Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nektek sikerült fogyni Rubint Rékával? Mennyi idő alatt? fórum

Nektek sikerült fogyni Rubint Rékával? Mennyi idő alatt? (tudásbázis kérdés)


2009. márc. 8. 15:58

Én személy szerint nem szeretem Rubint Rékát. Megvan 1-2 DVD-je.

Réka a dvd-jin mondja hogy na csinálunk 16-ot. Ő csinál 3-at aztán csak áll és mondja hogy:" na gyerünk nem adjuk fel. csináljuk..."

21. jkiacz (válaszként erre: 20. - Zani)
2009. márc. 8. 14:38

Szia!



Ha jól vettem ki a mondatodból neked megvan Sinkó Andrea DVD-d! Szeretném megszerezni! Megoldható a segítséged?A többit privibe ha gondolod!


Köszönöm

20. zani
2009. márc. 5. 16:30
amúgy szerintem az igazi zsírégető tornákat nem réka, hanem norbi csinálja pl. kiképzés, kickbox aerobik, aerobzóna, persze ezeket lehet kombinálni, én úgy csinálom, hogy 40 perc aerobzóna és ha elég kemény vagyok akkor utána még 20 perc formálás, nekem sinkó andrea jön be ebből. de ez lehet akár réka is.
19. zani
2009. márc. 5. 16:28
az add önmagad 1 van meg nekem, az 2x20 perces torna, aminek az első 20 perc talán fogyaszt is, a második 20 perc szintén csak izmosít.
18. Dorina22 (válaszként erre: 15. - Zsuzsa88)
2009. márc. 5. 14:10
Én is a Napi 20 perc önmagadért kezdtem el 2 hete, de az tényleg testépítő jellegű. Én is zsírból szeretnék fogyni, de milyen videóval?!
2009. márc. 5. 10:24
Nekem az add önmagad 3 van meg .Most akarok belekezdeni.A fenekemen és a csípőmön kell alakítani.7 kiló feleslegem van.Van köztetek,aki erre a DVD-re tornázik?
16. sztolyka (válaszként erre: 15. - Zsuzsa88)
2009. márc. 5. 10:21
Ez engem is érdekel!
2009. márc. 4. 23:25

Hali!


Szerintetek Rékának melyik videója aerobic jellegű? A Napi 20 perc nekem is megvan, hát az tényleg nagyon durva, nekem is 1 hétig volt izomlázam! És teljesen logikusnak tűnik, amit irtatok, hogy ez már inkább testépités. Melyik videójával lehetne ZSIRBÓL fogyni? Nem izmot akarok épiteni, csak szépen KILÓBÓL fogyni. :)

14. zani
2009. márc. 4. 14:35
amúgy szerintem amit a réka mostanában csinál, az már nem aerobik és nem is fitness, hanem testépítés.
13. zani
2009. márc. 4. 14:26
lányok ne adjátok fel!!! ne mérlegre álljatok, hanem a centit vegyétek elő! az biztos, hogy fog eredményt mutatni. az izom sokkal nhezebb, mint a zsír. nem véletlen, hogy a boxolóknál is súlyhatár van, minnél nehezebb annál erősebb az ütése. én is tornáztam rékával, nagyon kemény és tutira hatásos! nem fogyaszt hanem izmosít. ha fogyni akartok akkor ne alakformáló hanem zsírégető tornát keressetek.
12. Dorina22 (válaszként erre: 11. - Gertike)
2009. márc. 4. 14:11
Én is ugyanígy vagyok vele. Kezd elmenni a kedvem. Attól tartok, hogy nem lesz semmi változás.
2009. márc. 4. 13:34

Lányok.

Kiről mennyi ment le?

Én most tornázom rá 3 hete. Kilóba semmi nem ment le (sőt!!!) cm-ben jobb vagyok.

Épp most kezd elmenni a kedvem...

2009. márc. 3. 16:51
Hat...en is nekifogtam ezelott 2 hettel.Az elso heten olyan izomlazam volt hogy meg attol is fajt a hasizmom ha kohogtem,vagy nevettem.A ferjem el sem tudta kepzelni mi van velem:)Na es az volt a hab a tortan mikor a 2 eves fiam utan kellett rohangaljak a jatszoteren..:)Na de most mar megy az egesz,es majdnem az egeszet vegig tudom tornaszni!...meg aferjem is eszrevette hogy alakul a hasizmom:))))))
2009. márc. 3. 15:12

Szia!

Én is karcsúsodtam sokat vele,de egy dkg sem ment le.

2009. márc. 2. 09:08
Nagyon sokat formálódtam - fogyni nem akartam, nem is néztem, hogy mennyi ment le.
2009. márc. 2. 09:01

Szia!

A Réka tornái alakformáló tornák, azaz nem zsírégetőek. Az izmaid formálódnak, de a zsír nem fog lemenni.

6. agis (válaszként erre: 3. - Dorina22)
2009. márc. 2. 08:49
Én nem fogyóztam, inkább csak szerettem volna mozogni, de az izmaimat szépen formálta:) És jó kedvem lett mindig a végére, mert rengeteget nevettem a gyakorlatok között:)
2009. márc. 2. 08:35
Egy hete kezdtem, fogyni még nem, izmosodni már sikerült. Az első három nap mindenem fájt, most már nem, és minden nap egy kicsit könnyebben megy. Egy hónap múlva visszanézek ide és beírom az eredményt. Szerintem lesz.
2009. márc. 1. 18:18
Hát, a nő nem piskóta, az biztos. :D Én nagyon szeretem az anyagait. Ha figyelsz a kajára, gyorsan jelentkezik az eredmény.
3. Dorina22 (válaszként erre: 2. - Agis)
2009. márc. 1. 18:16
Mennyit fogytál vele? És mennyi idő alatt?
2. agis
2009. márc. 1. 18:15
Az a nő egy szadista :) Én világéletemben sportoltam (úszás, atlétika-versenyszerűen) de amikor a 20 percből 10-et nagy kínlódva végigcsináltam, az nem volt könnyű!!! Egy hétig volt izomlázam. Szerintem igen hatékony izomformálásban.... :)
2009. márc. 1. 18:11
Nektek sikerült fogyni Rubint Rékával? Mennyi idő alatt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook