Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Napi végi szemeteskosár fórum

Napi végi szemeteskosár (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2011. ápr. 30. 11:56
-olyasmiert aggodok, aminek meg nincs itt az ideje
2011. ápr. 30. 02:05

szeretnék egy zongorát a tehetséges lányomnak, van egy a családban amit senki nem használ, de ragaszkodnak hozzá és nem adják...

Pedig ki is fizetném...

hihetetlen....

2011. ápr. 30. 00:18
türelmetlen voltam,és szégyenlem magam..rosszkor mondtam rosszat,ez inkább beszólás volt..szerintem többször is elkövettem..lógós voltam a munkahelyemen(ez nem jellemző rám)holnap hazudni fogok,de akkor ez majd a holnapi kukába megy..
2011. ápr. 30. 00:16
Lecsesztem a páromat egy olyan dolog miatt amiről nem tehet, nagyon csúnyán... igazi bunkó voltam...
2011. ápr. 30. 00:06

-megint olyasmit engedtem meg, amit valojaban nem akartam, nem voltam hu magamhoz..

-elvsztettem az onkontrolom

2011. ápr. 29. 23:01
megint kezd fájni a fogam tele van vele a hócipőm
2011. ápr. 29. 22:59

taliztam vele, es visszaestem az onutalatba, amibol olyan szepen ki kezdtem mar gyogyulni..

felebresztett bennem minden elfolytott szomorusagot es utalatot magam irant..


(viszont ez valhol pozitiv is, mert megerositett abban, h tenyleg nem akarok en tole semmit)


Ugy bevagom ot a kukaba mindenestol, hogy kukkot szokik..xD


*amugy nekem egeszen jol mukodik a kuka..ha beteszek valamit mar nem bant tovabb, es nem is gondolok ra

2011. ápr. 29. 22:25

Jöttem szemetelni, pedig ma jó napom volt. Csak egy dolog bánt:

Esti fürdéshez készültem, a kádat teleengedtem vízzel, meg jó sok habfürdővel. Én naív, kijöttem a fürdőből, hogy rápillantsak a kisebbik fiamra, ezalatt a nagyobbik mini terrorista kihordta az összes habot a nappaliba, meg a falra. Kvázi egy jó kis habparty-t prezentált a lakásba, aminek nem annyira örültem. Nagyon-nagyon lecsesztem. Bánt a lelkiismeretem.:(

2011. ápr. 29. 21:44
Megint szarul vagyok,vagyis érzem ,hogy fáj a tüdőm .Remélem reggelre kialszom és elmúlik.Ha nem orvos lesz megint belőle.Ezért is szeretném kukába dobni és holnap már nem ezzel foglakozni.
2011. ápr. 29. 21:17

Piti dolog ami bosszant, de bosszant, és le kell írjam!

A vaterán licitáltam egy felsőre, ami nagyon-nagyon-nagyon tetszett. Direkt ott voltam az oldalon, napok óta figyeltem, hogy ott legyek az utolsó percben, aztán valami mással kezdtem el foglalkozni, és mire észbe kaptam befejeződött az árverés! Pedig direkt résen voltam. Haragszom magamra!!

2011. ápr. 29. 00:43

Fúúúúúúú, de jó ez a fórum, köszönet érte!:)


Akkor ürítek is:

Ma sem lett könnyebben kezelhető a fiam és ma sem kommunikáltunk túl sokat a férjemmel.

Ma is félreértett valaki és én is félreértettem. Úgy érzem, elbeszélünk egymás mellett.

Rohadjanak meg a csokinyuszik, amiért még ilyenkor, késő éjjel is csábítanak és menjen a francba a csemeg uborka, amiért elfogyott!:)))


Köszönöm, megkönnyebbültem!:) Bocs a sok(k) sületlenségért!:))

2011. ápr. 28. 23:20

nap végi szemeteskosár:)


Mikor lesz végre, hogy a gyerekeket nem terhelik agyon a tanulással és inkább a játékos tanulásra fektetik az alapok elsajátításának lényegét, hogy amire popsin kell ülniük, már ne legyen könyörgés a tanulás...

2011. ápr. 28. 23:16

Nekem is jol jon ez a kuka....ma is bantott valami...lehet holnap is fog.

*megint nem tud talalkozni velem,muszak valtas,es eskuvo szervezes urugyen

*megint nem kaptam visszajelzest munkahelytol


Majd holnap is bedobom, ha lesz vmit.

4. 236fe2f68e (válaszként erre: 3. - MariJuli :))
2011. ápr. 28. 23:08

ugy ereztem kell egy kuka mar..sokszor nem tudok aludni, mert ragom magam valamin..

hatha masnak is jol jon neha egy kuka..xD :)

2011. ápr. 28. 23:02
Ez jó :) igaz ma nem bántott semmi, de ez egy különleges nap. Elmentettem kedvencbe a fórumot, és élek a lehetőséggel. Köszönet érte :)
2011. ápr. 28. 23:01

-holnap nem szabadnap teljesen

-megint nem talalkoztam Vele

2011. ápr. 28. 23:00

Ide "dobd" bele mindazt ami ma bánt/ott, hogy ne kelljen holnap mar foglalkoznod vele, es hogy legyen egy nyugodtabb ejszakad/nappalod.

Ha bedobtad, tobbet ne vedd elo..a kukaban nem turkalunk, igaz? :)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook