Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem fogjátok elhinni, miért hagyott el a szerelmem fórum

Nem fogjátok elhinni, miért hagyott el a szerelmem (beszélgetős fórum)


187. e3bf3a7dde (válaszként erre: 186. - 0084acbe42)
2017. márc. 24. 07:10
Ez is betegség. Nem tudja kontrollálni a féltékenységét. Mindenképpen orvosi segitség kellene, főleg h képzetei vannak. Az ilyen ember csak rombolja a párja lelkivilágát. Ha meg már visszautasitja hogyan segithet neki? Sehogy.
2017. márc. 24. 06:43
Ha ismertek hasonló embert, mint a posztoló párja akkor tudnátok, hogy nem azért akart szakitani folyton, mert szakitani akart. Ez csak egy módja annak, hogy kicsikarja a dicséretet magának, hogy visszaigazolást kapjon arról, hogy szeretik és nem hagyják el. Az ilyen embereket folyton dicsérni kell. Általában a párjuk életét megkeseritik, miközben a környezetük nagyon kedves, barátságos embernek ismeri őket.
2017. márc. 24. 06:28

A borderline-osok kapcsolataikban függők, ragaszkodók, olyan szinten, hogy heroikus küzdelem megszabadulni tőlük.

Újra és újra visszakonyorgik magukat.

Nincs az a tűz, amiért szakítani akarnának :)

184. csikil4ny (válaszként erre: 169. - 626dce0c7a)
2017. márc. 24. 05:17
Azzal, hogy keresed csak ártaszagadnak, nem tudod elengedni a történteket. Ezt a felét nem tudom átérezni, mert mindig én szakítottam, de próbálj meg arra gondolni, hogy ő beteg, nem tudhatod, hogy a vélt sérelme miatt mikor válik veszélyessé. Ha nem ketesed hamarabb túlleszel a történteken.
2017. márc. 24. 05:06

Én elhiszem.

Sokan szeretjük kandalló előtt, van varázsa.:)

182. e3bf3a7dde (válaszként erre: 181. - 626dce0c7a)
2017. márc. 23. 22:02
Én nem birtam , négy hónap volt csak, fogytam 4 kg.ot, állandó gyomoridegem volt, többet sirtam mint nevettem. Úgyhogy meg kellett hoznom ezt a döntést. Ha keresném val.szin h folytatódna a kapcsolat. De igy?? Mi értelme van? Csak szenvedés mindkettőnknek.
181. 626dce0c7a (válaszként erre: 178. - E3bf3a7dde)
2017. márc. 23. 21:41

Hát ez az, a mágnes...

Nekem meg kell a fájdalom :) valószínűleg azért keresem.. mert fagyos válaszával, ha válaszol egyáltalán újabb fájdalmat okoz, ami jó, mert segít kiábrándulni...ami még odébb van, de a kapcsinknak vége, ez biztos.

180. massalhangzo (válaszként erre: 179. - E3bf3a7dde)
2017. márc. 23. 21:41

nem trefasnak tartom, csak butanak a hozzaallast. termeszetes, hogy egy szakitaskor mindenki keresi az okokat, meg szereti kibeszelni


de a tortenetbol egyertelmu, te is leirtad, a pali folyton kereste az okokat, hogy szakitson, mint kiderult, nem ez volt az elso, sot, es akkor mindegy, hogy miert, de nem akar a csajjal lenni. a beteges feltekenykedok nem akarjak elhagyni igazabol azt, akit szeretnek, akire feltekenyek. vagy a pasi elmebeteg, es a csaj elott esetleg most eloszor kattant be, akkor tenyleg ezen kell rugozni, hogy latott egy arcot, nem segiteni? biztos van a sracnak csaladja, baratja, lehetne szolni, figyelmeztetni. gondolom, megvan az oka annak, hogy a csaj nem ezt teszi, hanem forumot nyit rola, amiben magat sajnaltatja es szenvedve magyarazza ki a dolgokat


az ember akarmennyire is mast akar hinni, azert tudja, erzi, hogy akivel egyutt volt, mit erez es gondol. lehet tuldramazni, de ha engem valaki folyton el akarna hagyni, es nekem kene utana rohangasznom es eroskodnom, nem gondolnam azt, hogy mekkora szerelem volt ez

179. e3bf3a7dde (válaszként erre: 177. - Massalhangzo)
2017. márc. 23. 21:37
Ha elmebeteg,vagy ha le akarja rázni..akkor is fájdalmas egy szakítás. Lehet,h te nem érted meg, vagy tréfásnak találod a sztorit de én maximálisan megértem.. nem kívánom senkinek amit át kell élni egy beteges féltékeny ember mellett.
178. e3bf3a7dde (válaszként erre: 176. - 626dce0c7a)
2017. márc. 23. 21:30
Sztem ne keresd, mert csak újra meg újra fáj. Azért zárkózom el én is teljesen hogy hamarabb túl legyek rajta! Ha keresne vagy találkoznánk visszaesnék, volt benne valami ellenállhatatlan ,úgy vonzott mint a mágnes.
177. massalhangzo (válaszként erre: 173. - 626dce0c7a)
2017. márc. 23. 21:25

ne hasonlitsd ossze masok altal leirtakkal. mert persze ilyenkor jonnek az en pasim is pont ugyanilyen volt sztorik. nem volt ugyanilyen egyik sem, amit leirtak


sok olyan ferfi es no van, aki irrealisan feltekeny, legyen az oka rossz tapasztalat, onbizalomhiany, onertekelesi problema. el tudnak fajulni teljesen, es tonkretenni egy kapcsolatot


de az, aki egy kepen a tuzben latott arcra "feltekeny" es hagy el, az nyilvan elmebeteg. mert logikusan hogy csalhattad meg, dughattal egy tuzben lebego faszival, nyilvan a micsodaja is porra egett :D :D


ugyhogy vagy csak egy urugy volt, vagy elmebeteg a pali. aki sokszor szakit azzal, hogy o nem eleg jo hozzad, nem szakitani akar, hanem folytonos visszajelzest, megerositest, hogy de o szuper neked. de ha egy pali ilyesmivel jon, es nem akar szoballni veled, hat... ha igaz a sztori, en erosen arra szavaznek, hogy egy vicces urugy volt, es le akar razni. vagy nagyon beteg a pali, de ennek nyilvan lettek volna jelei, amiket eszreveszel


ennel cifrabban is szakitottak mar olyanokkal, akik azt mondjak, sose gondoltak volna, es derult egbol jott

176. 626dce0c7a (válaszként erre: 174. - E3bf3a7dde)
2017. márc. 23. 21:17

Akkor a Te szakításod frissebb, mint az enyém.

Így hat hét után, mondhatom, hogy kezd picikét enyhülni.

175. Érdekes73 (válaszként erre: 173. - 626dce0c7a)
2017. márc. 23. 21:06
Ha tényleg szeretett volna akkor nem így viselkedne...
174. e3bf3a7dde (válaszként erre: 170. - 626dce0c7a)
2017. márc. 23. 20:58
3 hete nem keressük egymást. Minden kapcsolat meg van szakitva. Le is tiltott a facen is , telón is. De ennek örülök is, mert igy könnyebb a felejtés ha nem látom és nem beszélünk. Remélem is h nem keres!
173. 626dce0c7a (válaszként erre: 172. - Massalhangzo)
2017. márc. 23. 20:58

Pont az a baj, hogy nem "teszek rá", és én keresem, írok neki, de nem kíváncsi rám, röviden válaszol.

Egyáltalán nem kell mindenkinek mindenben egyformán gondolkodnia! Így kerek a világ. Én azt a véleményt veszem magamra, amelyik jól esik, a negatívot távol tartom.

172. massalhangzo (válaszként erre: 169. - 626dce0c7a)
2017. márc. 23. 20:51

16 honap alatt nem gaz szakitani parszor? nem egyforman latjuk a nem gaz viselkedest es a jo, szerelmes kapcsolatot :D


attol meg, mert mas buta is van, meg nem jelenti, hogy neked mennyire igazad van. es ha egy pasi azert hagy el, mert latni vel nemletezo arcokat, es a valosagtol elrugaszkodva reagl, az nem megalazas es bunkosag, hanem psziches betegseg es nagy bajban van


aggodj a lelkecskedert. rohej bakker a nagy szerelem meg szenvedes, de kozben nagyivben teszel a masikra

171. Érdekes73 (válaszként erre: 165. - 626dce0c7a)
2017. márc. 23. 20:48
Ez nem igazi szerelem volt a részéről szerintem...
170. 626dce0c7a (válaszként erre: 167. - E3bf3a7dde)
2017. márc. 23. 20:48
Mikor történt az a szakítás, mióta nem tudsz talpra állni???
169. 626dce0c7a (válaszként erre: 168. - Massalhangzo)
2017. márc. 23. 20:47

Nem volt gáz a viselkedése. A ragaszkodása még jól is esett, úgy éreztem, nagyon fontos vagyok neki.

Azért vannak itt válaszolók, akik értik,miért írtam. Nem azért, hogy orvoshoz vigyem azt, akinek már nem kellek, kidobott, megalázott, aki tulajdonképpen egy rövid szakaszát töltötte ki az életemnek. Magamért, a saját romokban heverő lelkemért aggódom, és kaptam is sok segítő hozzászólást. Nekem most jó, hogy írtam, legalább olvashattam hasonló cipőben járó fórumozó történetét.

168. massalhangzo (válaszként erre: 160. - 626dce0c7a)
2017. márc. 23. 20:39

de akkor megintcsak ott van a valosag, hogy messze nem volt ez egy normal kapcsolat es milyen szep szerelem, hanem elejetol tudtad, hogy a pasi gaz, a viselkedese is.


azt meg mindig nem ertem, ha szeretsz valakit, es egy olyan dolgot tesz, amit epeszu ember nem, es ez a feltekenyseg szamlajara sem irhato, mert egeszen mas teszta, akkor hogy-hogy nem erte aggodsz, hanem azt akarod itt bizonygatni, hogy de a foton latni mindenfele arcokat. ki a fenet erdekel, hogy te arcot latsz benne, mas elefantot, megint mas egy kis peniszt, mint irta :D :D


ez lenne a lenyeg?

2017. márc. 23. 20:36
Nekem a barátnőm szólt h vigyázzak a pasimmal, mert szte borderline. A barátnöm gyógyszerész kutató, nagyús volt neki. Utána olvastam...minden tünet stimmelt. Ennek tudatában reménytelen sajnos..én nem tudok segiteni..nem vagyok sem az anyja sem a gyámja. Hozzáteszem,hogy sajnálom őt és őszintén szerettem, nagyon nehéz döntés volt elengedni!!! Még mindig nem vagyok túl rajta. Lelkileg összetört, megalázott, sok idő lesz mire talpra állok újra.
166. 626dce0c7a (válaszként erre: 164. - Csikil4ny)
2017. márc. 23. 20:33
Hat éve súlyos beteg voltam, három kórház, ahol soha nem tudtam aludni, Pesten az éjszakai forgalom is nagy, minden behallatszott, a betegek horkolnak, és ott egy nővérke ajánlotta. Akkor szedtem a felépülésemig, aztán azóta is van itthon, ritkán, ha nem megy az alvás, egy szemtől azonnal bealudtam.
165. 626dce0c7a (válaszként erre: 136. - 31bc25d879)
2017. márc. 23. 20:28

Igen, külön köszönöm a segítő hozzászólásokat, nagyon sokat számít most nekem. Megerősít abban, hogy mennyire gáz a ragaszkodásom még mindig..

Elfogadom, hogy szerencsés vagyok, amiért kidobott, azért meg pláne, hogy hiába keresem, magyarázkodom, semmi hatással nem vagyok rá, úgy kezel, mintha megcsaltam volna azzal az alakkal..

164. csikil4ny (válaszként erre: 162. - 626dce0c7a)
2017. márc. 23. 20:25

Túl leszel rajta! Csak ne hibáztasd magad: mindent jól csináltál, a hiba az ő készülékében van, ennél jobban semmit nem tehettél volna.


A Frontin, hogy került a képbe?

163. 626dce0c7a (válaszként erre: 161. - E3bf3a7dde)
2017. márc. 23. 20:23
Te jó ég, akkor ő is borderline lenne?
162. 626dce0c7a (válaszként erre: 159. - Csikil4ny)
2017. márc. 23. 20:20

Igen, a féltékenység elvette az eszét meg a látását.

Mondtam barátnőmnek, egyszer biztos szégyellni fogom magam, (amiért még mindig szenvedek a hiányától) azt mondta, már kellett volna..

2017. márc. 23. 20:18
Trixixi!! Amiket eddig irtál..detto mint az én exem!! Őt is meg kellett nyugtatnom..újra meg újra szerelmet vallani neki. Dicsérni. Imádni. Stb...iszonyat fárasztó volt egy idő után!
2017. márc. 23. 20:17

Sajnos nem játék, nem a hoxa játéka, és nem én költöttem...

A pasi nagyon helyes, de nem tud róla, rondának érzi magát. Nem alkesz, és nem drogozik.

Azt én is mondtam neki, hogy klinikai eset.

Igen, biztosan én is beteg vagyok, hogy belementem egy ilyen méltatlan magyarázkodásba, esküdözésbe, de irtóra fájt, hogy megvádolt, mégsem tudtam észhez téríteni.

159. csikil4ny (válaszként erre: 155. - 626dce0c7a)
2017. márc. 23. 20:16
Agyára ment a féltékenység, én még mindig azt mondom nagyon szerencsés vagy, hogy szakított veled.
158. e3bf3a7dde (válaszként erre: 152. - Guruljka)
2017. márc. 23. 20:13
Szent igaz!!...voltak jelek de nem vettem tudomásul....a volt párom ha lehet igy nevezni borderline tüneteket produkált. Ez személyiségzavar, kettősség jellemezte. Angyal és ördög egy emberben! Hirtelen váltásokkal. Nem láttam a rózsaszín ködtől!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook