Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Update programja - tapasztalatok fórum

Norbi Update programja - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯
49185. jecsim
2013. aug. 5. 08:37
Szerintem ezt te döntöd el. Vagy összesen ennyi váltott lábbal, vagy fele egyik, fele másik. Én ahol ezt találtam, ott ezt írták, hogy mindegy, melyik fajtát választod.
2013. aug. 5. 08:25

Egy kerdes.

Szerintetek a kitores kihivasnal labankent van mondjuk 20-30-40.... Vagy valtva csinaljak osszesen ennyit???

49183. bimm2 (válaszként erre: 49182. - Pallasathene)
2013. aug. 4. 22:26

Javaslok egy undoritosagot...

persze le nem beszelnelek a norbis shakerol, kulonosen nem ezen az oldalon, de...

Ha mas proteinport akarsz enni - mert ne adj isten mas osszetevokben (is) hiszel, vagya carb bevitel vagy mas izben szeretned, akkor tegyel bele egy kanal indiai utifumaghejat. Sok viz. Olyan lesz, mint tejbepapi, eltelit, NO CARB, NO KALORIA es szerintem 30 perc mikrozas kell neki...

Sajna, en a norbi feherjeport nem tudom kiprobalni, viszont ha az bejon, akkor azt kell inni :)))

A masik nagy trukk ami meg bejott nekem korabban, az a proteinpor utan betomni SOK fott zoldseget - nincs rantas, nincs fuszer, csak egeszen pici so...

DE! Csak a 'free calorie' zoldsegek jok! Brokkoli, karfiol, padlizsan, cukkini, gomba, kaposzta. Nyersen esetleg az uborka, de az nekem unalmas volt...

Szoval trukkozni kell :)))


elhiszem, hogy faradt vagy... kis beteg kismano... Meg jo, hogy megvisel mindnyajatokat.

Ha el akarsz kezdeni sportolni, de motivacio nulla, pillants ra ezekre a kihivasokra. Valahogy beporgeti az embert! Es amig bele nem lendulsz, addig egy kihivas bemelegitessel es nyujtassal alig 10 perc...

2013. aug. 4. 14:46

Igen,erröl en is hallottam,h neha,föleg stagnalasnal jo megemelni egy napra a ch-t,aztan meg vissza. És akkor ujra beindul. Nekem el kellene kezdenem sportolni végre és több vizet kellene innom. Megprbalom. Csak mindig jön valami. Most épp a kiscsajszim lázas már 3. napja és semmi más,de semmi nem megy nélkülem. Kicsit meg vok nyekkenve. Fáradt vok bruhaha.

De jolvanjol van, tudjuk lényeg,h tartsunk ki és akkor elerjük a célukat. Ha nem elöbb,akkor utobb.

Ma shake van tervbe vacsira.


Bimm. AZ A FEHERJEPOR NEM JÖTT BE ,amit vettem Dm-ben. Finom volt,csak nem telitett el. Ez a No´.-s meg igen. Azert majd maskor jobban megnezem mit veszek meg..

49181. bimm2 (válaszként erre: 49180. - Csorenehomororsi)
2013. aug. 4. 10:57

es mennyi ch-t viszel be?

Az en mereteimhez es eletemhez ha 30ch-nal tobbet viszek be, de 75ch-nal kevesebbet, akkor nem fogyok es nem szalkasodom. Akkor csak tartalekol a szervezetem. Kikiserleteztem :) es nekem mondhatjak, hogy egyel 20g ch-t naponta, en attol szedulok, dekoncentralt vagyok, idegbeteg. Az en eletemhez az nem valo. Ugyhogy igyekszem bevinni a 100alattit. Afelett mar megint csak nem fogyok eleg hatekonyan.


nekem a kihivasok a motivaciomat tartjak fenn es ha eggyel kesz vagyok, akkor valami foldontuli hosnokep alakul ki bennem, meg az a joooo 'megcsinaltam, kiraly vagyok' erzes. Ezeket napokig izlelgetem. es akkor kiirjak az uj kihivast, amivel ujra megkuzdok. Szoval en is nagyon szeretem - de csak egyszerre egyet.

pentek enikovel csak egyszer tornaztam eddig, kedveltem, jo, de maradok Rekanal. nekem o nagyon bejon. (minusz az ugralgatasai, amiket egyre gyakrabban csinal. en NEM ugralok a levegobe)


A szobabiciklit en is nagyon szerettem, azt valtottam at stepgepre es most mar az is lekerult a garazsba. Mivel van fitnessberletem... egesz eves... Az utobbi harom hetben fele sem neztem. En egyszeruen nem tudom, mit kell ott csinalni...


Hat a bemelegitesre es a nyujtasra figyelj nagyon a kihivasoknal! Es jo fejlodest meg szalkasitast kivanok!

49180. csorenehomororsi (válaszként erre: 49178. - Bimm2)
2013. aug. 4. 07:09

Kajaval szalkasitok,abszolut norbi....szenhidratbol csak a napi adagot azt is gyumibol ahogy irtad meg a kenyere,a tobbi mind zoldseg es hus.

Meg most a kihivasok....

Ma van a pihibap,megvolt ugye az elso 3 nap....most reggel ugy keltem,h azt a rezfan fuzyulos rezangyalat....erzem mindebem.:-)

Abban igazad van h a vegere tobb idot fog igenybevenni a dolog,de nem baj,mert mas napi 1-1,5 orat aerobikozik...szoval a celom,h megerosodjek,es elkezfem pentek eniko tornajat,mar megcsibaltam az edzestervet,ket hete el is kezdtem,de nem birtam gyiiiik vagyok...ezrrt is orulok a kihivasoknak mert ezutan tuti menni fog.

A kardio a szobabico nalam,az alap:-)

En is erzem mar most h erosodtek a labizmaim:-)

Fenomenalis erzrs:-)

Max a vegen esetleg egy ora lesz,mert a fekvotamaszban kitartas 3 perc,a kitores a 100 valahany mobdjuk 5-10 perc,a 250 guggolas szibten a haspres vege is max par perc...azert csibalom egyben h minden izmom atmozgassam egyszerre,mert igy tenyleg olyan mintha egy komplett tornat nyomnek...meglatjuk.

Futni is jo lenne,mobdom ezt mar cagy egy hobapja,de csak este tudnek lemenni ha a vabak nar alszanak,ez a meleg viszont kicsinal nagyon...estere annyi ebergia marad,h meg ezt a kihivas sorozatoz megcsibaljam,aztan agyiko...

Talan ha huvosebbek lesznek bepreselem,addig a bicoval jol elcagyok.atmozgat.

49179. bimm2 (válaszként erre: 49175. - Pallasathene)
2013. aug. 3. 23:27

SIMAN!

Ugyanis uj felfedezest tettem a szenhidratvadaszatban.

nem biztos, hogy jol alkalmazom a fogalmat, de 'szenhidrathintanak' hivjak azt, amikor mint egy eletmodszeruen beiktatsz olyan napokat, amikor feltoltod magad szenhidrattal.

Mi, jo depressziosan ezt CSALONAPNAK hivjuk magyarul, de ez egy baromsag.

ennek a szenhidrathintanak a lenyege az, hogy -termeszetesen fugg a valasztott etkezesi szokasodtol - de tudatosan be KELL epiteni egy szenhidratfeltolto napot a hetedbe/kethetedbe. Persze orom, ha ezt nem tortabol es pizzabol csinalod, de a szenhidrat az szenhidrat (nincs kulon 'update brillians szenhdirat' es 'tobbi szar szenhidrat' kategoria.) Sajat magad erdekeben persze, hogy ne loje ki az inzulinszintedet erdemes szaritott gyumolcsbol, gyumolcsbol, teljes kiorlesubol, gabonabol hozzajutni ezekhez, de jecsim naplojaban az anyos nevnapi tortaja szerintem egy klasszikus szenhidratnapnak minosul. Talan kicsit jobban szenvedos a visszaallas masnap, ha nem lassu felszivodasu szenhidrattal toltod magad, viszont a tudatossag ezt siman legyozi!

Ezzel a sznhidrathintaval be tudod inditani a fogyast ujra.

Kicsit hajaz ez nekem a 'negynapos' kurahoz - melyet mindannyian gondolom probaltunk, csak kevesbe gyakorinak erdemes lennie.

Szoval hajra szenhidratok, hetente egyszer is akar, persze csak kontrollaltan! Elore tervezetten!

49178. bimm2 (válaszként erre: 49173. - Csorenehomororsi)
2013. aug. 3. 23:16

Csinald! Komolyan! (mart megint a haspressel jovok, de.. ) En sosem csinaltam a hasprest a korabban emlitett okok miatt (fatorzs alkat, minek, ugysem lesz jobb stb baromsagok blaaa blllaaaa) es rekatornan is mindig kihagytam -hacsak nem volt a teljes test blokkokban. Aztan elkezdtem ezt a hasprest es - elnezest- de a szemeremdombom csucsatol a koldokomig tarto reszen egy UJ izomcsoport keletkezett. Tok elvezetes!

A kitores kihivastol pedig - amit meg csak otodik napja csinalok es nem is megy ugy, ahogy kiirtak csak egy konnyitett verzioban - a combom gumibot kemenysegure valtozott - eddig is edzettem ugyan, de valahogy felhecceltem es bekemenyitett :)

Szoval alakulni fogsz!


Azzal nem ertek egyet, hogy minden kihivast egyszerre csinalj, mert szerintem ha mas mozgast is vegzel, akkor kinyirod azt az izomcsoportot egymast koveto nap edzzel, maskulonben meg nem teljesen tudom persze mennyi idod van magadra, de 3-4 kihivas egyszerre a legvegere akar tobb mint egy orat is igenybe vehet. Es tudom, hogy rettenetesen motivalt vagy, de ezek a kihivasok egyesevel is motivaciot adnak - a tobbi idodet meg a sima gyakorlataiddal ES kardioval toltheted ki. Szerintem.

Es ugye a kajalas melle. ha mar ott tartasz, hogy szalkasitasz. Hogy szalkasitasz?

2013. aug. 3. 22:47
:-))
49176. csorenehomororsi (válaszként erre: 49175. - Pallasathene)
2013. aug. 3. 21:25

Van ilyen BonyM!:-)))

Siman meglesz az!!!!!!!!

2013. aug. 3. 21:14
Hü Csajok, olyan ügyes voltam a napokban,de ma dölt a kártyavár. Sült a pizzam, többieke kesz volt,gyors kellett enni es menni, szoval ettem ma feher liszteset..most meg csokit. Bünös lelkem...o jajj. hogy lesz meg igy az ahitott szam jövöhetre...! Jajj.
2013. aug. 3. 20:43

Hello csajok...

Na,megvolt a mai adag kihivas,most akkor ugy nez ki,h osszekombibaltam a guggolasz,hasprest,kitorest es a fekvotamaszban allaron kitartast.

Mit ne mobdjak ez a par perc ugy megmozgatta az izmaimat mintha egy orat bicoztam volna....:-))

A napok akkor ugy fognak kibezni,h a reggeli bico marad,de a meleg miatt az esti tekeres helyere beiktattam a kihivasokat.:-))

Az uram le is fotozott na,aztan 30 bap mulva ujra,aztan meglatjuk a valtozast...remelhetoleg

O is hasonlokat edz,fegyencedzest nyom es tok latvanyosan alakulbak az izmai,azt mondta h nalam is tutira latvanyos lesz,csak csinaljam vegig.

Most ulok es kajak erzem a combjaimat,karomat,hasamat,derekamat...mindent,de tokre joleso faradtsag:-)))

Ez ppnt nekem valo,nem sok idoraforditas,itthon elvegezheto es halk(4. Emeleten lakunk):-))

49173. csorenehomororsi (válaszként erre: 49172. - Jecsim)
2013. aug. 3. 17:35

Szupiiiik!a guggolas melle tegnap mar magamtol bevettem a hasprest,ma hozzaveszem a fekvotamaszos kitartast meg a kitorest...

Naggggyon kivancsi leszek h egy honap alatt alakulok#e,mert mar izmosodni szeretnek kicsit,ezrk meg tok jo szalkasitok...

Koszi bimmmmm....csibalom!:-))))

Majd jelentem en is mizu,ket nap utan erzem mindenem...:-)))jo erzes,dolgozzam azt erzem...marmibt az izmaim:-))))

49172. jecsim (válaszként erre: 49170. - Csorenehomororsi)
2013. aug. 3. 08:27
Küldtem képeket, 30 naposokról. Remélem jók lesznek. :)
49171. bimm2
2013. aug. 3. 07:05

Sziasztok!

Visszatertem :) Eddig csak bekukkantgatni volt idom, de hat nem volt egy kavehazi nyuzsgo hangulat itt :)))))))) mi van veletek?

En merlegeltem : es mar CSAK 1025kg van hatra a celomig! El sem hiszem!

Persze nagy segitseg, hogy a ferem tisztitokurat csinal, igy nekem is konnyebb nem elcsabulgatni es mindent betartani.

Cserebe a kivalasztott tisztitokuraja eleg maceras. Kisdobozba szeletelt gyumolcs, csomagolt szendvics... Elviszi az idomet reggel (amit amugy itt toltok eszosztassal :D) Mert ha nem csinalom meg neki, kepes es nem eszik egesz nap... De mar csak a hetvege van hatra, es vegez!

Elhiszitek hogy mar csak 1,25kg van hatra?


Jah, a gombafejeket olvastam itt, koszi az otletet - megcsinaltam! Most beleolvastam jecsim naplojaba ! Haaaat, le a kalappal csajszi! Kiraly jol csinalod!


Holnap le akarom futni eletem leghosszabb tavjat - 2*3.77km egyben. (ez ket kor abban a parkban, ahova hetvegenkent elmegyek) Es kepzeljetek, a ferjem ekozben biciklizik!


Kozben lattatok, hogy vege az alakreform tabornak? Lattatok a kepeket norbirol? Szerintetek nincs rajta tulsuly?


Jah, meg a kihivasokrol csoreneorsi - FITNESS JUNKIE a feszbukon. Kiir kulonbozo kihivasokat o is, most kitores van (nekem nem megy) de en a hasprest mar vegigcsinaltam, es csak azt tudom javasolni, amit szeretsz csinalni gyakorlat, azt csinald, mert a vegere menni fog. En a hasrahizos kisferficsipoju alkatba tartozom (szepen ezt banan alaknak mondjak, szerintem fatorzs)szoval nehezen megy a has le, soha nem is lesz szep es a haspres kihivast megis meg tudtam csinalni. Szoval csak javasolni tudom!

en meg lehet bekapcsolodom jecsim guggolasaba.

pallasathene honnan van Norbi shaked? :))))es miert nem veszel tobb proteinport? nem jott be?


na helyzetjelentsetek! kerlek, hogy en is tudjak olvasgatni :)

49170. csorenehomororsi (válaszként erre: 49168. - Jecsim)
2013. aug. 3. 06:04

Szia!lennel olyan jo es kuldenel ezekrol ibfot,leirast?akar az emailomra is mehet,az adatlapomon megtalalod.elore is koszi.

105??az mar jo h ott tartasz...a 240-250 meg hohetetlen nekem is...:-))

Kivancsi leszek...

Izomlaz?

En erzem ma mindenem...karom labam derekam....:-))

49169. jecsim (válaszként erre: 49167. - Pallasathene)
2013. aug. 2. 22:19

Köszi :) nagyon remélem hogy ezután is kitartò leszek. :)

Norbis shake-et még nem pròbáltam.

Ebben a hònapban ha elfogy a fehèrje porom nem veszünk ùjat hanem ami van még estékre megiszom vacsi helyett és a többi fehérje csak a hus és a tojàs lesz.

49168. jecsim (válaszként erre: 49166. - Csorenehomororsi)
2013. aug. 2. 22:16

A 105-öt csináltam ma a torna elején. Tökre szeretem :) De azt nem tudom egyszerre menni fog e a 2-250db :))

Kitöréses és a hasra mindenféle kihivásròl tudok még de azokat még nem tudom akarom e csinálni. :)

2013. aug. 2. 21:21

Jecsim,ügyes vagy!En is haladok, de még nem merem elkiabálni. Reményeim szerint fogyok:-)!Tegnap shake-t vacsiztam, jelentem biza tenyleg jobb ez a norbis. A masikban,amit vettem volt cukor es csak kesöbb neztem...!Es ez 3dl-s --marmint N.-s. Es eltelitett jol.

Hol lehet Bimm? Kekszet süt?

49166. csorenehomororsi (válaszként erre: 49165. - Jecsim)
2013. aug. 2. 21:18

Hello!a naplodban ramkacsintott a 30 napos kihivas...:-))

Ma elkezdtem....mar erzem a combom..hol tartasz?

A hasat probaltad?milyenek vannak meg?

49165. jecsim
2013. aug. 2. 14:47

Csajok, tök jól haladok. Tökre látszik, hogy megy le a felesleg. A polóm már úgy áll, ahogy eddig soha, mert nincs a hasam ami fenntartsa :)


Az update kenyerek közül ti milyeneket szerettek/vesztek?

Én ma asszem 3G-s cipót vettem, még nem kóstoltam, hogy milyen. Ilyet még nem próbáltam, de az eladó sem tudta megmondani, hogy búzalisztes e vagy rozsos. Majd kiderül :)


A csípőmről nehezebben megy le, pedig főleg arra a területre koncentrálok, de alig valami.

Remélem, ha már mindenhonnan megy le, onnan is eltűnnek majd a zsírpárnák.

Ma egy olyan rövidnadrág van rajtam, amit eddig alig tudtam használni, mert szorított hasban. Hát, most már nem szorít :)

49164. pallasathene (válaszként erre: 49163. - GasiIldi)
2013. júl. 30. 22:11
:-))
49163. GasiIldi (válaszként erre: 49162. - Pallasathene)
2013. júl. 30. 20:24

nekem is a rizsszemtészta jön be a legjobban:-)

jó ötlet ez a töltött gomba:-)

49162. pallasathene (válaszként erre: 49159. - Csuri1949)
2013. júl. 30. 20:00
én mindig találomra mérek. Én a rizsszemtésztát nagyon szeretem ilyen rakottakba rakni. Nagyon feldobja. Manalma-zellerkrémlevest készítettem és töltöttem gombafejeket. Föztem egy Norbis lisztes besamell martast kis sonkaval,beletöltöttem a gombaba es szortam ra sajtot.Igy sütöttem meg.Nagyon finom lett. Hnapra is maradt. Ez a legszebb benne:-D!Hnapra nincs magamra gond.
49161. GasiIldi (válaszként erre: 49156. - Frumilla)
2013. júl. 30. 19:31

Szia,

módjával, de mindent eszek

a sajt sós

a tej, tejföl,joghurt meg hirtelen emeli a cukrot

kajába keverve lehet - főzelékbe,salátára

kávéba kb max fél deci egyszerre

49160. GasiIldi (válaszként erre: 49159. - Csuri1949)
2013. júl. 30. 19:28

Szia,

1 adag kb 5-6 deka nálam

szoktam hozzá tenni apró kockákra vágott párolt fahéjas almát a rizsszem tésztához ez nagyon fincsi

vagy apróra vágott hagyma, cukkini, répa - ami van - szintén tésztához - ezek jók köretnek

49159. csuri1949
2013. júl. 30. 15:40

Sziasztok! Ma voltam Up-boltban és vettem száraztésztát, főztem is, de nem tudtam az adagot, egy kicsit sok lett a zacsi fele.Ti mennyit szoktatok 1 adagnak? Teljesen finom, izlett, és legalább nincs bűntudatom!

Szép napot!

49158. csorenehomororsi (válaszként erre: 49155. - Vanhelsing87)
2013. júl. 29. 20:49

Semmi extra,a heti merlegeles utan beirom a bmi kalkulatorba a sulyt es kiadja a szazalakot.

A tablazatom is egyszeru,datum hetfonkent es a suly meg az emlitett bmi van beirva,meg a centik

2013. júl. 28. 20:09
Sziasztok! Isteni gofrireceptre bukkantam, zabpehelyböl. Jajjdejol esett:-)
49156. Frumilla
2013. júl. 28. 13:33

sziasztok!!!

Tejtermékkekel hogy álltok? Ti mennyit fogyasztotok egy nap? Milyen termékek az ajánlottak a tejtermékek közül?

❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook