Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ti mennyit és mit adtok enni egy felnőtt németjuhász kutyának? fórum

Ti mennyit és mit adtok enni egy felnőtt németjuhász kutyának? (beszélgetős fórum)


1 2
56. 39694c0c70 (válaszként erre: 55. - Lencsy)
2012. febr. 10. 13:08
Ezzel elkéstem. :)
55. Lencsy (válaszként erre: 54. - 39694c0c70)
2012. febr. 9. 19:56
Akkor legalább nem én lettem volna :D
2012. febr. 9. 15:18

Milyen szerencsém, hogy nem korábban tévedtem ide! :))

Alighanem, kaptam volna én is valakitől.

Különösen azután, ha leírom, mi hogyan tartjuk a kutyáinkat, mikor és mivel etetjük őket.

Na én lettem volna itt a célpont, az egyszer biztos! :))

53. andi6020 (válaszként erre: 52. - Lencsy)
2012. febr. 2. 06:55
?
52. Lencsy
2012. febr. 2. 06:26
haha hihi
51. Ata06
2012. febr. 1. 21:09
Nem szenvedek!
50. Lencsy (válaszként erre: 49. - Ata06)
2012. febr. 1. 20:56
Nem , nem én kezdtem, de fújjad csak ,ha ettől megnyugszol :) Okos enged te meg szenvedj ..Jó éjt !
49. Ata06 (válaszként erre: 48. - Lencsy)
2012. febr. 1. 20:53

Így van Te kezdted! Hiába mondom a másiknak, hogy "bocsi", ha belerúgtam, attól még fájni fog!

A lekezelő stílus pedig ezek után sem szűnt meg részedről! Én nem kioktattalak, veled ellentétben!

És eddig a két és fél év alatt, mióta itt tag vagyok érdekes módon ez volt az első konfliktusom.

Tehát nem érzem cseppet sem hibásnak magam!

Itt nem a más véleményen volt a hangsúly! A más vélemény nem probléma! Itt inkább Te voltál, aki hangoztatta, hogy hány éve csinálja ezt!

Rengeteg kutyás fórummal tartom a kapcsolatot!

Ott is vannak más vélemények és még sincs bántás! Ha bántanak,igenis meg fogom magam védeni! Ez azt hiszem egy teljesen emberi tulajdonság!

48. Lencsy (válaszként erre: 47. - Ata06)
2012. febr. 1. 20:40
Nyersen , de nem bántóan fogalmaztam , sajnálom, ha így érezted . Veled ellentétben belém viszont szorult annyi hogy elnézést kértem , de ezt nyilván nem vetted észre ,mert kezdted a sértegetést ..a komoly sértegetést amit én előzőleg nem tettem , csak miután te elkezdted ! Mindaddig a legdurvább szavam annyi volt, hogy nevetséges vagy . Fórumozni tudni kell , mint ahogy elfogadni más véleményét is . Én nem vitattam , hogy tájékozott vagy ..pusztán annyit írtam összességében , hogy én nem így táplálom a kutyámat .
47. Ata06 (válaszként erre: 46. - Lencsy)
2012. febr. 1. 20:34

Én pont fordítva éreztem! A leereszkedő, cinikus beszéd nekem sértegetésnek számít! Mit gondoltál én mit fogok rá lépni? Részemről is vége!

Legközelebb majd nem akarok jót senkinek! Ebből is tanultam!

Szokták mondani: Okos a más kárán tanul, a h@lye meg a sajátján!

46. Lencsy (válaszként erre: 45. - Tandus69)
2012. febr. 1. 20:26
Lehet ,hogy tájékozott , de az intelligencia már kérdőjeles . Amúgy ha rám célzol én nem ugattam le , épp hogy ő tette, sőt mi több sértegetett is és nem csak engem :) Részemről a téma off :)
2012. febr. 1. 18:45

Én csak azt nem értem, hogy miért kell leugatni azt, aki esetleg intelligensebb és tájékozottabb nálunk??? Ráadásul segíteni akar....

Stílus és stílus között is van különbség :S :(

2012. febr. 1. 10:46
ATA szállj ki innen:)
43. andi6020 (válaszként erre: 38. - C47d7eab15)
2012. febr. 1. 07:21

A krumpliban semmi olyan nincs amit a kutya szervezete hasznosítana, ráadásul nehezen lebontható keményítőt tartalmaz, ami terheli a bélrendszerét. Felesleges adni neki.


Pont mint a csontot, amiből még komoly baj is származhat.

Megfelelően kiválasztott prémium táp mellett semmiféle plusz vitamin vagy kalciumbevitelre nincs szükség.

A konzerv nagy része meg csak víz. (Érdemes megnézni az összetételét, milyen rengeteg hús van benne. Nevetséges.)

42. Lencsy (válaszként erre: 39. - 25d4b44717)
2012. febr. 1. 06:59
Téged is sérteget ..hát ez van :)
41. Lencsy (válaszként erre: 37. - Ata06)
2012. febr. 1. 06:57
Csodálkozom , mert azt feltételeztem ,hogy az okoskodásod mögött van is valami, de ezt a sértegetéseiddel megcáfoltad . Nem veszem fel, mert csak téged minősít :) A rosszindulatú jeleidet is küld nyugodtan én csak mosolygok rajta :)
40. Ata06 (válaszként erre: 39. - 25d4b44717)
2012. jan. 31. 23:50

Nem baj, ha nem kérsz választ picinyem! Én adok!:D

Ha néha a kezedbe vennél egy-két könyvet picinyem talán nem hordanál eget verő marhaságokat össze!

Te hol élsz, még az őskorban igaz? Valószínű a te kutyád ezért eszik csontokat. Ha van egyáltalán kutyád, akkor szegényt sajnálom!

Talán olvass utána, biztos sok helyen olvashattad ezt, még anno a történelem könyvekből. Ja de mit is mondok, hát aki 254 éves az valóban nem sokat tud a mai kor vívmányairól!

És valóban vidéken, ahol te is élsz, pont annyit számít egy kutya , mint egy bogár!

Talán vegyél a kezedbe könyvet is, ami ezzel kapcsolatos picinyem!:)

Milyen reklámok, te ész! A kálciumot nem tudja a csontból belőle kivonni, emésztetlenül halad át a béltraktuson vagy nem ,mert elakad és bélcsavarodással műteni kell! De te inkább megszabadulnál tőle akkor, miért is számítana egy kis bélcsavarodás!

Előbb hasznosítja a kálciumot túróból és sajtból, mint csontból!

Képzeld azóta a kálciumot kitalálták olyan formában, amiből hasznosítani is tudja! Szerintem neked is csontot kéne enned, hogy ne költsd reklámokra a pénzedet!

De hát ezt Te honnan tudhatnád, soha nem tekintettél úgy a kutyádra,mint családtagra vagy ne adj isten barátra, mert neked csak egy tárgy .

Nem egy vidékitől hallottam, a lóhoz és disznóhoz hívnak orvost de egy olyan lényhez, aki az életét adná értük azt hagyják megdögleni inkább, mint hogy segítsenek rajta!

39. 25d4b44717 (válaszként erre: 35. - Ata06)
2012. jan. 31. 22:10
Picinyem, hol szedtél össze ily butaságot. Ne égesd már magad.!Az eb kácium nélkül elpusztulhat és azt a csontból tudja kivonni a szervezete . Az ősemberhez az eldobált csontok miatt szegődött. Te hihetetlen a reklámoknak,de másokat illetlen félrevezetni.Választ nem kérek.olvastam viselkedéseid.
38. c47d7eab15 (válaszként erre: 16. - 937a2a883a)
2012. jan. 31. 21:59
Krumpli kell a keményitő miatt.
37. Ata06
2012. jan. 31. 21:50
Azok után, ahogy viselkedtél,min csodálkozol?
36. Lencsy (válaszként erre: 34. - Ata06)
2012. jan. 31. 21:10
És újra csak te sértegetsz nem én , így azt hiszem az IQ-ról lehetne még beszélgetni, de hülyékkel nem állok le még vitatkozni sem :) Jó éjt és nyugodj meg , árt a szépségednek ;)
35. Ata06 (válaszként erre: 30. - Lencsy)
2012. jan. 31. 21:01

Ismétlem a kutya nem csont evő, hanem húsevő!

Évszázadokig nem társ állat szerepét töltötte be, hanem haszon állatét, de hát biztos ezt se tudod!

34. Ata06 (válaszként erre: 31. - Lencsy)
2012. jan. 31. 20:59

Nem kimagyaráztam, hanem nem állok már le veled vitatkozni, mert süt a butaság belőled!

Gondolod ,hogy botot adok neki enni? Vagy rágni?

Szomorú, hogy más eszedbe se jut!

Talán eldobtam és felkapta,ebben a pillanatban lett fényképezve! Ez nem fordulhat elő!

Észért nem álltál kétszer sorba, az biztos!

33. Ata06 (válaszként erre: 30. - Lencsy)
2012. jan. 31. 20:56
És főleg a csirke csont ami szilánkosra törik!
32. Ata06 (válaszként erre: 29. - Lencsy)
2012. jan. 31. 20:55
Szomorú, hogy az embernek ilyen dolgok jutnak eszébe! De hát ha tele egoval és persze butasággal találkozik, akkor nincs más lehetőség!
31. Lencsy
2012. jan. 31. 20:05
A botot azért szépen kimagyarázta HAHA :D
30. Lencsy (válaszként erre: 28. - E369fc680d)
2012. jan. 31. 20:03
Várom a fotót :) A csontról meg csak annyit , hogy az állatorvost ha megkérdezed ő is azt fogja mondani , hogy adj nyugodtan , főleg a csirkecsontot , mert az még puhább is , mint a többi , így biztosan semmi baja nem lesz tőle . Évszázadok óta eszik a kutya csontot :)tényleg csak a szilánkosra törő csont amit nem szabad .
29. Lencsy (válaszként erre: 27. - Ata06)
2012. jan. 31. 19:59
Okos monás ...tartsd magad ehhez !
2012. jan. 31. 15:02
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!Kérlek,ne vitatkozzunk,úgy döntöttem,mindkét véleményből kilopkodom,ami tetszik :D Pl én is jobbnak tartom a tápokat,megkérdeztük az eladót,mit javasol,amikor vásároltunk,de mellé konzervet is kap majd,mert szerette az előző kutyink is :) És a pedigree fogtisztítót javasolta még,amiből mindjárt kapott is egyet :D Már azt úgy falta fel szinte,nem tudom,mit kapnak az árva kutyik a menhelyeken :( Tegnap meg spagettit evett velünk :D Szóval szerintem a házikoszt is tetszik neki :) Egyébként a mi előző kuytánk egy kis terrier volt,és mindig midnenfajta csontot megkapott,ami maradt,így csirkecsontot is,de sosem lett baja..azért én nem fogok adni most Grizmonak,hátha télleg nagyobb gondot okozhat :D És minden kommentet és tanácsot köszönök szépen :D Grizzlym nevében is :))) Teszek fel nektek mjd egy képet ide a fórumra :)
27. Ata06
2012. jan. 31. 14:59

És tudod mit? A továbbiakban nincs kedvem veled társalogni!Ha majd tudsz normális "hangot" megütni, akkor szólj!

Azt hiszem megint tanultam valamit!

Jobb, ha csendben maradsz és ostobának látszol, mint ha megszólalsz és eloszlatsz minden kételyt."


Ha ezentúl bárkinek kérdése van étkezést illetően és bízik bennem, akkor írjon privit!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook