Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nem adjuk fel! fórum

Nem adjuk fel! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2011. máj. 25. 12:31

EGészségedre az ebédet!:)

Én pont most ebédelek. Hoztam egy kis mexikói köretet töltött pulykamellel.

2011. máj. 25. 11:58
Hát megebédeltem. Megettem egy egész sárgadinnyét.:-D Most majd kidurranok, de nemsokára nasizok egy jó nagy adag epret is.:P
73. szöszi71 (válaszként erre: 66. - Abcd85b849)
2011. máj. 25. 10:01

Az nem jó, ha a gyerek ennyira anyafüggő. Így tényleng nem tud mellette mást csinálni.

Szerintem nagyon jó súly a 160 centihez az 56 kg. Neki nem is kell fogynia, legfeljebb majd ha tud akkor csak tornáznia kellene.

72. ebba518fdb (válaszként erre: 69. - Abcd85b849)
2011. máj. 25. 09:36
:))) ahogy mondod eljön annak is az ideje.. :))) addig meg jó sok időd marad magadra.. :DDD
71. abcd85b849 (válaszként erre: 70. - Danina)
2011. máj. 25. 09:28

Neked is szép napot!

Nemsokára ideér az unokahúgom remélem egész nap cipelhetem majd, imádom amikor felkéredzkedik hozzám, és röptetni kell, vagy csak gagyog meg magyaráz, meg játszunk meg mindent imádok vele.:-D Majd tornaként én is rohangálok vele pár kört az udvaron. Hehe

70. danina
2011. máj. 25. 09:19

Mindenkinek szép jó reggelt!

Itt borzasztóan fúj a szél,de amúgy süt a nap,na lehet ma kisúrolom az étkezőből a szönyeget...(( Illetve,torna helyett,akkor :)))

69. abcd85b849 (válaszként erre: 68. - Ebba518fdb)
2011. máj. 25. 09:16

Annyira vágyom én is egy picúrra de még fiatal is vagyok, meg a párom sem támogatja az ötletet. Nem baj majd eljön annak is az ideje.

Addig meg számolom a kalóriákat.

68. ebba518fdb (válaszként erre: 66. - Abcd85b849)
2011. máj. 25. 09:07
a nagy fiam volt totál anyafüggő.. :)))
67. ebba518fdb (válaszként erre: 64. - Abcd85b849)
2011. máj. 25. 09:03
azért tény, hogy a gyerekek mellett nehezebb, főleg amíg kisebbek voltak.. de már nagyobbak (2,5 és 4,5 évesek) így könnyebb, mert mostanra abszolút partnereim ebben és szépen eljátszanak mellettem addig amíg gyötröm magam.. :))) rendes kis fickók.. :)))
66. abcd85b849 (válaszként erre: 65. - Szöszi71)
2011. máj. 25. 09:03

Hát mondjuk sokszor megyek át nővéremhez segíteni, neki tényleg nem sok ideje van. Nagyon anyafüggő a kislánya(én vagyok a pótanyu:D)Főzés közben is a lábán csüng. :-D

Mondjuk neki is mániája, hogy lekéne fogynia, szerintem nagyon csinos 56 kg azt hiszem 160 centihez, meg mondtam neki, hogy eszébe se jusson míg szoptat. Igaz már 14 hónapos a Manó, de addig akkor se merjen diétázni, hisz ő még 2 ember helyett eszik.

65. szöszi71 (válaszként erre: 64. - Abcd85b849)
2011. máj. 25. 09:00
Én azt vallom, hogy arra van időnk amire akarjuk:) Míg a fiam kicsi volt én is tudtam heti rendszerességgel mellette tornázni. Ehhez szokattam hozzá és nem is volt soha semmi gond. Volt olyan, hogy leült és nézte mit csinálok:)
64. abcd85b849 (válaszként erre: 62. - Ebba518fdb)
2011. máj. 25. 08:54

Ilyen nekem is volt, ne légy dühös, lehet több a víz a szervezetedben vagy valami ilyesmi. Én pont ezért mérem magam csak hetente egyszer. Mert így a kis fogyás is fogyás, és eredmény.:-D

Ma nekem is be kell iktatnom egy kifárasztósabb edzést, bár jön nővérem kislánya (akit nagyooon imáááádok) és szívesebben lennék vele, nah de majd míg ő játszik kint, én is alkotok valamit, mint te.:-D

Ez egyébként olyan jó(és becsülendő), hogy a gyerekek mellett is van kedved, energiád a mozgáshoz. Sokan pont erre fogják, mert hogy a gyerek miatt nincs időőőm. Hát te vagy az élő példa rá, hogyha valaki valamit nagyon akar, akkor meg is tudja csinálni. =)

63. szöszi71 (válaszként erre: 62. - Ebba518fdb)
2011. máj. 25. 08:54

Jól tetted, hogy bicfikliztél egyet:)


Rossz is az mikor az ember mindent megtesz a fogyás érdekében és mégse azt mutatja a mérleg amit kellene.

Sztem legalább egy hétig ne mérd magad, majd csak utánna. Hátha akkor már jót fog mutatni.


Sok sikert!:)

2011. máj. 25. 08:51

na én gyorsan előástam a szobabiciklimet és tekertem egyet a homokozó mellett, a fiaim meg saraztak.. :DDD


kicsit morcos vagyok ma, mert mindent megteszek a siker érdekében, totál fegyelmezetten csinálom a dolgomat, nem eszek sokat, bár koplalni nem vagyok hajlandó, és ahelyett hogy fogynék, ma többet is mutatott a mérleg, mint kellene.. jóval többet, pedig semmi nem indokolja.. úgyhogy most erőltetett menet lesz pár hétig torna ügyben.. :))) mára még capoierát tervezek..


Ti, hogy álltok.. ??? :)

2011. máj. 25. 08:47
Igen-igen egyetértek Morca-val =))
60. szöszi71 (válaszként erre: 59. - Ebba518fdb)
2011. máj. 25. 08:36
Köszönöm, aranyos vagy:)
59. ebba518fdb (válaszként erre: 58. - Szöszi71)
2011. máj. 25. 08:22

sziasztok.. :))


hát pedig szerintem nincs miért feszélyezve érezd magad.. :)) nagyon csini vagy.. :DD

58. szöszi71 (válaszként erre: 56. - Abcd85b849)
2011. máj. 25. 08:07

Szia!


Örülök, hogy felszabadultan, jól érezted magad:) Ez egy nagyon jó dolog:) Én még mindig feszélyezve érezném magam a fürdőrucimban a csípőm miatt, pedig már lehet nem kéne:) Sajna mindig így voltam vele.


Nekem ha nagyon édesség ehetnékem van akkor repcevirág mézet szoktam enni, de csak egy-két kávéskanállal. Ettől el is múlik az édesség ehetnékem:) Ja, és ez a méz diétázóknak nagyon kiváló:) Cukor helyet lehet használni.

57. danina
2011. máj. 24. 19:05

Legalább valaki jól érezte magát :)))

Mi csak shoppingolni mentünk elfogyott a kutya-macskakaja meg persze magamnak is vettem nasikat a cigi helyett.Alma,nápolyi ,ásványvíz,szőlőcukor és egy jégkrém na ma bűnöztem nagyokat :-)))

2011. máj. 24. 18:27

Aranyosak vagytok, köszönöm eszméletlen jó volt. :-D le is írtam a naplómban, hogy végre először úgy érzem, hogy anélkül vonulhattam a strandon, hogy bárki megbámult volna, vagy bármi egyéb zavaró dolog. Egész nap úsztunk nevetgéltünk, olyan rég éreztem ilyen felszabadultnak magam. Nagyon sok probléma van itthon, de egy percig sem jutott semmi az eszembe. Végig nevettem a napot.:-D

Hát a fürdőruha bugyirésze borzalmas kötős valami, azt nem fogom hordani, másikat hordok hozzá, de végre találtam egy olyat aminek a melltartója nagyon jó. Nyakbakötős, szivacsos, az egyik melltartója matrózmintás(kék-fehér csíkos) a másik meg szimpa kék egy ezüst gyöngyökkel kirakott vasmacskával. :-D

Nem tudom írtam- e már ide, de a naplómban is leírtam meg a cikkemben is( nem tudom mikor jelenik meg) hogy egyetek gyümölcsfagyit. :P A létező legjobb édesség, és 2 gombócban alig 120-130 kcal van. Persze csak 6 előtt.:P

Vagy ha extra édesség ehetnéketek van vegyetek cukormentes cukorkát, vagy rágót. Ezt most nem tudom miért írom le, csak kis tanácsok, remélem azért bejön valakinek, nekem használ. =)

(Csak belegondolva, hogy 1 szelet csokitorta vagy tejszínes valami 4-500 kcal is lehet ahhoz képest a fagyi semmi, és ebben a hidegben nyamm=))

55. szöszi71 (válaszként erre: 52. - Abcd85b849)
2011. máj. 24. 13:30

Használd egészséggel az új fürdőrucidat!:)


Jó strandolást!:)


Milyen színű a fürdőruhád?

54. bondita (válaszként erre: 52. - Abcd85b849)
2011. máj. 24. 12:15
Irigyellek most nagyon. Én bent ülök melóban. A párom tegnap lelépett horgászni, csak holnap jön haza. Őt is irigylem! Én meg itthon melózok!
53. danina (válaszként erre: 52. - Abcd85b849)
2011. máj. 24. 11:53
Jó strandolás nektek! :-)
2011. máj. 24. 11:50
Sziasztok! Én beszereztem ma egy új fürdőruhát. Igaz még ez is xl-es (a melltartó miatt:D) de egész jól áll. Elvileg ma kilesünk a strandra a kedvesemmel, ha nem szakad ránk az ég. Legyen nektek is szép napotok! =))
51. danina (válaszként erre: 50. - Szöszi71)
2011. máj. 24. 11:29
Nálam virágoskert kapálás :-)))))
2011. máj. 24. 11:14

Jó tornát kívánok!:)


Mi lesz a mai torna?

2011. máj. 24. 10:37

sziasztok.. :))


látom mindenki ügyeskedik.. :)) én most készülök tornázni.. :))) a mérleg ma nem erőltette meg magát, hogy a kedvemben járjon, de holnap nem lesz más választása, teszek róla.. :))))

2011. máj. 24. 10:20

Sziasztok!

Nagyon szép napot mindenkinek!

Mifelénk nagyon szép napos meleg idő van!

Ma megyek végre tornázni. Ráérek végre. A párom elment szerdáig horgászni. Így a lányommal kettesben maradtunk. Ilyenkor sokat vagyunk távol otthonról (bicikli, görkori) Nem szeretek otthon lenni ilyenkor. Ismét egy jó erős torna este!

Reggeli mérlegem ma:69,0 kg.

Egy kicsit több,mint tegnap, de tegnap este kicsit többet ettem. :-(

Néha megesik, de majd ismét egyenesben leszek!

47. danina
2011. máj. 24. 09:57

Sziasztok!

Szép napot mindenkinek!

Én is megpróbálom ma több folyadékkal,mert amúgy borzasztó keveset iszom...

Mondjuk enni sem eszem sokat,de valami mégis hizlal...

Mondták hogy ez már a kor miatt van ,de sztem ez nem igaz,az én mamám 63 évesen is vékony volt...

46. szöszi71 (válaszként erre: 43. - Abcd85b849)
2011. máj. 24. 09:38

Szia!


Bízom benne, hogy megúsztad megfázás nélkül a tegnapi biciklizést:)

Nagyon nügyi vagy, hogy kibirod a folyadéknapokat. Az én gyomrom biztos nem szeretné:(


Legyen szép napod!:)

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook