Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Németjuhász imádók ide! fórum

Németjuhász imádók ide! (beszélgetős fórum)


2008. dec. 6. 10:29

Az ilyesmi azért történik meg, mert a kutya a gazdájának akar imponálni. Meg akarja mutatni, hogy mennyire "rátermett."

Nyáron ugyanilyet láttam a strandon. Két nagyobb németjuhászt sétáltatott a gazdája, azok meg betámadtak egy kisebb kutyát. De a kicsi kötött beléjük.:S

28. 486341e386 (válaszként erre: 27. - Rexona)
2008. dec. 6. 09:41
jujj.sajnálom..gondolom el voltak engedve a kutyák..vagy csak az övé?
27. rexona
2008. dec. 5. 16:36

Én nagy állatbarát vagyok! De sajnos a németjuhász kutyák szeptember óta nem tartoznak a kedvenceim közé, ugyanis a westimet, aki családtag volt nálunk, egy kutyasétáltatás során úgy megharapta egy németjuhász, hogy nem lehetett megmenteni.

Tudom, hogy a gazdája tehető felelőssé, (ügyvédi dolog lett belőle), de sajnos már nem olyan szemmel nézek erre a fajtára.

Azóta is siratom az én kis kedvencemet!

2008. dec. 5. 16:18

nekem tényleg volt már pár,de a kedvenceim maradnak mindig!!

a mostani nemcsak gyönyörű küllemű,de nagyon intelligens is!

2008. dec. 5. 15:52

Nekem egy német juhász-puli keverék kutyám volt, ami inkább német juhászos testalkatú volt. Sosem lesz olyan jó kutyám, mint az volt, nagyon-nagyon hiányzik mind a mai napig, sokat gondolok rá, és sokszor álmodom vele.:(((


De nagyon szeretnék esélyt adni egy másik kutyának, ami természetesen német juhász kellene hogy legyen. Nagyon szeretem ezt a fajtát, okos és szerető társa a gazdájának.

2008. dec. 5. 15:45
szerintem is borzasztó értelmesek!
2008. dec. 3. 17:09
Nekem is van kettő. Egy más féléves Roky, és a 14 éves Eddy Ő a szívem csücske. Félek az elválástól már eléggé benne van a korban. Olyan okosak. A fiatalt minden vasárnap délelőtt viszem a kutya suliba. Nagyon rá fér, mert borzasztó akaratos, makacs. Ilyen erős akaratú, német juhászom még nem volt. De azért imádom.
2008. nov. 24. 11:03
nekem is egy kivételével német juhászaim voltak,és mind okos volt.szerintem A tökéletes fajta..imádom idomítani őket,mert okosak!!!
2008. nov. 24. 11:01
nekem is van egy..épp most akarja legyilkolni a szomszédkutyát a kerítésnél..
2008. nov. 24. 10:53
Olyan jó, hogy ennyien szeretitek ezt a fajtát..! :-)
2008. nov. 22. 21:32

Én is németjuhász imádó vagyok! Sajnos nem kertes házban hanem panelban lakom, de ha egyszer elköltözöm lesz kutyám és az németjuhász lesz!

[link]

És innen fogom elhozni őt/ket!

2008. nov. 22. 19:18
huu, de tényleg még annyi mindent tudnék írni Róla, de szerintem mindannyian ugyanígy vagytok a ti kis"dögötökkel" :-)
2008. nov. 22. 19:16

sziasztok

nekünk egy németjuhász-ónémetjuhász keverékünk van. most 1 éves és 1 hónapos a kislány. és imádnivaló és okos és csak ódákat tudnék zengeni róla.

sose gondoltam volna, hogy németjuhászunk lesz, sőőőt. aztán mikor januárban egyik ismerősünk szólt, hogy megmaradt egy kiskutya az alomból, mert senkinek nem kellett, így elmentünk megnézni és azóta velünk van.

annak ellenére, hogy nagytestű és jó kis bundája van; ha itthon vagyunk, állandóan benn van velünk a lakásban. tudom, nem szerencsés, de párom imád Vele játszani, Ő meg imádja a labdákat :-) jelenleg 5 db labdája van a lakásban, és kb. ugyanennyi a kertben.

2008. nov. 22. 18:24

:-)

A párom látva a németjuhász-mániámat, közölte, hogy legkésőbb a 30. szülinapomra kapok tőle egy kis vinnyogó, pisilő kiskutyát, ami németjuhász lesz... :-D

Hát kíváncsi leszek, de addig még van 9 évem... :-D

2008. nov. 3. 12:19

Sziasztok!

Én is nagy német juhász kutya rajongó vagyok.+ éves voltam amikor kaptunk egy nyomozótól a Topit.Annyira okos volt,hogy 5 évesen elszöktem a játszótérre,megszagoltatták vele a kesztyűmet,és a úgy vitt haza ,hogy bekapta a csuklómat és haza vezetett.Azóta csak német juhász kutyáim voltak.2005 augusztusában szültem és másnap jött a hír ,hogy Betti kutyusom Elment más világra.Azóta van még egy kisgyerekem és milyen véletlen,hogy ide keveredtem ma reggel mondtam a férjemnek,hogy vegyünk egy német juhászt.

2008. nov. 3. 12:09

Axi, a német-juhászom nálunk is igazi családtag. Mielőtt megszületett a lányom, sokan mondták, hogy jajj nehogy bajt csináljon a kutya, ne engedjem a gyerek közelébe. Sose foglalkoztam ezzel, első pillanattól együtt vannak.

Tegnap is együtt sétáltunk (Axi remekül tud jönni a babakocsi mellett), mire hazaértünk, Réka elaludt, így kinn hagytam a teraszon, jól betakargatva, hadd aludjon. kicsit később kinéztem, felébredt-e már, hát azt látom, hogy Axi ott fekszik a teraszon, egyik lába a babakocsi fékjén (amúgy be volt fékezve) és őrzi a Rékát. Addig nem mozdult onnan, amíg a picur föl nem ébredt.

2008. nov. 1. 09:07
6 éves, rajzos németjuhász fiú kutyám van, Néró. Teljes jogú családtag. Imád bennünket és mi is viszont. Mindent megért. Szerintem beszélni is tud, csak nem akar...:)) Néha azt gondolom, vagy azt hiszi, hogy ő is ember, vagy azt, hogy mi is az ő fajtája vagyunk...:))
2008. okt. 31. 19:40

Nekem ilyen (kan)kutyusom VOLT (Dori - rövid o-val). :-( 13-14 éves korában itthagyott bennünket. :-( Ő volt a legjobb barátom, együtt nőttünk fel... Mai napig hiányzik. Van egy sírja, és ha a mamámékhoz megyek, mindig megsimogatom a fejfát és beszélek hozzá... Még egy olyan kutya nem lesz, amilyen Ő volt... :-(

Aztán lett egy németjuhász keverék szuka (Héra). Nagyon szeretett csavarogni, többet volt máshol, mint otthon, így hát ennyi. :-(

A harmadik kutyus pedig csak pár hónapot lehetett nálunk (németjuhász kan), mert a mamám nem bírt vele, így el kellett ajándékozni, annyira kis eleven volt. :-( Őt Frédinek hívták.

Ha valaha lesz még kutyám, kizárólag németjuhászt szeretnék. Már azt is tudom, mi lesz a neve: Figaro. :-)

Egyébként mindent gyűjtök, ami németjuhászos. Plüssállat, hűtőmágnes, öngyújtó, képeslap, kis figurák, egyéb holmik... Imádom őket. :-)

11. quenn
2008. okt. 14. 22:41

Sziasztok!

Nekem kettő is van egy hatalmas kan, és egy szuka, mindkettő hosszúszőrű, imádom őket, okosak és gyönyörűek

10. c4f059c04b (válaszként erre: 9. - Skorpio77)
2008. okt. 14. 22:38
Próbálkozhatsz valami németjuhász keverékkel is. Általában okosak, de nem betegesek.
2008. okt. 14. 21:00

sziasztok!


Én is nagyon imádom a németjuhászt

nekem már volt 3,de sajnos amennyire szeretem őket,annyira nincs szerencsém.

az elsőt ellopták 5 hónaposan,a másodikat elütötte az autó,és a harmadik pedig nagyon hülye volt,és támadta az egyébb állatainkat,és így elajándékoztam

remélem,hogy a legközelebbi majd jó lesz

2008. okt. 14. 18:40

Az én kutyum apja skót juhász, az anyja pedig skót-és németjuhász keverék.

Olyan mint a skótjuhász, csak erősebb testalkatú. Nagyon ari.

2008. okt. 14. 17:34
Sziasztok, nekem jelenleg 6 hetes a Német juhász kölyköm, Hektor:) cuki és nagyon lehet imádni. Töltök fel róla képeket.
2008. júl. 12. 06:36
Nekem egy Axi névre hallgató német-juhász szuka kutyusom van. ihetetlenül értelmes és ragaszkodó. Mondjuk rengeteget foglalkoztam vele már pici korától, kutyasuliba jártunk, évekig spec. mentőként dolgoztunk vele, amit idő hiányában hagytunk abba. De abból a szempontból jó volt, hogy most bárhová magammal vihetem - viszem is! - és mindig tudja, hogyan viselkedjen. Velünk jön nyaralni, még külföldre is, igazi családtag. Éjjelente meg az ágyam mellett alszik egy szivacson, bár van egy kosara is az étkezőben, amiben szívesen tanyázik, de amióta babát várok, annyira vigyáz rám még éjjel is, hogy muszáj volt neki is egy alvóhelyet biztosítani a hálószobában.
2008. ápr. 30. 11:51
Sajnos,nekem csak volt,de Ő volt életemben a KUTYA.A legszebb,a legjobb,a legokosabb,a legek legje.Ő Ónémet juhász volt,és éppencsak hogy nem beszélt,mást mindent tudott.Öregségére beteg is lett,el kellett altatni.
2008. ápr. 10. 13:48
Az én Tinám német juhász- skót juhász keverék egy imádni való 3 éves hölgy.
2008. ápr. 8. 07:52
A 4 közül kettő német juhász imádom őket,föleg a kant,5 hetes kora óta van nálam.
2008. ápr. 3. 22:07
Nekem 11-én lesz 8 hónapos a kutyusom, most lett ivarérett, eddig is nehéz volt vele, most meg aztán...:D
2008. ápr. 3. 22:06
Jöjjön mindenki, akinek németjuhásza van, vagy szeretne, vagy egyszerűen csak szereti a fajtát. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook