Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Alternatív fogamzásgátlási módszerek, akár a szoptatás, fogyókúra alatt, vagy csak azért mert nem akarok hormonális tablettákat.. fórum

Alternatív fogamzásgátlási módszerek, akár a szoptatás, fogyókúra alatt, vagy csak azért mert nem akarok hormonális tablettákat.. (beszélgetős fórum)


2014. szept. 9. 18:10

sziasztok!tri regolt szedek 10 éve ma már nem veszek be többet,háziorvos javaslatára.

mi lenne jobb?persze dokihoz is megyek majd.

2010. ápr. 6. 16:12
"Billing-módszer" - de nem 100 %, mint minden más... Legtöbbször csak az nem esik teherbe, aki nem... :-S
2009. aug. 24. 18:20

Hello én 31 éves nő vagyok most 1 hónapja voltam eggyut a barátommal de nem védekeztünk belém élvezett aktus előtt be vettem a gyógyszeremet a Harmonett drazsét mindennap szedem esetleg ki maradt 1-2 de folytattam tovább nagyon félek ugye nem lehetek terhes?

mivel késik a menzesem csináltattam terhességi tesztet 2 őt is vettem elvégeztem de nem a reggeli órában hanem hét köznap és azt mutatta nem vagyok terhes szerinted van mitől félnem?????????? Kérlek vászolj sürgős félekkk

7. cfe91a5448 (válaszként erre: 4. - Pemete)
2009. jún. 11. 19:04
ne rémizges én ilyen tablettát használok!!:(((
6. cc9f604208 (válaszként erre: 2. - Fadigflo)
2009. febr. 22. 11:51
Mi az az AVIVA MÓDSZER.....
2009. febr. 22. 11:50
köszi lányok!!!!
4. pemete (válaszként erre: 3. - Ed5a9758fb)
2009. febr. 21. 19:34
Ehhez én is csatlakozom! Nekem is itt a kislányom aki a pharmatex hüvelytabletta mellett lett. Szóval ezt nem ajánlom senkinek, de ezt már nagyon sok fórumban leírtam itt:)
2009. febr. 21. 19:28

Szia!

Sajnos hirtelen nem jut eszembe annak a fogamzásvédőnek a neve,amiből van hüvelykúp és hüvelytabletta is.

Tudom,nem ez a kérdésed,de szeretnélek téged is másokat is figyelmeztetni,hogy én emellett sajnos terhes lettem(azért sajnos,mert már nem szerettem volna több gyereket,mert van kettő és akkor a férjemmel már nagyon rosszul éltünk) és nagyon megviselt ennek a következménye.

Ó,eszembe jutott a neve,Pharmatex !!!

A nőgyógyászom mondta,hogy mióta megjelent(akkor pedig még elég új volt)én már a 8.betege voltam,aki emelett lett terhes!

Köszi,hogy elolvastatok! :)

2009. febr. 21. 19:21
Az Aviva-módszer állítólag jó erre. :)
2009. febr. 21. 19:16

Sziasztok... szeretném ha megosztanátok velem mit tudtok az olyan fogamzásgátlási módszerekről amelyek nem a az olyan belső eszközökre épülnek mint a pesszárium, és a spirál llletve a hormonális fogamásgátlás....

Azt tudom, hogy vannak már olyan hüvelytabbletták és kúpok, amelyek akár már egynapos védettséget adnak.... nem szivosnak fel és akár szoptatós anyukák is használhatják....

Ezek közül a nőgyógyász a hüvelykúpot ajánlotta....

De léteznek más módszerek is.... pl a hőmérőzés, intim tornák, állitólag ha sokat szaunázol a petesejt nem tud beágyazódni.... stb.....

szóval ha nem nagyon zavaró és van ezekről a módszerekről ismeretetek, tapasztalatotok, kérlek, osszátok meg velem!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook