélje ki a vastagabb szárúra.

Arra számítottam, hogy majd patakokban fogok könnyezni, ha megpróbálja beletenni. És teljesen kiborultam, ugyanis én a múltkor 2 órán át szenvedtem, és nem sikerült...neki pedig 2 másodperc volt, és egyáltalán nem fájt.

Szóval ha valaki piercinget, vagy fülbevalót, vagy bármi ilyet szeretne, az menjen a westendbe. Kedvesek, és nagyon segítőkészek az ott dolgozók:)

Vadhússal küzdőknek kitartás:(

2009. okt. 1. 18:49

hát még szomorúbb lettem:(

elmentem bőrgyógyászhoz azzal a belső tokkal az orromban ami van belül és azt mondta ciszta:(

kaptam rá ezüst nitrátot de azt mondta ha két héten belül nem múlik el,orr-fül gégészhez kell mennem és leégetik:(

amilyen mázlim van,biztos az lesz belőle:(

de azért drukkoljatok,hátha egyszer végre mázlim lenne valamiben!:S

393. ében11
2009. okt. 1. 17:19

3 alkalommal egy nap.a fülpiszkáló jó hozzá.remélem rendbe jön.

általában azért nő vadhús mert valami piszok belemegy nem tud kijönni és betokosodik.mielőtt lemosod alkohollal próbáld megmozgatni esetleg tengeri sós oldattal átmosni-vagy clarasept folyékony szappanos vízzel hátha kimossa belőle a piszkot és utána alkohollal lekezelni.

és a legfontosabb csak úgy érj hozzá a kezeddel hogy előtte alaposan kezet mosol...ez fontos mert a legtöbb gyulladás gennyesedés azért van mert hozzáérnek miközben nézegetik...és kézmosás nélkül elég sok baci stb. van a kezünkön amit nem is látunk.

392. katus89
2009. okt. 1. 16:19

és naponta hányszor kell?

Elég fülpiszkálóval odacseppenteni?

391. ében11 (válaszként erre: 390. - Katus89)
2009. okt. 1. 13:54

szia!

alkohol jó rá-de annak pár napon belül látszódni kell-hogy szárítja lefelé.de ha nem múlik dokihoz menj-nem jó halogatni.megmaradhat a nyoma a vadhúsnak gyulladásnak akár örökre is-heges stb.

szóval ha nem múlik akkor inkább dokihoz menj.

390. katus89
2009. okt. 1. 13:46

Sziasztok!

Én érdeklődnék, hogy van-e olyan itt, akinek a vadhús elmúlt a hyperol-os vagy alkoholos kezeléstől?

Csak hogy reménykedhessek...

köszi

389. monika0104 (válaszként erre: 387. - My Zsééé)
2009. okt. 1. 07:39
tényleg ezen már én is gondolkodtam, hogy hogy kéne ki venni nekem is ugyan olyan van mint neked kampós végű és belül elég hosszú csak el van hajlítva.Nem mertem eddig kivenni mert hátha nem tudom vissza tenni én is szívesen meghallgatnák egy olyan tanácsot aki tud segíteni.
2009. szept. 30. 16:36

sziasztok!

pár hete írtam ide,h probléma wan az orrpiercing cseréléssel.

Tegnap kiakartam cserélni megint derékszögűre...alig bírtam kiwenni a bogyósat, a derékszögűt meg nem tudtam rendesen bele tenni :/

a bogyósat meg nem akartam bele rakni..eleget szenwedtem már tőle =/

úgyhogy nem raktam wissza a pc-t,mára be is warasodott =/

talán majd szúratok újat... :/

wmikor..

2009. szept. 30. 13:18

Hello.Na az van hogy abszolút nincs időm elmenni cserélni orrpiercinget meg messze vn ahol csináltattam.A környéken meg nincs piercinges.Amit szúrtak a egy köves-kampós cucc.Hogy szedjem ki ha otthon próbálnám?

Már megpróbáltm de nem mertem mert féltem hogy összemegy a luk vagy nem tudom betenni az ujjat ami szintén kampós.

386. Iowa
2009. szept. 30. 10:59
Igen láttam, de olyan orrkarikából, amilyet én akarok berakni 1,2 mm-es a legkisebb, magyarul nincs annál vékonyabb. Amit a szúrást követően raktak bele, az meg 1 mm-er és a kövesek is akkorák. Nehogy már annyit számítson az a 0,2 mm, hogy ne tudjam belerakni a nagyobbat, dehát majd kiderül, ha meggyógyult és már ki tudom cserélni. Remélem nem lesz vele baj.
2009. szept. 30. 08:57
Egyébként nem hiszem, hogy kiesne, legalábbis az én kampós végűm soha nem esett ki. Pedig mikor kicseréltem a vékonyabb szárúra, akko előtte egy jóval vastagabb volt benne.
2009. szept. 30. 08:55

Iowa, pont kettővel lejjebb írtam, hogy én hogy jártam.

Ha Neked sikerül egy vastagabbat átnyomni a lyukon, akkor ügyes vagy, nekem sajna nem sikerült. Ha utána vékonyat teszel bele, az sokkal könnyebben fog átmenni, arra viszont tényleg figyelj, hogy a lyuk elég hamar összehúzódik, és emiatt nehéz lesz ismét vastagabbat beletenni.

383. Iowa
2009. szept. 29. 18:02

Sziasztok!

Abból nem lehet baj, ha beleteszek az orromba egy vastagabb karikát például, aztán ki akarom cserélni egy sima kövesre, ami vékonyabb valamennyivel, mint a karika? Arra lennék kíváncsi, hogy nem fog kiesni belőle? Mert ez az egyetlen dolog, ami miatt kicsit aggódom.

382. russodebby (válaszként erre: 381. - Kicsivihar)
2009. szept. 23. 12:46
Nekem is lőtték és bármikor bármit bele tudok rakni. Csak bogyós végűt használok,mert a kampós nekem mindig kiesett. De a bogyósat is simán kitépi a fiacskám. :-)
2009. szept. 23. 12:42

Sziasztok!


Kb. 2 hónapja csináltattam orrpiercinget, és semmi baj nem volt vele, nem volt gyulladt, nem volt gennyes. 2 hete viszont én hülye kicseréltem egy olyanra (csakis és kizárólag kampós végűt használok, a bogyós végű minden ismerősömnek kiesik) szóval egy olyanra, aminek a fém része sokkal vékonyabb, mint amit eredetileg beletettek.

Gondolom a lyuk tökre összehúzódott, mert rendeltem netről orrpiercingeket, és mindenegyiknek a szára 0.8, vagy 1 mm-es. (crazy-factory.com - olcsó, és nagyon szép piercingjeik vannak:)

Na ezeket frankón nem tudtam már átnyomni a lyukon.

Szegény orromat elég rendesen megkínoztam, de ez csak azért volt, mert valamiért aztán a keskeny sem akart átmenni. Végül sikerült, de addigra már kicsit vérzett.

Aztán hétfőn elmentem a piercingeshez, -ahol csináltattam- hogy ő cserélje ki. Azt mondta várjak még pár napot, mert még picit duzzadt belül, és nagyon fájna, ha most kicserélné.

Szóval erre is nagyon kell figyelni. Egy vékony szárú után nehezen fog átmenni egy vastagabb szárú.


De olyan furcsa, egy másik ismerősömnek (mondjuk neki nem szúrták, hanem lőtték) akkor is simán belemegy a piercing, ha hetekig nincs benne semmi. Nekem meg pikk-pakk összenőne:(

2009. szept. 22. 08:59
Sziasztok! Nekem 10 éve van a köldökömben piercing (3* lett szúrva),az orromban 6 éve van és egyikkel sem volt semmi bajom. Az orromnak egy hét sem kellett és gyönyörűen begyógyult. A tetkóm is egy hét alatt rendbe jött,alig varrasodott.
379. ében11 (válaszként erre: 378. - My Zsééé)
2009. szept. 22. 08:39

:)

nem csak azért tudom mert ott dolgozom.hanem azért mert nekem is van piercingem...meg tetoválásom.

szóval én is átmentem mindenen ami ezzel jár.

2009. szept. 22. 07:30

hát igen sok az érthetetlen "ében11".Türelmetlenségnek meg van az ára.Az hogy várj-ne cseréld ki-még kell gyógyulnia,azt nem ismerik.Persze engem iss elkap aa hév néha mert nagyon szép piercingek vannak egymást ütik a szépségükkel,és nekem is van otthon egy szép köves arany piercing,de nem cserélem még ki,habár lassan már 1hónapja benn

van amit még a szalonba rakattam be.Tök mozog kifele,de ekkor nem fáj.Még mindig kenem habár már nem kadok semmibe,mert figyelek.Nekem betadin kenőcs jött be nagyon még néha bekenem este.Meg ami az elején mg nem volt,az mostanság az hogy kitolja magát vagy mi.Néha nem győzöm visszatolni persze nem vészesen lóg ki.Igen igazad van,és én is azon az elven vagyok,hogyha nem kezelik normálisan,nem tiszta kézzel nyúl hozzá,nem figyel rá mert jaj már jó és szép,és nem megfelelő ember csinálja,lesznek következményei.Sokan írják a bogyeszt belül meg fájdalom.Na pont ezek a hozzászólások miatt nem mertem megcsináltatni.Elmentem,átszúrta a pasi és 1001-re elkoptatta a száját hogy mit kell csinálni.Nem napokról beszélt hanem hetekről talán 1hónapról.Ha vigyázok rá.Mostmár orrfújásnál sem fáj,kifele lógni akar(szabira vágyik).Na ez kicsit gusztustalan lesz de én orrfújás után fülpiszkát is használtam/ok.Igy belül is tök tiszta tud lenni.Nemlehet hogy az IS a baj hogy belül is kezelni kell fülpiszkás módon?Merthát a sok por és a f.manók nem tudnak kijönni fújásnál,mert gátolja a spirálalak belülről.Na ez van én csinálom.Nyúlkáltok belül ujjal?Vagy csavarjátok kívülről?El se tudom képzelni hogy lehet bogyeszotok!!!Én is hozzányúlok kivül és van hogy nem tudok elötte kezet mosni,mert nem olyan helyn vagyok de nem piszkálgatom csak visszanyomom egy kicsit.Na aztán otthon adok neki...:))Előveszem a steril cuccokat és kézmosás.

Egy szalonban dolgozó ember szavait nem sszabad félválról venni.Ő jobban tudja mint azok akik először mennek csináltatni.Ha már végképp nem lehet a dolgon segíteni,akkor ki kell venni.Próbáld a másik oldalra csináltatni hátha ott jó.Én nem dolgozom szalonba,nem csináltam még piercinget,egyszer tetováltam és majd ismét kell,de vannak rajtam dolgok,és amit alapból tudtam hogy kell kezelni és láttam,élnek körülöttem lények akiknk sok ékazere van és tele vannak firkálva.Asszem még tapasztalat is.

377. ében11
2009. szept. 20. 13:30

még várj vele-akkor lehet cserélni amikor se fájdalom se pici váladékozás nincs.még kell neki idő,nehogy a kivétel miatt újra belobbanjon.

az ezüst ékszert lehet tisztítani ezüst tisztító folyadékkal(régen azt mondták fogkrémmel kell átdörzsölni)...pl. rossman-ban tudsz venni ilyet.

de sajnos ha víz éri vagy kozmetikum-testápolós stb. akkor elszíneződhet-vagy pl. a strand vízben is.

376. zsó007
2009. szept. 20. 12:10
köszönöm a segítségeket!:)mostmár szépen begyógyult,és nem gennyezik és nem vérzik...még azért fáj hogy (mosott,tiszta)kézzel megnyomom picit(nem mindig nyomkodom,csak megnézem begyógyult-e már:D)..meg belül a bubtól fájhat ami lassabban gyógyul..azon gondolkodtam,hogy 3-4 hónapja benn van,nem-e kell kicserélni(ezüst).vagy egyeltalán ki kell-e ,és mikor? .mert a genny meg a sok kezelés már megviselte..nem olyan szépen csillog-villog..mint mikor először beraktam:D..attól félek nemtudom majd bele rakni..mert azért már szépen összeforrt..(hajlítós),te mit mondasz?hagyjam így,vagy esetleg van valami tipped amivel ugyanolyan szép csillogóssá tudom varázsolni?:D köszy
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook