Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem fogjátok elhinni, miért hagyott el a szerelmem fórum

Nem fogjátok elhinni, miért hagyott el a szerelmem (beszélgetős fórum)


127. csikil4ny (válaszként erre: 124. - 31bc25d879)
2017. márc. 23. 17:37
Elég hülye indok a második, tehát az is alátámasztja az elsőt.
126. 31bc25d879 (válaszként erre: 118. - E3bf3a7dde)
2017. márc. 23. 17:37

Adtam volna neki olyan munkahely-lakás közti távolságot, hogy a feje leszáll.


Ez mutatja, hogy idegbetegek.

125. e8da813d29 (válaszként erre: 123. - E8da813d29)
2017. márc. 23. 17:35
... és még csak nem is tehetnek róla .... sajnálom :(((
124. 31bc25d879 (válaszként erre: 117. - E8da813d29)
2017. márc. 23. 17:34

Én két dolgot tudok elképzelni.

1. a pasi totál elmebeteg

2. így akart megszabadulni a fórumindítótól


3. mindkettő

2017. márc. 23. 17:34
Ez tényleg katasztrófa, milyen emberek vannak!!!! :////
122. 31bc25d879 (válaszként erre: 118. - E3bf3a7dde)
2017. márc. 23. 17:30
Atyaééég!!!
121. ina87
2017. márc. 23. 17:28
indok ide vagy oda,dobot talán nézd a jó oldalát ha ennyire féltékeny a hapsid akk csak jobb mintha annyira féltékenységből borult volna az agya
120. massalhangzo (válaszként erre: 118. - E3bf3a7dde)
2017. márc. 23. 17:05
de nyilvan nem jott olyan indokkal, hogy egy kepen a lobogo tuzben a szeretod arcat latja kirajzolodni :D
119. massalhangzo (válaszként erre: 82. - 626dce0c7a)
2017. márc. 23. 17:04

en szemely szerint azt gondolom most is, hogy kitalalt tortenet


ha nem, akkor te (bocsi) nagyon buta noci lehetsz, es valoszinuleg ez csak egy jopofa szakitos kitalacia, a pali meg nagyon jot mulat, hogy kepes vagy elhinni ezt, mikozben o jatssza a szenvedot


ha valaki nem full buta, nem gondolja azt, hogy ez szakitasi indok, meg egyaltalan, hogy szoba kerul. es nem egy forumon bizonygatja azt, hogy de igen, ott vannak azok az arcok (meg ha full buta is, azt bizonygatna, hogy nincsenek ott, es hulye a pasi). ha nem full buta, akkor levenne, hogy a pasi hulyere veszi, vagy levenne, hogy nagy gaz van, es azon aggodna, hogy a pasija otthon is majd arcokat lat, akiket le akar olni. hogy beteg, es segitsegre van szuksege. nem a sajat hulyesegein vergodne idegeneknek

2017. márc. 23. 16:52
Négy hónapig jártam egy fiúval. Konkrétan majdnem bekerültem miatta a zárt osztályra. Teljesen irreális képzetei voltak a féltékenység miatt. Mivel szerelmes lettem belé minden erőmmel bizonyitottam. Szinte bele hülyültem h bizonyitsak. Féltem h elveszitem. Egyre romlott az állapota. Volt h hányt az idegtől hogy kivel vagyok. Minden percemet ellenőrizte. Tudta a munkahelyem és a lakás közti távot kiszámolta h mikor érek haza. Telefonon tartottuk a kapcsolatot késő estig. De igy is paranoiás lett. Vokt h éjjel jött sms tőle h tudja hogy a szeretőmmel vagyok. Még okot sem adtam rá. Nem birtam..de ő sem, mert rosszul volt az idegtől. Szakitottunk, sirtunk. Sajnos beteg!! Hiányzik, szeretem, de ez nem kapcsolat nem boldogság hanem kín!!
117. e8da813d29 (válaszként erre: 116. - 31bc25d879)
2017. márc. 23. 14:51
Jó, ez igaz.
116. 31bc25d879 (válaszként erre: 109. - E8da813d29)
2017. márc. 23. 14:46

Hát, a fene sem tudja.

Én elhiszem, nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés.

Hidd el nagyok sok sérült, beteg ember szaladgál az utakon.

115. 2e137fbcc7 (válaszként erre: 91. - 626dce0c7a)
2017. márc. 23. 14:28
Honnan volt Frontinod? Korabban is szedted vagy most felirattal a dokival hogy tudjal aludni?
2017. márc. 23. 14:26

Szerintem az is aggaszto hogy a forumoindito ezt egy "igazi szep szerelmi kapcsolat"-kent definialja a kezdo hozzaszolasaban.

Hat nem tudom, en megfulladtam volna 16 honap alatt egy ilyenben.

2017. márc. 23. 12:54

Kamu történet szerintem, még egy árva nyavalyás milyenszínűzoknibanvagy hsz sincs ezeken kívül.

Meg először azt írta, hogy azért fotózott, hogy szép képeket mutasson jártában keltében a szerelmének, utána meg már azért, hogy bizonyítsa, merre jár.

Ááááá ....

112. gribedli*** (válaszként erre: 110. - Csikil4ny)
2017. márc. 23. 12:18
A tied szâmomra teljesen más történet, inkább sikertörténetnek mondanám, mert te végig nagyjából képben voltál hogy mi lenne a helyes, mindezt óriási lélekjelenlèttel a családod ellenkezése (akiknek melletted kellett volna állniuk) ellenére is véghezvitted.
2017. márc. 23. 10:05

Számomra idáig csak az derült ki, hogy februárban borult ki a bili. Akkor gőzölt be a pasas.

Nem mindegy, hogy már a kapcsolat kezdetekor is ilyen volt az ember, vagy csak február környékén hirtelen vált ennyire súlyossá a helyzet. Gondolom, ez egy folyamat volt.


Azt sem tudhatjuk, hogy vajon tudatában van-e ez az ember annak, hogy beteg.



Továbbá azt gondolom, hogy Trixixi a fényképeket azért készítette, hogy "tisztázza magát" mert abban reménykedett, hogy ezzel megnyugtatja a párját.

Azért mondom, hogy nem mindegy, hogy már a kapcsolat kezdetén, 16 hónappal ezelőtt is "védeni kellett magát" a fényképekkel, bizonygatni, hogy hol volt éppen, vagy csak a múlt hónapban. Ha előbbi igaz, akkor rá kellett volna jönnie, hogy nagy a baj. Mert egy időre ugyan el lehet nyomni a féltékenységet az ilyen "igazolásokkal", de aztán kezdődik elölről.


Bárhogy is van. Nem szeretnék a helyében lenni.

110. csikil4ny (válaszként erre: 107. - Gribedli***)
2017. márc. 23. 09:41

Nehéz dolog ez a kezeltesse magát történet. Ha nem lettem volna benne el sem hinném, hogy van ilyen. Érzik, hogy valami nincs rendben, de mégis valósnak hiszik a tévképzetet. A volt férjem a kezelés után úgy magyarázta, hogy olyan mint a vallás, hitt a rögeszméjében, mert hinni akart s annyira akarta, hogy valóság legyen, hogy számára az is lett. Aztán ugyanúgy bele fog csúszni újra és újra.


Igen, én is ezt mondom, lelkileg egészséges nő előbb-utóbb rájön, hogy valami nem stimmel, a kevésbé egészségesnél jön az alkalmazkodás, meg a hit, hogy majd ő megváltoztatja, mellette lesz a bajban, stb. De ez utóbbihoz kell a beteg pozitív hozzáállása.

109. e8da813d29 (válaszként erre: 1. - 626dce0c7a)
2017. márc. 23. 09:37
Valóban nem hiszem el. :)
108. gribedli*** (válaszként erre: 105. - Csikil4ny)
2017. márc. 23. 09:23
Ez a kép is... én nem látok bele semmilyen arcot. De az nonszensz, hogy egy korrekt becsületes nő fotózgasson mindent, csak mert léteznek olyanok, akik meg nem őszinték,hazudnak és csalják a pasijukat. Lehet, hogy a palinak is volt ilyen exe és most Trixixin akarta leverni, de szerintem senkin nem lehet leverni másnak a bűnét, egy kapcsolatban mindenki tiszta lappal indul. Ez az egész olyan beteges, ilyenbe bele sem kellett volna egyezni, hogy még alátámasztani a másik gyanúját,bizonyítékok stb.
107. gribedli*** (válaszként erre: 101. - Csikil4ny)
2017. márc. 23. 09:18

De igen,az is. Nem azért szaralak mert beteg,hanem mert nem kezelteti magát és normálisnak tartja ezt. De az a nő is lelkileg nincs a helyén (valszegaz elmebeteg pasija miatt is), aki ezt elfogadja, kvázi engedelmeskedik neki és még küldözgeti a fotókat mindenről,mint "bizonyíték".


Ez az egész csak így végződhetett amúgy, mert nem az alap problémát kezelték,hanem elkezdődött egy spirál azzal, hogy belement abba,hogy elhitte, hogy neki bizonygatnia is kell, hogy mikor hol volt.

106. Hanami (válaszként erre: 105. - Csikil4ny)
2017. márc. 23. 08:48
Ha 16 hónapig el tudta hitetni, hogy ez így normális,hogy minden lépést meg kell örökíteni, akkor nagy manipulátor, megérdemli a jelzőt.
105. csikil4ny (válaszként erre: 103. - Hanami)
2017. márc. 23. 08:40

Értem én, csak gribedli hsz-jére reagáltam.


Az egészséges ember kell meneküljön, már amennyire egészséges abból következtetve, hogy hónapokif fotózta a barátjának, hogy épp hol tartózkodik.


Nem értek egyet azzal, hogy tudatosan féltékenykedik, számára ez a viselkedés a normális, ahogyan a tűzben látott arc is valóság neki. Nem lehet meggyőzni az ellenkezőjéről, hiszen a saját szemével látta.

2017. márc. 23. 08:32

Istenem, mennyi hülye beteg elme kószál szabadon a világban. :O


Amúgy te teljesen beteg életet éltél ezzel az alakkal eddig is. Hogy nem vetted észre, hogy nem normális, ahogy éltek? :O

103. Hanami (válaszként erre: 101. - Csikil4ny)
2017. márc. 23. 08:29
Nem azért az.r alak, mert elmebeteg, hanem azért, mert a saját beteges féltékenysége miatt (amivel minden bizonnyal tisztában van)ez szegény lány érzi magát rosszul.
2017. márc. 23. 08:22

Trixixi!


Nem szeretnék a helyedben lenni.

Ez nagyon meredek helyzet.

Azon túl, hogy megértem, hogy mennyire fáj neked, hogy így alakult; a leírtak alapján én is úgy gondolom: alap, hogy végleg lezárd ezt az ügyet. Sőt vissza ne engedd, még ha ő könyörögne is. Mert aki ilyen szinten akar birtokolni valakit, mint ez az ember téged, nem fog tudni lemondani rólad. Talán csak a mérhetetlen dühe vezetett odáig, hogy el akar lökni magától. Lehet, hogy csak én gondolom így, szerencsére én soha nem voltam ilyen szituban.

Ez az ember beteg. Ő nem félt téged, hanem kórosan féltékeny.


16 hónap azért nem olyan kevés idő. Nem volt veled ez idő alatt agresszív? Fizikailag nem bántott? Ez csak azért merült fel bennem, mert a kóros féltékenység átcsaphat bántalmazásba.


Ahogy már többen írták előttem, örülhetsz, ha simán ki tudsz lépni ebből a kapcsolatból. Félnék egy ilyen embertől.

101. csikil4ny (válaszként erre: 99. - Gribedli***)
2017. márc. 23. 07:47

Amiért valakinek az elméje beteg nem sz.r alak, de az igaz, hogy meneküljön, aki nem akar belerokkanni.


Akárhonnan nézem a fórumindító szerencsés, hogy a férfi nem akar vele már semmit.

100. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 99. - Gribedli***)
2017. márc. 23. 07:42

Nem igazán javasolnám, hogy tovább huzigálja az oroszlán bajuszát, ha épségben, élve szeretne maradni.


A leírtakból nagyon gáz a pasi agyilag, lehet a tűzlátványa kellett, hogy teljesen elguruljon a gyógyszere.

2017. márc. 23. 07:34

Trixixi, az exed nem normális. Amúgy meg mindenbe arcokat belelátni skizofréniára is utalhat,a helyedben örülnék, hogy megszabadultál tőle és nem nyomorított meg.


Javaslom én is, amit Demedina írt, 2 fiatal faszival szelfizés és küldd el neki azt. Lehetőleg mindhárman intsetek be a képen. Menjen a picccsába az ilyen szaralak, még te vagy az, aki nem alszik emiatt,hát bakker...


Nem egy vén trottyos volt amúgy? Horkolós vén trotty? Te jobbat érdemelsz. Csak azért kérdezem mert ismerős a neved, hogy egy nagyon idős palid volt. Ha tévedek, bocs:)

98. andi6020 (válaszként erre: 25. - 626dce0c7a)
2017. márc. 23. 06:02
Örülj, hogy nem egy kiadós verés után dobott.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook