Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nemrég váltottam Lyndinette 20-ról Yasminelle fog. gátlóra. Lehet tőle pattanásos bőr? fórum

Nemrég váltottam Lyndinette 20-ról Yasminelle fog. gátlóra. Lehet tőle pattanásos bőr? (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 27. 14:47

Lehet már így marad.Nekem a diane szedése alatt bababőröm volt,a yasminellénél már volt néhány miteszer és 1-2 patti.Szeptember óta nem szedek semmit,azóta látványosan zsírosabb,problémásabb.


Viszont én a helyedbe orvosahoz mennék,mert neked a leírás alapján aknéid vannak.Lehet semmi gond,csak így reagál a váltásra a szervezeted,de lehet a hormonjaid "őrültek" meg.Ha nem csak 1-2 van,hanem sok,akkor menj el,biztos ami biztos.

7. 3c111cc40f (válaszként erre: 6. - Cippora)
2010. júl. 27. 13:32
elképzelhető.. vajon mikor múlik el?
2010. júl. 27. 11:42

Én anno Diane-t szedtem,majd áttértem a Yasminellére.Akkor mondta a dokim,hogy ha gyógyszer előtt pattanásos voltam,számítsak rá,hogy megint előjöhetnek,mert a diane "bőrszépítő" is,nagyobb hormon adaggal,a yasminelleben meg nagyon kevés hormon van.

Nem lehet,hogy nálad is ez a helyzet?

2010. júl. 27. 10:37

Anno két éve, én is pont Lyndinette20-ról váltottam Yasminelle, de nekem nem volt gondom.

Feltétlenül menj el dokihoz. Átérzem a helyzeted, szeptemberben lesz a mi esküvőnk is. Majd írj, mit mondott! Fel a fejjel, addig elmúlik!

2010. júl. 27. 10:32
Szerintem feltétlenül menj el a házi orvosodhoz..és igen én rögtön abbahagynám a szedését..
2010. júl. 27. 10:27
Lehetséges, hogy a Yasminelle-től van? Szedjem a 3. levelet is vagy hagyjam abba? Szeptemberben esküvőm lesz, nem szeretnék így kinézni...
2010. júl. 27. 10:27
Kb 2 hete az egész testemet nagy csúnya fájdalmas pattanások lepték el
2010. júl. 27. 10:26
Segítsetek! Nemrég váltottam Lyndinette 20-ról Yasminelle fog. gátlóra. Ez a 2. levél közepe.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook