Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nem adjuk fel! fórum

Nem adjuk fel! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2011. júl. 8. 07:34

Sziasztok!


Ez a fórum jól kihalt:(

164. bondita
2011. jún. 26. 08:17
Én még vagyok, bekukkantgatok, de ha senki nem ír...?
2011. jún. 24. 14:05
No meghalt a fórum?:(
2011. jún. 10. 07:46

Sziasztok!


Szép jó reggelt mindenkinek!


Én 6 napig nem bírtam tornázni. Egy hete pénteken a fullasztó fülledt meleg miatt, utánna 3 napig nem voltunk itthon, majd az ideg levert nagyon és emiatt. Tegnap végre ismét sikerült:) Rékáztam egy 40 percet, izzadtam rendesen, nagyon jólesett. Ma ismét torna:)

A centik szépen mennek lefele, a mérleggel már nem igazán foglalkozom, mivel sokat edzem, mostmár lényeg a centi csökkenése. Nagyon nem szeretem a nadrághoz az öveket, de mostmár használnom kell azt is:)


Mindenkinek szép napot, kitartást és sok sikert!:)

2011. jún. 9. 19:36

Sziasztok lánykák!!!


Az elmult két hetem nem igazán figyeltem, szerencsére nem híztam, de a héten rástartoltam a fogyásra!!!


A célom 89,9kg!!!


Ezer éve nem láttam nyolcast a mérlegen , épp itt az ideje!!!



Ki hol tart?

Hogy bírjátok ezt a meleget, bár most lehűlést mond!!!

160. szöszi71 (válaszként erre: 159. - Ebba518fdb)
2011. jún. 7. 14:45

Köszönöm a bíztatást, aranyos vagy:)

Mostmár egyre erősödik bennem az amit kitűztem célnak magammal szemben:) Nem érdekel, ha a páromat megeszi a féltékenység. A múlthéten elterveztem, hogy ismét rakatok a halyamba egy kis melírt, hogy mégjobban érezzem magam a bőrömben:) Már volt egyszer, de megbolondultam és lenövesztettem. Most viszont tartósan átváltok rá:)

Szép napot!

159. ebba518fdb (válaszként erre: 158. - Szöszi71)
2011. jún. 7. 12:24
sajnálom.. :((((( tudom, milyen, nekem az apám csinálta ezt és nagyon rossz volt, nem csodálom, hogy ennyi energiát kivesz belőled.. :((( annak viszont örülök, hogy jobban vagy.. sok erőt és kitartást a mindennapokhoz.. és egy hős vagy, hogy ilyen lelki teher mellett még a fogyira is marad erőd.. :)
158. szöszi71 (válaszként erre: 157. - Ebba518fdb)
2011. jún. 7. 12:15

Köszönöm, már jobban vagyok, de nagyon fáradt. Alig várom, hogy hazaérjek és lefeküdjek egy kicsit.

Sajnos a beivás rendszeres a hétvégéken, ami természetesen elrontja a napjaimat. Ő bealszik én meg tévézek:( Nem tudom hogyan lehetne rá hatni, de ezidáig még nem sikerült nekem se és a fiának se. Az ígéret már 4. éve megvan, hogy leteszei, de semmi látszat ez irányba.

157. ebba518fdb (válaszként erre: 156. - Szöszi71)
2011. jún. 7. 12:12
hát ez tényleg nem hangzik jól.. :(((( remélem már jobban vagy (és azt is, hogy ez a "beivás" nem rendszeres)..
156. szöszi71 (válaszként erre: 155. - Ebba518fdb)
2011. jún. 7. 12:06
A párom elrontotta ismét a jónak ígérkező pesti hangulatot:( Megint jócskán beivott, így már nem érdekelte az amit szerettem volna, hogy sétáljunk este a továbbképzésem után, ami 10 órás volt és igencsak jólesett volna, ha a pesti estében sétálunk egy jót és kikapcsolódunk.
155. ebba518fdb (válaszként erre: 154. - Szöszi71)
2011. jún. 7. 11:38
ideg...????? mi történt..???? :(
2011. jún. 7. 11:20

Sziasztok Lányok!


Ismét itt vagyok, előkerültem:)

Olvasom milyen ügyesek vagytok:)

Pénteken nem bírtam tornázni, annyira fülledt, fullasztó idő volt, így csak 4 nap lett az 5-ből. Ma se igen fogok tudni, de holnap már igen. Most az ideg tönkrevágott és nagyon gyenge vagyok:(


Szép napot nektek!

2011. jún. 7. 11:13

sziasztok :))


húú, de ügyesek vagytok.. :)))) most nekem is beindultak a dolgok végre.. :))) én 65,3-nál tartok és 60 a cél.. :))) nekem most leginkább a görkorizás a tornám, a fiaimmal, aztán meg nélkülük kicsit intenzívebben.. :)) amíg meg egyedül korizok, vezetési leckéket vesznek az apjuktól.. :))) hajrá csajok szuperek vagytok.. :)

152. danina (válaszként erre: 151. - Bondita)
2011. jún. 7. 10:14
Gratulálok!!!! :-)
151. bondita
2011. jún. 7. 10:07

Sziasztok!

3 nappal ezelőtt a 67-es számról álmodoztam, mikor lesz végre.

Ma reggel 67,7 kg-ot mérlegeltem.

Nagyon örülök! Közel már nagyon a 65 kg-os álomsúly!!! :-)

Nagyon boldog vagyok!

150. danina
2011. jún. 7. 09:59

Sziasztok!Rég nem voltam erre...

De megvagyok én is,roppant büszkén,tegnap ráugrottam a mérlegre,19 nap nemdohányzás és - 1 kg

Pedig a mályvából azóta se ittam!

Sztem csak többet mozgok,na meg a meleg... hát az jobb mint a szauna...

149. abcd85b849 (válaszként erre: 148. - Bondita)
2011. jún. 6. 16:14

Köszi, nem adom fel, igyekszem. Néha belefér egy kis bűnözés, ne keseredj el.

Nekem tegnap sikerült 15 percet lefutnom. Nagyon örültem neki. Igaz, hogy 6 részletben, de sikerült! :D

148. bondita (válaszként erre: 146. - Abcd85b849)
2011. jún. 4. 20:49

Most néztem a képeidet! Szerintem te is büszke lehetsz magadra. Nagyon szép eredményt értél már eddig is el. Ne add fel. Sikerülni fog elérni az álomsúlyt. Nekem most a ballagás után 1 kilóval mutat többet a mérleg! :-(

kb 10 nap mire lemegy. Sajnos. Várom mikor kezdődik majd 67-el a mérleg. Majd csak egyszer!

Nem adjuk fel!!! További szép estét és hétvégét neked!

147. bondita (válaszként erre: 146. - Abcd85b849)
2011. jún. 4. 20:43
Köszönöm szépen! Sokat dolgoztam érte, hogy jó legyen minden minden értelemben! És még nem hagyom abba. A cél a 65 kiló. Utána majd látjuk! :-)
146. abcd85b849 (válaszként erre: 144. - Bondita)
2011. jún. 4. 10:22
Eszméletlen jól állt rajtad az a miniruha, te aztán tényleg büszke lehetsz magadra, nagyon csinos voltál, és a kislányod is gyönyörű volt. Gratulálok mindkettőtöknek. =)
2011. jún. 3. 18:47
hát perzse h oy nem adjuk fel
144. bondita
2011. jún. 3. 18:39

Sziasztok!

Nekem diéta szempontjából a mai napom kudarc volt, de más szempontból meg gyönyörű. A lányom elballagott az óvodából. :-) Töltöttem fel képeket az adatlapomra! Magamról is (miniruhában). Régen azért nem vettem volna fel. Tavaly próbáltam először ezt a ruhát és akkor nem jött rám. Mostmár azért kényelmes és nagyon szexi.

Ma még kicsit lustálkodom, mert nem hiszem, hogy meg tudok mozdulni. Egyedül vagyok itthon Párom éjszakai horgászatra ment, a lányom meg az unokahugommal anyukámnál alszik! Így én magam maradtam. Pihenek, tv-zek és ma tényleg lustálkodom. Majd holnap folytatom a fogyit. Egy nap bűnözés még nem baj. :-) Szép hétvégét mindenkinek!

143. abcd85b849 (válaszként erre: 142. - Mosolybóka)
2011. jún. 2. 22:40
Én ma tekertem 1 órát meg karoztam kicsit, volt egy kis séta, meg unokahugi popsi cipelés, el is fáradtam.:-D
2011. jún. 2. 21:14

Sziasztok! Milyen volt a mai napotok? Én egész jól viselkedtem ma. De sajnos olyan almát vettem a mai gyümi napra, ami 2-es kódú Norbi szerint, így vacsira salátát ettem. Szerintem ez így belefér. Holnap jó, kis fehérje nap.

Ma is tornáztam, szóval remélem ledolgoztam a tegnapi pizzámat!

141. bondita (válaszként erre: 139. - Abcd85b849)
2011. jún. 2. 12:19

Szia! Én 2 éve futottam sokat. Akkor 70,5 kiló lettem (az alá nem ment csak fölé utána) 10 perccel kezdtem és nagyon nehéz volt! Mindig csak pár percekkel növeld, vagy a tempóval! Ua. idő alatt hosszabb távot futni. Nagyon hatásos. Igaz, akkor nem nagyon éreztem kilóban a változást, inkább feszesebb bőr, kevesebb narancsbőr...

Kitartást, és lesz eredménye!

Ha jól csinálod, akkor nemcsak amikor futsz, de még utána órákkal is a zsírt fogja a szervezeted égetni. És fontos, ha sportolsz, étkezz is rendesen! Akkor építed az izmot, ha van megfelelő kalória bevitel!

2011. jún. 2. 09:57
Elhiszem, hogy nehéz, de fokozatossággal menni fog:)
2011. jún. 2. 09:14
Hát köszi, 85 kilómat elég nehéz cipelni, de a 2 perces szakaszok legalább mennek. Ha fokozatosan növelem, remélem majd egyre jobban bírom. =)
2011. jún. 2. 09:11

Az jó, hogy elkezdtél futni. Én nagyon nem szeretem, inkább helyette a torna. Valahogy nem szívelelem a futást:)

Fokozatosan biztos bele lehet jönni:)

Sok sikert és kitartást hozzá!:)

2011. jún. 2. 08:58
Hát nekem majd leszakad a derekam meg mindenem a tegnapi tornától. ELkezdtem megint futni, 3*2 percet kezdésnek, ma már 4*2 percet fogok 2 perces szüneteket beiktatva. Hát én a futástól úgy izzadok, mintha órákat tornáznék, nagyon durva, érzem is, hogy teljesen megmozgat. Már csak rá kell vennem magam, hogy minden nap egy kicsivel többet fussak.
2011. jún. 2. 08:12

Sziasztok!


Nehogy feladjátok, nem szabad, hisz akkor elvész az eddigi kitartás eredménye:) Ugye nem akarjátok?:)


Amit megkívántok érdemes délig megenni, utánna jöhet ismét a fogyi része.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook