Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Normális az hogy a hormonális fogamzásgátlás megszüntetése után nem jön meg már egy hónapja a bajom? fórum

Normális az hogy a hormonális fogamzásgátlás megszüntetése után nem jön meg már egy hónapja a bajom? (tudásbázis kérdés)


2014. ápr. 10. 10:03

Bajod?? Nem menstruációnak hívják?

Az a bajod, hogy nem jön meg a menstruációd, nem?

Vagy az a bajod, hogy nem jön meg a bajod?

Jááááááj....

2010. szept. 20. 21:48

Köszi a válaszokat!:)



UI: És igen jól vettétek észre az adatlapomon férfi vagyok, mert a pasim profilja, de közösen használjuk:)

17. Szilvamama (válaszként erre: 5. - Tretorian)
2010. szept. 15. 15:31
Ezt annyira nem értettem. Ha abbahagyod a tablettát, azután már nincs hatása, nem?
16. 204b456479 (válaszként erre: 14. - Hay-nee)
2010. szept. 15. 15:31
hát csak a bnőmék pl.vetették is el, mert nem volt betervezve, ugye úgy tudták h meddő...
15. Szilvamama (válaszként erre: 8. - Belana)
2010. szept. 15. 15:30
:))
2010. szept. 15. 15:28
:) de jó :))) vanank pozitív példák és ennek annyira örülök :)
13. 204b456479 (válaszként erre: 12. - Hay-nee)
2010. szept. 15. 15:06
akkor PCO-s volt a kolleganőd, szar betegség, nekem is az volt, most 14 hetes terhes vagyok, más doki már eltemetett volna h nekem soha nem lesz gyerekem...hozzáteszem barátnőmnek is azt mondták h a PCO-ra, hogy meddő lett tőle, nem védekeztek, és teherbe esett...no comment magyar egészségügy...
2010. szept. 15. 15:02

Nekem nem volt semmi problémám ilyesmivel, kicsit még rövidebb időre is állt be a ciklusom.


Van egy kolléganőm, aki viszont akart gyereket a gyogyó után, de csak három havonta egyszer jött meg neki.. ez így ment egy évig (nem esett teherbe közben) aztán elment dokihoz és sajnos diagnosztizálták, hogy valószínű neki még sosem volt peteérése és ez mellé még olyan fogamzásgátlót is szedett (6 évig) ami pont azt akadályozza meg (és nem a beágyazódást). Így eléggé el volt keseredve, úgy magyarázta nekem, hogy úgy néz(ett) ki a petefészke, mint egy tűpárna belül sok kis gombostű fejjel, mert a peték nem jöttek ki, hanem egy bizonyos érettségi fázis után visszahúzódtak... tudom, hogy ez nem tudományos megfogalmazás, de nem vagyok orvos...

a lényeg az, hogy szerintem ha még pár hétig nem jön meg, az még belefér, de ha továbbra sem jelentkezik a menszesz, akkor jobb minél előbb felkeresni egy szakembert aki tisztázni tudja a helyzetet (és megnyugtat).

Ui: a kolléganőmnek már 1,5 éves a fia :) szóval a baba is összejött nekik! (spontán)

11. Titánia83 (válaszként erre: 8. - Belana)
2010. szept. 15. 15:00
Ja, azt én is néztem! :)
10. tneksz
2010. szept. 15. 15:00

1-Én 12 év után hagytam abba és mikor 3.hónapja nem jött meg és 100%volt,hogy nem vagyok terhes akkor elmentem a dokihoz és mondta,hogy hormonzavarom lett és peteérésem se volt egyáltalán ezért mensim sem volt.Kaptam rá bogyót amitől rendbe jöttem és rendszereződött a mensim.

2-Van aki már a tabletta abbahagyása után azonnal(köv.peteérés) teherbe esik.

Szerintem egy tesztet nem árt ha csinálsz.

9. Zorg27 (válaszként erre: 5. - Tretorian)
2010. szept. 15. 14:59

Szia,


Szerintem vegyél tesztet, mert simán lehet, hogy terhes vagy! Annak idején mikor abba hagytam a gyógyszert azt mondta nődoki, hogy ezek a gyógyszerek mán nem olyanok mint a régiek, tehát nem kell 3 hónap a kiürülésig, akár a következő p.é-nél teherbe is eshetsz, sőt akár könyebben is mert felszabadulnak a "gátak".

2010. szept. 15. 14:58
Viszont, ha tényleg férfi vagy, mint a bemlapodon, akkor meg abszolút normális.
7. 204b456479 (válaszként erre: 1. - Tretorian)
2010. szept. 15. 14:57
teljesen normális, nekem is így volt, de ha nagyon izgulsz, vegyél terhességi tesztet, de nem hiszem h terhes lennél.
2010. szept. 15. 14:57
igen normális, valószínű nagyon el van vékonyodva a méh falad
2010. szept. 15. 14:49
Orvosi cikkek szerint normális, de én saját tapasztalatokra lennék kiváncsi. Azóta a párommal kétszer szeretkeztünk egyszer óvszer nélkül még a tabletta hatása alatt (de a hatástalan tablettákat szedtem) és másodszor mikor már nem szedtem a fogamzásgátlót, de akkor óvszerrel. Kéne vennem mamatesztet? Vagy ez normális? Milyen a véleményetek, tapasztalatotok?
2010. szept. 15. 14:47
Mennyi ideig szünetelteted? Ha szabad kérdezni.. Amúgy én is úgy tudom, hogy normális, ha nem jön meg időre
2010. szept. 15. 14:46
Szerintem teljesen normális!
2010. szept. 15. 14:46
igen
2010. szept. 15. 14:46
Normális az hogy a hormonális fogamzásgátlás megszüntetése után nem jön meg már egy hónapja a bajom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook