Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Néhány ok, amiért megcsal egy férfi fórum

Néhány ok, amiért megcsal egy férfi (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2008. jan. 5. 21:03
és mi van ha szerelmes lesz?
2008. jan. 5. 20:52
úgy gondolom, valaki vagy poligám, vagy monogám alaptermészetű.. és ezen nem lehet változtatni. Sok nő meg magát hibáztatja, pedig többen csak a párválasztásnál döntöttek rosszul :).
10. 01c8755c79 (válaszként erre: 9. - 95cf1e718b)
2008. jan. 5. 18:44
... ezt azéééért eléggé leegyszerűsítetted! ;)
2008. jan. 5. 17:45
vannak Nök kik nemtörödnek eleget a párjukkal az ágyban, vagyis elhanyagolják öket. Ha az a férfi otthon megkapna mindent, nem is boklászna férre!
2007. nov. 13. 17:53
Ez csak egy esetben fordul elő,szerintem.Ha nem te vagy neki az igazi,hiányérzete lesz valamiben.
2007. nov. 13. 17:02
Lealázás? hmmmmm . . Állandóan?!!! ajjaj! ennyi elég! nem lett volna fontos többes számban meghatározni a mennyiséget. Elég abból egy is, és kösz mindent. A - figyelemre sem méltatja - már csak hab a tortán. Nem? Már az iménti’ is elég volt. Talán nem is érdemes tovább ragozni. Vagy mégis? Íme, van itt azért egy kakukktojás. Lám-lám! Milyen érdekes. A pörlekedés az már egy lépés a jó irányba, melyben a kompromisszum képességét hordozza magában! Ha ugyan érdemes még . . . .
2007. nov. 13. 16:03
A férfiak is szeretik férfinak érezni magukat. Ha az asszony otthon állandóan lealázza, figyelemre se méltatja, és csak pöröl vele, egy kedves szót se kap. Hűség ide vagy oda, előbb utóbb találkozik egy olyan nővel, aki felnéz rá, értékeli a teljesítményét, csodálja, akkor nem lesz kérdés számára kit válasszon.
2007. nov. 13. 15:57
Szerintem is sok igazság van benne, de hozzá kell tenni hogy a vadászösztön és az önbizalom legyezgetés elég erőteljes a nőkben is( persze embere válogtaja).
2007. nov. 13. 15:51
Az én első férjem is csalt,26 év után meguntam,a gyerekek felnőttek,és elváltam.A második férjem sokkal fiatalabb nálam 2 éve vagyunk házasok boldogan élünk,próbára tettem,volt egy titkos telefonszámom,amiről nem tudott randit kértem tőle Ő visszautasította,hogy imádja a feleségét, és nem kíván másokkal randizgatni,ami nagyon jól esett most még így állunk de kitudja mi lesz később,nem is érdekel mert megtanultam a mának élni.
2007. nov. 13. 05:19

amelyik megcsal ugy is megcsal, ha te vagy a lepedo akrobata akkor is, hajta a vere amelyik meg nem az ugy sem .

sem a nok sem a ferfiak nem vagyunk egyformak

van olyan ismerosom hogy a nonek vannak kalandjai a ferj nem is sejti, de van olyan ferfi ismerosom is amelyiket allandoan hajt a verre,ez emberre valogatja

2007. nov. 13. 04:20
Van benne valami, de az butaság hogy a nőnél csökken az étvágy.. ez ingadozó.. persze lehet akinél igaz, de ne általánisítsunk.
2007. nov. 12. 21:29

Egy újságban olvastam:


1. Az igazat megvallva a nők gyorsan megbocsátanak a férfiak hűtlen viselkedéséért.Talán azért,mert félnek,hogy egyedül maradnak.Néhány nő magát hibáztatja párja hűtlenségéért,és igyekszik rendbehozni a kapcsolatot.Tény:sokan hagyják,hogy párjuk büntetlenül megússza a félrelépést,és ez arra ösztökéli a férfit,hogy megismételje a dolgot.


2. Kétségtelen,hogy a legtöbb férfi nem tud nemet mondani a szexre.


3. Semmi sem tuningolja jobban a férfiak önbecsülését,mint az,ha a nők még mindig szexuálisan vonzónak találják.Egy hosszú kapcsolat során az erősebbik nem tagjai gyakran megkérdőjelezik szexuális"piacképességüket",minek következtében valahogy be kell nizonyítaniuk maguknak,hogy még mindig vonzó férfiak.


4. Ha egy férfi szexuális trófeaként tekint a nőkre,akikkel lefeküdt,általában nehezen hagy fel ezzel a szokásával,azaz a vadászat izgalmával.


5. Úgy tűnik,hogy a hosszú párkapcsolat következtében a nők szexuális étvágya csökken,amivel fordítottan arányosan nő a férfi bizonyításkényszere.Ilyenkor kezdenek el az erősebbik nem tagjai"sokáig dolgozni".A nő nem akar kipróbálni új dolgokat az ágyban,vagy felhagy a felláció gyakorlásával.Néhány férfi azért lép félre,mert nem akarják lerombolni a barátnőjük vagy nejük"jó kislány"imázsát,ezért beszereznek egy szeretőt,aki ellátja e feladatokat.


Nos,mit szóltok hozzá? Szerintem van benne némi igazság.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook