Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyulladt pattanásos arcbőr! fórum

Gyulladt pattanásos arcbőr! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. jan. 13. 19:08
sziasztok. én is problémás bőrű voltam, jártam én bőrgyógyásznál nem olcsó mulatság...és még nem is segített. magamon segítettem. a gyulladás mindig valami belső ok miatt alakul. írjatok privátban.
2010. jan. 11. 08:17
sziasztok. nekem akárki akármit mond én a 2 liter vízre esküszöm naponta!Mindenki akinek ilyen problémája van igyon meg legalább 2 liter vizet. én már csak tudom!beválik!ilyen egyszerű!
76. zsoan78 (válaszként erre: 62. - B838f88be5)
2010. jan. 9. 19:58
Szia! Nekem a neogranormon kenőcs egész jól bevált, csak arra vigyázz, hogy kizárólag a hegre kenjed!
2010. jan. 3. 15:26

Szerintem csak az segít, ha az ember rendszeresen jár kozmetikushoz, és vele tisztíttatja az arcát!

Nekem kegyetlenül gyulladt volt az arcom, szinte minden mm-en miteszer vagy pattanás volt! 16 éves korom óta havonta járok kezelésre! 3 év után szinte teljesen helyre jött a bőröm! Ha, meg ha meg is látok egy miteszert, vagy egy pattit, ott hagyom! Saját kezűleg nem kínzom az arcom, attól csak rosszabb lesz!

74. kiscsaj16 (válaszként erre: 73. - B838f88be5)
2010. jan. 3. 08:47
állitólag maguktól elmúlnak ck gondolom igy 1 kicsit több idő kell neki
2010. jan. 1. 19:43
Én leginkább úgy írnám le a problémám,hogy "kezdődő" akné,tehát nem annyira pattanásnyomos,de azért van egy pár folt.Lehet hogy a Skinoren már túlhaladott állapotra van direkt,azért nem ér nekem semmit,sőt ez a sav ami benne van,még jobban kimarja. Bízom benne,most a hideg időszakban elmúlnak maguktól.Vagy arra nincs esély???
72. kiscsaj16 (válaszként erre: 71. - B838f88be5)
2010. jan. 1. 10:55
szia nekem is skinorent irt fel a bőrgyógyász + fucidint, mert nagyon csúnya pattis az arcom és piros foltos is sajnos. Szerintem hámlasztanod kellene és valamilyen gyulladáscsökkentő krémet használni. Én 3 hete használom a krémeket, de ck este. 1ik este skinoren másik este fucidin. Még mindig eléggé csúnya, de alapozóval szinte teljesen eltüntethetők a foltocskák.
2009. dec. 30. 20:46

Sziasztok!


Légyszi segítsetek!Hogy lehet a pattanások utáni piros foltos hegeket(nem katasztrofális,de azért közelről jócskán látszik) eltüntetni?

A bőrdokim Skinorent írt fel,de attól még gyulladtabb lett a bőröm,és előhozott új pattanásokat.Szóval mi jó a pattanás utáni hegekre???

Köszi!

2009. nov. 10. 21:51

Ja igen, még egy dolog: Mindenkinek ajánlom a Herbaházat, herbahaz.hu (nem ott dolgozom, nem reklám..)


Én ott vettem magamnak mindenféle szappant, agyagos, sókristály, ichtiolos, stb.. töredéke áron, mint a lush-ban vagy hasonló boltokban, és eszméletlen választékban..


Elvileg ez egy nagyker, de fogyasztókat is kiszolgálnak, van fent a weboldalon árlista..

2009. nov. 10. 21:47

Én is szedtem roacuttant, jópár éve már.. Sajnos az csak addig hatásos, amíg szedi az ember. Utólag megbántam, feleslegesen tettem ki a szervezetem ennek.


Én is olyan voltam, hogy télen még be is lilult a sok piros pötty az arcomon, ha fáztam, és inkább kentem ipari mennyiségű alapozót, minthogy világítsanak a fejemen a pattik..


Ma már tudom, hogy csak az egészséges életmódra kellett volna odafigyelnem:


Napi min. 2 liter folyadék, és napi anyagcsere, ha értitek, mire gondolok.. :)

68. poci19
2009. nov. 6. 13:55
szerintem is jo a roaccutan, 2.hónapja szedem és már egész szép.
2009. szept. 4. 18:03

Sokan nem pártolják,de a Roacutan, amit a bőrgyógyász felírhat nagyon hatásos. Tinik is szedik, de a körmösöm is szedte, mert ugyanígy megbolondult a bőre. Megfelelő védekezés szükséges hölgyeknél, mert magzatkárosító hatású. Egyébként a lányomnak sem használt semmi, óriási gyulladt pattanások voltak a hátán, dekoltázsán is. Nyáron kimondottan gátlásokat okozott ez nála.

A kúrát télen érdemes végigcsinálni, mert a bőr érzékenyebb a fényre, hat hónap egy kúra ideje. Eddig mindenkinek használt, aki elkezdte. Szerintem a külső kencék ilyen esetben nem használnak, mert belső oka van!!

66. 38da83de25 (válaszként erre: 62. - B838f88be5)
2009. aug. 27. 07:34

A kialakult hegeket és foltokat nem lehet pár nsp alatt hipp-hopp eltüntetni semmivel. Idő kell a bőrnek a regenerálódásra, ezt picit fel tudjuk gyorsítani kencékkel.

Körömvirág jó lehet, erről sokat olvastam.


Pattikra most dm-ben is kapható aloe vera géllel kísérletezek. Elvileg lehúzza a gyulladást és hámosít is...majd kiderül.:-)))

65. Anka71
2009. aug. 26. 18:25

Elmondanám, hogy soha nem voltam én sem pattis, de ezen a nyáron megbolondult a bőröm. Minden nap jön 2-3 új, már a tini lányom szereivel kezelgetem. De mihelyt elmúlt, jön a másik.

Ahogy visszaolvasom, többen is vagyunk így, olyanok, akiknek eddig szép bőre volt. Valami lehet a "levegőben"? Nagyon el vagyok én is keseredve.

64. mira21 (válaszként erre: 62. - B838f88be5)
2009. aug. 24. 20:03

Szia!

Nekem kb.1 hét alatt elmúlnak az arcomon a hegek, csak aztán még egy jó darabig meglátszik a pigmentfolt a helyén. Én körömvirág kenőccsel szoktam kenegetni, amit a gyógyszertárban lehet venni. Nekem bevált.

2009. aug. 23. 16:45
miért nem válaszol nekem soha senki?
2009. aug. 23. 16:38

Sziasztok!Mennyi idő kell,hogy elmúljanak a pttanás helyén kialakult hegek?Mert 10 napja kenem kenőccsel,de semmit nem javult:(( (Skinoren)


Légyszi válaszoljon valaki!

2009. aug. 22. 17:06
?
2009. aug. 22. 17:04
Úgyis addig rakom a kérdőjeleket,amíg nem válaszoltok.
2009. aug. 22. 17:01
Esetleg még ma kapok választ?
2009. aug. 22. 13:35
??
2009. aug. 22. 13:26
?
2009. aug. 22. 13:24

Sziasztok!


Soha az életben nem voltam pattanásos, de idén nyáron, annak ellenére, hogy ki se megyek a Napra, nem is izzadok, mégis tele vagyok, kicsi és nagy vörös pattanásokkal is. Mi okozza ezt szerintetek? Még el se múlik 1, már jön a következő 3. És nem múlnak el,csúnya heges marad a helye. Skinorent írt a bőrgyógyász,de sz.rt se ér:(((

SEGÍTSETEK!!!

2009. aug. 21. 21:07
Nekem a Multivitamin+szelén tablettától szebb lett a bőröm. Jóval kevesebb lett a pattanás és úgy az egész bőr szebb lett. Ebben jobbára b-vitamin van.
54. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 50. - 5155668ad1)
2009. aug. 7. 16:04
keresd meg Vágvölgyi Zitát az Allure stúdióba (Bp.VIII.Stahly u.), ha kell szám priviben megadom Bp-en van.Nekem Ő hozta rendbe a nagyon problémás bőrőmet.Nem egészen 1 év alatt annó-és azóta se volt olyan soha többet és nem dolgozik drágán.
2009. aug. 5. 13:01
Akkor nyaljátok ki!
2009. aug. 5. 12:48

Kérdeztem valamit!


Örülnék, ha valaki venné a fáradságot, h válaszoljon!!!

2009. aug. 4. 19:05
??
2009. aug. 4. 18:40

Sziasztok!


Mi az oka, hogy egész nyáron nincs 1 nap, hogy ne jönne ki 1-2 új pattanás???

Ahogy lekezelek egyet, már jön is a másik...

Miért nyáron?

És mit lehet tenni ezellen???

2009. júl. 21. 11:35

Sziasztok...


én az élesztőről mint arcpakolásról is hallottam.egy kanál mézzel és egy kevés tejjel elkeverve... Állitólag nagyon hatásos.30 percig kell fenthagyni és az élesztőből a hatóanyagok illetve a mézből a bőrön át fel tudnak szivódni.... Jónak hangzott úgyhogy lehet hogy kipróbálom :)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook