Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Update programja - tapasztalatok fórum

Norbi Update programja - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
49275. pallasathene (válaszként erre: 49274. - Jecsim)
2013. aug. 13. 12:35

Sziasztok!Mindenképpen nehéz a fogyi,ha az ember nem a saját háztartásában-otthonában van.Nekem még anyukamnal is nehéz,mert nah..csak más, meg ugye vannak azok az otthoni ízek..ráadásul anyosom szuperjol föz.csak egyaltalan nem dietasat.

Sok a kisertes nala mindig es az az erzesem,h ha levegöt veszek,attol is hizok:-D!

De mar kezd hozzam szokni azert,mert kabe amiota megismert en dietazom.Amikor elöször mentem hozzajuk a 90napost csinaltam és épp gyüminapom volt:-)!Szóval sztem már nem lepem meg..!

En akarom vinni haza a futocipömet,hatha kirugdosom magamat en is az ágyból és legalabb mehetek.

3. napja becsületesen lenyomom a 20perc RR-t. Es annak örülök,h most nem halok meg az izomlaztol.Persze van,de olyan "kellemesen". Ez már jot jelent?:-)

49274. jecsim (válaszként erre: 49273. - Kingling)
2013. aug. 13. 12:27

Igen, ez igaz, a süti, ami tényleg finom, hát, nehéz ellenállni. Anyósomék nem értik, hogy miért fogyózom, persze nem akarnak lebeszélni, de mondják, hogy egyek rendesen, meg minden. A sütit nem tudtam visszautasítani, de mint mondta, nem töménytelen zabálásból állt a nap, csak olyanokat ettem(és nem sokat, tényleg) ami nem fogyis kaja.

Viszont: páromat lecseszték, miután mondtam, hogy reggel ő rángat ki, hogy menjek futni. Hű, lecseszték, hogy nem hagy békén. Mondanom kellett nekik, hogy azért noszogat, mert hiába akarok, és szeretek futni, hajnalban nehéz kimásznom az ágyból :D :D

49273. Kingling (válaszként erre: 49272. - Jecsim)
2013. aug. 13. 11:25

Igen ismerős...nálunk is ez van...Nekem is anyósom mikor otthon vagyunk csupa tésztás meg cukros sütiket meg minden ilyensmit süt főz...pl a kávét eleve úgy csinája hogy már a cukorra főzi le a kávét!!Én imádom a kávét de simán elutasítom az ilyen kínálásokat!!!Nem Én vagyok a bunkó mert elutasítom hanem inkább Velük van abaj ha nem értik meg hogy nem eszem iszom cukors dolgokat!!

Nem kötelességem Nekem felrúgni a szabályaimat csak azért mert ne sértsek meg senkit!Ezt szerintem el kell tudni fogadni!Ez olyan mintha Vegetáriánus lennék és hússal kinálnának!!

A süti igen az nehéz dolog! :) Meg ilyenkor nyáron a fagyi is.....de igazából azt mondták valami kutató okosok hogy nincs is szüksége a szervezetnek egyáltalán az édességre! Ha teljesen leszokunk róla egyáltalán nem is kívánjuk!Hát igazából nem tudom...aki valaha evett sütemény vagy csokit nem hiszem hogy teljesen meg tudna válni Tőle! :)

49272. jecsim (válaszként erre: 49270. - Kingling)
2013. aug. 12. 19:57

nem álltam le, meg ilyesmi, csak a hétvége nem úgy jött össze ahogy akartam. Amúgy meg anyóséknál nem főznek semmi olyat, amit én itthon eszem, és ha nem eszem meg amit kínálnak, összesen 3-an esnek nekem, hogy egyek. De mint mondtam, nem ettem sokat, csak kimaradt a torna..

2-3 hetente megyünk csak oda. Én nem váltottam teljesen életmódot, én nem tudok leszokni a sütiről. Viszont csokit már egyáltalán nem eszem, ami nálam nagy szó.

49271. Kingling
2013. aug. 12. 17:19

Én amúgy nem mérem magam mérlegen,nem tudom mikor láttam utoljára szobamérleget amúgy! :)

Én arra megyek hogy amit a tükörben látok az tetszen Nekem! :)

49270. Kingling (válaszként erre: 49268. - Jecsim)
2013. aug. 12. 17:18

Na azt ne csináld!! :) A mindig majd a jövöhéten kifogás oda fog vezetni hogy a végén csak tönkreteszed a böröd a sok súly ingadozásba,nem szokik a szervezetet az életmódváltáshoz!Összezavaros a tested telejesen! :)

Szerintem lehet bűnözni de ilyen nagyon sokat nee!De ezt csak az Én véleményem! :)

Próbáld meg hogy mondjuk kb 1 hónapban csak egyszer és akkor is kicsit bünözöl! :)

Sok sikert! :)

49269. Kingling (válaszként erre: 49264. - Bimm2)
2013. aug. 12. 17:15

Köszönöm kérdésed jó volt! :) Jól érezték magukat! :)

Kicsit hizlaltam is Őket egy kis Francia krémessel! :P Én nem ettem de azt mondják finom lett! Sok is fogyott belőle! :)

Tornázni változatosan szoktam,van amikor Rékára tornázom de pl van fent a youtube-on is nagyon jó Kardió edzések!Van amelyik elég kemény de végig lehet csinálni!: )

Te mit tornázol? :D Hogy haladsz? :)

49268. jecsim (válaszként erre: 49260. - Kingling)
2013. aug. 12. 08:54
Én most hétvégén sokat bűnöztem, ezen a héten szigorúan betartok mindent. Ugyanis anyósék csináltam szilvás sütit réteslapból, n meg itthon amit kaptunk szilvát, szintén felhasználtam sütihez. Piskóta tésztába tettem bele és sütöttem meg. Jó, nem ettem belőle hű de sokat, de akkor is. És fagyizni is voltunk tegnap.
49267. Icuska538 (válaszként erre: 49265. - Pallasathene)
2013. aug. 12. 07:57
Kalória bázison lehet csak számolni? Más oldalt is tudsz esetleg?
49266. bimm2 (válaszként erre: 49265. - Pallasathene)
2013. aug. 12. 07:40

Csak igy tovabb!

volt boven szaladgalnivalod az utobbi idoben, ugyhogy tok jol csinalod :))))

49265. pallasathene (válaszként erre: 49263. - Bimm2)
2013. aug. 12. 07:15
:-)) hehe,nem vok en irigy,kivanom Neked is, de még gyorsan klasz lenne még 2-t leadni:-D!Aztan egy idöre befognam. Mindenesetre jo dolog szamolni. Igyekszem Norbisan enni és szamolni mellé, ismerek ilyen oldalakat, de aaaah, kiszamolom en, a többi meg most nem izgat.:-)
49264. bimm2 (válaszként erre: 49260. - Kingling)
2013. aug. 11. 22:36

Milyen volt a vendegseg? Milyen kajakat csinaltal?

Es mit tornazol?

49263. bimm2 (válaszként erre: 49258. - Pallasathene)
2013. aug. 11. 22:36

Szia! gratulalok! nagyon jol csinalod!

Matol en is szigoru kaloriaszamlalason vagyok! en hasznalok egy internetes kaloriaszamlalot, ami az osszetevoket is szamon tartja - ch, protein, cukor, rost.

Es ugye azokat a kajakat tartja szamon, ami a boltban kaphato. Szoval neked is tuti van valami kaloriegesundheit vagy valami :D


Irigyellek az egy kilodert. Nem akarod nekem adni:))))

49262. Kingling (válaszként erre: 49261. - Pallasathene)
2013. aug. 11. 13:53
Az fontos! :) Ne hagyd abba az a lényeg! :)
49261. pallasathene (válaszként erre: 49259. - Kingling)
2013. aug. 11. 11:42
jajj,köszönöm.Ez most tényleg jókor jött,kaptam újra egy kis löketet a folytatáshoz:-)!
49260. Kingling (válaszként erre: 49257. - Jecsim)
2013. aug. 11. 11:01

Én tegnap bőnöztem,megittam egy sört!

Ma kéne tornáznom elvileg de mára már kivagyok,vendégeket várok és reggel 6-óta meg sem állok!

Holnap belevetem magam a tornába! :D

49259. Kingling (válaszként erre: 49258. - Pallasathene)
2013. aug. 11. 11:00

Gratulálok! :)

Csak így tovább! :)

2013. aug. 11. 10:42

Sziasztok!Boldogság. -1kg:-)

jó ötlet volt bevetni a kaloriaszamolast..!:-)juhu.Örül a fejem!

49257. jecsim
2013. aug. 10. 18:07
Hát ált. a kedd a szabinap, de mivel hétvégén megyünk néha érdre, így a hétvége az ami szabad. De pl. ma semmit sem csináltam, és már nem is fogok, elég volt az utazás mára, megint érden voltunk. A mai kihívásomat holnap teljesítem.
49256. Kingling
2013. aug. 10. 10:08

Ee megint neki indulok akkor! :)

Szóval 2 az az kettő naponta tornázom! :D Naaaa :D

49255. Kingling
2013. aug. 10. 10:07

Jajj a számok lemaradtak! :)

Szóval Én naponta tornázom! :)

És Tornászik helyett tornázik! :) :D

49254. Kingling (válaszként erre: 49249. - Jecsim)
2013. aug. 10. 10:06

Nem tudom,hogy többet kell-e tprnáznom igazából,nyilván a kalóriabevitel több lesz,de nem tudom befolyásol-e valami néha néha 1 fagyi vagy egy süti!Ha ritkán eszik ilyet az ember nyilván nem baj gondolom,de ha mondjuk egy héten -szer nekiesnénk a cukrászdának akkor az már baj! :) :)

Én kb naponta tornázom,mert azt hallottam, hogy bár lehet minden nap de jó az izmoknak ha egy napig legalább oihenteti az ember...na most akkor mi ajó,ha valaki minden nap tornászik vagy kell szünet közte?? :D

2013. aug. 10. 07:15

Mindenkinek reggelihez egy ilyet:



[link]

2013. aug. 9. 21:37
én a tornáról hallgatok..!MÉG.
49251. bimm2 (válaszként erre: 49245. - Pallasathene)
2013. aug. 9. 21:28
na most vegre elolvasom :)
49250. laprincipessa (válaszként erre: 49246. - Kingling)
2013. aug. 9. 20:05
Én egyszer megcsináltam egy 30 napos fenékformáló programot. Az elején heti hatszor kellett 10 percet tornázni, majd heti 5-ször 20-at. Az elején azt vettem észre, hogy ugyan izomlázam nincs, de mégis úgy el volt fáradva a lábam, hogy mikor felültem a biciklire, alig tudtam hajtani, pedig könnyű fokozaton volt. Mire elértem a hónap végét már teljes ki voltam fáradva nemcsak fizikailag, de lelkileg is, folyton hisztis voltam. Végül 27 napnál abbahagytam (ekkor már a 30 percesek következtek volna), mert sikerült összevesznem mindenkivel. Nem tudom mi okozza ezt, hiszen amúgy nem egy nagy teljesítmény volt, amit véghezvittem. Ma már úgy csinálom, hogy minden másnap nyomok 20 percet, most még egyelőre nincs panasz.
49249. jecsim (válaszként erre: 49248. - Kingling)
2013. aug. 9. 16:48

Én kicsivel több mint egy hónapja kezdtem tornázni :) Hát mivel majdnem minden nap tornázom, egy egy nap marad ki, akkor sem csinálok többet, ha fagyizok. Vagy eszem egy sütit.

Néha elfelejtem beleírni a naplóba a fagyit, ha eszem, de pl. ha sütizek az bennevan :D Gondolod, hogy akkor többet kéne mozogni? Mindenképp le kell dolgozni? :))

49248. Kingling (válaszként erre: 49247. - Jecsim)
2013. aug. 9. 16:32

Igen Én is javában húsból szerzem a fehérjét!

Amikor az ember elkezd tornázni akkor döbben rá hogy mennyire eltunyult!Régen Én teljesen hiperaktív voltam,soha nem voltam ennyire ellustulva!De hálistennek ennek vége! :) Most azon dolgozom hogy jobb legyek mint valaha! :)

Jecsim Te mióta nyomod?

És pl ha bünözöl egy kicsit pl fagyi vagy valami ilyesmi azt hogyan "gyónod" meg?

49247. jecsim (válaszként erre: 49246. - Kingling)
2013. aug. 9. 16:14

Még én sem bírok többet, ezért tornázok kétszer fél-háromnegyed órát, mert nem tudom egyszerre végigcsinálni. Viszont nem vagyok másnap fáradt vagy ilyesmi, sztem még nekem is messze van az, hogy többet bírjak.

Én már nem iszom külön fehérjeport, csak a húsból van meg a fehérjebevitelem.

49246. Kingling
2013. aug. 9. 16:05

Sziasztok!


Érdekelne hogy ki mit tapasztalt a tornák során!

Én nemrég kezdtem a Norbis életmódváltást,most az x.-dik napom olyan édességehetnék tört rám,hogy ilyen már régen volt!De ellen álltam! :)

Azon felül hiába tornázom inkább egyre fáradtabbnak érzem magam mint fittebbnek!

Múlt héten végig csináltam kissebb kihagyásokkal egy programot /no nem a 90 percet/ másnap alig bírtam láébra állni,hagytam egy napot pihenni majd 1 nap kihagyás után megcsináltam újból!Mégis úgy veszem észre hogy egyre kevesebbet bírok!

Most egy alakreformos 90 perces tornát csináltam de elég kemény volt,mondjuk úgy elment az idő......Miért vagyok egyre fáradtabb?Lehet hogy több fehérjét kéne ennem??

Ti milyen fehérjéket fogyasztotok?

Kitartást Mindenkinek! :)

❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook