Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Update programja - tapasztalatok fórum

Norbi Update programja - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯
49215. bimm2 (válaszként erre: 49214. - Jecsim)
2013. aug. 7. 11:26

Egyebkent en ezt csak most realizaltam, hogy te nem norbizol... most, hogy leirtad.

Csak erdekel a norbi tema?

49214. jecsim
2013. aug. 7. 09:09

Én nem tartom be a norbis dolgokat, úgy értem, én eszem kenyeret, teljes kiörlésűt, mert egy csomó dolgot nem eszek meg kenyér nélkül, vagy ha éhes vagyok, akkor igenis eszek, éhes lenni nem szeretek.

Nem olvastam a Norbi könyveket, mert igazából én nem vagyok oda Norbiért, de fogyózni viszont akarok, ezért kipróbálok mindent.

Tornázom Rékára, és ennyi igazából.

Szeretem az update kenyeret, de csak a simát igazából, amit a sparban veszünk, a rozsosabbért nem vagyok úgy oda.

A tornával és a fehérjével próbálok fogyni, és ha van olyan cucc, amit lehet enni, mert kevésbé, vagy egyáltalán nem hízlal, akkor azt bevetem.

Aki olvassa a naplómat az tudja, hogy van benne nem éppen fogynivágyóknak kaja, de nem sok.

Ettem tortát is amikor Anyósom névnapja volt, és ettem pizzát, mikor csináltam.

Ettől függetlenül fogyókúrázom, mert tornázom is, és próbálok odafigyelni a mértékre.

A mai reggelim még a pizza volt, mert jó nagy tepsivel csináltam, és ez két napra elég.

Tudom, elítélendő, ha valaki fogyókúrázik és mégis bűnözik, de én úgy csinálom, hogy ne legyen se rendszeres, se sok.

Eddig 5 kg-ot fogytam úgy, hogy diétáztam, amiben volt bűnözés, és szinte minden nap tornázok.

49213. bimm2 (válaszként erre: 49212. - Pallasathene)
2013. aug. 7. 07:00

Na hat ez az! Norbi meg a 'fogyj sutivel' konyveben arrol irt, hogy a fruktoz lassabban szivodik fel, mint a cukor. Hasznalta is es lehetett diabetikus termekeket enni. Es ha figyelembe vesszuk, hogy a cukorbetegeknek felelosseggel merik taplalkozasi szakemberek es orvosok ajanlani a fruktozos termekeket akkor norbi teoriaja sem a non plus ultra... kerdes, hogy mennyire van atmosva az agyunk norbitol.

Nekem cukorugyben teljesen, de ha szivemre teszem a kezem, akkor en nem tudom a cukrot elkerulni. Teljesen nem. A szeletelt sonkatol elkezdve a muzlikig mindenben van... Ha vendegsegbe megyunk, vagy etterembe arrol nem is beszelek. Es azert kerdezem en: lehet elni egy szelet torta nelkul? eljen a fiam/lanyom ballagasa meg a nagymama 100. szuletesnapja... Szoval biztos ti is ertitek, hogy ertem...

mar megint csak azt hiszem, hogy normalis esetben az eletunk nagyobbik reszeben igyekvonek kell lennunk elkerulni a pl. cukrot, de szerintem az nem egy normalis emberi elet, ha lelkifurdalassal es onostorozassal fenyegetve onmagam tolok be egy jo kis kekszet :) vagy tizenkilencet... :))))))


A hormondietat en csinaltam, tudod, forumot is nyitottam - nekem bevallom, mukodott. Viszont nekem eddig minden mas egyeb KURA is mukodott, amibe belefogtam es kovetkezesem csinaltam. Szoval... a hormondieta sem jobb sem rosszabb mint barmelyik hulye fogyokura. Mukodik, esetleg ra is johetsz mennyire tulterhelt a szervezeted - de az sem megy lemondasok es szenvedes nelkul. A mertektartasrol nem is beszelve. Ugyanugy ervenyes.

Nekem fogamra valo volt, a sok mandula, mogyoro, avokado. Keves sajt es gyumolcs.

es mi van utana? jojo-effektus?

49212. pallasathene (válaszként erre: 49211. - Bimm2)
2013. aug. 6. 22:15

annyit kerestem cukorbetegeknek valo cokit, biza fruktozos majdnem mind! Hát most erre mit mondjak? Vettem is,ettem is, es en tenyleg ugy jartam vele,m a normal csokival,h csak tömtem vna.

Miket adnak el a cukorbetegeknek?


Norbis fagyit nem kostoltam ,en szoktam epret tejszinnel,kis steviaval turmixolni,lefagysztom es fincsiiiii, a gyerekek is szeretik. Nehanyszor atkeverem,amig lefagy teljesen.


Ti egyetertetek ezzel a hormondietajaval? Mert akkor elolavsom ezt a könyvet hnap figyelmesen..

49211. bimm2
2013. aug. 6. 21:46

Csajok, ugye tudjatok, hogy a zab harmas kodu (bar reka kiposztolta kb egy hete, hogy ebedre eszik egy ki szabpelyhet, de nem teljesen biztos, hogy ez 12 ora elott tortent, igy hat ismet egy bizonytalansag) de a teljes kiorlesu liszt es a tobbi liszt mind tiltolistas! Vagyis a Norbi rendszerben SOHA nem fogyaszthato?

A light lekvar mit jelent? Mi van benne? Fruktoz? Vagy mi van benne kevesebb?

Egyebkent Norbesz regi konyveiben meg a fruktoz is jofej volt, de azota annyira meggonoszodott, hogy nem harmas kodu, hanem tiltolistas!

Es itt ismet elerkeztunk az altalam kedvelt mertek temara... Szerintem egy kis fruktozos lekvar vagy fagyi megspekelve egy kis mandulaval, rostos kenyerrel, fagyi eseteben egy kis friss gyumolccsel lassitja a felszivodast, csak ugye a mertek... Hogy akkor ne mindennap, ne minden etkezeshez es tenyleg az ajanlott adag legyen a mervado.

Kostoltatok mar norbi fagyit?

49210. jecsim (válaszként erre: 49209. - Laprincipessa)
2013. aug. 6. 20:58
Hű, én még nem is találkoztam ilyesmivel. Ha megcsináljátok, írjatok róla, hogy milyen, kiváncsi vagyok.
49209. laprincipessa (válaszként erre: 49201. - Jecsim)
2013. aug. 6. 20:00
Nekem rozslisztem van itthon, remélem nem lesz keserű tőle. Meg olvastam a korábbi hozzászólásokban az űtifű maghéjat, az is mehet bele, vagy az kekszbe nem való? Sütéshez még nem alkalmaztam.
49208. laprincipessa (válaszként erre: 49200. - Bimm2)
2013. aug. 6. 19:56
Már beindult a fantáziám =) Egy kis előre főzött zöldségkeverék a közepébe és kész a zöldséges felvágott... :)
49207. jecsim (válaszként erre: 49205. - Kingling)
2013. aug. 6. 19:47
Na, akkor reggelire szabad :D
49206. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 49202. - Pallasathene)
2013. aug. 6. 19:13
nekem van. ha gondolod, irj privit :)
49205. Kingling (válaszként erre: 49204. - Jecsim)
2013. aug. 6. 18:55
Az előbb néztem meg a Youtubon a Norbis étkezési tanácsadást!Lényegében a lekvár ha Light ha nem akkor is 3-as kódú tehát csak 12-ig lehet enni a virsli meg 1-es!! :) Szóval azt meg bármikor! :)
49204. jecsim (válaszként erre: 49203. - Kingling)
2013. aug. 6. 18:17

Én is szoktam virslit vacsizni, vagy magában, vagy tojással, vagy update kenyérrel.

Bár nekem néha 6 után jön össze vacsi.

Light lekvárt biztos lehet, nem? abban nincs cukor, ha jól tudom, biztosan lehet enni. Norbis lekvár is van, sztem nincs köztük külömbég.

49203. Kingling
2013. aug. 6. 17:40

Szerintetek Light lekvárt teljes kiörlésű kenyérrel lehet enni reggelire?

És mondjuk még 6-óra előtt Virslit vacsira csak magában? :)

2013. aug. 6. 17:25
van vkinek léböjtkúráról tapasztalata?
49201. jecsim (válaszként erre: 49199. - Laprincipessa)
2013. aug. 6. 16:52

rendes zabpehely kell bele, nem zabpehely liszt, direkt olyanokat kerestem, amiben zabpehely van.

És ha csinálom, teljes kiörlésű liszt lesz benne, hiszen sztem semmi külömbség ízre a sima és a teljes kiörlésű közt.

49200. bimm2 (válaszként erre: 49197. - Laprincipessa)
2013. aug. 6. 12:50
egy csavaras 'szaloncukor' forma fel csmell. fahej, gyomber, fokhagyma, oregano, bors, majoranna, paprika, bazsalikom, petrezselyem stb... ahogy szived diktalja:) BARMI illik, ami az izlesedbe belefer. KOMOLYAN!
49199. laprincipessa (válaszként erre: 49198. - Jecsim)
2013. aug. 6. 12:40
ésésés frankón zabpelyhet kell beletenni, vagy lisztre gondoltál? :)
49198. jecsim (válaszként erre: 49196. - Laprincipessa)
2013. aug. 6. 09:17
fogalmam sincs, de gondoltam, mivel eleve zabpehelyből van, nem hízlaló. :))
49197. laprincipessa (válaszként erre: 49120. - Bimm2)
2013. aug. 6. 00:57
A csirkemellből mekkora mennyiséget használtál fel és melyek ezek a száraz fűszerek? Ezt szeretném én is kipróbálni. :)
49196. laprincipessa (válaszként erre: 49151. - Jecsim)
2013. aug. 6. 00:19
Ez nagyon jónak hangzik. Elmegy 2-esnek?
49195. laprincipessa (válaszként erre: 49190. - Kingling)
2013. aug. 5. 22:29
Jól gondolod. A görögdinnye 1-es, a sárga 2-es.
49194. 9c81d48cc9
2013. aug. 5. 21:50
milyen salataontetet szoktatok hasznalni, ami 1-es? estleg ha tudtok tobbfelet is, hogy valtozatos legyen, azt nagyon megkoszonnem.
49193. Sunshine girl (válaszként erre: 49192. - Kingling)
2013. aug. 5. 12:52

Táplálkozzunk fénnyel, mert az jó.

Ha belegondolsz ebbe a Norbi szarságba, akkor az egész csak marketing.

Csak azt edd, amit ő forgalmaz, mert az a jó és egészséges. Na de akkor miért is volt Norbi kórházba?

A neten terjengett olyan, amint egy molettebb nő van háttal és leszólja. Hát a fia milyen, ha nem duci?

Ki nem állhatom az olyan embereket, akik kihasználják azokat akik szerintük nem tökéletes.


Szerintem egyél gyümit és mozogj sokat, ha meg bűntudatod van, mert dinnyét ettél akkor meg mozogj 10 perccel többet.

49192. Kingling (válaszként erre: 49191. - Sunshine girl)
2013. aug. 5. 12:49

Köszönöm a választ! :)

Ettem is tegnap este görög dinnyét! :) Szerintem sem árt,de annyi hülyeség van a neten is már sajnos....Nem értem hogy egyáltalán kiben merült fel az hogy a zöldség vagy a gyümölcs bármelyike hizlalhat?!

2013. aug. 5. 12:44

Jesszus.

Szerintem eheted a dinnyét, mert víz és távozik a szervezetedből, igaz cukrot is tartalmaz.

Ennyire szigorúan nem kellene venni az ilyeneket. Max a fehér lisztet, cukros üdítőket..

Inkább mozogj sokat és ne vond meg a szervezetedtől azt, amit kíván.

49190. Kingling
2013. aug. 5. 12:42

Szeretnék olyan emberektől segítséget kérni akik jártasak a Norbi update életmódban!

Tegnap kezdtem és kíváncsi lennék arra hogy a görög dinnye az milyen kodba esik bele!Mert egyik helyen azt olvastam,hogy 2-es kódú ugyan akkor a mésik helyen meg azt olvastam hogy gyülölcs mehet 0-24-ig!Akkor most hogy is van ez?

Lehet hogy a kettes kód a sárga dinnyére vonatkozik?

2013. aug. 5. 11:31

Erröl még nem hallottam Bimm. Hol lehet egyaltalan beszerezni?

Miert van az,h valaki könnyen fogy es miert van az,h en nem ebbe a kategoriaba tartozom??

Nalam nem lett fogyás. A szervezetem hülyül sztem.Vmit nemjol csinalok. Lehet,h nalam is raktaroz,amint tud.


Annyira ügyesek vagytyok,h tornaztok!!!

2013. aug. 5. 10:41

Koszi csajok!

Na,tulvagyok az 5. Napon..fel ora bico volt a bemelegites....utaba megcsinaltam...kellemes faradtsag van az izmaimban..:-)))

49187. bimm2 (válaszként erre: 49184. - Csorenehomororsi)
2013. aug. 5. 09:10
Jah es persze labankent 20-30-40:)
49186. bimm2 (válaszként erre: 49184. - Csorenehomororsi)
2013. aug. 5. 09:09

Szerintem is ez csak toled fugg.

Igy is ugy is fajni fog masnap:D

❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook