Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem fogjátok elhinni, miért hagyott el a szerelmem fórum

Nem fogjátok elhinni, miért hagyott el a szerelmem (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
7. 626dce0c7a (válaszként erre: 4. - NomNom)
2017. márc. 22. 20:33
Igen, én is így gondolom..
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - 626dce0c7a)
2017. márc. 22. 20:32
Én sem látom.
5. globus (válaszként erre: 3. - 626dce0c7a)
2017. márc. 22. 20:32
Nem :(
2017. márc. 22. 20:31
Hát ez nagyon beteg bocsánat...
2017. márc. 22. 20:30
A harmadik képen nem látod az arcot?
2017. márc. 22. 20:29
Én nem látok semmi érdekeset a képeken.
2017. márc. 22. 20:26
Volt egy igazi szép szerelmi kapcsolatom. 16 hónapig tartott. Február 7-én ördögi dolog történt. Este munka után elmentem a barátnőmhöz befűteni a kandallóba, mert elutaztak egy hétre, és aznap éjfélkor érkeztek haza. Hat fok volt náluk. Megraktam a kandallót, leveleztem a szerelmemmel, ültem ott kabátban, és lestem a hőmérőt. Lassan emelkedett a higany szála. Tíz órára 19 fok lett, akkor hazamentem. Amerre jártunk, napközben is szoktunk fotókat készíteni, küldeni egymásnak, most már mondhatom, exemmel, ha megláttunk valami szépet. Ezúttal, mint korábban ugyanígy, kinyitottam a kandallót és az égő kandalló belsejét fotóztam... Másnap kitört a balhé.. Ki volt ott velem? Ki figyel a kandallóból? Nem értettem. Ki lenne, egyedül voltam ott. De volt ott egy pasi, nézzem meg a képet. Néztem, és mintha jobb oldalon egy alak lenne. De nem, ott az arca, nézzem meg, és kinagyítva elküldte. Aztán rengeteg vita, mindenre megesküdtem, nem hitt nekem. A képek az adatlapomon vannak. A fenébe, végülis a kinagyított képen tényleg, a fa mintázatába belelátható egy arc, még a szeme is! De nyitva a kandalló ajtó, így nem is tükröződhet!! Nem értette, akkor is ott volt egy pasi. Hiába küldtem el a bezárt ajtó képét is, nem hitt nekem. Annyit bőgtem, annyira hiányzik. Többször beszéltünk már, leveleztünk, de nincs bizalma, mondta, pedig soha nem csaptam be. Az a baj, hogy milliószor megnézte a képet, és kicsit megzakkant tőle. Azóta nem láttam őt. Én meg még mindig abba kapaszkodok, ami már nincs, részéről elmúlt. Kidobott, nem hisz nekem. Mindig nagyon féltékeny volt, de most az agyára ment. Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Sajnos még mindig nagyon szeretem, és azóta nem tudok aludni.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook