Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Napló-pótló fórum

Napló-pótló (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1204. anduca (válaszként erre: 1203. - Kisgé)
2009. jan. 3. 18:25

Heló!

jelentkezem a nagy osztrákországból :D

megvagyunk.

munka is megy.

a fonokasszony és a fonok elég idosek már, ezért a nyanyának mindenféle bogarai vannak, nem tud nyugodtan ellenni, mindig valakibe piszkálódik.

de amúgy tetszik a munka.

veled mi van?

1203. kisgé (válaszként erre: 1202. - Anduca)
2008. dec. 13. 08:40

Csak lesz!:))))

Még jelentkezz, aztán ha nem találkozunk addig, monden jót Nektek és gyere vissza és majd várom a beszámolót és legyetek nagyon boldogok!:)))))


Meg aztán Boldog karácsonyt és BUÉK!!!!!!!



Puszi:g

1202. anduca
2008. dec. 10. 10:52

Az a gond, hogy nem tudom, lesz-e net...

Ha lesz, akkor néha benézek :)

1201. kisgé (válaszként erre: 1200. - Anduca)
2008. dec. 9. 16:20

Tök jó lesz!


Akkor nem is jelentkezel addig, vagy azért néha benézel?

1200. anduca
2008. dec. 8. 10:50

Remélem, hogy megvár a család :)

Kb. május 4-ig leszünk. Akkor jövünk haza, ha berobbantják a lavínát. Lesz pár nap szabadunk. Nem tudjuk előre, hogy mikor jövünk haza és azt sem, hány napra.

örülök, hogy rendben vagy!

Kb. 17-től dolgozunk kint, de ez már párszor változott. Már olyan verzió is volt, hogy 12-től.

1199. kisgé (válaszként erre: 1198. - Anduca)
2008. nov. 26. 11:36

A család megvár!:) Mennyi időre mentek első körben???


Le lehet írni:


voltam rákszűrésen és P3 lett az eredményem, ami elváltozást mutat. Azt mondta, gyulladás, kaptam gyulladásgátlót, de az nem segített, így azt mondta, jobb, ha eltávolítja az elváltozott részeket, hogy megelőzze a rákot. Ez ugyanis egy brutál gyulladás és 2-3 év múlva rákot okozhat. Szóval 20 perces műtét volt altatásban, 1 napot kellett bent lennem és 2 hetet otthon nyugiban, nem eröltethettem magam, nem emelhettem, nem mászkálhattam. Jó volt, mert tömény pihenés volt, csomóan aggódtak értem, meglátogattak, bevásároltak. Már tuti, hogy nem volt több gyulladásnál, mert szövettanra is elküldték.

1198. anduca (válaszként erre: 1197. - Kisgé)
2008. nov. 25. 15:27

Hát idegeskedek, mert olyan érzékeny lélek vagyok :D Itt hagyom a családomat, barátokat...

S azért is, hogy kibírja-e a kapcsolatunk, hogy minden nap együtt leszünk még a melóban is...

A lakást itthagyjuk...

Komoly műtét volt? Ha nem akarod ide, akkor lehet privi is.

Bizony, még karácsony előtt megyünk ki.

Biztos érdekes lesz :)

1197. kisgé (válaszként erre: 1196. - Anduca)
2008. nov. 25. 12:59

Hello!


De jó, hogy írtál!

Ne stresszelj, mi a gond, miért idegeskedsz, tök jó lesz!:)


Hú, hát engem megműtöttek nőgyógyászatilag, már rendben vagyok.

Dolgozom, sokat, kaptam némi jó melót...

Élvezem a lakásomat és mindjárt itt a karácsony!

Pont karácsonykor már ott lesztek???

Pároddal, mizujs, meg mesélj még!

1196. anduca
2008. nov. 25. 10:58

Heló! :)

Rég jártam itt.

Stresszelem magamat a külföldi munka miatt.

Hugom már elég jól betanulta a munkám egy részét.

Még mindig nem tudom, hogy mikor megyek ki. De 1 hónap múlva már javában ott fogok dolgozni...

Kisgé, Veled mi újság?

1195. kisgé (válaszként erre: 1194. - Anduca)
2008. szept. 29. 16:17

Szia!


Örülök, hogy jól sikerült!

aha, lakásügy megoldósott, aztán adódott más, de majd megoldom!:)

Pasi fronton semmi, de nem csodálom, nem foglalkozom a kérdéssel!:)

1194. anduca
2008. szept. 29. 14:38

Szia!

Már itt vagyok. Széttúráztam magam :D Minden nap 6-7 órás túra kb. 10 perces szünettel. Gyönyörű helyeken jártunk, néhány hely veszélyes is volt. Az idő tűrhető volt, talán csak 2 nap szemergett az eső, de az nem riasztott vissza a túrázástól. Vasárnapra viszont nagyon szép idő lett, de akkor már haza kellett jönnünk. Aznapra terveztünk egy mini kirándulást, a jégbarlangba akartunk bejutni, de csak augusztus 31-ig volt nyitva, újra csak májusban nyitnak.

Veled mi újság?

A lakásügy megoldódott? Hogy állsz a biztosítóval?

Ebben az évben már 2x beletolattak az autómba, szóval nekem is vannak biztosítós ügyeim. Most is folyamatban van egy.

Munkában mi a helyzet?

Pasik...? :)

1193. kisgé (válaszként erre: 1192. - Anduca)
2008. szept. 21. 13:50

Szia!


Megdöbbentő, mikor egy fiatal ember elmegy, ezt nem lehet egyszerűen feldolgozni!:(


Hát valami olyasmi, a arrieristától még messze vagyok, sőt, soha nem szándékozom az lenni!:) Azért nem könnyű, olyan helyzetben kell helyt állnom, ami tök ismeretlen, ráadásul az a góré ne egy leányálom, eléggé hisztis és nagyon maximalista és baszogatja az embert. Szép kis kiképzés lesz, valahogy kezelnem kell a csajt, de ez a legnagyobb kihívás benne, na meg az, hogy felnőjek a feladathoz. Büszke vagyok magamra, mert ez nagy lehetőség, azért kaptam, mert láttak bennem fantáziát, vagy azt szeretnék, hogy kikészítsen a góré és elmenjek.:))))

Nem beszélek vele, a helyzethez képest megszakítotam a kapcsolatot vele. Kurva nehéz, de elmúlt bennem valami, a remény mindenképp, meg az őrült szerelem is alábbhagyott, mert ő nem tette meg, amit meg kellett volna. Szerintem áltatja magát. De majd rájön, engem már nem érdekel, nem akarok ezzel foglalkozni!


A lakásban bajok lettek. Egy csaptelep hiba miatt eláztattam az alattam lakót, majd elromlott a záram, azt kellett megoldani, most meg én áztam be a fölöttem lakótól-illetve nem lakótól, mert nem lakik itt, szóval próbálom felhajtani a pasit, hogy oldja meg a gondot. A biztosító nem tudom elhiszi-e, hogy ennyi gondom van.:))) De nem estem kétségbe, ilyen a sorsa a tulajdonosnak.:))))


Jó kirándulást, majd jelentkezz, ha megjöttetek!

1192. anduca (válaszként erre: 1191. - Kisgé)
2008. szept. 19. 14:43

Szia!

Azóta a párom még érzékenyebb és a társaságokban sem tud teljesen feloldódni, csak rövid időre. Mindenkit megviselt ez az eset. De szerencsére látom őket mosolyogni is. A temetés napja volt a legrosszabb, akkor én próbáltam erős lenni, de aztán este kijött rajtam.

Most hétfőtől megint kirándulunk :) 1 hétig túrázni fogunk a párommal.

Te mindig feljebb és feljebb kerülsz a munkahelyeden :) Vagy csak előbbre? :) A kis karrierista :P Hát, hiába, ügyes vagy!

Már a lakás is tökéletes?

Biztos megszakítottad a kapcsolatot vele teljesen?

Szomorú vagy?

1191. kisgé (válaszként erre: 1190. - Anduca)
2008. szept. 17. 11:10

Szia!


Nagyon sajnálom, nagy szomorúség ez, mikor fiatal ember hal meg. :(((((((( Hogy van a párod és a családja????? Gondolom téged is megvisel!


Nagyon jó lesz, örülök, hogy elmentek, kell a pénz is, tapasztalat is! Tök jó, hogy a melóhelyeden jól fogadták!


Nálam is zajlik az élet. Melóba egyre jobb, kaptam egy nagy munkát, amit az én pozíciómban nem szoktak megadni, úgy néz ki, lesz lehetőségem előrejutni majd. A lakásomat belaktam, imádom. továbbra is egyedülálló nőci vagyok, de ez most így jó, most kezdem túltenni magam az egy éves nyüglődésen, még csak most jön a szomorkodási időszak, de igyekszem nem szomorkodni.

1190. anduca (válaszként erre: 1189. - Kisgé)
2008. szept. 16. 13:02

Szia!

Autóbaleset. Csúszott az út, épp akkor kezdett esni az eső, előzött és aztán valahogy a fának ütközött :( 4 órán keresztül próbálták őt a kórházban életben tartani, de nem sikerüt :(

Étteremben fogunk dolgozni - kiszolgálás, talán mosogatás is. Megyünk ki pénzt gyűjteni. Igen, én is a változásnak örülök. A hugom nem akarta elvállalni a munkámat. A főnökkel beszéltük őt rá nagy nehezen. Talán :) menni fog neki.

Írj Te is valamit! Mi újság Veled minden téren?

1189. kisgé (válaszként erre: 1188. - Anduca)
2008. szept. 16. 12:49

Szia!


Mi történt a párod bátyjával, úristen!!!!!!!!!!!!! Most kirázott a hideg!!!!!!!


A munka mi lesz az osztrákoknál? Örülök, hogy léptek valamit, biztos nagyon jó esz kiszakadni, mást csinálni. Írj privit mindenről, ha itt nem akarod leírni, de jelentkezz!!!!

1188. anduca
2008. szept. 16. 08:33

Sziasztok! Sok minden történt...

Eldöntöttük a párommal, hogy kimegyünk osztrákba dolgozni. Oda, ahol voltunk télen 2x kirándulni - síelni. Az ottani főnök már intézi a munkaengedélyt. December közepétől április közepéig lennénk kint. Még nem tudjuk pontosan.

Utána következett egy fontos lépés - megmondani a munkahelyemen. Megtörtént. Nagyon tartottam ettől, de problémamentesen zajlott. Még vissza is mehetek dolgozni, ha haza jövök osztrákból. A hugomat tanítgatom be, ő fog helyettesíteni és még a könyvelőnő, aki ellenőrzi a könyvelést nálunk. A főnök nem akart adni annyi fizetést, amennyiért itt maradtam volna.

Szombaton temettük el a párom bátyját :(

1187. kisgé (válaszként erre: 1185. - Anduca)
2008. aug. 27. 11:45

Szia!


Hát igen, másfél hónapig nem is hallottam Rólad!!!

Akkor jó volt a nyár!!!!! Meló? Lakás, kapcsolat rendben?:)

Fú, hát én is visszajöttem nagy szabiról, jó volt. Pozitív és mosolyban vannak sztorik is, ha van időd.:))))

amúgy G ügynek még nincs vége, hol így vagyok, hol úgy........nem könnyű.

2008. aug. 26. 08:53
Szia anduca! Hú, de régen voltam a fórumomban. De nagyon örülök, hogy "viszitek". Hogy vagy mostanában? Olvastam, hogy sokat pihentél. Az nagyon jó. Sajnos hamar elmúlt a nyár. Már csak pár nap. Dolgozol?
1185. anduca (válaszként erre: 1184. - Kisgé)
2008. aug. 26. 08:47

Szia!

El sem hiszem, hogy ilyen régen jártam erre!

5-en voltunk egy hosszú hétvégére Közép-Szlovákiában, erdőben túráztunk, grilleztünk, ittunk :)

2 hete indultunk Balatonra kettesben, 1 hétig ott voltunk, szuper volt. Már nekem is jó színem van :) Közben eljöttek utánunk a szüleim is, ők camping-eztek, olyan jófejek voltak, sokat labdáztunk a vízben, ők is jól érezték magukat :)

Veled mi újság?

1184. kisgé (válaszként erre: 1183. - Anduca)
2008. júl. 9. 16:13

Szia!


Ma már ettem húst, eddig jól ment minden, csak kiéheztem!:)))

Ja, engem már nem izgat, enyém lett a meló, amit nekem igértek!

Azért ezt gondoltam, mert nem olyan jó szinészek a kutyák általában!:)))

Van ott egy barlangfürdő, pár éve felújították, állítólag gyönyörű. El lehet menni kirándulni a környéken, mert gyönyörű, meg van vadaspark is.

Balcsi az nagyon jó, én Velencére megyek le majd minden hétvégén, már elég jó szinem is van.

Hú, majd kérek képeket!

1183. anduca (válaszként erre: 1182. - Kisgé)
2008. júl. 9. 11:04

Szia!

örülök, hogy szinte minden okés :)

Még bírod a "kényszer" zöldségkúrát? :)

Pozitív, hogy csaj el fog menni :)

Kutya volt a főszereplő, de színésznő játszotta a kutyát :)

Miskolc-Tapolcán mit fogsz csinálni? Milyen üdülési lehetőségek vannak?

Mi megyünk Balatonra barátokkal pár napra július végén. Szeptemberben 1 hétre megyünk kettesben Slovenský raj-ba (Szlovák paradicsom) túrázni. Ott már voltunk párszor, gyönyörű hely.

1182. kisgé (válaszként erre: 1181. - Anduca)
2008. júl. 7. 11:54

Szia!


Fogjuk rá, boldog vagyok!:)

Minden oké a kecóban, az nagyon rendben van!

Épp most tisztító kúrán vagyok: elkaptam valami vírust, múlt csütörtöktől máig eléggé szarul voltam, de már alakulok. ezt kihasználva: zöldségkúrán vagyok!!!!!

A csajszi el fog menni, és már nagyon várom. Napi szinten nincs vele bajom és már ki van kerülve, kapom azokat a feladatokat, amit ígértek, hogy kapok.

Kutya volt a főszereplő? Ez édes lehetett!:)

07.19-22-ig Miskolc-Taolca lesz és aug végén 5 nap horvátország. Ti mikor, hová mentek?

1181. anduca (válaszként erre: 1180. - Kisgé)
2008. júl. 7. 10:56

Szia!

Már boldog vagy? :) A szakember elvégezte munkáját a lakásodban?

Az "ügyvéd" csajszit már megszelídítetted?

A színdarab neve Sylvia volt. Ez a főszereplőnek - a kutyusnak a neve. Jó kis komédia volt.

Hogy bírod a meleget?

A szabid már be van tervezve? Vagy már voltál is valahol?

1180. kisgé (válaszként erre: 1179. - Anduca)
2008. jún. 19. 09:07

Szia!


Épp kurva boldogtalan vagyok.:)))

A lakás isteni, már csak 1 szakemberre várok, de az szivat, mindegy, eddig minden jól összejött, ennyi belefér.

Pasi az mi?????? Nem foglalkozom az üggyel, helyette alszom inkább.

munkaköröm még nem változott, épp itt kell harcolnom egy 25 éves csajszival, aki 2 hónapja van a szakmában-mert hogy ügyvédnek tanult eredetileg, csak nem tetszett neki, hogy osszon meg infókat velem, amit ő nem akar. Segítsen neki a halál....


Na, és mit néztek meg?? Én valami buliba megyek, holnap aztán még álmosabb leszek én is. Kitartás!

1179. anduca (válaszként erre: 1178. - Kisgé)
2008. jún. 19. 08:41

Szia!

Amúgy boldog vagy? Ez a lényeg. Remélem, hogy így is van.

Akkor már teljesen ott laksz, minden okés?

Vérnyomásod rendeződött?

Tetszik az új munkaköröd?

Pasitéren változás?

Ma és holnap jön az audítor. Hát, készültem rá, de most úgy nem is izgat.

Este színházba megyünk párommal, szüleivel, hugával és az unokatesóm lányával. Éjjel jövünk haza, holnap meló... utolsó nap, aztán hétvége.

1178. kisgé
2008. jún. 4. 09:11

Szia!


Igen, beköltöztem, elrendeztem, mindezt oolyan tempóban, hogy a végkimerülés határán vagyok, most bent is nagyon sok a meló és tegnap szédelegtem jobbra-balra, magas volt a vérnyomásom, pedig nekem sose magas. Kikészítettek a pasis események, amelyet a költözés pörgésével nyomtam el, na most visszaütött, de jobban leszek, ezen is túl kell esni!!!!!

Amúgy boldog vagyok, meg minden.


Jaj de tök jó lehetett ez a party! Elképzeltem, ahogy leírtad, láttam a képeket!

1177. anduca (válaszként erre: 1176. - Kisgé)
2008. jún. 3. 11:12

Szia!

Na, milyen az új lakásod? :)) Berendezkedtél?

A munkád győzöd?

Mi megint grilleztünk, de most nem nálunk, hanem a tóparton.

Amióta jó idő van, a szomszédok nálunk gyülekeznek, a mi házunk tájékán szédelegnek. Valamelyik nap is a kis teraszunkon óvoda volt :) Sok kisgyerek, pár szülő és akik nem fértek be, azok a kerítésen kívül voltak :))

Hiába, kellemes ott a környezet :) Mindent befüveztünk a ház körül, még azt is, ami a falué :)

A virágok is szépen kinyíltak. ültettem újakat is, de azok még nem nőttek ki.

Nem írtam ide már régen... Dolgoztam :) Annyit, hogy utol értem magam!! :)) Végre!

1176. kisgé (válaszként erre: 1175. - Anduca)
2008. máj. 20. 09:46

Helló!


Igen, bvégre jó nekem is!:))) Már ott a burkoló és dolgozik!

Képzeld, kicsit előléptettek. Mármint a pozícióm neve nem változik, de több szakmai dolgot fognak rám bízni a jövőben.

Hm...bizti jó volt, én is imádok kertiparty-zni!

Wow, 2 lightos nap, király!:)

1175. anduca (válaszként erre: 1174. - Kisgé)
2008. máj. 20. 08:33

Szia!

De jó valakinek :) Odakívánom!

Pénteken nálunk is volt kerti party a teraszunkon :) Volt szinte minden - kolbász, csirkecomb, halacska, sör...

Ma kell leadnom a könyvelést, de azért itt vagyok a hoxán :)) Aztán light-os napok következnek (max.2) :( :))

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook