Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 35-45 közötti férfiak! Megcsalnátok a feleségeteket egy 25 éves nővel, ha lenne rá lehetőségetek? fórum

35-45 közötti férfiak! Megcsalnátok a feleségeteket egy 25 éves nővel, ha lenne rá lehetőségetek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
107. Soufflet (válaszként erre: 92. - Cidanoi)
2022. okt. 5. 01:21
Ezt vigye tovabb?
106. Soufflet (válaszként erre: 77. - Tádámmm)
2022. okt. 5. 01:20

Talan csak a te zarkozottsagod tunik 'mindrnkinek".

Szerintem te a flortolest es a felszedest nem tudod megkolonboztetni.


Egesz eleteben keptelen voltal ra. Hogy akarsz oktatni?

105. Soufflet (válaszként erre: 75. - Cidanoi)
2022. okt. 5. 01:13
Ha valaki megtetszik, te nem lepsz. Ezt hivjuj beszari ferfinek.
104. Soufflet (válaszként erre: 73. - Cidanoi)
2022. okt. 5. 01:10
Biological megbuktal. Ujl le!
103. Soufflet (válaszként erre: 102. - Soufflet)
2022. okt. 5. 01:08

Nem emlekszem, van--e gyereketek, es ha van, milyen viszonyban vagyok. Alszalma, az o nevere.


Ne mondj le magadrol! Az ido kepeket nem forgathatjuk vissza, de gondolni kell magadra.

102. Soufflet (válaszként erre: 101. - Soufflet)
2022. okt. 5. 01:02

Es egyesek mondjuk azt, a kulon kassza hulyeseg...

Amugy meg keress meg egy jo biztositasi ugynokot, es nyiss szamlat a SAJAT nevedre. Ha a torveny nem valtozott, az elperelni sem lehet.

101. Soufflet (válaszként erre: 74. - Tádámmm)
2022. okt. 5. 00:55

Sokszor volt, hogy nem ertettunk egyet, de alapvetoen egy jo embernek tunsz a messzisegbol.



Nemet kell mondani, mikor fele billen a merleg megint, es csapolna a kasszat.

Talan masik lakas nem lesz, de mas elosztas lehet.


Ird ossze, mi a kozos kiadas, es mi csak az ove!


Volt akivel fel evet nyuttem csak, de en vettem a kajat. Haromszor annyit evett, mint en, csokika minden nap, amit nem a Tescoban bevasarlasnal vett meg, hanem a benzinkutnal 2,5szeres aron, a kave melle.

Igy nem nehez minden penzt eltapsolni.

100. Soufflet (válaszként erre: 72. - Cidanoi)
2022. okt. 5. 00:45

Te megis melyik szazadbol irsz ilyen hulyesegeket?

Az elozo parom mellett altalaban en foztem, mert en tudok es szeretnek is fozni, de ahhoz hozzatartozik a mosogatas is. Az maradt mindig neki, mert gyulolom. Szerintunk ez igy fair.

Par dolgot tudott nagyon jol fozni, azokat o csinalta, en egy kicsit tanultam tole.

De amugy nem volt elvaras, hogy legyen fott kaja. Ha volt, volt, ha nem, nem halt ehen.


En pakoltam be a mosast, neki tilos volt, mert feltem a ruhaimat, o kiteregetett, a ruhaim rendezni meg soha senkinek nem engedtem, mert az en szentseges rendszeremben kell, hogy legyen minden. Kivetelek a zoknik. Zoknit parositani ffi munka :P Nem is tudom, 4 ev utan hogy nem vettem meg zoknigyuruket. De en felveszem felemassan is.


A furdo az en reszortom volt, mert az en standardem az ove folott van. Tudtam, hogy milyen e teren, nem akartam megvaltoztatni egy 50 feletti ffit.

Amikor buszken eloallt, hogy kitakaritott, csak fejben fogtam a fejem, es ramondtam, hogy fasza. Kiveve, mikor dorzsivel es surolokremmel nekiesett az akril kadnak. Szerencsere nem o volt az elso hulye, es a kad amugy is torott volt, szal a kauciombol csak nem vonjak le, mikor egyszer kikoltozok.


Utalok porszivozni, azt altalaban megcsinalta, bar rendesen csak akkor volt meg, ha ketten ugrottunk neki. Ahogy persze gyorsabb is. Egy tologatja a butort, a masik szittyoz.

Ezeket szinte megbeszeles nelkul elosztottuk.


Ja, a ffi-noi szerep mindig maradt a bevasarlasnal a belvarosban, mert 20 kilo izommal tobb, mint en.

99. tádámmm (válaszként erre: 96. - Sanyinak)
2022. okt. 4. 22:32

Korábbi hsz-eket elolvasod, akkor látni fogod: vihar előtti csendként élem meg ezt a látszólag nyugodt időszakaszt.

El fog hagyni, ha nem előbb, akkor utóbb.

98. tádámmm (válaszként erre: 96. - Sanyinak)
2022. okt. 4. 20:42
Nem.
97. sanyinak (válaszként erre: 92. - Cidanoi)
2022. okt. 4. 19:57

Bocsi, de jellemzően az állatvilágban a hím szokott táncolni a nőstény előtt, neki van meg ehhez a feltűnő outfitje is 😁

(pl. pávakakas)

96. sanyinak (válaszként erre: 78. - Tádámmm)
2022. okt. 4. 19:51
Akkor te most már csak arra vágysz, hogy egyszer majd özvegy leszel?!
95. sanyinak (válaszként erre: 73. - Cidanoi)
2022. okt. 4. 19:48

A női vadásznak melyik férfi tud ellenállni?

Hát az, aki ragaszkodik a hagyományos szerepekhez és akit inkább elrettent egy rámenős nő, semmint imponálna neki.

94. Hattori (válaszként erre: 93. - Dad1f54482)
2022. okt. 4. 18:36
93. dad1f54482 (válaszként erre: 92. - Cidanoi)
2022. okt. 4. 14:09
Igaz történet alapján :D
2022. okt. 4. 13:54
Hogy konzervatív maradjak induljunk ki az állatvilágból. Amikor a nőstény pározni akar, megkeresi az erre alkalmas hímet, vagyis kiválasztja, akivel párzani akar. Ezért kelleti magát, felkeltve a hím figyelmét. Szóval elhiteti a hímmel, hogy a hím a vadász és ő meg a zsákmány. És mi van az emberekkel? Mit tesznek a nők, akik sírnak online, hogy nem találnak párt? Elmondom semmit, azon kívül, hogy ki sminkelik magukat. Hát, hogy akar egy nő párt találni, ha nem adja jelét, hogy ő vadászható. Ha nem hitetik el a férfivel, hogy ő a vadász, és én vagyok a zsákmány, az mit vár? Amíg egy nő nem adja biztos jelét, hogy ő vadászható, addig, a férfi nem biztos vadászni fog, félve a kudarctól. Ha ennek ellenére vadászik, és kezdeményez az egy laza szexre elég lesz, és lehet irkálni, hogy mind azt akarja, az összes egyforma, persze ennél lehet több is, ha majd a férfi eldönti mit akar, mert ti nők átadjátok neki a döntés jogát :D És figyelem, a férfi vadászik, mert benn a génjeiben, olyanokra is, akik vannak olyan naivak, hogy azt hiszik, ez a férfi kizárólagos dolga, hogy engem, mint nő meghódítson, a kezdetek kezdetétől! Látom, én mi van, sok nő magasra tolja a mércét egy álomvilágban, amit nem érhet el senki, ha véletlen még is lenne, aki közelébe kerül, akkor tol rajta. De az óra ketyeg, na ilyenkor mennek a nők vadászni, nyomulnak, begyűjteni a balekot, vagy családapát, amilyen sorsot szánnak neki :) Vagy épp a sok kaszanovát, és a laza esti numerákat, abban a hitben, hogy majd csak ott terem egyszer a fehér lovag.
91. dad1f54482 (válaszként erre: 90. - Tádámmm)
2022. okt. 4. 13:36

"Amikor azt mondom, hogy a nő dönt, akkor meg arra gondolok.."


Nem azt mondod hogy a nő dönt, hanem hogy "MINDIG a nő dönt". Ez a hülyeség, de még a te példád a fiatal lányról és apukáról is alátámassza milyen hülyeség ez a mondat.

90. tádámmm (válaszként erre: 89. - Hattori)
2022. okt. 4. 13:31

Ne keverjük a dolgokat.

Amikor azt mondom, a nő választ, akkor arra gondolok, hogy vannak udvarlói, akik közül választ.

Amikor azt mondom, hogy a nő dönt, akkor meg arra gondolok, hogy 'kap egy táncfelkérést', (meghívják szeretőnek, vagy kalandnak) és eldönti, hogy belemegy, vagy nem.

Az ok lehet bármi: nem tetszik a pasi, a körülményei nem tetszenek (házas), vagy netalán a nő hűséges

és nem kapható ilyesmire.

89. Hattori (válaszként erre: 88. - Tádámmm)
2022. okt. 4. 12:31

-nem szép nőknél még kezdeményeznek

de vannak igazi csúnya nők, akik nél tényleg nem és csak röhögnek azon,hogy a nő választ

88. tádámmm (válaszként erre: 85. - Hattori)
2022. okt. 4. 12:01

Én nem tartom magam szép nőnek.

De kezdeményeztek már nálam is.

Eleinte csak pislogtam, mert el se hittem, ami történik. Azért én döntöttem úgy, hogy köszönöm a megtiszteltetést, értékelem az őszinteséget, de NEM.


Igaz ugyan, hogy nem is vagyok egy könnyen szerelmes típus.


Meg nehezen se.

87. Cidanoi (válaszként erre: 86. - Dad1f54482)
2022. okt. 4. 12:00
És vannak nők akik ezt nagyon erősen teszik. Nekem amikor már egy nő nyomul az idegesít, engem ne vadásszon le egy se, nem akarok trófea lenni. :D Sajnálom, hogy ide jutott a világ.
86. dad1f54482 (válaszként erre: 85. - Hattori)
2022. okt. 4. 11:51

Ez nem csak csúnya nő oldalról hülyeség. Férfi oldalról is.


Nagyon sok nő kezdeményez. Ez már hétköznapi dolog manapság.

85. Hattori (válaszként erre: 71. - Dad1f54482)
2022. okt. 4. 11:43
mindig a nő dönt,---Erről a csúnya nők tudnának beszéni,akiknél senki nem próbálkozik.
84. tádámmm (válaszként erre: 83. - Cidanoi)
2022. okt. 4. 11:17

Nem hangoltál le.

Már magamnak is ijesztő, milyen tárgyilagosan kezelem az 'életem'.

83. Cidanoi (válaszként erre: 82. - Tádámmm)
2022. okt. 4. 11:08
Ja én nem aggódok, csak bele képzeltem magam a dolgokba. Szíves elnézésed kérem, hogy lehangoltalak. Őszintén sajnálom.
82. tádámmm (válaszként erre: 80. - Cidanoi)
2022. okt. 4. 11:03

Abszolút nem vagyok elkenődve, van célom, teszem a dolgomat.

Nem baj, ha magányos vén banya leszek, úgyis arra készültem 30 évvel ezelőtt.

Csak a 2 fiam miatt érte meg másképpen dönteni.

Miattuk egyébként a magány kizárva. 😊


Ne aggódj miattam. 😉 Szép a magyar nyelv, de néha csak a negatív árnyalatok jönnek át a leírt szövegből.

81. Cidanoi (válaszként erre: 77. - Tádámmm)
2022. okt. 4. 10:51
Persze, mindig van aki táncol. Ha belép a keringőbe, akkor megy tovább... Van pasi aki ennek enged, mert könnyű út. Van akinek meg nem, ők azok akikben maradt olyan, hogy lelkiismeret és becsület. Ők előbb elválnak, és szingliként tiszta lappal, keringőznek. Van ám ilyen is ;)
80. Cidanoi (válaszként erre: 78. - Tádámmm)
2022. okt. 4. 10:38
Jajj ne legyél elkenődve, az ember társas lény. Helyre fog jönni az önértékelésed, az önbizalmad, és nyitni fogsz mások felé, ez a természetes. Vagy megvénülsz, egymagad, falakkal körbevéve, amit te építettél. Hiányzik a börtön? :D
2022. okt. 4. 10:36

Na, a 'boldog élet' az, amiben végképp nem hiszek.

A nyugodt életben is csak kicsit.

78. tádámmm (válaszként erre: 76. - Cidanoi)
2022. okt. 4. 10:34

Nem kell másik 🤣🤣


Köszönöm, ebből a szarból elég ennyi.

Nem tudom meddig tart (valamiért úgy gondolom/érzem hogy ez csak vihar előtti csend) de ha egyszer vége lesz, onnantól talán végre nyugodt életem lesz, ahol nem szorongok azon, éppen miben jobb mki más.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook