Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Napi végi szemeteskosár fórum

Napi végi szemeteskosár (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2011. máj. 27. 21:50
Kidobom az utálatot, haragot, düht, mérget és minden negatív érzést...
2011. máj. 26. 23:12
Én ma kidobom a mai rosszullétemet,remélem ettől holnap jobban leszek:)
2011. máj. 24. 23:55

Azok a betegségek, amik ma derültek ki, menjenek a kukába.

Azok az elvesztegetett évek, amiket már nem lehet visszahozni, szintén. A tehetetlenségem is. Kukába velük!

74. t.Ili
2011. máj. 24. 23:05
A fájdalmaimat kidobom a kukába!
73. mamcili (válaszként erre: 72. - Karnevál)
2011. máj. 24. 22:09
a stresszemet én is szeretném végre kukába dobni :D
2011. máj. 24. 20:56
Egész nap sresszeltem magam tök felesleges dolgokon.Ki vele a kukába
71. 328aadd89f (válaszként erre: 70. - Mamcili)
2011. máj. 23. 22:14
Jó, akkor óvatosan hajítom ki.:))
70. mamcili (válaszként erre: 69. - 328aadd89f)
2011. máj. 23. 22:06

azért ezzel óvatosan kukázz...

:)

2011. máj. 23. 21:58
Kukába a meleggel és azzal, hogy már most 28 fok van a lakásunkban, amit a klíma egy óra alatt is csak 27-re nyom le. Utálom a meleget!
2011. máj. 23. 21:56
meg mindig faj a kezem s a terdem..sot viszket..oke gyogyul de idegesit!
2011. máj. 23. 21:11
kukába a napi álmosságot, körömrágást, stresszt
66. mandella (válaszként erre: 63. - Mamcili)
2011. máj. 23. 21:09
dettó
2011. máj. 23. 21:05

elég a rossz tanárokból...csupa jót szeretnék látni és érezni a gyermekem mellett. Olyat akik támogatják segítik és nem olyat aki letöri elnyomja....


Kukába a rossz dolgokkal...


szeretnék a görcsösségemből oldani...

2011. máj. 22. 00:09

Nem fogom senkinek sem elhinni, hogy mindig én vagyok a "szar", mindig én hibázok. Akármennyit mondják is. Nem fogom hagyni lenyomni magam. Sokkal jobban ki fogok állni magamért és határozottabb leszek.

Nem akarok ezentúl mindenkinek megfelelni és olyanoktól bocsánatot kérni, akiket semmivel nem bántottam meg. Nem hiszem, hogy sokat vesztek, ha kerülöm az ilyen emberek társaságát a jövőben, mert csak negatív energiát sugároznak.

Ezeket a negatívumokat kihajítom a kukába.

A többi kidobnivaló:

A sok hüpi, akinek ma el kellett viselnem a társaságát, mert segítettem valakinek.

Még mindig nagyon félem anyukámat. Rossz így látni.

A nagyobbik diktátor kinőhetné már a hiszti korszakot, mert már nagyon fárasztó.

A kisebbik bossnak bújjanak már elő a fogacskái, mert sokat szenved.

A kutyám lebetegedett, gyógyuljon meg!


Kukába a sok kellemetlenséggel!

2011. máj. 21. 22:14

miért nem találom a szerelmet: és miért van hogy folyton olyan pasikba botlom, akik nem becsülnek?

szeretnék egy összetartó családot:S olyan nagy kívánság ez?

2011. máj. 21. 19:20

nem tudtam rendesen elbucsuzni Beatriztol...szerdan vissza megy Spanyolba es tobbet soha nem latom valoszinu. tobb idot kellett volna hagyni az elbucsuzasra, nem osszecsapni..ajh..most ez is ugy idegel...:(

kar h nem ismertem meg hamarabb...

2011. máj. 21. 15:13

Az én történetem gusztustalan...

Reggel korán keltem, fél 5-kor, mert túlórázni mentem. Előtte fél órával kiengedtem a macskát az ablakon egy kicsit, mert unta magát. Keltem és azt érzem, hogy nagyon büdös van, macska csupa sz.r vagy nem tudom mi, de az egész feje is. A szomszéd macskával balhézott, azt hallottam. Enyém lány, ivartalanított, a másik fiú. Szerencsére nem mászkált a lakásban a dögöm mocskosan. Első az volt, hogy irány a fürdőszoba és zuhanyzás ezerrel neki! Első fürdetését megkapta... Nem értem, hogy lehetett így összekenve és honnan eredt az a büdös izé. Egész nap hánynom kell és mindenhol már büdöset érzek...

60. 328aadd89f (válaszként erre: 59. - A56fa55821)
2011. máj. 21. 11:39
Te hoztál kellemetlen helyzetbe. Éjjel sms-t küldeni...(?)
59. a56fa55821 (válaszként erre: 57. - 328aadd89f)
2011. máj. 21. 11:06

Ha én voltam aki kellemetlen helyzetbe hoztalak elnézést. Kerestem a kapaszkodót mindenhol. Egy kedvezőtlen üzenet is jobb lett volna számomra, mint kétségek közt gyötrődni. Majd 12 órát vártam egy jelre, egy üzenetre.

Tegnap előtt én sem jöttem érezhetted úgy, hogy akkor én is cserbenhagytalak, de túl nagy volt bennem a szégyenérzet a reggeli üzenet után. Pedig azt is ki kellett magamból adni valahol és valakinek. Ezt a helyet éreztem a legalkalmasabbnak. Itthon nem sírhattam el a bánatom, ahogy a munkahelyen sem tehettem.

De este nem volt merszem belépni. Nem tudtam volna a szemedbe nézni.


Viszont átvágni még sosem vágtalak át, csak remélni tudom, hogy ebben nem én vagyok a ludas.

2011. máj. 20. 23:34
Kukába az egész napi sterszt
2011. máj. 20. 23:11

Lebetegedtem. Nem fáj semmim, csak megint az a nagyon magas láz és bágyadtság. Kukába vele!!

Nagyon kellemetlen helyzetbe hozott valaki. Remélem legközelebb átgondolja és nem tesz többet ilyet!!

Ma ketten is átvágtak, nem volt jó érzés. Kukába a hazugságokat is!

2011. máj. 20. 22:13

ma nagyon felidegesitett chriss..az agyamra ment. Mi az h 1 honappal ezelott meg eltol minden erovel, most meg kapcsolatot akar s meg fel van haborodva, h en nem?

es mikor lesz vege az orokos kioktatasnak? s annak h nekem sosem lehet velemenyem, mert akkor en mar vitatkozok?

elegem van

a legjobban magamra haragszom, mert gyava vagyok megszuntetni vele minden kapcsolatot, es annak ellenere h megbanott, megis varom irjon ram, mert nekem van buntudatom..ilyankor utalom magam :(


es ezt ugy bevagom a kukaba, h darabokra torik!

puuuuuuuuuuuuuuf!

2011. máj. 20. 00:04

Reggel a munkahelyemen feltartottak. Csak kedvesek voltak a kollégák, de mégis nyűgnek éreztem az egészet.

A gyerekek ma is kihoztak a sodromból, pedig türelmesebb akartam lenni.

Egész nap feszült voltam egy üzenettől. Tisztázni kell dolgokat, de hogyan, ha a másik nem érti meg, amit már százszor elmondtam?

Vacsira ettem egy szelet zsíros kenyeret, már bánom, de akkor tök jól esett.;)

Féltem az anyukámat...:(

Most is feszült vagyok, nincs kedvem aludni...

2011. máj. 19. 21:30
Magamat tenném bele, mert egész klassz kis napom lehetett volna, de csak nyűglődtem, türelmetlenkedtem...nem találtam a helyem. Holnapra ezt le kéne vetkőznöm, mert így nem leszek jóban magammal. :)
2011. máj. 19. 21:28

az, hogy szolongatva voltam a semmiert, meg akkor is ha nem rosszindulatbol

az, hogy kedvem lenne beszelgetni, de egyszeruen nincs temam, es az megjobban zavar...

52. Lojzee
2011. máj. 18. 19:31
ide bármit belehet dobni?? csekkeket is???Fütés elszámolót bedobnám....
2011. máj. 9. 18:26
Ma megkaptam a villany végszámlámat!! Kukába vele, mert robbanok!!!!!
50. t.Ili (válaszként erre: 44. - T.Ili)
2011. máj. 9. 00:15
Ez viszont bevált!:)))
49. t.Ili
2011. máj. 9. 00:15
a fájdalmat a lábamból:(
2011. máj. 9. 00:08
Most úgy érzem, az egész életem mehet a kukába.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook