Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrbelövés! Mi a véleményetek? Kinek van orrpiercing-je? fórum

Orrbelövés! Mi a véleményetek? Kinek van orrpiercing-je? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
255. ében11 (válaszként erre: 254. - Andikageisha)
2009. júl. 3. 14:38
ha korán cseréled,bedagadhat,begyulladhat!
2009. júl. 3. 13:22
amúgy nekem azt mondta a piercinges csaj, hogy akár egy hét múlva már kicserélhetem... jövő héten, ha megyek majd az ellenőrzésre, lehetséges, hogy majd kicseréltetem a csajjal. tudom, hogy korai, deee... :)
253. j357
2009. júl. 3. 13:20
nekem nincs, de szerintem natha eseten kifejezetten zavaro lehet
2009. júl. 3. 13:19

hmm, én is aztán érdekesen jártam az orrpiercingemmel... :D

természetesen szúrták, azon a helyen, ahol a köldökpiercingemet is, és olyan kis bigyós végű!

szóval, rögtön másnap, mi történt... szó nélkül, egyszer csak fogta magát a drága ékszerem, amikor az ágyban voltunk, s kicsúszott, de úgy, hogy észre sem vettem... szerencsére hamar' észrevettük, s még épphogy vissza bírtam rakni, de már nem sokon múlott... :S

tegnap jobban is fájt a kelleténél, s ha jól láttam, kicsit bedagadt, mert azelőtt bírtam mozgatni az ékszert, s most nem. :/ de már javul... t'án nem lesz gond! :D

251. deniza (válaszként erre: 249. - Ében11)
2009. júl. 3. 11:33
hát igen:) nekem 2 barátnőmnek is csinálta egyszer kozmetikus...ilyen lyukasztóval..nos hát,kb pár nap és jöttek a bajok.aztán elment egy pc-s hez és ő újraszúrta neki:S hát rá is fizetett ugye,meg hát az már nem lehetett kellemes sem! tehát,ha valaki elszánja mágát ékszerre..adja meg a módját.mégiscsak látszik.
250. Robi-Tina (válaszként erre: 246. - Marykeee94)
2009. júl. 3. 10:49

Szia!

Nekem már 5 éve van orrpiercing-em, és én már annyira megszoktam, hogy el sem tudom képzelni, hogy ne legyen az orromban! Nekem mikor csináltattam úgy szúrták, nem éreztem semmit, csak egy nagyon picit volt kellemetlen! Viszont nekem azt mondta a srác aki csinálta, hogy 1 hónapig ne vegyem ki, és egy kenőcsöt is felírt, tetran a neve ezzel kellett kennem, ha netán baj lenne, bedagad egyéb! Volt is vele bajom az elején rendesen! Nekem most olyan piercingem van ami egyenes szárú, és az alja elvan hajlítva derékszögben! Egyáltalán nem jön, ki csak ha én kiakarom szedni akkor viszont zökkenőmentesen! Nekem a bogyósok nem jöttek be mert attól mindig begyúlladt az orrom! Tehát én azt javaslom, ha kiakarod cserélni a piercinged, akkor azért kérd ki annak a véleményét aki csinálta,mert azért mégiscsak ő ért hozzá!

A fellépésedhez pedig sok sikert, és remélem nem lesz gond a piercingeddel!:)

249. ében11 (válaszként erre: 248. - Deniza)
2009. júl. 3. 10:44

persze, mert a fülbevalót lövik be, aminek már a nevében is benne van fülbe találták ki.

olcsó húsnak híg a leve...mondhatnám.ha vesz még egy ékszert, cserélni-ugyanott van mintha rögtön piercingeshez ment volna.

Egy jó orrékszernél nincs jobb,kényelmesebb.

nem tudom elképzelni sem, miért jó orrba a fülbevaló.hogy nem esett ki egy este sem,meg ha ki kell fújnia az orrát nem szúrja,felsérti az orrát belülről,esetleg ha belekap?ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ belegondolni is szörnyű!

248. deniza (válaszként erre: 246. - Marykeee94)
2009. júl. 3. 10:38

szia! nekem is van orr és ajak pc-m,meg volt köldök is:) ahmhát a végén hogy hogy nincsen semmi?ez érdekes,mert ha még bogyó sincs a végén,akkor az jóhogy kijön .enyém ilyen egyenes a nyele és derékszögben elvan forgatva az alja..ha nem fáj akkor simán kicserélheted,vegyél ilyen elforgatottat fertőtlenitsd le! és mehet:P

az tuti nem jön ki:)

247. ében11 (válaszként erre: 246. - Marykeee94)
2009. júl. 3. 08:26
nem volt túl szerencsés a lövés-nem kényelmes az ékszered.kicseréltetheted,de menj be egy piercingeshez,mert elég friss az orrékszered,ő tud segíteni.otthon nem biztos hogy ki tudjátok cserélni,ha nagyon meggyötritek az orrod, begyulladhat!úgyhogy mindenképp piercinges cserélje ki, nála van tű is(és rajta a műanyag cső) amivel könnyebben kicserélheti neked!:D ja és csere után kezelni kell, mintha friss aznap szúrt lenne a piercinged!
2009. júl. 2. 22:58

sziasztok!

majdnem két hete wan orr pc-m,de eléggé mozog...

jöwő7 pénteken kb másfél órás fellépés lesz(tánc),és edzéseken sokszor wisszakell nyomnom mert kicsúszik. Lötték,tehát semmi sincs a pc-m wégén..

szeretném kicserélni jöwő7 csütörtökön...szerintetek lehet már?

előre is köszönöm.

egyébként wna köldök pc-m is...

a köldökömet szúrták...éppen h fájt..

amikor mentünk az orr pc-t csináltatni mindenki bíztatott,h nem fog még annyira sem fájni min a köldök pc...csak azzal nem számoltunk h az orromat lőni fogják...még a könnyem is kijött mikor lötték xĐ

2009. júl. 1. 12:10
zsju, tegnap megcsináltattam! =) eddig egész jól megvagyunk... :)
244. morkika (válaszként erre: 243. - 74ffa18240)
2009. jún. 22. 17:38
És ezt ki kérdezte? :D
2009. jún. 22. 17:22
nekem is van, de nem csak ott
2009. jún. 21. 17:40

ében11 köszönöm, hogy válaszoltál itt is,és a másikon is. nem tudtam, hol tudnának nekem válaszolni, azért írtam be mindkettőbe.

én is hallottam már, hogy a szúrás jobb. egyik ismerősöm lövette, viszont a szervezete nem fogadta be, ki kellett venni, és nagyon csúnya maradt a helye.

241. ében11
2009. jún. 21. 11:33
a másikon válaszoltam, ha rászánod magad a szúrás mindenképp jobb, a tű éles így ha azzal szúrják gyorsabban gyógyul, mivel a lövésnél a fülbevaló tompa vége szakítja át a bőrt és a pisztollyal sem gyorsabb a művelet.és a pisztollyal csak fülbevalót tudnak betenni ami orrban egyáltalán nem kényelmes, hisz kiálló szúrós a vége,plussz a pillangós vége is elég nagy, ha megnyomódik az orrod, belekapsz stb. vagy megtörölni próbálod,belül megszúrhatja a fülbevaló és vérezhet és eléggé fájhat is.és még valami, a fülbevaló lehet vastagabb(szára)és ha utána kicserélteted orrékszerre beleeshet a lyukba.érdemes szalonba menni és orvosi ékszerrel megcsinálni, gyorsan fog gyógyulni nem lesz kényelmetlen,fájdalmas(azoknak direkt olyan a vége,kényelmes)bizsu ékszerrel lehet nem is gyógyulna le rendesen.és persze kezelni kell kézzel tilos hozzáérni nézegetni mozgatni csak úgy, begyulladhat vadhús nőhet rá, ha valaki nem vigyázz ezekre a legtöbb piszok kézről kerül bele.
2009. jún. 21. 10:49
Sziasztok! Szerintetek érdemes nyáron piercinget szúratni? azt tudom, hogy szoláriumozni nem szabad. . a nap is ugyanúgy árthat neki, nem?
239. ében11 (válaszként erre: 238. - Angika89)
2009. máj. 25. 12:33
Persze jobb lesz, mert a tűnek nagyon éles a hegye(hisz a vénába is azt szúrják),nem roncsol.a pisztoly meg az ékszert nyomja át a bőrödön, annak sokkal tompább a vége, azért roncsol, és emiatt nehezen gyógyul le, ha egyáltalán legyógyul.és az se mindegy milyen az ékszer vége, ami belül van.
2009. máj. 23. 15:54

Sziasztok!

Gondoltam írok én is hátha érdekel vkit a tapsztalat!

5éve van orrpiercingem, először lőtték, többször begyulladt stb, aztán a napokban a barátom úgy döntött vesz nekem bele 1 szép ékszert spirál végű a piercingem +próbálta kicserlni de nem tudta 1óra múlva mikor odaértünk a piercingeshez akinek nagyon jó híre van próbálta betenni de azt mondta beforrt, nézte belülről és mondta h. elég roncsolt mit csináltam vele, mondom neki, hogy már vagy 5éve lőtték! na ezen a lövésen el volt hallva mert még sose találkozott olyannal akinek lőtték! azt mondta helyrerakja nem gondoltam bele mi van mondom jó és spray majd érzem h fáj és azt mondha kész is! jobban fáj a szúrás mint a lövés de rögtön a spirál végűt rakta be és azt mondta jobb lesz mint az előző! hát már jobb! Tanúlság: mindig piercingesnél cseréltesd az ékszert és akármennyire félsz is a tűtől szurasd! én rettegek tőle de olyan szép kis lila köves ékszerem van :D a szám is kiszurattam :D

2009. máj. 23. 15:41
Ne tedd, mert nem hiszem öreglánykorodban,mert erre is kell gondolnod,a szép,maradjon szép!!
236. *Linda* (válaszként erre: 234. - Morkika)
2009. máj. 23. 15:17

Nem szabad sokáig fontolgatni :)))

Hajrá, hajrá :))))

235. Cepheus
2009. máj. 20. 22:33
Az a véleményem az orrpiercing-ről, hogy csak hibátlan bőrhöz szép, akkor viszont lehet bájos is.
234. morkika
2009. máj. 20. 22:31
Köszi, én is most fontolgatom :)
233. *Linda* (válaszként erre: 232. - Morkika)
2009. máj. 20. 22:06
5000 volt ékszerrel együtt és igen, én választottam ki.
232. morkika (válaszként erre: 231. - *Linda*)
2009. máj. 20. 18:37
Mennyiért csinálta? Te választhattad ki az ékszert, amit beletett?
231. *Linda*
2009. máj. 19. 22:14

Nekem is most lett orrpiercingem, a Mammutban csináltattam, nagyon durván ügyes volt a srác, ajánlom mindenkinek!!!

Én Betadine oldattal kezelem.

230. ében11
2009. máj. 6. 19:45

Szia!

Amíg be nem gyógyul teljesen, jó ha lekezeled.

Ajánlom az Octenisept spray-t 3* naponta, fertőtlenítő nem csíp!

Nem lesz baj ha átfolyik rajta a szappan tusfürdő, de inkább csak zuhanyozz.2-6 hét a gyógyulás esetleg több is lehet.Ne akadjon be semmibe,és tiszta(megmosott)kézzel nyúlj hozzá mindig!

Amúgy ahol csinálták nem mondták el meddig és mivel kell kezelni mire kell vigyázni vele?

Meg vissza szoktak hívni 2 hét után amolyan kontrollra.

2009. máj. 6. 18:51

sziasztok!

júniusban szeretnék orrpiercinget csináltatni...

kb 2hete wan köldökpiercingem...az érdekelne,hogy kb.mennyi ideig nem érheti tusfürdő+ienek?

meg h azt mennyire kell ápolni?

ápoláshoz jó az orwosi alkohol?

2009. ápr. 30. 16:21
én két éve szurattam ki az orrom. 2 hétig fájt kicsit utána. semmi különös. nemszabad hirtelen mozdulatokat tenni felé. ennyi. és olyanhoz menj, aki higiénikus helyen dolgozik, és normális fertőtlenít. én utánna sem nézettem meg,és azóta semmi baja. magamnak cserélgetem. Ja! az első hónapokban vigyázni kell, nem vegyél olyan piercinget ami kicsit kiállós mintájú, mert este amíg alszol beleakad a párnába, és reggel észre sem fogod venni,h nincs benne (ha csak nemfáj még) és akkor összefog forrni ergo mehetsz majd +int szuratni!
227. ében11
2009. ápr. 29. 08:47

3-4 hét,de lehet akár 2 hónap.Inkább utánna cseréld le ezüstre.Ha lehet menj vissza és ott cseréljék ki, nehogy otthon megrántsd közben(begyulladthat ha nagyon megkínzod magad).És érdemes csere után is újra kezelgetni.octenisept spray kivűlről, és fültisztitóra fújva belülről is lehet vele kezelni.

Nem csíp,kíméletes(naponta 3x lehet használni).

A lényeg hogy nem szabad megrántani az ékszert(ruha törülköző) és nem szabad kézzel hozzá nyúlni, piszkálgatni csak amikor lekezeled!

2009. ápr. 28. 20:08
az érdekelne, hogy mennyi idő alatt gyógyul be az orr, a szúrás után? és mennyi idő után lehetne lecserélni azt az ún. orvosi fémet (vagy hogy is hívják...) mondjuk ezüstre? lehet, hogy rögtön szúrásnál ezüstöt rakatok bele? bár, gondolom az úgy nem a legjobb... előre is kössz. :)) üdv, andika :)
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook