Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nem adjuk fel! fórum

Nem adjuk fel! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
105. ebba518fdb (válaszként erre: 104. - Abcd85b849)
2011. máj. 27. 22:37
hát a hangulatom ma nekem is a béka segge alatt volt.. :( remélem hamar túl leszünk ezen és felpörögnek az események... :)) de szerintem a párodnak mindenképpen dögös leszel.. :)))
104. abcd85b849 (válaszként erre: 103. - Ebba518fdb)
2011. máj. 27. 22:25
Hát most én is így vagyok. Ma alapból rossz a hangulatom, bal lábbal keltem és ez a - 40 deka sem igazán vidított fel. A párom is dolgozik, egyedül alszom. Olyan nehezen találtam magamnak egy normális gatyát, amit felvehetek az étterembe holnap... No meg a cipő, az kész rémálom volt végül a tescoban találtam valami lapostalpú fekete szandálszerű valamit, amit megvettem végső elkeseredésemben. Hát dögös már nem leszek holnap, mikor étterembe visz a párom, az tuti
103. ebba518fdb (válaszként erre: 97. - Szöszi71)
2011. máj. 27. 22:20
:) én kitartok, de nagyon bosszantó és elkeserítő, amikor mindent megteszel, de még sincs eredmény.. nekem nagyon lelassultak most a dolgok és csalódott is vagyok, mert karácsonykor még úgy éreztem nyárra sínen leszek.. és még mindig nem.. na de sebaj, kipuffogom magam, aztán teszem tovább a dolgomat.. :DDD
102. ebba518fdb (válaszként erre: 100. - Abcd85b849)
2011. máj. 27. 22:10
na ezt én is próbáltam anno, nagyon gyilkos.. :))) most is gondolkozom, hogy belevágok, de egy kicsit "alapozok" előtte.. :DDD
101. ebba518fdb (válaszként erre: 99. - Mosolybóka)
2011. máj. 27. 22:09

szia :)


én szobabicajozom, de csak most kezdtem pár napja.. :)) egy ideje én is stagnálok, bár nekem már csak az utolsó kilók vannak hátra, de ezekkel kell a legjobban megküzdenem.. a 90 naposra nem vállalkozom, tutira nem tudnám kivitelezni.. :))))

100. abcd85b849 (válaszként erre: 99. - Mosolybóka)
2011. máj. 27. 22:06
Szia! Én írtam a naplómba is, meg azt hiszem egy másik fórumba is, hogy én úgy használom a szobabiciklit, hogy 1 percet tekerek mint a vadállat, teljes erőbedobással, 1 perc nyugdíjas tempó. 1perc gyors-1 perc lassabb. No ez azért jó, mert majd betojsz, mire az 1 perc végére érsz, sokkal jobban megmozgatod magad, és alig város a pihenőidőt, ami nagyon hamar elmegy. Tehát sokkal gyorsabban telik az idő (mikor eleinte simán csak bicikliztem, volt h már a telefonon játszottam közben:D) és km-ben is többet tekersz, ha megnézed az összesítettet a végén. A lányeg hogy legalább 5-gyors legyen, tehát 10 percig csináld.
2011. máj. 27. 21:24

Sziasztok!

:D Végre egy fórum, ami aktív:D:D Csudi jó!

Nekem is elég sok kiló ellenségem van.. Legalább 25-30 kilót szeretnék leadni. Idáig kb 10 ment le belőle, de hetek óta semmi.. Avval vigasztalom magam, hogy a sok torna miatt van, és a "zsírom" alatt csupa izom vagyok:D (mondjuk azért ennyire izmos nem lehetek, de valami ösztönzés kell!!:))

Amúgy ha valaki szobabicajon tolja, akkor vevő lennék egy kis tapasztalat cserére! Arra gondoltam, hogy hétfőtől elkezdem a 90 napost. Valaki esetleg? Hm?:P

2011. máj. 27. 20:45

Sziasztok!!


Örülök, hogy nem szakadt meg a fórum.

Sajnos nem volt időm jönni, de a diétám nem hagytam alább, részletek a naplómban, mihelyt lesz időm!!!


Kitartás mindenkinek!!!!

2011. máj. 27. 11:12

Nagyon is megértelek benneteket:) Idegesítő mikor a súly egyhelyben toporog, de ki kell tartani a cél érdekében:)


Látom nagyon ügyes mindenki!:)

Csak így tovább!:)

Kitartás!:)

2011. máj. 27. 09:26

Én heti 2x-3x jártam el tornázni. Munkatársam tartja, mindent megmozgató torna (30per cálló, 30 perc talajon.) Nagyon kemény. Minde nap más. Tegnap például kick box-os volt. és mellé kemény láb és hasizom. Minden edzéssel mást hangsúlyozunk. Nagyon jó izzasztó.

Mellette biciklivel járok dolgozni. 2 iskola között ingázok minden nap.

A lányommal szoktunk görkorizni elmenni. Mióta kapott egysoros görkorit, azóta azzal jön velem, de úgy nekem egy kicsit laza, de van amikor biciklivel megyünk el, az már jobb nekem. Ezt hetente többször végezzük, ha olyan az idő.

Futni kellene elmenjek, de arra mostanában nehezen veszem rá magam, pedig alapvetően szeretek futni. Idén még csak 1x voltam sajnos, na de majd nyáron. Szünet, szabadság (be kell járni gyerekek nélkül is nagyon sokáig!)

95. ebba518fdb (válaszként erre: 92. - Abcd85b849)
2011. máj. 27. 09:12

sziasztok :)


na én ugyanebben a cipőben járok.. :( betartom a kis szabályaimat, sokat mozgok, tornázok rendszeresen és mégis egy helyben toporgok már jó ideje.. :S egyszerűen nem akar elhagyni az utolsó 6kilóm.. de akkor sem adom fel.. :) ma már tekertem 20 percet a szobabicajomon, hegymenetben.. :)) napközbenre tervezek egy kis hasazást, este meg bicajozok még, meg ha bírni fogom jó lenne capoierázni.. akkor sem hagyom magam.. :))) hajrá csajok megcsináljuk.. :))

94. abcd85b849 (válaszként erre: 93. - Szöszi71)
2011. máj. 27. 09:11
Hetente egyszer mérem magam, de hetente 5x edzek. Minden nap legalább 1 óra torna(van hogy másfél óra) súlyzóval mindennel együtt, és 10 perc szobabicikli levezetésnek, de van, hogy futni megyek, vagy biciklizni, minden nap mozgok valamit, nincs olyan nap, hogy legalább fél órát ne mozognék(hétvégén is) szóval ezzel nincs probléma, mert szeretem is csinálni.
93. szöszi71 (válaszként erre: 92. - Abcd85b849)
2011. máj. 27. 09:08

A heti egy edzésnap az kevés, próbáld meg bevezetni a heti 3x-i alkalmat. Én egy ideig heti 3-szor tornáztam, de 4. hete heti 5-re emeltem, azaz minden nap 40-60 perceket, vagy akár 80-90 percet, de hétvége mindig pihenőnap:)


Estére mit szoktál vacsizni?

92. abcd85b849 (válaszként erre: 90. - Szöszi71)
2011. máj. 27. 09:05
Szigorúan hetente egyszer, mindig pénteken. Vezetek is itt mérlegelőt, a naplómba is írom mit eszek. Ha visszanézem nem tűnik soknak, számolom a kalóriákat is de hajj. Nem tudom mit csinálok rosszul Pedig nagyon nagyon akarom, sokszor megtagadok magamtól minden finom falatot, szigorúan betartom, ritkán bűnözök, még olyankor is van, hogy bűntudatom van, a páromat néha már az őrületbe kergetem a hülyeségeimmel. Nagyon szeretném, ha hetessel kezdődne mire júni végén megyek a Balatonra, még a tavalyi diétám alatt sem voltam ilyen elszánt, mikor lement 22 kg.
91. szöszi71 (válaszként erre: 88. - Bondita)
2011. máj. 27. 09:05

Szia!


Köszönöm a gratulációt!:)


Sajnos deréktól lefelé tényleng nagyon nehéz alakulni, de kitartással ott is lehet csökkenteni a méreteket. Én már augusztus óta csinálom és mostmár kezdem látni azt amit szeretnék. A mérleggel néha-néha foglalkozom, de már inkább a centik dominálnak:) Heti 5 alkalommal tornázom és tartom a jól bevált érkezésemet:) Nem koplalok, ez a lényeg:)


Hidd el, ha kitartó vagy és nem adod fel időel meglesz a gyümölcse a küzdelmednek:) Nem szabad feladni, hisz akkor eddig is hiába dolgoztál!:)


A több sport az csak használni fog!:)

Milyen sportot választottál?

90. szöszi71 (válaszként erre: 89. - Abcd85b849)
2011. máj. 27. 09:02

Szia!


Tudom, hogy ez most neked nem könnyű, de ne keseredj el, idő kell hozzá, hogy tovább menjen lefele a mérleg mutatója:) Én is voltam ilyen stagnálós időszakban, el is keseredtem, de nem adtam fel mind a mai napig és meglett az eredménye:) Mennyi időközönként méred magad?

2011. máj. 27. 08:58
Sziasztok lányok! Ma reggel rá álltam a mérlegre, és 85,8-at mutatott. Ezen a héten is csak 40 deka ment le, annak ellenére, hogy rengeteget edzek és tartom az 1200 kalóriát naponta. Picit elkeseredtem. Nem jó érzés, kicsivel többre számítottam. =(
88. bondita (válaszként erre: 87. - Szöszi71)
2011. máj. 27. 08:39

Szia! Grat neked az S mérethez!

Hát nekem nem hiszem, hogy lesznek S méretű ruháim, én már annak is örülök, hogy a 40-es nadrágok jók már rám és nem kell azt nézzem, hogy van e belőle XL-es méret. :-)

Deréktól lefele nehéz változtatni, bár már ma reggel a csípőmet mértem 104 cm. Szeretnék 100 alá menni. Próbálok többet sportolni. Tegnap is voltam már. Lassan itt a suliban az év vége és már lesz időm magamra is. Még a jövö hét lesz egy kicsit nehéz. Aztán egy kis lazítás! :-)

87. szöszi71 (válaszként erre: 84. - Bondita)
2011. máj. 27. 08:23

Szia!


Gratulálok az elért szép eredményeidhez!:)

Nagyon ügyi és kitartó vagy:)

Nálam is a centik magukért beszélnek. Ma reggel nagyon örültem, van egy királykék térdnadrágom ami "S" méretű és mikor felvettem kényelmes volt rajtam:) Ez a heti 5 torna eredménye:)

86. abcd85b849 (válaszként erre: 84. - Bondita)
2011. máj. 26. 21:09
Gratulálok! =) Én centiket sosem mértem még, csak azt látom,hogy minden gatyám leesik rólam. Most épp befóliázva masszírozom a hasamat a nővérem szaunaövével. :-D
85. danina (válaszként erre: 84. - Bondita)
2011. máj. 26. 19:06

Nahát tényleg nagyon szép eredmények!!!

Gratulálok!!!! :-))

84. bondita (válaszként erre: 83. - Szöszi71)
2011. máj. 26. 12:20

Köszönöm a biztatást mindenkinek, és a szép szavakat. Engem ezek is ösztönöznek! Nekem régi ismerősök mondják már, hogy mit csinálok és hogy látványos. Centiben mérve:

Az első adat a régen a második a most:


Mell: 94/89 minusz 5 cm

Derék köldöknél 85/80 minusz 5 cm

Has 96/90 minusz 6 cm

Csípő 111-113/105 minusz 6-8 cm


Ezek már azért látványosak, és, hogy a terhesség előtti nadrágjaim jók rám. Még jó, hogy nem dobtam ki őket. Most újra fel tudom venni. Bár már most szívesebben járok szoknyában (akár miniben is) :-)

2011. máj. 26. 11:19
Mostmár viszont nagyon jólesik mikor régi ismerőssel találkozom és azt mondja, hogy fogytam:) Na, ekkor nő az önbizalmam egy kicsit:)
82. danina (válaszként erre: 81. - Szöszi71)
2011. máj. 26. 11:18

Ó,ne törődj vele...Az én nagymamám is ilyen volt(az egyik) szinte élvezte a gonoszkodást...

Csak irigységből mondja,mert irigyli a fiatalságodat,és a csinosságodat.Rá se ránts!!!

81. szöszi71 (válaszként erre: 79. - Bondita)
2011. máj. 26. 09:54

Szia!


Azt mondom én is: ne foglalkozz azzal mit mond a nagymamád, vagy mit mondanak mások. Én is voltam ebben a cipőben. Nagyon rosszkor jött egy régi ismerős beszólása, pont mikor elkezdtem a fogyit és csak 3-4 kg ment le. Akkor mondta, hogy híztam. Ez nagyon-nagyon rosszul esett.

Nagyon jól csinálod, hogy lassan fogysz. A lassú fogyás a biztos, hisz aki hírtelen lefogy több kilót is annak gyorsan vissza is jönnek a kilók, akár a duplája is.

Szóval.... ne foglalkozz senkivel, csináld úgy ahogy neked jó és ne hagyd abba!:)

Sok sikert és kitartást!

80. abcd85b849 (válaszként erre: 79. - Bondita)
2011. máj. 26. 09:37
El ne hidd a nagymamádnak! Megnéztem a képeidet és nagyon csinos vagy, gratulálok az eddigi fogyásodhoz is! Ha én egyszer elérem a 68 kg-t, nagyon elégedett leszek vele. Mondjuk én talán 12 éves korom óta nem voltam annyi.:-D
2011. máj. 26. 08:34

Sziasztok!

Szép napot mindenkinek! Grat a kitartásotokhoz!

Az én mérlegem szerencsére megint lefele mozgott! 68,5 kg. 75, 3-ról indultam. Igaz régen, de a lasssú fogyás a tartós fogyás, azt mondják!

Még egy hét a lányom ballagásáig az oviból. Még egy kiló minuszra számítok.

A nagymamám tegnap azt, modta, hogy milyen kövér vagyok, és hát felháborodva, de megmodtam neki, hogy most megsértett, mert 7 kiló fogyás után ne mondjon nekem ilyeneket! (169 cm vagyok és jelenleg 68,5 kiló) Nagyon rosszindulatú tud lenni egyébként. És nagyon sértődékeny! Sokszor nem szeretem! Furcsa természetű! Aki ismeri az tudja róla sajnos! Na de ez van!

78. abcd85b849 (válaszként erre: 77. - Danina)
2011. máj. 25. 21:31

Köszi, én is valami fekete szövet gatyóra gondoltam. Cipő még kiderül, mi lesz belőle.:P

Másfél órát gyötörtem magam tornával, de most olyan elégedettség tölt el, hogy húú. :-D

77. danina
2011. máj. 25. 19:42

Vegyél egy csini szövetnadrágot,hozzáillő felsővel(mondjuk fekete top vagy kicsit alkalmi valami) és ha nem is körömcipő,de valami nem túl lapos topánkaszerű,ez megfelel,és ha jól szeded össze,akkor meglesz a húúú...

Ha ilyen marad az idő,a gatyóhoz vehetsz egy hason csomózott blúzt pl.

2011. máj. 25. 19:32

No ráveszem magam a mozgásra, megyek tornázok kicsit! Szombaton étterembe visz a párom, és gőzöm sincs, hogy kellene felöltöznöm.:-D

Holnap elmegyek veszek valami cipőt, mert csak edzőcipőm van, és az szerintem egy étteremben nem a legesztétikusabb :-D

Meg valami szép nadrág is kellene. (Szoknya híve nem vagyok.) De szeretnék úgy felöltözni, hogyha meglát azt mondja HÚÚÚÚÚ :-P Mit vegyek fel? segítseteeeeeek.:-D

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook