Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyaralni mennék Miskolc-Tapolcára, segítséget kérek fórum

Nyaralni mennék Miskolc-Tapolcára, segítséget kérek (beszélgetős fórum)


2012. okt. 1. 19:55
itt vannak vélemények és a legjobb árakon foglalhatsz: www.szallas.hu/miskolctapolca
2010. júl. 2. 15:51

Mi tavaly előtt voltunk, és valóban nagyon drága.

Egy hétköznapi délelőtt mentünk. Olyan délután 1-ig minden szuper volt, de utána olyan rohadt sokan lettek, hogy szinte egyik medencében sem lehetett megmozdulni, úgyhogy inkább otthagytuk az egészet! :S

2010. júl. 2. 15:34
Köszönöm az eddigi tapasztalatokat, nagyon érdekesek. Megfontolandó, hogy érdemes-e 4 óráért ennyit fizetni, bár a látvány biztosan lenyűgöző.
2010. júl. 2. 12:34

nagyon jó hely,de arra számíts,hogy rengetegen vannak!

Egy idő után nem engednek be,ha megtelt a fürdő,és addig sorakozhatsz,aíg nincs üresedés.

4órás idővallumok vannak,ha csúszás van,akkor kifelé fizetsz,mert nem enged a rendszer.

Valóban nem olcsó hely,van bent lehetőség étkezésre,de nagyon drága.

5. Night Angel (válaszként erre: 1. - Magó)
2010. júl. 1. 17:57

Nem tudom milyen az igényed, mit is voltunk a fürdőbe az elég drága szerintem.

A szállást a közeli kollégiumba oldottuk meg 1200ft/éj/fő.

Közelbe volt egy nagyon kedves, hangulatos, nem drága étterem, nagyon jól főztek.

2010. jún. 30. 14:08

Szia!


A barlangfürdő tényleg elég drága, viszont szerintem megéri :-)

Ha csak egyedül vagy pároddal, akkor én ajánlom az uni-hotelt. Az az egyetemen van, akár ki is lehet sétálni tapolcára és nem is drága.

2010. jún. 30. 14:06
Szia, mi a Tapolca-fogadóban voltunk.... és nagyon jó kis hely :) nem tudom milyen ár felelne meg neked de csak ajánlani tudom. :)
2010. jún. 30. 09:51
én voltam a barlangfürdőbe, de szerintem elég drága
2010. jún. 30. 09:47
Szeretnék elmenni Miskolc-Tapolcára a barlangfürdőbe. Kérek tapasztalatokat és olcsó szállástippeket. Köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook