Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Önámítás vagy az akarat ereje és győzelme? fórum

Önámítás vagy az akarat ereje és győzelme? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Önámítás vagy az akarat ereje és győzelme?

1 2
2013. okt. 25. 11:08
Nagyon tetszett a cikked :-)
2012. szept. 13. 21:16
Már előbb kellett volna a dicséretet mondanom, de szerintem mindig jól esik a kedves szó. Te pedig nagyon ügyes voltál, és nagyon tetszett a cikked. Sok szerencsét kívánok!
40. Fille (válaszként erre: 39. - 3f64f58cf0)
2011. ápr. 23. 12:03
én ma nagyon ahsznos testedzéssel próbálok fogyózni :) akrobatikus elemekkel diszitett ablakmosással, avagy útban van a konvektor :) 142 centisen elérni egy nagy magas ablakot úgy h a létrát 30-40 centi távolságra kell tennem m ott a konvektor.... na igy kötöttem ki kb légtornászként az ablakba :)
39. 3f64f58cf0 (válaszként erre: 16. - Fille)
2011. ápr. 23. 11:55
Én is így voltam vele:O hogy észre se vettem hogy meghíztam:O mert jól éreztem magam aztán egyszer csak azt vettem észre hogy már nagyon nem érzem jól magam:D
2011. ápr. 22. 08:09
Gratulálok! Jobbá tenni az életünket soha nincs későn! :) Én január második hetében kezdtem a fogyókúrát, eddig 13 kg ment le, még ugyanennyi van hátra. Aug. végén férjhez megyek aztán babát is szeretnénk, így az elhatározásom erős. És meg is csinálom! Mindenkinek hajrá! :)
2011. ápr. 20. 15:26
Szia! Én is azt a fajta diétát választottam mint te. Nekem is nagyon bejött, mert nem éhezem. Heti egy kg megy le.
36. ennee (válaszként erre: 1. - Nilena)
2011. ápr. 19. 15:21
Nagyon tetszett a cikked, nagyon tanulságos. Köszönöm, hogy megosztottad velünk.
35. nilena (válaszként erre: 33. - Irma mami)
2011. ápr. 19. 10:02
Köszönöm! Lassan pirulok a sok dícsérettől :))
34. nilena (válaszként erre: 32. - Bd3e3613b4)
2011. ápr. 19. 10:02
Én is gratulálok Neked is és mindenki másnak is, akiben megvan a kitartás! :)
2011. ápr. 18. 16:08
Nagyon ügyes vagy!Az akaraterő,ami benned van,fantasztikus!
2011. ápr. 18. 12:35

Hát igen... Én az utóbbi két évben összesen 32 kilót fogytam, de még mindig le kéne dobni egy 10-12 kilót. Amikor elkezdtem, anyukám 20 kilóval könnyebb volt nálam, mindenféle kúrára, csoda akármire (tekercselés meg a jó isten tudja) befizette magát, hogy majd ő megmutatja nekem... Fogyott is vele, de amint befejezte a kúrákat ugyanúgy visszahízott, mert nem változtatott az étkezésén, és még a szomszéd utcába is autóval megy. Én meg csak annyit csináltam, hogy eleinte 900, majd 1500, most meg 1200 kalórián vagyok, mert ugye még fogyni szeretnék... És állandóan piszkál, hogy anorexiás leszek, pedig 168 cm magas vagyok és 74 kiló. Nem tudja elviselni, hogy nekem sikerül. :(


A történeted nagyon tetszik, és gratulálok a sikereidhez. :)

2011. ápr. 18. 10:15
Gratulálok!!!Így gondolom én is ahogy te...hasonló elveket vallva fogytam le 15 kg-ot pár éve és nem jött vissza.Most a páromat nyúzom mert neki magától nem megy de örül hogy én figyelek helyette.Mindenkinek kitartást...
30. T Móni (válaszként erre: 29. - Borcsika)
2011. ápr. 18. 06:15
Jaj, elírtam... Valóban 69 kg vagyok. Köszönöm, hogy szóltál! :))
29. borcsika (válaszként erre: 26. - T Móni)
2011. ápr. 18. 00:24
Nem írtad el TMóni? 59 kiló vagy most? Nem 69? Csak mert a köv. mondatban írod, hogy 61kg a cél. Vagy túl sokat fogytál és hízni akarsz 2 kilót? ;)
28. nilena
2011. ápr. 17. 21:33
Mindenki nagyon ügyes és csak kitartást csajok :) Nincs olyan, hogy lehetetlen...
2011. ápr. 17. 19:07
Gratulálok mindenkinek a fogyáshoz! Ügyesek vagytok lányok!
26. T Móni (válaszként erre: 20. - C936b2b66b)
2011. ápr. 17. 12:40

Nagyszerű, ahogy lefogytál! Gratulálok én is!

A lelkiismeret furdalásról... tudom miről beszéltek, lányok. 29 éves vagyok, Januárban 162 cm-emhez 75 kg-ot mutatott a mérleg. Jelenleg 59-et! Célom 61kg. Több alkalommal próbálkoztam a fogyással az Update módszerrel kisebb sikerekkel. A szigorú szabályokat néha-néha megszegtem... és iszonyú lelkiismeret furdalásom volt, annyira, hogy bűnösnek éreztem magam én rögtön fel is adtam, pedig nagyon akartam. Ami nálam bevált: az Update alapjai szerint étkezem és nincs kötelező szabály, tehát nincs lelkiismeret furdalás. Amióta így teszek (2011 Január 3.) nagyon ritkán ettem 3-as kódú ételt... de már nem hiányzik. Mindent jó érzéssel teszek, minden étkezés számomra egy lehetőség, hogy közelebb kerüljek a célomhoz! És így szinte csak 1-es kódú, egészséges ételeket eszek, mert így jó nekem. Esténként elképzelem magam 61 kg-osan és élvezem. A vonzás törvénye az életemben bizonyított. Most már értem, hogy miért mondják azt, hogy a fogyás, mint minden más fejben dől el! Ez az én sikerem kulcsa.

2011. ápr. 17. 10:06
Gratulálok! Nehéz elkezdeni, nehéz csinálni és nehéz tartani is a diétát/súlyod, de megcsináltad! És nagyon megérte igaz?:) Én is teljesen másképp nézek magamra és másképp élem az életem a fogyás után! Mindenki, aki változtatni szeretne tegye meg! Hajrá mindenkinek!:)
24. nilena (válaszként erre: 22. - Krisztinucika)
2011. ápr. 16. 22:12
Köszönöm :)
2011. ápr. 16. 19:33
Kedves Nilena! Gratulálok én is a fogyásodhoz,nagyon ügyes vagy.Egy kis segitséget kérnék én is,hogy milyen táblázat alapján számoltad ki,hogy miből mennyit ehetsz? Jelenleg én is diétázom 2.-ik hete kezdtem el nekem sajnos 25-30kg.-ot kellene leadnom,nem eszek pékárut burgonyát,és egyéb szénhidrátokat.Nem könnyű egy két ételről lemondani de ha van segitség és jó tanács,meg kitartás akkor sikerülhet.Ha valamiben tudsz segiteni köszi.
2011. ápr. 16. 18:30
Nem forgatom a szemem ésn sem:) 57 kilósan vettem észre, hogy sokkal vaskosabb az alsó felem mint kellene legyen és sikeresen le is dolgoztam 6 kilót. Nekem az 51 bizonyult ideális súlynak. Voltam 50 is, de úgy már nem tetszettem magamnak. Gratulálok neked neked, ügyes vagy és kitartó:)
21. nilena (válaszként erre: 20. - C936b2b66b)
2011. ápr. 16. 17:13
A lelkiismeret furdalással nem vagy egyedül. Nálam is rendszeresen előforul(t), mikor éppen megjutalmaztam magam egy sütivel vagy bármivel, pedig abszolút nem vittem túlzásba.
2011. ápr. 16. 17:11
Nekem ez nagyon nehéz.mert elhatározom én meg sokáig ki is tartok,de falási kényszeres depresszióm van :( őrület milyen lelkiismeret furdalásom tud lenni :(
19. nilena
2011. ápr. 16. 14:56
Egyébként a vicc az, hogy imádok sütni, erről nem is mondtam le a diéta alatt, csak most már nem kostolom meg a sütiket, csak a családnak csinálom. Ők híznak, én fogyok :DD
18. nilena (válaszként erre: 15. - 6b006fc769)
2011. ápr. 16. 14:55
Sajnos engem is az eszegetés vigasztalt leginkább, ha rossz passzban voltam... de erről le lehet szokni :)
17. nilena (válaszként erre: 14. - Binky)
2011. ápr. 16. 14:53
A reggelim teljesen változó, délelőtt eszem a legtöbbet. Többnyire paradicsomból, paprikából, uborkából, jégsalátából, csirkemellből és sajtból csinálok egy tányérnyi salátát és azt cipelem magammal a suliba. Vagy lehet kapni a match-ban diétás joghurtot, dzsem van az alján, nagyon szép és az íze is jó :) De pár szem aszalt gyümölcsöt is meg lehet engedni magadnak (azért csak pár szemet, mert nagyon kalóriadús, hiába egészséges). Vagy pl. a Lidl-ben lehet kapni ropogós lapkákat, olyasmi, mint a kétszersült, azt lehet ugyanúgy megkenni és felvágottat rakni rá, mint a rendes szendvicsre. Nálam ezek a slágerek, de ha valami édeset kívánok reggelire, akkor megeszem egy rakat gyümölcsöt :)
16. Fille
2011. ápr. 16. 12:26
gratu! hasonló fogyókúrába kezdtem én is :) én 62ről indulok, 42 a cél, m nagyon de nagyon alacsony vagyok, tényleg az a jó súlyom orvosok szerint is. 3 hete kezdtem a diétát, nagyon hasonlit a tiédre tényleg, és már én is beférek egy olyan nadrágba amibe eddig sose :) tehát ősz óta ez a legobb formám :) és az elejéről a cikknek vmit: én azt se vettem észre h kövér vagyok... csak csodálkoztam h miért nem jön rám vmelyik ruha...annyira goyrsan jött rám 20 kiló h észre se vettem (3 hónap alatt...)
2011. ápr. 16. 07:45
Nagyon tetszett a cikked és örülök a sikerednek:) Látszik, hogy lassan érő típus vagyok... nekem sokáig tartott az önámítás, mindig lehetett fogni valamire.:) Sajnos sokszor pszichés okok vannak a háttérben, és a stressz sem tesz jót a fogyásnak - már aki olyan alkat -, de tökéletesen igaz, hogy ha ráébred az ember és akar és tesz is ellene a túlsúly is legyőzhető:)
14. Binky
2011. ápr. 15. 22:06

Grat:)

Az én kérdésem: Miket szoktál enni reggelire?

2011. ápr. 15. 21:10

Szia!

Tetszett a cikk, könnyed volt, mesélős. :)

Hajjaj, bizony szép szám az az 50, de biztos sikerülni fog neked, ha ilyen hosszú ideje kitartasz már.

Az én szüleim is vigyáznak az ilyesmivel, és én is épp fogyózom, hasonló életmóddal. :)további sok sikert és heti egy megérdemelt pizzaevést!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook