Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Napló-pótló fórum

Napló-pótló (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
1054. kisgé (válaszként erre: 1053. - Anduca)
2007. szept. 11. 11:44

Szia!


Tegnap nem volt időm jönni!


Hát, nem túl jó a helyzet akkor nálatok! Azóta mi a szitu???


Na és szép lett a konyha????


Mamim megvan, ma meg kell küzdenem a várossal, hogy láthassam, árad a Duna, minden le van zárva....


A többit priviben!:)

1053. anduca (válaszként erre: 1052. - Kisgé)
2007. szept. 10. 11:12

Szia!

Sajnos, mindkettő akarja azt a fizetést :(

A főnök kérdezte tőlem, hogy lesz-e családi botrány, ha nem a hugomat, hanem a barátnőmet választanánk... Mivelhogy neki több a tapasztalata a munkában, több helyen dolgozott...

Közben kiderült, hogy a barátnőmet csak december 1-től engedik el a munkahelyéről...

Egy helyben toporgunk.

Pénteken otthon maradtam. Csütörtökön este csináltak nekem a konyhába beépített szekrényt. Pénteken takarítottam, belerakodtam...

Hogy van a nagyid?

Pasitéren mi újság?

1052. kisgé (válaszként erre: 1051. - Anduca)
2007. szept. 6. 20:34

Na, remélem, nem mindkettő akarja majd.:))))


Hát igen, itt is 3 napja esik, most elállt, de nagyon hideg van.

1051. anduca (válaszként erre: 1050. - Kisgé)
2007. szept. 6. 10:20

Hello!

Igazad van, azt nem kértem :)

Elmondtam nekik, hogy mi a helyzet, a barátnőm azért a kevés pénzért is idejönne. A hugom még gondolkodik, még kivárom, mit fog mondani. Jól át kell gondolnia, mert ahol most melózik, ott elég jó fizetése van, csak az a gond ott, hogy műszakokra kell járnia.

Én tegnap este a kertecskénket akartam szépítgetni, csak sajnos nem sikerült, mert zuhogott az eső :(

1050. kisgé (válaszként erre: 1049. - Anduca)
2007. szept. 6. 10:03

Jó reggelt!


Ja, szerencsét nem kértél!:))))

Tényleg szar helyzet, mondd el mindkettőnek mi van és akkor döntsék el ők és nem a tiéd a felelősség!:)))


Eltelt, voltam mamánál, elég jól volt, aztán otthon pihiztem, mert előtte éjjel nem sokat aludtam!

1049. anduca (válaszként erre: 1048. - Kisgé)
2007. szept. 6. 08:14

Jó reggelt!

Szerintem ideért időben, mert volt erőm oda elmenni :)) Csak szerencsét nem küldtél :P :))

Persze, hogy nehéz helyzetbe hozott. De tudod, olyan kevés fizetésért a hugom talán nem jön. A barátnőm meg most már csak decemberben tud eljönni a jelenlegi munkahelyéről. Aug.végéig volt próbaidőn...

A barátnőm lelkesedett jobban a munkáért. Nincs szivem a hugomnak azt mondani, hogy bocs, de nem téged választottalak :(

Remélem, valahogy kialakul.

Hogy telt az estéd? :)

1048. kisgé (válaszként erre: 1047. - Anduca)
2007. szept. 5. 16:22

Akkor nem ért oda időben az erő, amit küldtem!


Na, ez fasza! Most ezzel téged nagyon nehéz helyzetbe hoz!!! Sztem azt válaszd, aki előbb lelkesedett a feladatért. :)

1047. anduca (válaszként erre: 1046. - Kisgé)
2007. szept. 5. 15:10

Köszi az erőt, kb. akkor indulhattam az adóhivatalban, amikor küldted. Már visszajöttem. Nem jártam szerencsével, az alkalmazott nem tudott rajtam segíteni, szóval... Ez nem az én napom.

Köszi, hogy megértesz :D

A főnök ma jött utánam, hogy én válasszam ki a csajt, aki mellettem fog dolgozni - a hugomat vagy a barátnőmet. Mennyire rendes! Miért nem jött utána még augusztusban, amikorra megígérte, hogy ő majd dönt? Végül kijelentette, hogy az a csaj jöjjön, aki kevesebb fizetést kér.......

1046. kisgé (válaszként erre: 1045. - Anduca)
2007. szept. 5. 12:51

Na, először is küldök erőt!!!!!


Én meg csak halak pasikat ismertem, és tudom, milyenek vagytok.:))) Tényleg nehéz nektek, senki nem olyan mély, mint ti, pedig én is nagyon érzékeny vagyok! Én megértelek!:)))

1045. anduca (válaszként erre: 1044. - Kisgé)
2007. szept. 5. 10:12

Szia!

Az erőt Neked is küldtem!

Én nehéz eset vagyok, mert senki nem érti meg, hogy miért bánkódom még mások helyett is, ez másoknak érthetetlen, hihetetlen. Azt sem, hogy én jót akarok valakinek és az a valaki ezt rosszul fogja fel, mert automatikusan úgy kezelik a dolgot, hogy ilyen nincs. Minden ember magának akarja a jót. Sajnos, én sokszor feláldozom magamat másért. Ez szintén hihetetlen más embernek.

A férfi Halak fura lehet. A Halak jegy inkább a nőkhöz illik...

Na, elég a filózásból :)

Ma annyira a nullához van közel a szellemi képességem, hogy csak na!

Pedig ma kell elmennem az adóhivatalba ügyet simítani. Ehhez persze én nem értek, mert én nem tudom magamat benyalni, nem tudok hamiskodni. Nem tudok kamu szöveget lenyomni. Pedig ma muszáj bemennem. Elküldhetem postán is a papirokat, de akkor biztos nem megy át az ügy. Ha személyesen megyek be, akkor talán átmegy... Csak rajtam múlik :(

Kérek én is erőt és biztatást!

1044. kisgé (válaszként erre: 1043. - Anduca)
2007. szept. 5. 09:58

Szia!


Köszönöm, ma megyek hozzá, át is adom, de erőt nekem is küldj!:)))

A kórházas totál a multé. Hát más nem hív randizni, de van valami, aminek persze semmi értelme, csak jól esik!:)))

Te halak vagy???? Miért nem emlékszem ilyenre???? Akkor valóban! Hát Te nagyon érzékeny vagy és nem ért meg senki!!! Több halak pasim is volt, hát nem volt könnyű menet, de vonzódtam a mélységükhöz!:))))

1043. anduca (válaszként erre: 1042. - Kisgé)
2007. szept. 5. 08:23

Szia!

Ma mész a nagyidhoz? Küldök erőt, egészséget.

Már mindegy, mit gondol a kórházos, ő már a múlt.

Igeeen? Más is hív randizni? :)

A Halak lelke érzékenyebb. ő sértett meg engem. Egész héten minden este nálunk volt a szomszéd fiú, szinte nem is szólt hozzám a párom, mert a fiúval szórakozott. Utána fürdőszoba és alvás. Egyik nap nem jött át a fiú és helyettem a számítógéppel foglalkozott. Ezt megmondtam neki, hogy ez nekem nem tetszett, ő megsértődött. Így most már érted, mi esett nekem rosszul?

Igazad van az utolsó 2 mondatoddal. De csak akkor lehet jónak nevezni egy kapcsolatot, ha mindkét fél próbálkozik közelebb jutni a másikhoz a viták után.

1042. kisgé (válaszként erre: 1041. - Anduca)
2007. szept. 4. 17:06

Helló!


Hát holnap megyek hozzá, majd meglátom. Sorvadnak el az izmai hétről hétre, lassan itt lesz a vége.:((((((((

Nem is érdekel, mit gondol, szerintem gőze nincsen miről beszéltem, de mit foglalkozzak már vele??? Én kiadtam magamból, megmondtam, ami a szívemet nyomja, és megnyugodtam. Sztem ő ezt nem érti!

Hát nem igazán hiszem, hogy meg fog mozgatni, tényleg így érzem, most ez sem izgat, nem hajt a tatár, csak hív még más is randizni! Annyi más dolgom is van, nem görcsölök.:))


Hát tudod, ha Te voltál mondjuk ingerült és ezzel megbántottad érzékeny vízöntő lelkét, akkor neked kell lépned. Az a helyzet, egy jó kapcsolatban nem szabad harcolni folyamatosan, hogy most ki volt a ludas, ki kérjen bocsánatot, stb.., mert ez megöli a kapcsolatot. Nem harcolni kell, hanem együtt előre menni.:))

1041. anduca (válaszként erre: 1040. - Kisgé)
2007. szept. 4. 14:29

Szia!

Nagyiddal mi a helyzet?

Még szép, hogy piszkáltad őt az ő helyzete miatt. Remélem, már felébredt, hogy ezt így nem lehet csinálni, nem lehet valakit /ebben az esetben Téged/ élete végéig kihasználni, vagy ameddig szeretné.

Mára jó randizást! :) Remélem, megmozgat :))

Mi már tegnap jól megvoltunk :) Csak annyi kellett hozzá, hogy én tegyem meg az első lépést, kedves legyek, utána már őt kenyérre lehetett kenni :)) De miért mindig én lépjek először?!

1040. kisgé
2007. szept. 4. 09:42

Szia!


Már nem tudtam mi van veled, de megoldódott a kérdés.:))

Hát ez van sajna, nem túl jó érzés! Korházi alkalmazottal végül beszéltem, olyan jól felidegesítettem és végül kibökte, miért is ment tönkre a dolog. Megunta a piszkálódásomat az ő helyzete miatt. Mondom, ja, akkor no problem, ezt előre mondtam, hogy ezt a helyzetet nem fogom bírni. Még én voltam a hibás, aztán beolvastam neki, hogy kapjon már a kis fejéhez!:))) Azóta jobban vagyok, illetve még nem teljesen, de alakulok.

Nem tudom mi lesz P-vel, ma is talizunk, nem mozgat meg!!!!!


Mi van már? Ne csináljátok a feszkót! Most miért hideg????

1039. anduca (válaszként erre: 1037. - Kisgé)
2007. szept. 3. 13:09

Szióka!

Munkában voltam egész héten, csak éppen befuccsolt a számítógépem, majdnem 3 napig nem volt. Most már van új gépem.

Sajnálom, hogy a nagyiddal ez a helyzet! :((

Azzal a kórházi alkalmazottal (I) egyáltalán nem is beszéltél?

Péter nem mozgatott meg? Esetleg csak barátnak lesz jó?

Á, nem szomorkodtam, hogy egyedül voltam, csak fura volt, mert különben mindig együtt vagyunk :)

De jó volt egyedül is a gulyás! :)

Hétvégén megint kibuktam, hogy mindig valaki van a házban, nincs egy szabad percünk se egymásra. Mostanában játsza a jégcsapot :((

1038. kisgé
2007. aug. 30. 09:13

Hello!


Mizu, nem dolgozol, vagy soka meló???

1037. kisgé (válaszként erre: 1036. - Anduca)
2007. aug. 29. 09:13

Szió!


Vagyok, ja.

Tegnap bent voltam mamánál, nagyon szarul van, már félrebeszél, engem sem ismert meg. Eddig engem megismert és várt is, de most már nem. Ezen nagyon kiborultam, ott sírtam az ágya felett. Láttam az említett pasit és szívem szerint beszélgettem volna vele a helyzetről, de nem mentem oda hozzá, messziről nézegettük egymást. Úgy elsírtam volna neki a bánatomat, de nem érdekli már, vagy már nincs hozzá köze, vagy nem fogom nei sajnáltatni magamat. Pedig nagyon akartam, de kövér gázzal hajtottam el a kórház elől. Azt latolgattam, ki ér rá, hogy ne legyek ilyen állapotban egyedül, de végig gondolva, azok az emberek, akikkel szívesen lettem volna, nem értek rá. Hazamentem, töltöttem 1 pohár bort és épp ettem pár falatot, mikor Péter felhívott, hogy most ebben a pillanatban ért haza a nyaralásból. Kerülgettük egymást egy darabig, mikor találkozzunk, közölte, ő bármikor ráér, ezért mondtam neki, jó, gyere, vidíts fel. 1 óra múlva ott volt és beültünk borozni valahová, jól elbeszélgettünk. Jó fej a srác nagyon, meg helyes is, de nem mozdult meg semmi bennem. Persze ez volt az első találka, de most olyan üres vagyok, hogy csak na. Biztos találkozunk még, de nem tudom, nem beszéltük meg!


Gulyás??? Az isteni, biztos jó volt. Ne szomorkodj, ha egyedül vagy, tudod, máskor meg mit szoktál érezni, ezzel ellensúlyozd!:))))

1036. anduca (válaszként erre: 1035. - Kisgé)
2007. aug. 28. 12:16

Hello!

Vagyogatsz? :)) Mint a befőtt? :))

Nekem meg mindjárt kikapcsol a gépem. Reggel óta ezt csinálja, aztán kb. 1 órán keresztül nem tudom bekapcsolni. Szuper. Már úton van az új gépem. De hogy mikor ér ide...?

Tegnap és ma megint buszoztam. A párom elvitte az autómat... Tegnap meg haza sem jött... Ezen a héten sokat dolgozik.

A nagyszüleimnél voltam este, bográcsban gulyást főztek, sokan összegyűltünk, én pár nélkül voltam.

István jelentkezett? Új pasi?

1035. kisgé (válaszként erre: 1034. - Anduca)
2007. aug. 27. 16:29

Jó, nekem végülis már egy csók is szex lenne.....:))))

Nem is akarok vele csókolózni, ezt csak álmodtam.


Na, akkor továbbra sem lesz pasim, ennyi.:))))


Jaaaa, hát persze. Birom, nem kapnak meg és akkor ezt kapod!!!!

1034. anduca (válaszként erre: 1033. - Kisgé)
2007. aug. 27. 15:25

Jó, tudom, hogy az még nem szex :) De a barátnőjének biztos nem tetszene az sem :))

Nehéz olyant találni, pedig a nők általában olyant akarnak :)

Az a bosszúálló görény Skorpió! Így most már érted, ugye?

1033. kisgé (válaszként erre: 1032. - Anduca)
2007. aug. 27. 15:21

Nem, a csók, csak csók, de még nem szex!:)))

Ja, ez az én bajom!!!!! Egyébként az a nagy bajom, nem találok jó embert. Aki úgy jó, hogy nem gonosz, nem boszzuálló, szeret élni és nevetni. Nekem ilyen kell, de nem találok! Ja és legyen egyedülálló, ugye......


Na, a kis görény! Ez szemétség. Ez is egy boszzuálló fajta!!!!

1032. anduca (válaszként erre: 1031. - Kisgé)
2007. aug. 27. 13:59

Szia!

A csók még nem tartozik a szexkategóriába? Vagy vmi kollégiális csók volt? :))

Az a baj Veled, hogy túl jó vagy, mi? :))

Szóval Veled van a baj :))

Csak kicsit vagy jobban? :(

Ma felcseszett az egyik kollégám, aki egyébként szerelmes volt belém majdnem 1 éven keresztül. Behozta az egyik barátnőjének az életrajzát. Ezzel engem átvágott. Múlt héten megmondtam neki, hogy ismerőst akarok magam mellé, nem idegent.

Azonkívül "véletlenül" még egy életrajz volt a főnök fiókjában. Mindenki nyomul. Begurulok, ha nem veszik fel vagy a hugomat vagy a barátnőmet.

1031. kisgé (válaszként erre: 1030. - Anduca)
2007. aug. 27. 13:08

Szia!


Nem szexes volt az álom, csak csókolóztunk!

Képzeld, nekem mindig jobb való!:))))))

Kicsit jobban vagyok!:)))

1030. anduca (válaszként erre: 1029. - Kisgé)
2007. aug. 27. 08:08

Jó reggelt!

Micsoda?! Jaj, félreolvastam :)) Úgy olvastam, hogy bevallottad neki a szexes álmod :D Tényleg dupla tabu... :) Te jobbat érdemelsz! :)

Na, már jobban van? Már van valamilyen helyzet? :)

Nem tudom, mikor derül ki, de ezen a héten biztos.

1029. kisgé (válaszként erre: 1028. - Anduca)
2007. aug. 24. 17:01

Nem, nem rossz a helyzet, inkább olyan semmilyen!!!!!!! Ezt utálom a legjobban!!! De majd megrázom magam és job lesz.

Képzeld, van egy helyes kollégám, akivel érdekes a kapcsolatunk, tegnap pont bevallotta, milyen 1 hullámhosszon vagyunk és ez milyen jó, erre vele álmodtam, hogy egymásnak esünk és csókolózunk és olyan bizsergető volt az egész! hm...............Ma meg azt írta, hogy ne aggódjak, találok valakit magamnak, mert én főleg megérdemlem, hogy nagyon szeressenek! Hát ez van, amúgy dupla tabu, mert közvetlen kollégám és mellesleg egy kétgyerekes anyukával él, akit szeret!


Na, ez tök izgi! Mikor derül ki, ki nyer?

1028. anduca (válaszként erre: 1027. - Kisgé)
2007. aug. 24. 14:12

Annyira rossz volt a helyzet?

Igen, majd a főnökök döntenek.

Kb. 15 percen belül ideér a barátnőm...

1027. kisgé (válaszként erre: 1026. - Anduca)
2007. aug. 24. 14:04

Ja, nem jár ezen az eszem, de ha iolyan alkat lennék, járt volna!:)))


Igen, ez így nem könnyű, de majd dönt a főnököd!!!!

1026. anduca (válaszként erre: 1025. - Kisgé)
2007. aug. 24. 11:42

Te! Hát, miken jár Neked az eszed?! :)

Igen, versenyeznek. Én nem akartam, hogy így legyen, de sajnos, mégis én befolyásoltam a dolgokat. Először a tesómat kérdeztem meg, hogy jönne-e mellém dolgozni. Mondta, hogy talán nem, de azért még elgondolkodik rajta. Mivelhogy azt mondta, hogy talán nem, ezért szóltam a barátnőmnek is, akiben biztos voltam, hogy jönne, mert elégedetlen a jelenlegi munkahelyével. Végül ez lett - mindketten akarnak jönni...

ök ezt nem tekintik versenynek, nem utálják egymást :)) Én mindkettőnek nagyon drukkolok :)) Ha majd vmelyik kiválasszák, kegyetlen lelkiismeretfurdalásom lesz a másik miatt. Még jó, hogy nem nekem kell döntenem! Legalábbis eddig úgy néz ki :)

1025. kisgé (válaszként erre: 1024. - Anduca)
2007. aug. 24. 11:28

Hello!


Ja, lehet, hogy már nem leszek öngyilkos!:)))))


Ez jó, most versenyben áll a tesód és a barátnőd!:))) Nekik ez milyen?? Te kinek drukkolsz???:))))))

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook