Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményed azokról a férfiakról akik megcsalják párjukat, terhesség, szülés, szoptatás idő alatt? Elválnál tőle? Mit tennél? fórum

Mi a véleményed azokról a férfiakról akik megcsalják párjukat, terhesség, szülés, szoptatás idő alatt? Elválnál tőle? Mit tennél? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. márc. 17. 08:50
elvalnek hisz ki lehet birni sex nelkul ha muszaj,meg akkoris ha nem konnyu.
2011. szept. 29. 13:40

Elegge mindennapi dolog -:(

Hogy , en szemelyessen mit tennek , azt akkor tudnam meg , ha ilyesmi elöfordult volna velem ? !

323. upetra
2011. szept. 27. 21:27
Én pont ebben a cipőben vagyok. A párom mikor kiderült, hogy terhes vagyok, amit előtte akart, akkor meggondolta, és azt akarta, hogy elvetessem. Nem tettem, együtt maradtunk, langyoskán, de mentek a hónapok. MOst, hogy szültem, kiderült, hogy van valakije, amióta megvan a baba alig van itton, nem segít, levegőnek néz. Most tartok ott, hogy elég, és legyen vége. De pár hetes babával az ember optimális estben nem azon agyal, hogy hova menjen, és hogy tartsa el kettőjüket...mi lesz így...nem kívánom senkinek.
2011. márc. 29. 11:51
A legundorítobb legaljasabb dolog. Gyerek ide vagy oda, szóptatás- terhesség tök mindegy milyen kifogással áll elő mentségnek a férj úgy repülne hogy a lába nem érné a földet. Erre nincs mentség.
321. timycat
2011. márc. 28. 19:00
A legnagyobb aljasság..., hát nem tudom én mit tennék...
2011. márc. 28. 18:46

Amúgy a kérdésre válaszolva: szerintem a legnagyobb mocsokság a világon! Van egy férfi és egy nő, szeretik egymást(bár nem tudom, a pasi részéről akkor ez micsoda), és eljut addig ez a bizalom, hogy a nő ezzel a férfival akarja megélni az anyaságot, kihordani egy gyermeket, aki közös életük gyümölcse és a legnagyobb kapocs férfi és nő között.

Ez már nagyon komoly dolgokat kíván mindkét oldalról (persze csak akkor, ha tudatosság van benne, nem véletlenül becsúszott terhesség), és a férfinak ugyanolyan felelőssége van ezzel az új élettel és a családdá formálódott kapcsolattal, mint a nőnek. Ha már a legelején csalódást okoz és cserbenhagy, mert nem bírja ki pár hónapig szex nélkül, mit várjon tőle egy nő a következő 30 évben?

Én mindenképp otthagynám, az biztos. Lehet, hogy a fiatal lányok többsége megengedőbben gondolkodik, de ez szerintem egy nagyon lényeges dolog, ebből nem szabad engedni.

Persze mit csinál szerencsétlen várandós nő magára maradva már a legelején? Sok sok kitartásra és segítségre lesz szüksége.

319. 1d472d0461 (válaszként erre: 315. - Vénboszi)
2011. márc. 28. 18:32
óistenem, ez kiábrándító..szegényke =( remélem, azóta az élet és a szép gyermek kárpótolt ezekért! :)
2010. jan. 8. 11:22
Én is szültem kettőt , és nem fordult elő, szerintem ez csúnya dolog aki meg teszi.
2009. aug. 19. 08:29
Az ilyen pasikra nincs jó jelző.Nálunk a 28. héttöl tilos volt a sex ikerterhesség miatt,mégse csalt meg.Tudom,érzem,hogy nem.A pasikkal terhesen is foglalkozni kell,szülés után meg főleg,mert háttérben érzik magukat.
316. Estyke (válaszként erre: 315. - Vénboszi)
2009. aug. 17. 07:41

Vicces fiú :-)

Lehet, hogy az ünnepi hangulat mámorában, azt sem tudta mit csinál.

A 2 nőről nekem sokkal rosszabb a véleményem.

315. vénboszi (válaszként erre: 1. - 7934d1ac97)
2008. dec. 12. 21:47
Ember az ilyen állat??Ezt kérdeztem magamtól amikor megtudtam hogy a kedves ex férjem kislányunk születése napján egyszerre 2 nőcivel ünnepelt,ráadásul anyukáméknál laktunk még akkor,szóval oda vitte őket az éjszaka kőzepén.Persze mindenki aludt,a kistesóm ment ki éppen a wc-re ő vette észre,és másnap megmondta anyukámnak,persze nekem nem szóltak akkor nehogy valami baj trténjen,ott voltam 17 órás vajudás és szülés után kimerülten.Csak pár évvel később tudtam meg,már a vállásunk után.Elég sok volt a rovásán,de azt hiszem ezért azonnal elváltam volna tőle.
2008. dec. 12. 21:32
"A véleményem továbbra is az, h az igazán bölcs rálát az ismeretek végtelenségére, és érzi, mennyire nem tud semmit. "->szívemből szóltál, mélységesen egyetértek.
2008. dec. 12. 21:05
Mi van, ha fordított helyzet áll elő???
2008. okt. 9. 13:48
ez a legnagyobb mocsok dolog az életben.
311. Jami
2008. júl. 26. 09:13
biztos hogy elválnék
310. adri25
2008. júl. 26. 09:06
szemét dolog a pasitól,mivel a nő az ő gyermekét hordja a pocakjában
309. Nonomano (válaszként erre: 1. - 7934d1ac97)
2008. júl. 25. 22:09
Elválnék, el is váltam. Életem legjobb döntése volt!!!
308. szabot.88 (válaszként erre: 307. - A9ffc273fe)
2008. júl. 24. 22:24
főleg hogy a családalapításhoz két ember kell!
2008. júl. 24. 11:49
Itt megint csak a helyzettől függ a dolog, biztosan vannak olyan helyzeteke, amiben egyszerűen az a legésszerűbb, ha megbocsátunk, de ez is olyan, mint egy sima megcsalás, a továbbiakban nem lennék képes 100%-ig bízni a páromban. Amúgy teljesen kívülállóként egy gerinctelen dolognak tartom, ha egy terhes nőt csalnak meg, aki éppen a családalapítást viszi véghez.
2008. júl. 10. 19:00

Hát nem szép tőlük ez a dolog.Sőt a legcsúnyább a világon.Én már voltam így sajnos.Akkor csalt meg a férjem, amikor terhes voltam.Sajnos nem tudtam megtartani a babát a lelki gondok miatt és elvetettem.Ezt nagyon megbántam utána.

Azután (most lehet, hogy meg fogtok kövezni) újra összejöttünk egy másik ffi. közeledése miatt.És azóta minden rendben és van már egy 2 éves lányunk.Nagyon összetörtem akkor, de kibírtam, mert nő vagyok és erős.

305. böbe83 (válaszként erre: 304. - 5b22c998de)
2008. júl. 8. 11:22

:)

meguntam tényleg ezt a beszélgetést.

304. 5b22c998de (válaszként erre: 301. - Böbe83)
2008. júl. 5. 15:29

Aranyos, h ilyen hülyeségeket hogy magadra veszel (persze tudom, tudom, h most felháborodva azt mondod magadban, h nem is)

Sajnos ki kell, h ábrándítsalak, de nem nekem szokták írni az ítélkezős dumákat, csak elég sokáig el szokták húzni és elég csúnya veszekedések kerekednek belőlük.

A véleményem továbbra is az, h az igazán bölcs rálát az ismeretek végtelenségére, és érzi, mennyire nem tud semmit. És itt nem Rólad van szó, aranyosak vagyunk, h ilyen fontosnak képzeljük magunkat, de engem Te nem különösebben érdekelsz. Csak a kijelentés lepett meg, h milyen jó emberismerő vagy. A válaszaid erre jócskán rácáfolnak.

De mind1, ennek a Te életedben most van itt az ideje, én is volt, mikor ezt hittem. De az emberismeretet véleményem szerint pont a másik oldalról, az önismeret oldaláról kell megközelíteni. És ameddig az ember ilyen véresen védi kicsiny kis egóját ("De engem ne csesztess ilyen személyeskedéssel, mert mint írtam nem ismersz."), addig aligha lehet rendben önmagával.

Nem meggyőzni akarlak, ez csak a véleményem a fennen hangoztatott emberismeretről. És nem hinném, h absztraktan el lehetne beszélgetni egy ilyen témáról, miért baj az, h megkérdőjelezi bárki az álláspontodat. Nem Téged kérdőjelez meg, nem azt mondja, h milyen butuska vagy, csak annyit, h szerinte ez nem így van. És? Ettől Te ne érezd kevesebbnek magadat, mert nem vagy az.

2008. júl. 5. 09:31
butaság azon vitatkzni hogy ki mit tenne. mindenki más.minden élethelyzet más.
2008. júl. 4. 22:42
Annyi lenne a farkának.
301. böbe83 (válaszként erre: 300. - 5b22c998de)
2008. júl. 4. 22:30

szerintem te beszólós kedvedben vagy

véleményt mindenki mondhat itt is. A témához hozzászólásokhoz kapcsolódva. De sztem nemkell személyeskedni, hogy vki ilyen meg olyan. Biztos azért olvasod az ítélkezős dumát a fórumokban, mert állandóan vmi gúnyos megjegyzést teszel.

Ha van véleményed a férfiakról, akik megcsalják a párjukat stb írd le.

Ha van véleményed arról, h. szerinted nem lehet megérezni a dolgokat, és senki sem lehet emberismerő, írd le. De engem ne csesztess ilyen személyeskedéssel, mert mint írtam nem ismersz. ha eddig bejöttek a megérzéseim, és így élem az életem, akkor nekem, jó, ha másnak nem jönnek be, és nem is hiszi, hogy ilyen létezik, azaz ő dolga.


na mind1 azt hiszem már nem tudom jól megfogalmazni.


és kösz, hogy leírod, mi értelmetlen, abból, amit írok.

300. 5b22c998de (válaszként erre: 298. - Böbe83)
2008. júl. 4. 22:12

Sajnos ez olyan tudás, amire véleményem szerint teljes egészében képtelenség szert tenni. Talán halvány sejtései lehetnek az embernek.

Ez az ítélkezős duma meg elég uncsi a fórumokon. {szinte az összesen előjön}. Egy fórum azért van, hogy mindenki elmondja a véleményét. És az miért gond, ha nem ért valaki Veled egyet, vagy éppen kételkedik benne. Az az ő véleménye. Nem egyezik a Tiéddel? Na és? Ez egy fórum.

Jah és ítélkezés: előbbi hozzászólásoddal Te is ítélkeztél. Ez kb olyan kaliberű kijelentés, mármint a "ne ítélkezz", mint az, h "nézz magadba". Értelmetlen.

299. 5b22c998de (válaszként erre: 298. - Böbe83)
2008. júl. 4. 22:03
A válasz magáért beszél ;)
298. böbe83 (válaszként erre: 296. - 5b22c998de)
2008. júl. 4. 21:41
tapasztalataim ezt bizonyítják. Ritkán tévedtem azokkal a férfiakkal kapcsolatban, akiket megismertem. De mivel te egyáltalán nem tudod ki vagyok, milyen vagyok, milyen megérzéseim vannak, örülnék, ha nem ítélkeznél. Biztos van oka, hogy ezeket írom, nemcsak a bazinagy arcom :P
297. 5b22c998de (válaszként erre: 294. - 274c9996b8)
2008. júl. 4. 19:38
Ebben teljesen egyetértünk. Megtanultunk egy kapcsolati sémát, amit rendszeresen ismételünk, amihez egy bizonyos embertípus kell, őket mindenféle szándékosság nélül választjuk ki. Ezért fordulhat el, h sokszor többször lépünk ugyanabba a folyóba.
296. 5b22c998de (válaszként erre: 295. - Böbe83)
2008. júl. 4. 19:32

Hát az mindig gyanús, ha valaki ennyire hangoztatja, h mennyire ismeri az embereket. Kis önbecsapás, hogy én aztán mindenkin átlátok- talán biztonságérzetet ad, talán.

Az igazán bölcset éppen arról lehet megismerni, h látja, h mennyire nem tud semmi sem.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook