Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Update programja - tapasztalatok fórum

Norbi Update programja - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯
49125. bimm2
2013. júl. 25. 22:59

Meronapom volt tegnap, es orultem a 30deka fogyasnak. Ha be kene jelolni egy otos skalan, hogy mennyire vagyok elszant most fogyas ugyben, akkor en jelenleg a harmasra gondolnek. Valahogy elment az erom mostanaban. lehet, hogya hideg miatt :)))

meg amiatt is, hogy szomoru vagyok, amit Norbi jelenleg csinal es rettenetesen elbizonytalanit. Egeszen pontosan tanacstalanna tesz es oriasi csalodas nekem ez az egesz.

En norbit mar azota kovetem, amiota a legelso kaettajat kiadta. Egesz pontosan az elso boltba kerult kazetta. (mert azt mondja mostansag, hogy o a zsigulija csomagtartojabol is arulta, csak mar nem hiszek neki)

De ez a sok hazugsag, tettetes es csalas mar bizonytalanna tesz. Mikozben reka rettenetesen inspiral.

Na sebaj, jelenleg csak a kajalassal vannak gondjaim - a mozgasban jooooooooooooo vagyok

Megyek is mindjart futni :)

Ti hogy alltok a fogyassal?

Futassal?


Asszem, visszaallok a feherjepor vacsorara. na nem a hetvegen :D

49124. jecsim (válaszként erre: 49118. - Csuri1949)
2013. júl. 25. 08:32
ott vettem, és csak ez az egy féle fitt kenyér volt, mellette kis papír, a leírásával, mi minden van benne, és mire is jó.
49123. csorenehomororsi (válaszként erre: 49122. - Bimm2)
2013. júl. 25. 07:30

:-)))

A lenyeg en is ugy gondolom h a vegyes es valtozatos taplalkozas.

14 honaposak a cukik!szoval pont most vannak abban a korban h ismerkednek az izekkel.

Szeretik a kenyeret is meg a tesztat is,de fokent zoldseg es hus a menujuk,sok leves fozelek.

De az biztos h szivesebben adok nekik eritrites altalam is elkeszitett dolgokat desszertkent mint cukrot!

Tegbap este hazi turokremet csibaltam.

Fel kilo turo,fel kilo tejszin,habfixalo,vaniliaaroma,zero,reszelt citrom hej.be a hutobe es ma az lesz a borsofozelekhez a desszertunk.

Probalom azzal kikuszobolni a bunozest,h csinalok mindig vmi finomsagot,h inkabb arra csabuljunk el.de pl hetvegen kerti partyra megyunk,nyilbvan nsm lesz norbikenyer...de az elso 6 honapvan senmmmmmi bunozes nem vokt,le is ment a kituzott 18 kilo.

A ferjem meg el van a foztommel meg a sutikkel finomsagokkal,max heti egyszer csabul el vmi csoki felere..

49122. bimm2 (válaszként erre: 49121. - Csorenehomororsi)
2013. júl. 25. 06:53

huu tenyleg! Cukkinikremleves SAJTTAL! Az kiraly otlet!

Csaladi Update :) Es a ferjed bunozik? ES TE?:D


Nincs is ketsegem, hogy ki egeszseges babak. Gratulalok! Minnel elobb megtanuljak (ok vagy barki mas kisbaba is) a merteket meg hogy milyen minoseget egyen (fuggetlenul hogya szuloje miben hisz) az vegig fogja kiserni egesz eleteben.

Es megeszik a norbi tesztat meg kenyeret? Mondjuk nem tudom mennyire 'babak'.

Az en szegeny anyam semmi tudatossaggal nem etetett engem. ettunk ami volt - a tesommal egyutt. ooohtejoooeeeg...


A masik veglete mondjuk ennek a taplalkozas-eletmod oruletnek azert az is, amit korabban olvastam a paleosok foruman. Ok elutasitjak a glutent es az egyik anyukanak mondta a vedono vagy doki, hogy vigyazzon azzal, ha nem ad glutent a kisbabanak-gyerekenek, mert kialakithatja ezzel a glutenerzekenyseget. Szerintem egy szulo sosem bocsajtja meg maganak ha 'kart' okoz a gyerekenek...

Szoval sarkosan, tovabbra is azt gondolom, hogy foggalmunk sincs hogy norbi milyen szart kever a kajajaba, ahogy azt sem tudjuk, hogy a Ne..tle vagy a Kra..t vagy akarmelyik mit tesz bele... A megoldas kulcsa szerintem is a tejbegrizeskisgyerek orvosanak az ajanlasa: valtozatosan enni. Pluszban meg hoozatennem a merteket tartani (nekem az a legnehezebb) es azt is hogy amit az ember eszik, legyen minosegi. En sem a bioban nem hiszek, sem a szabadon futtatott allatok husanak fogyasztasaban sem az ilyen hasonlokban.

Na mindegy. eljenek a babak. Nekik okosabban KELL csinalniuk, nem igaz? :) Hogy ne kelljen hulyebbnel hulyebb forumokon arrol beszelgetni, hogy mit egyenek:D

49121. csorenehomororsi (válaszként erre: 49120. - Bimm2)
2013. júl. 25. 06:01

Ki fogom probalni.:-)

Cukkinikremleves:

Egy fej v ketto,a cukkini mennyisegetol fugg,en ket nagy cukkinihez rakok egyet,4-hez kettot.

Szoval a hagymat olajon megdinszteled,mikor szep sarga,beleteszed a felvagott cukkinit,en hosszaban elfelezem,meg a feleket is meg hosszaban kettevagom es utana felszeletelem a csikokat.par percig megpiritom,utana annyi vizzel felontom h ellepje,iuesitem so,fokhagyma,vegeta fele vmi,azt mibdenki maga tudja,lb fel ora alatt puhara fozom.

2 dl v 4,ez ugye a mennyisegtol fugg(2 cukkinihez 2 dl,4-hez 4 dl)osszekeverem ket pupozott evokanal up1 liszttel,najd a fozolebol atmerek es kikeverem csomomentesre,ezutan ossze turmixolom a cukkiniket,majd beleontom a tejszines cuccot,par perc alatt osszerottyantom es kesz is.

Nagyon gyorsan megvan es isteni finon,lehet esetleg reszeltsajttal talalni,v kenyer kockakkal,mint a fokhagymakremlevest.

A malbakrem is mennyei lett.

Ott meg 250 g malnat par kabal zeroval es kicsi vizzel felrakok foni,addig 500 ml fozotejszint kikeverek ket zacsi puncsos pudingporral izles szerint egy kicsi zeroval,mikor forr a malba egybeontom,es a kivant surusegure fozom,ha tul suru esetleg akkor tejjel lehet higitani.


A ferjemmel egyutt csinaljuk igen,mivel en fozok nem is nagyon lenne mas valasztasa,ket gyerek mellett nem is varna sl h 8 felet fozzek,meg izlik neki minden,meg orul h vigyazunk az alakunkra.

A bavak issok mibdent esznek mar abbol amit fozok,a desszertjuk pl a pudingjai,a csalad is tudja mar h ha finomsagot akar hozni nskik,akkor az up1 puding a nyero.

De esznek up1 lekis kenyeret,szeretik nagyon.

Nyilvan ha vmelyik bagyi hoz mondjuk ket feher kiflit h ragcsaljabak v kekszet,nem dol ossze a vilag,odaadom nekik,de itthon up1-et esznek,sok zoldseget gyumolcsot,amibek meg is van az eredmenye mert egeszsegesek,jarunk 3 havobta vervetelre,az is igazolja,gyonyoru a boruk,es 14 hobap alatt meg egyszer sem voltak betegek,stramm babak.mondja is a doki,h ikrekbel szokott lenni sulyban egyeb dolgokban elnaradas,nalubk nincs,olyanok mint ket kulon szuletett gyerek,kiegyensulyozottak,vidamak,tele energiaval....van ismerosom aki az ugyanennyi idos gyereket tejbegrizzel neg mindenfele pufikkal eteti,meg is latszik,eleg ibaktiv a gyerek es mar most sulyproblemas,konkretan mobdta az orvos h etesse valtozatosabban az egy eves gyereket,mert gobd lehet h mar most 13 kilo!!!!

Nincs nyaka,nyugos,zihal...stb!

Mi szeretnenk egeszseges es boldog babakat a tovabbiakban is,szocal ez tenyleg ehy eletmod nalunk mar!

Mobdjuk alapbol jo evo mibdketto,nem valogatosak.

49120. bimm2 (válaszként erre: 49117. - Csorenehomororsi)
2013. júl. 24. 21:52

Na ez igy nem ervenyes! :D

Akkor tessek receptet is irni - legalabb a cukkinileveset.

Neked ikreid vannak? Es ok is updateznek? Es apuka? O is?


Akkor egy recept, amit azert kutattam fel, mert nem jutok hozza norbi felvagottakhoz.

Ket uton lehet megvalositani.

Elsokent a csirkemellet befuszerezem es megkenem olajjal. A fuszerezest en szaraz fuszerekkel oldom meg es egy teasdkonal olajjal.

A utja: folpackba betekerem NAGYON szorosan a csirkemellet, kis hurkara es felteszem egy labas vizbe foni. Megvarom mig felforr, kb 20 percig a forralom majd elzarom es abban a vizben hagyom kihulni. Legalabb 6-8ora, de jobb egy ejszakan keresztul hagyni kuhulni.

B sutesi ut: alufoliaba a csirkemellet szorosan betekerem. Sutot 120celsiuszra elomelegitem, csirkemellet berakom es 45percig sutom. Aztan kiveszem es hagyom kihulni 6-8 oran keresztul, vagy egy ejjelen at.

Utana kibontva vekony szeletekre vaghato.

A sutott verzio egy kicsit izesebb mint a fozott, de a fozott sokkal csirkemellsonka allagubb lesz.


Szerintem finom.

49119. csorenehomororsi (válaszként erre: 49113. - Csuri1949)
2013. júl. 24. 19:06
Szia Csuri mama!mizu?unokakkal megy a futkosas?
49118. csuri1949 (válaszként erre: 49114. - Jecsim)
2013. júl. 24. 17:46
Biztos nem az CBA Újhegyi-sajátgyártású fitt kenyeret etted, mert más pékségből már vettem fitt-ehetetlent, de ez fini.
2013. júl. 24. 05:37

Hello Csajok!

Olyan jo kajakat eszunk a hrten,h csuda...imadom a nyarat a sok friss zoldseg es gyumolcs miatt.

Jo lenne ha irnatok otleteket ti miket esztek.

Hetfon csirkecsikok voltak zoldsegagyon,tegnap cukkinikremleves csinaltam eletemben eloszor,isteni volt,meg smarnit ettunk hozza barack lekvarral,ma malnakremleves lesz langossal,holnap meg borsofozelek:-p

Termeszetesen minden up1.

Szerencsere a bavaknak is mi den izlik amit anya kotyvaszt.

A cukkinilevest csak ugy cuppogattak:-)))

49116. bimm2 (válaszként erre: 49113. - Csuri1949)
2013. júl. 23. 22:37

koszi csuri!

7g az egesz jo. ertem en hogy nem 3g :D

49115. bimm2 (válaszként erre: 49112. - GasiIldi)
2013. júl. 23. 22:35

Nekem is szenhidratfuggosegem volt. Mert tesztat ettem tesztaval. egy teljesen vegletes, nem kiegyensulyozott taplalkozasom volt.

Amit most gondolok a kenyerevesrol, az viszont valoban az, hogy ha az ember merteket tart, akkor a kenyerevessel sincs semmi problema. Es akkor - azt kell mondjam - legyen az a kenyer barmilyen, ha mertekkel eszel, akkor nem lesz ehsegrohamod. ha sutba dobod a tudatossagodat es megeszel egy zacsko feherkenyeret lekvarral rendszeresen, akkor valoban van ehsegroham. Vagy amit en csinaltam, hogy minden etkezesemkor a gyors felszivodasu szenhidratokkal 'laktam jol', minden mas csak mellekes volt, mint salata vagy gyumolcsok.


maskulonben a kerdesemre a valasz te magad vagy - mert nagyon szimpatikus a hozzaallasod is es a valasztasod is az etkezesben. Es te is a 'regi' modszert tartod a - most mar - bunosnek kodolt zabbal.

Es latod, milyen eredmenyes vagy! Te sem dolsz be a marketinghulyesegnek.


maskulonben en is az otszori etkezesben hiszek. Vgay akar hatszoriban is. Az a haromszori kajalasi javaslat, amit Norbi most eppen publikal, az nekem igy negyven fele igeni slelassitja az anyagcseremet. Ezert is vagyok merges amikor most Norbit olvasom, mert mindig mint valami tudomany allitja be a sajat elveit, ami nem az. Pontosan attol nem az, hogy nem hat mindenkire egyforman.


A klinikai vizsgalatairol is csak annyit, hogy a hagyomanyos es az o altala felallitott dieta kozti kulonbseg nem produkalt a tesztcsoportban meg 10% kulonbseget sem... Az egyetlen kulonbseg az volt, hogy a Norbival fogyo csoport ugy EREZTE, hogy kevesbe kell szenvednie a leadott kilokert.


Es en is Norbi elveit igyekszem kovetni! :)


Meg egyszer szivbol gratulalok es tovabbi kitartast! Azt hiszem egy magad valasztotta uton egy igazi eletmodvalto vagy.

49114. jecsim (válaszként erre: 49113. - Csuri1949)
2013. júl. 23. 21:27
hát, az a fitt kenyér sztem extra rossz ízű, volt hozzá szerencsém, többet olyat nem veszek, az tuti :)
49113. csuri1949
2013. júl. 23. 19:51

Sziasztok Lányok !

Én tegnap kezdtem századszor újat, újra.

Ildi gratulálok! én is voltam 131 annó, most 118

meg tudlak érteni.

Bimmm ha a Kökinél laktok, akkor közelvan a cba-Újhegy ott is helyben sütött magos "fitt" kenyér van aminek a ch-ja 7 ! és mindig van 299.- Ft a 30 dkg.

49112. GasiIldi (válaszként erre: 49110. - Bimm2)
2013. júl. 23. 17:12

Bimmm2

nem tudom Te hány kilóról indultál...

mivel én 140-ről nekem igen is hatalmas szénhidrátfüggőségem volt (hozzátéve, hogy kezdődő diabetes2 és még ki tudja mi betegségek)- ezt van aki beismeri van aki nem...és ez nem azon múlik, hogy nassolsz-e, hanem, hogy hányszor vagy éhes egy nap.Ha megpróbálnál úgy étkezni, ahogy az update ételek rendelési oldalán látod az egész napos kajákat (naplómban is olvashatsz belőle), akkor kiderül mennyire szénhidrátfüggő vagy, mert az elején elég nehéz az átállás, mert igen is éhes az ember lánya és ezt a vércukorszint ingadozása okozza, ami a gyors felszívódású szénhidrátoktól van.

Nekem bevált és nem kell ragaszkodni az update kajákhoz, az elméletet kell betartani.

Mivel a cukorbetegség nekem ott állt az ajtóban, ezért én variáltam az 5x eszünk, szénhidrátelosztással, mint ahogyan a cukorbetegeknek kell ennie. Nekem már ez nehéz volt, mert reggelit nem ettem, és elég sokszor naponta max 2x ettem - persze ebédet meg jó kis tömör vacsorát minél később....

Az ujjaimból tűpárnát csináltam mert minden étkezés előtt és után mértem a vércukorszintemet és a folyamatos tapasztalataimnak megfelelően variáltam az ételeket.

az biztos, hogy reggeli nélkül már nem indulok el és a napi 5x-i evés is megvan mert már jelez a szervezetem.

reggelire lassú felszívódású szénhidrátot (pl 1 szelet kenyér 1 pár virsli,mustár, kávé korty tejjel fahéjjal)

tízóraira vegyes 1/3 lassú 2/3 gyors szénhidrát az általam sütött és nekem bevált csigák valamelyikét vagy egy update müzliszelet vagy párolt fahéjas alma

ebédre lehet enni gyors szénhidrátot de én rendelem az update kaját, mert így nekem jobb, de a hétvégén főzök - használom a tésztákat, zabpelyhet, korpát

uzsi olyan, mint a tízórai

vacsora 2/3 lassú 1/3 gyors

saláta, főzelék, pizzás csiga...

ha salátát eszek figyelek arra, hogy valamennyi pl 1 szelet kenyér legyen, különben vagy éhes leszek (nem olt jó a szénhidrátbevitel) vagy reggel magas az éhgyomri cukrom

szóval nem könnyű az élet és ha dolgozok a kertben vagy torna akkor is több szénhidrátot kell ennem, de nem kell se gyógyszer se inzulin!

rengeteget próbálkoztam már leadni a súlyomat, de a 20 kiló volt a max és annál több jött vissza úgyhogy ez az étkezés nekem a tuti - bele fér néha a bűnözés is...

49111. GasiIldi (válaszként erre: 49109. - Csorenehomororsi)
2013. júl. 23. 16:36

Szia Orsi:-)

-33 kilónál tartok:-) és nagyon jól vagyok

még kb -15 a cél, de így szépen lassan a legjobb

így legalább valamennyire a börkém is tud követni.

Látom harcolsz rendesen - meg kell mondjam már én is az ezer éve hordom ezt a súly kategóriában vagyok és ezért megy olyan lassan, de megyeget és az a lényeg.

49110. bimm2 (válaszként erre: 49108. - GasiIldi)
2013. júl. 23. 11:50

Neked az egyharmaddal igazad van...

DE!

Ha megeszek egy szelet 'bunos' kenyeret, megrakva salataval, felvagottal, sajttal, akkor nem lehet baj.

Eleve a kenyer rostosabb, figyelni kell a mertekre - talan ez nem is kerdes, de ez esetbena salata rostjai akadalyozni fogjak a felszivodas gyorsasagat.

Ritka eset, hogy valaki vajjal benyeljen annyi kenyeret, hogy ehsegrohama legyen.

norbi rettenetesen jol elhintette a vegletet, de kerdem en - NEKED van pl tapasztalatod arra, hogy mersekelt bunok fogyasztasa utan radtorjon a zabaroham?

Azert kerdezem, mert en nem ezt tapasztalom.

Rettenetes erzes csalodni.

Eddig melyen hittem Norbiban, feltetel nelkul minden szvat elhittem, nyeltem. Amiota eszement lett es sajat magat kopi szembe - en azota ketelkedem....

Es nem a szenhidrat fogyasztasanak visszaszoritasaban ketelkedem.

benne.


Ha van kedved, orommel veszem, ha valaszolsz, hogy TE mennyore tartod be amit mondd.

Mennyi szenhidratot viszel be es hogy allitottad be magadnak.

Minden erdekel :)

49109. csorenehomororsi (válaszként erre: 49108. - GasiIldi)
2013. júl. 23. 11:00

Helloooooo!vegre vki a regiek kozul:-)))))

Mizu veled?hogy allsz?hol tartasz?

49108. GasiIldi
2013. júl. 23. 08:33
ezekkel a kenyerekkel az a gondom, hogy gyors felszívódású szénhidrátot tartalmaznak, ami reggelire és vacsorára nem ajánlatos max 1/3 arányban- gyors és hirtelen vércukorszint emelkedés lesz tőle, ami ha leesik jön a szénhidrátéhség(ehetnék) és kezdődik minden elölről - kajálsz és megint kajálsz és nem tudod miért nem mennek lefelé a kilók, pedig keveset eszel
49107. GasiIldi (válaszként erre: 49080. - Bimm2)
2013. júl. 23. 08:22
Igen, a kajálással és tornával (nem viszem túlzásba) mennek lefelé a kilók
49106. jecsim (válaszként erre: 49105. - Bimm2)
2013. júl. 23. 07:16

Hát, azért nem zabálom tele magam vele, de igyekszem finomat keresni ami most összejött, a sparos bio teljes kiörlésű kenyér nagyon fincsi, nincs tele magvakkal mint az eddigi.


Most telon olyan app van, hogy my tracks és a térképhez tartozó app, vagyis a my map appja.

49105. bimm2 (válaszként erre: 49104. - Jecsim)
2013. júl. 22. 22:08

Szoval a teljeskiorlesutol sem lesz az embernek semmi baja.. Teny, hogy kontroll alatt kell tartani a mennyiseget, na de mibol nem?

Es amennyire eszrevettem itt nagyjabol mindenki a regi Norbi rendszert koveti.


Akart kiadni konyvet az o nagy megvilagosodasarol, csak az valami miatt kutba esett. Eddig. Majd meglatjuk :) De mar a korhazi agyon megerezte, hogy tanitoi feladatokat fog a tovabbiakban ellatni. Mert tul van az isteni csodan. Na ez mar nekem is sok(k):D ez van.


A telefonomon nekem egy ingyenes applikacio van, azmi a futasomat meri. en elegedett vagyok vele, kivetel, ha nem reggel ffutok, akkor a gps nekem sem mukodik megfeleloen, ahogy neked. Jo idegesito :) Viszont mire szolhatnek egy szot is, mikor ingyen van :D


Latod, a kislanyod is erezte, milyen fontos a kremturo - ami sajna nem volt, de azert remelem, veszel majd es beszamolsz.

49104. jecsim (válaszként erre: 49103. - Bimm2)
2013. júl. 22. 10:59

itt van a bolt egy köpésre, köki terminálban, mi meg itt lakunk pont a terminál mellett, és kivételesen a gyerek jó kislány volt, és kézenfogva jött velem. Ritka pillanat :)


Hát, remélem, nem fog könyvet kiadni erről is, mármint az istenre találásról, angyalokról.


Nem eszek sokat abból a kenyérből sem, mivel eleve kicsi, egy szelet kis majdnem negyed mérete a nagy kilós szeletnek.


Ó, értem, akkor kb mint én. Bár mostanában valami gond volt a mérővel, mert amit eddig futottam megvolt 7 km, és az utolsó, amit futottam, 2,5 km-t mutatott, pedig ugyan annyit mentem, mint addig. Nem tudom, lehet a gps nem kapcsolt be. Azt az alkalmazást le is töröltem a telóról.

49103. bimm2 (válaszként erre: 49100. - Jecsim)
2013. júl. 22. 10:08

Ot kilometert futok 35-40 perc alatt :)))))

az 7-8km/ora.

Lehet, rosszul irtam :))))) bocs


Norbinak lett egy vatesz-kepe, o mar eloadasokat tart istenrol, angyalrol es megmutatja a helyes iranyt. Valahogy elgurult a gyogyszere... Majd remelem, visszatalal a helyes utra, ahogy korabban elkezste ezt az egeszet.


Te meg igenis csak egyel teljeskiorlesut! Ne sokat es akkor maris rendben vagyunk :)


Jo hamar megjartad a norbi boltot:)))

49102. jecsim
2013. júl. 22. 09:42
hát, itt nálunk nincs krémtúró, pudingot vettem helyette. valamint egy kakaóscsigát és egy túrós barackos sütit.
49101. jecsim
2013. júl. 22. 07:59
hű, láttam, van krémtúró a norbi boltban, ha itt van, azt megkóstolom, mert imádom :)
49100. jecsim (válaszként erre: 49099. - Bimm2)
2013. júl. 22. 07:58

na, közben én is megnéztem, a norbi oldalát, és írja ki mindig, hgy már -4 kg van, meg ilyesmi. Igen, elég durva, hiszen nem kéne ilyet.


Na, a 35-40 percre a 7-8 km az elég gyors futi, én 1 óra alatt csinálom ezt a hosszt :)

49099. bimm2 (válaszként erre: 49097. - Jecsim)
2013. júl. 22. 07:42

Nem a teljes fogyokurajat irja be (mar ez is durva, hogy az eletmodgurunk FOGYOKURAZIK! FOGYO KURAZIK!)

Neha beposztolja, hogy reggelire egy joghurt 12g este pedig 5 g - protamin tonhallal toltve es ot db olivabogyo...

Eddig arrol volt szo, hogy a kura egy szar, mert attol visszahizol es hogy le ne menj 70g ch ala.

Na ezek utan mar elkezdtem gyanakodni a kenyerdietanal... Most meg 8 kilotol fog megszabadulni hat nap alatt. Mar lement rola belole valamennyi... Hat en ezt nem tartom egeszsegesnek. 'ketozik' - igy hivja a ketogen dietat - amit megjegyzem egy IDEGRENDSZERI elvaltozasra talaltak ki...


Ot kilometert futok masnaponkent. Kb 35-40perc alatt. Az 7.5-8km/h

Szerintem a futas hatarat surolom, ez olyan futaska.

49098. bimm2 (válaszként erre: 49096. - Csorenehomororsi)
2013. júl. 22. 07:36

Annyira visszaszoritja a ch bevitelt, amennyire csak tudja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

98 kilot akar lefogyni egy het alatt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Miert kell ennyi irasjelet hasznalni?!?!?!?!?!?!

:D

Ha jol szamolom, 20g ch alatt eszik egy nap.

49097. jecsim (válaszként erre: 49095. - Bimm2)
2013. júl. 22. 07:21

Óh, akkor az jó, akkor ezentúl sem eszem előtte. Amúgy is csak 1-2 alkalommal ettem előtte egy falatot.

Én inkább a hideget szeretem, ha futok, meleget nem bírom, attól rosszúl vagyok.


Nem tudom, Norbi milyen diétát alkalmaz, mert őt annyira nem olvasom.

Engem inkább a tornás rész érdekel, nagyon drágának tartom a dolgait, és a pudingon kívűl már mást nem veszek ott. Régen többször vettem ott kenyeret, de miután láttam, hogy teljes kiörlésűt is lehet, már csak azt veszem, és sokkal olcsóbban veszem meg azt.

De most hogy mondod ezt, majd megnézem, mi is az amit csinál :)


Kb mennyit futsz ha mész? és az hány km?

Mennyire mész gyorsan? kocogsz, vagy már futsz?

49096. csorenehomororsi (válaszként erre: 49095. - Bimm2)
2013. júl. 22. 05:47
Szia!mert milyen dietet folytat?noncs fb-om azert kerdezem!!?????
❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook