Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nem adjuk fel! fórum

Nem adjuk fel! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2011. máj. 23. 10:15
Én perpillanat épp stagnálok. :/ Igen nehéz időszak ez, de remélhetőleg beindul majd a dolog, ha nem rendülök meg. Hétvégente kicsit elszoktam engedni magam, többet eszem, (mondhatni mint egy normális ember azaz megengedek magamnak egy adag főételt, pl pörkölt vagy ilyesmi, amit az ember nagyrészt hétvégén főz a családnak) de ez hétköznap erős tornával párosul.:-D Egyébként 6 után sosem eszem semmit. Ez bejött, jobban is alszom azóta.
2011. máj. 23. 10:10

Remélem leszünk itt páran, akik segíteni tudunk egymásnak!!


Most ebédet főzök, de később még jövök!!!


Szép napot!!

13. Bambína1216 (válaszként erre: 12. - Szöszi71)
2011. máj. 23. 10:10

Nagyon szépen köszönöm.


Azt érzem engem is elért az a bizonyos bekattanás!!!:)


Nagyon csinos vagy , megnéztem a képeid!!

12. szöszi71 (válaszként erre: 4. - Bambína1216)
2011. máj. 23. 10:03

Köszi!:)


Gratulálok, ügyi vagy!:) Nem is jó a gyors fogyi, ahogy Te haladsz az reális:) Azt kívánom, hogy legyen sok-sok kitartásod, ne add fel még akkor sem, ha úgy látod stagnál a mérleg!:)


Engem ez motívált a fogyi elkezdésében: A rossz közérzet és az, hogy már a régi jó ruháim, nadrágjaim nagyon szűkek, vagy egyáltalán nem jöttek fel rám. "L"-es méretem volt, de volt olyan is, hogy "XL"-es kellett. Ez persze függött, hogy honnan vettem:) Mostmár "S"-es szoknya és nadrág kell, ha európai a méretezés, és nem kínai:)


Egyre inkább inspirálnak ezek a dolgok, hogy a tornával formáljam az alakom és tartsam a már jól bevált étkezési szokásomat:)


Kitartást kívánok!:)

11. danina (válaszként erre: 6. - Abcd85b849)
2011. máj. 23. 10:02
Én is csak gratulálni tudok!!!Őszintén!
10. Bambína1216 (válaszként erre: 6. - Abcd85b849)
2011. máj. 23. 09:59

Akkor te nagy harcos vagy!!

Gratulálok!!!

9. Bambína1216 (válaszként erre: 5. - Danina)
2011. máj. 23. 09:59

Hajlamos vagyok én is cukorbetegségre, mamám által, de bízom benne, hogy nem fog kialakulni!!


Ha igazán akarod biztos menni fog!!!

8. abcd85b849 (válaszként erre: 5. - Danina)
2011. máj. 23. 09:58
Tavalyi diétám alatt még én is dohányoztam, idén már egyáltalán nem. Nem mondom jól esne néha rápippantani mikor érzem, éhes vagyok, de szerintem nincs akkora különbség a kettő között. Szóval sok sikert, kitartás! =)
7. f-kb
2011. máj. 23. 09:58

Nagyon ÜGYESEK vagytok. Én most baba témán vagyok, úgyhogy nem fogyózom, meg amúgy is marha nehezen szánom rá magam! mostanság arra figyelek hogy kevesebbet egyek, de mindent amit szeretek. Nem sok egy 6 kiló az ami rám jött fél év alatt.


sok sikert lányok , kitartást kívánok!!!!

6. abcd85b849 (válaszként erre: 4. - Bambína1216)
2011. máj. 23. 09:57
Magas volt a koleszterinem, meg mozogni se nagyon bírtam. Én 120-ról mentem le 85-re. "Csöppet" energikusabb vagyok azóta.:-D
2011. máj. 23. 09:56

Sziasztok!

Folyamatosan harcolok a kilóimmal...

kialakuló cukorbetegségem miatt fogytam 7 kg-ot,még kellene 10-t legalább.Péntektől nem cigizem,félek a kettő már megterhelő lenne együtt.☻

De én is szeretném visszakapni a régi magam!!!

2011. máj. 23. 09:55

Gratulálok nektek!!!


Én 03.26-tól kezdtem.

Eddig 7 kg-nál tartok.


Mindig is molett voltam.

Molett?Duci inkább, de ennek véget vetek!!!


Titeket mi vitt rá a változtatásra?

2011. máj. 23. 09:53

Sziasztok!


Én tavaly augusztusban kezdtem el a fogyit és a rendszeres tornát. Elértem, hogy lemenet -10 kg, mostmár csak az van hátra, hogy a tornával elérjem a kívánt alakot:) Heti rendszerességgel (5 alkalom) tornázom:) Mellette tartom a jól bevált étkezési formát:)

Kitartást és sikert kívánok !

2011. máj. 23. 09:51
Én is diétázok, tavaly óta 35 kilót sikerült is leadnom, még 15-t szeretnék és teljesen boldog lennék. Szerintem menni is fog. =)
2011. máj. 23. 09:47

A kilókkal való küzdelem életem jelentős részét felemészti.


Március végétől UTOLJÁRA belevágtam, hogy visszakapjam önmagam, azt a NŐT, akit az évek folyamán elvesztettem.


Aki szintén harcot vív magával, vagy csak most kezdi, várom szeretettel!

Beszélgessünk!!

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook