Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nem adjuk fel! fórum

Nem adjuk fel! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2011. máj. 24. 08:10

Sziasztok!


Gratulálok mindenkinek! Nekem is sok súlyfeleslegem maradt a szülés után, idén már leadtam 8 kilót, rendszeresen járok tornázni, de sajnos az étkezési szokásaimon csak annyit sikerült változtatni, hogy kevesebbet eszek, de ugyan azokat az egészségtelen dolgokat. Hiába probálok áttérni a salátákra stb. Van valami ötletetek? Ki hogy csinálta?

44. danina (válaszként erre: 43. - Abcd85b849)
2011. máj. 23. 20:11
Mifelettünk is beborult,morajlott kicsit,de nem esett.Délután meggybefőtteztem :-)) most meg már nem eszem semmit asszem...Remélem nem fáztál meg!
43. abcd85b849 (válaszként erre: 42. - Szöszi71)
2011. máj. 23. 17:19
Hát lányok. Teljesen szétáztam az eső 2x is elkapott.:-D Teljesen lestrapáltam magam, legalább 1 órát tekertem szakadó esőben, de jóleső érzés most így, remélem nem fázom fel, engedem is már a jó meleg fürdőt. Elég jól bírom a folyadéknapokat, csak ez a fránya szédülés ne lenne. Reggelire általában én is eszek mondjuk egy teljeskiőrlésű kenyérből készült szendvicset és sok-sok zöldséget ebédre már valami husi- meg zöldség estére semmi, vagy délután egy jól bevált cukormentes müzliszelet. Ki lehet bírni a folyadéknapot is, nagyon nagyon sok vízzel, gyümölcslével(csak 100%-s) mert eltelít. De nem ajánlom nagyon elfoglalt embereknek, csak akkor tartsuk, ha otthon nyugiban vagyunk.
42. szöszi71 (válaszként erre: 28. - Abcd85b849)
2011. máj. 23. 14:13

:)


Nem kínzás ez a folyadéknap?

Jól tetted, hogy legalább egy szendvicset megettél, mert egyébként kidőltél volna ebben a melegben + az edzés is.

Nagyon fontos a sok folyadék, de mellette egyél rendesen, főleg reggelit és ebédet, persze odafigyelve a mértékre. Így lehet bírni az edzést. Én már túlvagyok a fő étkezésen, ebédre rántott halat és sültburgonyát ettem. Estére már csak egy kis epret akarok és egy kis halacskát bunda nélkül:)


Jó edzést Neked!:)

41. ebba518fdb (válaszként erre: 40. - Danina)
2011. máj. 23. 14:10

szia :))


köszönöm a kedves fogadtatást.. :))) muszáj kitartónak lenni, mert csak úgy van eredmény, persze sokszor nagyon nehéz, főleg amikor jó ideje stagnál már az ember.. :))) az esztétika mellett pedig mióta nem cipelem azt a hatalmas túlsúlyt, szinte szárnyakat kaptam.. :))) anno állandóan fáradt voltam, minden nehezemre esett, most meg tudok a fiaimmal futni, focizni, kirándulni, szóval bírom a strapát.. :)) azért ez sem mindegy.. :)) motiválni kell magunkat folyamatosan.. :) ha egy motiváció már nem elég húzóerő, akkor kell keresni egy újabbat és így szépen napról napra, hétről hétre jönnek a sikerek.. a sikerektől meg még több erőnk lesz és innentől nincs megállás a célig.. :))

na jó néha stagnál az ember és az valóban idegőrlő, de olyankor még intenzívebben kell keresni a motivációkat.. :DDD

40. danina (válaszként erre: 39. - Ebba518fdb)
2011. máj. 23. 13:59

Üdv Tőlem is!!!Meghajlok a kitartásod és az eredményeid előtt...

:-)) Légy üdvözölve közöttünk!!!

Reméljük,sokat tanulunk Tőled! :-))

39. ebba518fdb (válaszként erre: 38. - Bambína1216)
2011. máj. 23. 13:57
:)) hogy Te milyen aranyos vagy... :))))) már meg is van pár napra a motivációm.. :DDD annyira szurkolok Neked.. :))) és persze a Többieknek is.. :)))
2011. máj. 23. 13:52

Üdv köztünk Morca!!!


na tőle lehet tanulni!!!

Gyönyörű!!:))

37. ebba518fdb (válaszként erre: 34. - Bondita)
2011. máj. 23. 13:47
anno én is állandóan fogyóztam.. mindent ami drasztikus és gyors eredményt ígér.. hát az eredmény hosszútávon, lelassult anyagcsere, hízékonyság, stb.. a második szülésem után, 93kg voltam a 164cm-hez.. pff... :S apránként elkezdtem változtatni a kajámon, elkezdtem mozogni és bár nagyon lassan, de megszabadultam eddig összesen 27kg-tól.. most 66kg vagyok.. mindent eszek, csak mértékkel és jól időzítve.. :))) ami a legfontosabb számomra, hogy nem jelent nehézséget megtartani a súlyomat és nem jojózok azóta sem.. :) még 6kg-tól szeretnék megszabadulni, bár ennyit eddig még nem kellett melóznom, mint ezért az utolsó pár kilóért.. :))) ja és tornázom, amennyit csak tudok.. :) ma pl kimentünk a fiaimmal az udvarra, csináltam nekik sarat és amíg Ők pancsoltak, addig én a súlyzóimmal ugráltam mellettük a step padomon, meg fekvőtámaszoztam a fűben és hasomlók.. :))) úgyhogy csajok hajrá, nincs lehetetlen.. :DDD
36. Bambína1216 (válaszként erre: 33. - Abcd85b849)
2011. máj. 23. 13:40
Azért vigyázz ebben a nagy melegben!!!
35. abcd85b849 (válaszként erre: 32. - Bondita)
2011. máj. 23. 13:32
Gratulálok, jó ezeket a történeteket olvasni!
34. bondita (válaszként erre: 31. - Ebba518fdb)
2011. máj. 23. 13:29
Teljesen igazad van!
2011. máj. 23. 13:28
Nah lányok, én megyek biciklizek egyet jól beöltözve a tűző napsütésben.:-D Remélhetőleg meg lesz az eredménye.:P
2011. máj. 23. 13:28

Sziasztok! Nagyon aktív ez a fórum! Örülök neki, hogy ilyen sokan vagyunk!

Üzenem a kétkedőknek!

Ne adjátok fel, nem szabad. Magamról: 2005-ben 90 kilósan mentem szülni. 168 cm vagyok. Nem ment le semmi, még szoptatás alatt sem, pedig azt mondták. Már a lányom 2 éves volt (rá már nem foghattam) 85 kiló voltam. Norbiztam torna+ étrend lement 2 hónap alatt 10 kiló. Utána megállt. 2009-ben voltam 70-71 kiló. Utánna csak jött fel. Végül februárban, mikor már a párom is megjegyezte, hogy kövér vagyok és 30 éves korom ellenére nagyon el vagyok punnyadva, elgondolkoztam, és belevágtam. Ekkor 75-76 kiló voltam. Acai Berry thin tabletta (semmi eredménye) Utána egy Life care-s fogyást segítő étrendkiegészítő (éhségérzetem csökkent semmi más) Mellettük heti 2-3x torna. Utánna eldöntöttem, hogy nem eszek krumplit, kenyeret, és tésztát. Sokáig csináltam eredmény centikben és kilóban is mérhető kezdett lenni. Nagyon lassú volt a fogyás, de ment lefele. Most jelenleg elkezdtem reg-enort inni, (ennek külön étrendje van. Tilos és szabad dolgok) 36 napja iszom, és mióta ezt iszom (72-ről kezdtem) jelenleg 68,4 kiló vagyok. 2004 óta a terhességem kezdete óta nem voltam ennyi. A célom a 65 kiló. Ezt a kúrát július végéig akarom csinálni. Utána nyaralás, és majd október körül még egyszer belevágok.

Röviden - hosszan ennyi a történetem. Nagyon jól érzem magam mostmár. Sőt egyre jobban. A lányom 6 éves Július 3.-án lesz a ballagása és vettem arra egy csini szexi miniruhát, és abba még egy kicsit csinosodnom kell. Centiben rengeteg ment le, és látványos mostmár. Mindenkinek kitartást és sok sikert. Majd még jövök néha! :-)

31. ebba518fdb (válaszként erre: 30. - Bambína1216)
2011. máj. 23. 13:26

szia :))) (sziasztok:) )


nem szabad feladni.. :))) a lényeg, hogy semmi drasztikus és szélsőséges dologba nem szabad belemenni, mert az ha rövidtávon eredményes is, hosszútávon mindenképpen megbosszulja önmagát.. :) állíts fel magadnak hosszútávon is betartható szabályokat, akkor menni fog.. :)) a mozgás is nagyon fontos.. :)) azt pedig tudatosítsd magadban, hogy ez egy hosszútávú folyamat, hisz a fölösleg sem egy hónap alatt került Rád, így nem lesz csalódás, ha lassabban haladsz, időnként stagnálsz (na erről tudnék mesélni.. :))) ) idő kell a szervezetnek, hogy kapcsoljon és visszatérjen a "normális" működéshez.. :))

sok sikert, menni fog.. :DDD

30. Bambína1216 (válaszként erre: 17. - 93f84765e4)
2011. máj. 23. 13:01

Megszámlálhatatlanul sokszor kezdtem újra és újra!

Az elmúlt 10 évem az újrakezdésről szólt!!


Egyszer sem jött össze,mert nem volt elég kitartásom, akaratom, és talán nem is akartam eléggé!!!


Soha ne gondold hogy mindenki egyszer kezdte el, és már ment is!!

A 10 év kellett ahhoz, hogy most tudjam mit szeretnék!!


Mig próbálkoztam rengeteg kg rakódott rám, és ezt befejeztem!!!


Nincsen lehetetlen!!


Belevágtam újra!!

Döntsd el!!

Nem holnaptól!!

Ha nem MOSTANTÓL!!!


Ez tudod rengeteget számít!!


Szerintem itt mindenki szivesen segítene!!!

2011. máj. 23. 12:56

Újra itt!!

Megebédeltem.

Tarhonyás husika volt!

Nagyon fini lett!!


Ki mit ebédelt?

28. abcd85b849 (válaszként erre: 27. - Szöszi71)
2011. máj. 23. 12:54
Köszönöm, nagyon igyekszem, a mai folyadéknap nem jött be, mert felálltam a székből és majdnem összeestem, úgyhogy csináltam teljes kiőrlésű kenyérből 1 melegszendvicset így már egész jó, nemsokára megyek biciklizni barátnőmmel este meg még egy kis edzés. Olyan jó, hogy van aki bátorít itt az oldalon, így eszembe sem jut feladni. =)
27. szöszi71 (válaszként erre: 15. - Abcd85b849)
2011. máj. 23. 12:02

Szia!


Most ne add fel!:)

Tudom, hogy nem könnyű ez az időszak, én is jártam ebben a cipőben:) Hidd el, be fog ismét indulni a fogyás, ha tartod magad ahhoz amit elterveztél. Írod, hogy hétköznap sokat tornázol, ez sztem kompenzálja a hétvégi evésedet:) Én rendesen szoktam reggelizni és ebédelni, vacsizni csak epret, kiwit, vagy zöldeket szoktam párizsival, vagy csirkehusival enni. Még hétvégén is tartom ehhez magam. Ha sokat tornázol ahoz viszont kell is enni rendes főtt ételt, mert egyébként nem lehet bírni:)


Szóval..... kitartás, ne add fel!:)

26. szöszi71 (válaszként erre: 13. - Bambína1216)
2011. máj. 23. 11:59

Nagyon szépen köszönöm!:)


Az nagyon jó, ha most érzed magadban az erőt, hogy elérd amit kitűztél magad elé:)


Kitartást hozzá!:)

25. danina
2011. máj. 23. 11:51
Próbálkozom én is este 6 után már nem enni,max 1 joghurt.Az a gáz hogy többnyire este 10-ig dolgozom, és amikor hazaérek irány a hűtő olyan éhes vagyok :((
2011. máj. 23. 11:37
A rendszeres étkezés nagyon jó dolog. én 1000-1200 kalóriázok általában, nekem is bejött, hogy kb 3 óránként eszek keveset, és akkor nem is érzem magam éhesnek, max este lefekvéskor, de azt ki lehet bírni, hisz mindjárt reggel és lehet enni rendesen.(Én ezzel nyugtatom magam.:-P)
23. danina
2011. máj. 23. 11:24

Ma még én is csak 1 vajas-mézes kenyeret ettem,a cukrom miatt.Érdekes egyébként,amióta előző ok miatt rendszeresen eszem keveseket,mégis fogyok.

Lefelé eső cukrom van,nagyon gyorsan dolgozza fel a szervezetem a bevitt cukrot :-(( Szőlőcukor nélkül nem mehetek melózni sem,sehová.

22. abcd85b849 (válaszként erre: 17. - 93f84765e4)
2011. máj. 23. 11:21
Ajánlom neked cukornádkisasszony történetét, nekem az adott egy akkora löketet, hogy tudom, bármire képes vagyok, ha nagyon akarom. =)
21. abcd85b849 (válaszként erre: 20. - Danina)
2011. máj. 23. 11:17
Egyébként a rágó az hatalmas segítség.:-D Napi fél csomaggal biztos elrágok, no meg mellette van a legismertebb müzligyártónak 2 féle cukormentes müzliszelete az is nagyon jó. No meg az örök kedvenc a gyümölcsfagyi nyammm. Nem sok kalória van 2-3 gombócban és az ember legalább úgy érzi, hogy végre valami jutalom a küzdelemért. Én ma folyadék napozom, apuméknak meg gyártom a krumplis tésztát. Reggel össz vissz ettem egy müzli szeletet, hogy ne ájuljak be, mert nagyon szédülős vagyok, (no meg hétvégén bűnöztem egy tál aranygaluskával azt bizony le kell adni:D), de már nagyon rég tartottam folyadéknapot, kell egy kis tisztulás.
20. danina (válaszként erre: 19. - Abcd85b849)
2011. máj. 23. 11:12
Igazságod vagyon :-))
19. abcd85b849 (válaszként erre: 17. - 93f84765e4)
2011. máj. 23. 11:06
Ez a beletörődés hülyeség. Így nem is fogsz lefogyni ha csak sajnálod magad, hogy "húdekövérvagyoknekemcsakezvaló". Én is ezt csináltam 120 kilósan. Egyszerűen csak akaraterő. Az meg mindenkinek van, aki akarja. Ha nem akarsz igazán fogyni, nem is fogsz soha. Én a mai napig megküzdök minden egyes falattal, mert itthon főznöm kell 3 kemény fizikai munkát végző férfiemberre, akik elé nem tehetem az én salátámat. De megtudom állni. Hisz tudom, csak egyszer kell lefogynom, utána már csak a mérték áll közém és a finom falatok közé. Mert mindent lehet enni. Csak mértékkel.
18. danina (válaszként erre: 17. - 93f84765e4)
2011. máj. 23. 10:57

Ó,én már nagyon sokszor buktam el!!! :-(

Ne add fel,még én se mondtam le róla!!

Most +ba még attól félek,hogy már nem dohányzom,még hány kg jön??

Mondjuk,mellőzöm az ilyenkor szokásos nyugtató nasikat...Se csoki,se cukor,se süti.A szokásos étkezések,és ennyi.Rágó,az van.

2011. máj. 23. 10:50

szisztok!én egy igazi csőd vagyok!ugyvolt hogy ma sokadszorra nekifutok a fogyinak de megint elbuktam.nem valo ez nekem csak a kövérség.

de nektek gratulálok.ügyesek vagytok.mindig is csodáltam azokat akik ilyen kitartoak.

2011. máj. 23. 10:22
Sziasztok! Grat mindenkinek, akinek sikerült már elérnie az álomsúlyát! Majd még jövök és írok magamról, de most mennem kell!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook