Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nagyot halló néni tv-je miatt nem alszunk fórum

Nagyot halló néni tv-je miatt nem alszunk (beszélgetős fórum)


1 2
38. pötibaba (válaszként erre: 35. - L.luiselotte)
2023. márc. 17. 07:40
Ha süket a néni, akkor szerinted a látása mint a sasé?
37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Libikóka)
2023. márc. 17. 07:34
Úgy tűnik ez az egyetlen amit megpróbálhatok, mivel ma sem sikerült bejutnom hozzá, a hajnali kelésünk után.
36. PöttyösPanka (válaszként erre: 34. - 71ddaa07fa)
2023. márc. 15. 18:19
Az öregek keveset alszanak.
2023. márc. 15. 17:46

Nem lehetne rávenni a nénit, hogy feliratozva nézze ? Nem valószinű hogy mozgás munka közben hallgatja, vsz elég neki, ha olvassa a feliratot.


( nálunk nem tul vastagok a falak, és hogy a fiam ne zavarjam és csak tv-zek, felirattal nézem )

2023. márc. 15. 13:31
A néni ezek szerint nem csak nagyot hall, hanem alvásproblémája is lehet, ha este a hangos tv-je miatt nem tudtok elaludni és már reggel 5-kor is erre keltek.
33. horex (válaszként erre: 32. - Horex)
2023. márc. 15. 12:29
helyesen: használtan 10-15,000Ft
32. horex (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 15. 12:25

Gyereket vitted tv-t nézni hajnalban? :)


Komolyra véve

ismerkedjél meg vele, lehet nem is veszi észre hogy romlott a hallása

Vegyél neki vezetéknélküli fülhallgatót, használtan 10-15Ft Javaslom az AKG-t, jellemzően már nem gyártják, de kitünő példány. Éppen a napokban láttam a közismert netes piacon. Kétféle csatlakozójú van, arra figyelni kell. RCA vagy jack

Ennyit csak megér a nyugalom

Két darabot is vettem már akiknek szükségük volt pont a kezdődő nagyothallás miatt

31. libikóka (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 15. 11:21
Dobj be neki egy levelet,írd le hogy próbáltad személyesen,,,és kéred hogy,,,stb.köszönöd hogy ,,,stb.
2023. márc. 15. 11:17
Ma reggel fél 6-kor keltünk, a tv-re. Megfogtam a félig alvó, kómás kislányomat, és lementünk a nénihez.Kopogtam,csengettem percekig, nem nyitott ajtót.
29. You_know_who (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2023. márc. 11. 15:37

- Milyen a hallása?

- Róóómai katolikus!

28. You_know_who (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2023. márc. 11. 15:36
Nagyot hall, akkor hogy? 🤣
27. simple (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 11. 15:34
Érthető, hogy nem szeretnél elköltözni. Pláne, ha amúgy jó a lakás. Van egy mondás: Néma gyereknek anyja sem érti a szavát. Tehát mindenképpen szólj neki, különben lehet, hogy fel sem merül benne, hogy ezt más is hallja, és van akit zavar. De ha szólsz, akkor azzal adsz neki esélyt, hogy változtasson, ha nem akar másokat zavarni. Persze lehet, hogy ezután is ugyanúgy bömböltetni fogja, mert magán kívül senkire nincs tekintettel, de ha meg sem próbálsz vele beszélni, akkor biztosan marad így minden. Még az is lehet, hogy tök aranyos néni, ezt nem tudhatod amíg nem beszélsz vele. És ha ez hosszútávon így marad, hogy nem tudtok aludni, garantált a pokoli élet.
26. Amaunet (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 11. 15:33
Igen, illik szólni, és még jobb az elején. Mi más lehetőséged van?
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Simple)
2023. márc. 11. 15:11
Semmiképp nem szeretnék elköltözni,ha nem muszáj. Nem annyira egyszerű egy költözés egyedül,egy másfél éves gyerekkel.Egyelőre arra lettem volna kíváncsi, hogy egyáltalán illik-e szólni ilyen esetben, meg ilyesmi.
24. simple (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 11. 14:21
Ne haragudj, de ha nem is szólsz neki, akkor mit vársz? Meg sem próbálsz beszélni vele, inkább elköltözöl szó nélkül? Furcsa vagy.
2023. márc. 11. 14:17
Nem régóta lakunk itt,csak pár hete. Nem hinném, hogy jó néven venné a néni,ha bekopognék hozzá, hogy fülhallgatót, vagy hallókészüléket ajánlgassak.
22. simple (válaszként erre: 21. - Levarosbukta)
2023. márc. 9. 13:58

"A nyuszika szeretné a kertjében lenyírni a füvet, de nincs fűnyírója. Eszébe jut, hogy elkérhetné a medvéét. Igen ám, de emlékei szerint a medve nem túl barátságos, segítőkész. Nem baj, azért elindul, hátha kölcsönkaphatja. Útközben azon agyal, mit fog mondani a medvének...?! Elgondolkodik:


"Végülis a medve tényleg egy szemét állat. Szinte sosem segít senkinek. Azt fogja mondani, hogy nincs is fűnyírója...vagy, hogy elromlott.... Vagy ha nem romlott el, akkor biztos kitalálja, hogy valakinek már odaígérte... Na de mindegy, ha már elindultam, legalább megpróbálom, hátha most jó napja lesz."


Ment mendegélt tovább az erdőben, és ahogy közeledik a medve házához, tovább morfondírozik:


"A múltkor a róka is mondta, hogy a medve hogy kiszúrt vele a patakparton; de igazán mástól sem hallottam még róla semmi jót. Kár volt eljönni, csak pocsékolom az időmet. De azért innen már mégsem fordulok vissza, ha már idáig eljöttem, csak sikerül szót érteni ezzel a barommal."


Közben odaér a medve házához, a szép, pázsitos kert közepén, és bekopog. Míg várakozik, megint csak elgondolkodik:


"Tulajdonképpen mi a francnak jöttem el...?! Úgysem fogja kölcsönadni, örülhetek, ha ki nem hajít ez a rohadék, meg aztán..."


Ebben a pillanatban a medve ajtót nyit, barátságosan köszönti nyuszikát:


- Szia Nyuszika, miben segíthetek?


- Tudod mit medve? Ba..d meg a fűnyíródat!


"

21. levarosbukta (válaszként erre: 19. - PöttyösPanka)
2023. márc. 9. 13:51
Megteszem, ha megmondod miért? :)
20. csemár (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 9. 11:06

A többi lakót is zavarja a tévé zaja?

Mérted netán, hogy Nálatok a lakásban hány decibel az a "hangos"?


Egyáltalán: mióta laktok ott? (Mert a "megszokott" zajokkal már nemigen foglalkozunk egy idő után...)

19. PöttyösPanka (válaszként erre: 18. - Levarosbukta)
2023. márc. 9. 10:57
- Tudod mit medve? B.szd meg a fűnyíródat!
18. levarosbukta (válaszként erre: 16. - Léna123)
2023. márc. 9. 10:50
Pontosan! Még hozzátartozónak sem ismerik el hogy süketek mint az ágyú, nem ám még egy szomszédnak.
17. libikóka (válaszként erre: 14. - Levarosbukta)
2023. márc. 9. 09:39
Egyszerűbb előbb próbálkozni,mint megint költözni.Igaz nem sok az esély.
16. Léna123 (válaszként erre: 15. - Simple)
2023. márc. 9. 08:30
Egyetértek. Nagymamám is fejhallgatóval tvzett, épp azért kapta, mert nem hallotta már jól, és nem akarta olyan hangosan hallgatni, hogy az egész sor hallja. Nincs benne semmi ördögtől való. Persze, hogy mennyire veszi jó néven a néni egy szomszédtól ezt a javaslatot, az más kérdés.
15. simple (válaszként erre: 14. - Levarosbukta)
2023. márc. 9. 08:22
Miért lehet benne biztos? Apósom is bömböltette a tv-t, mert kezd süket lenni. Simán elkezdte használni a füllhallgatót, a szomszédokra való tekintettel. Nem biztos, hogy tahó a néni.
14. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 9. 08:18
Nem marad más mint a költözés. Abban biztos lehetsz, hogy a néni fülhallgatót nem fog feltenni a kedvetekért, nem is értem hogyan gondolják akik ezt ajánlják.
13. PöttyösPanka (válaszként erre: 9. - Papája)
2023. márc. 9. 07:55
Annyira szuper és nagyon kényelmes fejhallgatókat lehet ma már kapni. Én is ezzel próbálkoznék.
12. globus
2023. márc. 9. 07:49
Nem azért mondom, de egy hallókészülék alsó hangon 200 ezer ft TB-re :)
11. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 9. 07:42
Beszélni próbáltál már vele? Vegyél neki egy füllhallgatót, és mutasd meg, hogy kell használni, dugd be neki a tv-be. Ő is jobban fogja hallani így, ti meg tudtok aludni. Bízzunk benne, nem rosszindulatú.
10. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 8. 17:52
Apukám fülhallgatóval nézi a tv-t. Talán lepjétek meg őt vele.:)
9. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 8. 17:15
Vezeték nélküli kényelmes szuper fejhallgató a megoldás
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook