Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Néhány ok, amiért megcsal egy férfi fórum

Néhány ok, amiért megcsal egy férfi (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
162. spinneli (válaszként erre: 159. - 0c97fbb607)
2008. jan. 26. 12:30

ebben mint az elitélendő ha vki fiatlon szülben megbeszéltük más az életfelfogásunk:)

én merem remélni, hogy elég rugalmas is vagyok az eltervezett célok tekinttében, hogy ne menjen semmi rovására.

2008. jan. 26. 12:29
annyita nem ismerem bogicát:)
160. spinneli (válaszként erre: 157. - 0c97fbb607)
2008. jan. 26. 12:28

oké rendben, félreértettem.

hsz.-em lásd alant.

159. 0c97fbb607 (válaszként erre: 155. - Spinneli)
2008. jan. 26. 12:28

Úgy legyen.

Bár az élet másról szól,mint előre megtervezett dolgok beteljesítéséről,mert a "véletlen" faktor igen nagy:))))

158. spinneli (válaszként erre: 156. - Fe20557d00)
2008. jan. 26. 12:28

örülök,hogy már nem érint.

:)én is azt írtam, hogy nem a bűnbakkkeresés a cél, pláne a felelőség lesoztása.

Igen tiszteletreméltó, hogy az általad leírtak alapján tudtatok elválni (pláne, hogy gyermeketek is volt) ezt nagyon kevesek tudják így menedzselni.

(egyébkén halmozottan az az az érzésem hogy ugyanarról beszélünk mi itt, csak én kiemeltem pár dolgot:)

157. 0c97fbb607 (válaszként erre: 154. - Spinneli)
2008. jan. 26. 12:27

Tudom ,hogy nem nekem kellene erre reagálnom,de muszály leírnom,hogy félreértetted.

Bogica nem érzelmi dolgokat vitt bele a válaszába,hanem tapasztalatot,ez azért külömbség nem?

Azt hiszem nem nagyon olvastam olyan történetet a megcsalásról és a válásról,amilyen az övé volt.

Félre állt,megértette,és nem hibáztatott senkit.

A férjének másra volt szüksége,Ő elengedte,azt hiszem fél éves volt akkor a gyereke.

Mi ez ha nem "tiszta játszma"?:)))

156. fe20557d00 (válaszként erre: 154. - Spinneli)
2008. jan. 26. 12:24

Nem veszem magamra,azon már rég túl vagyok...:-D Volt idő amikor marcangoltam magam...ezen már túl vagyok.Csak mivel megtapsztaltam egy-két dolgot azóta is...más a véleményem ezt nyilvánítom itt ki,nyilván tapsztalattal megfűszerzve,ami nem egyenlő avval,hogy érzelmileg benne is vagyok! Én nem azt mondom,hgy nem lennék felelős....,de itt nem arról kell hogy szóljon a történet hogy ki a nagyobb felelős,hanem a megértésen és azon hogy elfogadjuk egymás döntéseit lépéseit,vagy sem!! Mi így is váltunk el,ami a mai napig meg is van.


Bárki bármikor kerülhet bármiylen helyzetbe mégha azt gondolja nem,akkor is! Mert az élet erről szól....

155. spinneli (válaszként erre: 153. - 0c97fbb607)
2008. jan. 26. 12:17

nincsen, ettől független remélem nem kapom meg a nagy magyar anya szöveget, az életben vannak elképzeléseim és vannak céljaim a saját gyermekem tekintetében természetesen a gyakorlatban ez nem fog szimplán működni csettintésre ahogy ezt elképzelem, a lényeg, hogy a cél a szemem előtt legyen és törekedjek arra ami a legfontosabb lesz mindhármunknak.

(a lényeg az utolsó szón van)

Senkit nem vértez fl jó anyának, aki gyereket szült már, azért tenni kel:)

154. spinneli (válaszként erre: 148. - Fe20557d00)
2008. jan. 26. 12:15

ha magadra veszed, akkkkor nincs miről beszélnünk, én objektíven és általánosan írtam, ne menj bele érzelmileg, így nem reagálok, a te életedben te tudod és érzed mit tettél helyesen, és mit nem.

gy kapcsolat felbomlásáért sosem csak az egyik, vagy csak a másik fél feleős, bármilyen jól essen is dobálni ezt.

153. 0c97fbb607 (válaszként erre: 151. - Spinneli)
2008. jan. 26. 12:14
Még nincs gyereked?
152. 0c97fbb607 (válaszként erre: 150. - Fe20557d00)
2008. jan. 26. 12:13

Igen és minden tiszteletem a tiéd,amiért úgy rendezted le ezt az egészet ,ahogy lerendezted.

Te valóban szereted a férjedet és ez volt rá a bizonyíték.

151. spinneli (válaszként erre: 147. - 0c97fbb607)
2008. jan. 26. 12:13

Egyetértek, természetesen háttérb szorul (bár reményeim szerint én majd igyekszem nagyon belevonni őt is a gyermek körüli teendőkbe), az a lényeg, hogy ezt fel tudja fogni, és dolgozni.

Aki az őnzőségen nem lát túl ne alkalmas sem férjnek sem apának,

Ahogy Nő sem az ellenkező esetben ahogy írtad.

150. fe20557d00 (válaszként erre: 149. - 0c97fbb607)
2008. jan. 26. 12:11
Valószínű igen! Amit én a szerelmemmel el is fogadtam és elenegedtem,dehát ismered te a történetet...:-D
149. 0c97fbb607 (válaszként erre: 148. - Fe20557d00)
2008. jan. 26. 12:06
A szerelemre nem lehet rákészülni.Valószínüleg szerelmes lett abba a nőbe.
148. fe20557d00 (válaszként erre: 145. - Spinneli)
2008. jan. 26. 12:04

Hát tudod lehet igazad van én mégis mást éltem meg.Hogy sokat tettem-e hogy megcsaljon? Röviden:

-Mindig csinos voltam,nincs rajtam 1 kg súlyfelesleg,soha nem is volt.

-a sexuális életünk irigylésre méltó volt heti 4 alkalom azt hiszem elég szép 5 év után

-mindig volt főtt étel itthon,tiszta lakás

-voltak barátaink,sokat utaztunk,szórakoztunk

-nagyon ritkán veszekedtünk,ha előfordult az is inkább vita volt

- a legtöbb esténk úgy telt,hogy be se kapcsoltuk a tévét beszélgettünk,borozgattunk,szeretkeztünk,olvastunk.

-figyeltem rá,és ebben ő mindig meg is erősített ilyenre vágyott mindig

Terhes lettem megcsalt! Szóval ez volt amit tettem azért,hogy megcsaljon,amíg ezt nem éltem át én is ezen a véleményen voltam mindig!! Büszek voltam magamra,hogy tök jó házasságban élek.....és velem ez nem fordulhat elő! Hát mégis megtörtént.

Ennél többet ha keresztre feszítenek sem tudok adni,(mint saját magamha),hanem elég nem elég....biztos van olyan akinek ez is elég lesz.

147. 0c97fbb607 (válaszként erre: 144. - Fe20557d00)
2008. jan. 26. 12:02

Amikor egy nő egy családot vesz a vállára ,gyereket szül,akkor a férj bizony háttérbe kerül,mert más dolgok sokkal fontosabbá válnak.

Nehéz lehet a férfiak számára,hogy nyugton maradjanak és megértsék ezt.

Aki nem próbál segíteni és megérteni ,az nem szereti a feleségét.

Viszont az a nő,aki meg sem próbál NŐ maradni és beilleszteni a férfit is az életébe csak egy kicsit is,az nem szereti a férjét.

146. spinneli (válaszként erre: 144. - Fe20557d00)
2008. jan. 26. 11:58

itt nem a megfelelésről van szó, hanem tudatos viselkedésről, és a két fél közti kommunikációról, ugyan ki várja minden nap tűssarkúba haza az embört?

lényeg, hogy emör tudja, hogy drágám azér vagyok most ebben, mer főztem pölö neked, nekünk, és holnap ha elmegyünk kirittyentem magam, nemcsak neked, hanem magamnak is mert erre igényem van.



"akiknél sok a balhé..,majd édes kibékülés...mert ez izgalmat tart fent.Akkor vannak olyanok akik a nyugalmat részísítik előnybe."



Ez valamilyen személyiségjegy kompenzálása miat van semmi másért.

145. spinneli (válaszként erre: 143. - 0c97fbb607)
2008. jan. 26. 11:54

tudod, hogy ezek sarkítások, a lényeg, hogy egy nő figyeljen önmagára, és a gyermek, valamint a általa diktált életformában is találja meg ne csak az anya szerepet, hanem a feleségét is.

(ezen kívűl még három millió oka lehet a megcsalásnak természetesen ez az egyik lehetséges)

A többi a pasin múlik, a megcsalásért sem totális felmentést nem lehet adni sem pedig totális bűnbakot nem lehet csinálni, sem az egyik , sem a másik félből. Valószínű mindketten sokat "tettek" az ügy érdekében.

144. fe20557d00 (válaszként erre: 143. - 0c97fbb607)
2008. jan. 26. 11:52

Egyet kell,hogy értsek veled. Sőt mi több amiket spinneli felsorolt szerintem,sok nő tisztában van evvel és aki ezekre még figyel is. Viszont aki kényszeresen kibújva önmagából minden téren , megakar felelni és közbe magát veszíti el az már nem a szerelmeről szól.


És azt is észrevettem baráti körökben,hogy vannak olyan tipusú férfiak aki a hisztis nőket kedvelik akikkel nem a megszokott nyugalom van...akiknél sok a balhé..,majd édes kibékülés...mert ez izgalmat tart fent.Akkor vannak olyanok akik a nyugalmat részísítik előnybe. Van akinél a külső nem jelent annyit van aki elvárja hogy csinibe legyen az asszony éjjel nappal....van akinek a melegítő is bejön.

143. 0c97fbb607 (válaszként erre: 140. - Spinneli)
2008. jan. 26. 11:41

Igen ezek remekbeszabott és autómatikus hibák,amit szerintem minden nő el is követ ,aki gyereket szül.

Én is elkövettem,hajjaj.

Viszont épp ekkor mutatkozott meg az igazi szerelem:)

Egyszer sem hallottam ilyeneket a férjemtől.

Ha fáradt voltam és nem dolgozott épp,akkor elküldött pihenni,hogy majd Ő ellesz a gyerekekkel.

Amikor idegesítette a melegítő,akkor elvitt vásárolni,hogy vegyek új ruhákat otthonra magamnak.

Legtöbbször megértette az ágyban ,hogy valóban fáradt vagyok.

3 gyerek után ,kövéren,topis melegítőben is éreztette ,hogy kíván és én vagyok a leggyönyörűbb nő a földön.



Egy férfi azért csalja meg a feleségét,mert már nem szereti már úgy,ahogy az elején.

142. cskata (válaszként erre: 140. - Spinneli)
2008. jan. 25. 09:25
:DDD nagyon jóóó!:D
141. 7004ca251b (válaszként erre: 140. - Spinneli)
2008. jan. 24. 23:38

Azt hiszem a legfontosabbakat összefoglaltad:))

ezek egyenként is kíváló okok,sok nőnél meg aztn játszik az összes :)

2008. jan. 24. 23:16

1. Hülye picsa vagy és egész nap hisztizel.

2. Éredmeleges témáid a gyereken kívűl nincsenek, maximum panaszkodsz a hülye reklámokra amit aznap láttál a tévében.

3 Nincsenek terveid az életedre vonatkozóan, azzal az önigazoló marhasággal, hogy "te csak a családodnak élsz" (élj magadért is bazdmeg).

4. Féltékeny vagy ruhaszárító fogasra is.

5 Telefonon hiívogatod egész nap, mert te ugye unatkozol otthon.

6.A kinyúlt melegítőalsódat 2 havonta cseréled le egy hasonlóra, sőt anyád otthonkáit kezded hordani.

7. Nem jártok el sehova, mert ugye a gyerekkel mi lesz, megoldhatatlan.

8.T sem jársz el sehova, barátaidat ha egyátalán voltak rég lekoptattad.

9. Szex szóba sem jöhet, te elfáradtál, meg különben is hétvégén vannak a legjobb sorozatok.



így kapásból ennyi jutott eszembe.

139. kismarcsi (válaszként erre: 1. - 7f5468eb7c)
2008. jan. 24. 22:07

Némi igazság...

1.én nem félek attól hogy egyedűl maradok,és nem azért maradnék vele

2.úgy kell intézni hogy "éhesen" ne menjen el otthonról.de az csak akkor lehetséges ha mindkét fél akarja!

3.ezzel tökéletesen 1-et értek!

4.legyen otthon izgalom.

5.erre nincs megoldás.ha ez így van:vagy megszöksz,v.megszoksz!de semmiképpen se legyen senki mártír! igyekezni kell tovább lépni,és megadni a lehetőséget a boldogságra!

(remélem engem nem csal a párom! megyek és kifaggatom!):))

138. fe20557d00 (válaszként erre: 134. - 01c8755c79)
2008. jan. 11. 18:21

A boldogság és az elégedettség azt hiszem nem kíván hírdetményt....én akkárhány olyan emberrel aki ezt fennen hírdette mindig kibukott,hogy mégse úgy van.Az igaz boldogság,csendes és az elégedettségénél fogva nincsen szüksége bizonyítványra!

Különben is ami neked nem átlagos az lehet nekem átlagos...ez mind mind egyéni megítélés kérdése!!! Nincs olyan, hogy átlagos minden viszonyításon alapul....a mi saját ítéletünk által válik valami valamivé!!

137. 6a062297d0 (válaszként erre: 134. - 01c8755c79)
2008. jan. 11. 10:20
124-es hsz, ott az igazság. Egy van belőled, meg a férjedből, meg a gyermekeidből, meg mindenkiből csak egy van!!! DE! De ha kiállok a belváros közepére, és látok egy csomó embert, akkor egyik olyan, mint a másik, mind "csak" ember. És még az is lehet, hogy te is köztük vagy! Semmivel nem tűnnél ki közülük. Elhiszed? Amiket irhatnál a különlegességed igazolására, az mind felszines, lényegtelen dolog lenne, amit rajtad kivül még leirhatna x ezer, vagy millió ember. Boldog vagy? A családod is az? Szuper, örülj neki. Őrizd meg minél tovább, és remélem nem fogsz 1-2 éven belül panaszkodni, sirdogálni valamelyik fórumon, hogy mit tett veled a párod.
136. 0c97fbb607 (válaszként erre: 135. - 01c8755c79)
2008. jan. 11. 09:55

Persze,de mi abban a rossz?

Különálló emberek vagyunk.

Hiába próbáltuk beszabályozni magunkat szabályokkal,erkölccsel,házassági szerződéssel,akkor is csak önálló emberek vagyunk ,a saját gondolatainkkal érzéseinkkel.

Felelősséggel tartozunk a cselekedeteinkért,elsősorban önmagunknak,nem másoknak.

Mások felé csak vállalnunk kell a következményeit és elfogadnunk azt.

135. 01c8755c79 (válaszként erre: 133. - 0c97fbb607)
2008. jan. 11. 09:40
... nem hiszem, hogy ez általános. A férfiak is vágynak a tartós érzésekre, az odafigyelésre, a biztonságra. De természetesen van ilyen, úgy ahogy a nőknél is előfordul. :o)
134. 01c8755c79 (válaszként erre: 117. - 6a062297d0)
2008. jan. 11. 09:38

... hjóóóó, de először foglald össze, hogy mi szerinted az "átlagos". ;)

Egyébként nem fogom leírni, mert rendkívül hosszú lenne, és elkezdenétek kiforgatni a szavakat, mondatokat... ez a fórumi tapasztalat... Boldog vagyok és elégedett ő is az (és a gyerekeink és a szüleink is).... ez pedig a mai világban azt gondolom, hogy már önmagában se "átlagos"! :o)

133. 0c97fbb607 (válaszként erre: 130. - 01c8755c79)
2008. jan. 11. 09:37

A férfiak máshogy működnek.Bennük meg van még a spontán érzés és cselekedet párhuzama,a következményeken pedig csak utánna gondolkodnak.

Sajnos a nőkbe mást neveltek bele.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook