Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit lehet tenni? Most derült ki, hogy nagyothalló készülék kell, de sajnos megvenni nem tudom.. fórum

Mit lehet tenni? Most derült ki, hogy nagyothalló készülék kell, de sajnos megvenni nem tudom.. (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 26. 11:39
Köszönöm szépen most intézem a közgyogy igazolványt ,sajnos az anyagi helyzetünk miat megkapjuk.nálunk nincs külön csak fül orgégészet van.
16. sajert
2010. szept. 25. 22:35

Az anyósom közgyóggyal veszi meg a hallókészülékét, ő is nagyott hall mindkét fülére. Az elem is nagyon sok hozzá (ez nem közgyógyos).

A közgyógyot az orvosi szakvélemény és a jövedelmi viszonyok figyelembe vételével állapítják meg.


Sok sikert. Önkormányzathoz kell mindenféleképpen bemenni, meg a helyi fül-orr-gégészethez/audiológiára ha van külön.

2010. szept. 25. 19:10
sziasztok.
2010. szept. 8. 15:02
Köszönöm irok.
2010. szept. 7. 21:58
Írjál priviben címet és elküldöm, hátha tudod használni! Van különben sztk-ás is, az orvos nem tájékoztatott! Járj utána!
2010. szept. 6. 19:01
képzeljétek a párom lábbát leakarták vágni de most megyünk egy másik orvoshoz teljesen ki vagyok.
2010. szept. 1. 12:59
sajnos mentem jelentkezni egy gyárba 2 hete ott halás vizsgálat kellet ottt mondták hogy menjek halás vizsgálatra és a multhéten pénteken és az is hogy nem lehet müteni,mert a halo ideg miat van és sajnos mindkét fülemre én csak kérdezem mert receptre is 40ezer darabja a legolcsob.
10. Yulcsy
2010. aug. 31. 18:00
Ezt nem lehet felíratni receptre?Mert akkor olcsóbb lenne.Meg az sem mindegy,hogy mennyire látszódik.A kicsik,sokkal drágábbak mint azok amik "kilógnak" a fülből.Mit mondtak neked mikor kiderült,hogy erre van szükséged?
9. 448f1a930a (válaszként erre: 8. - Moonlight1984)
2010. aug. 31. 17:43
Nem, dehogy félreértettél,csak magamból indultam ki,ha ebbe a szituációba kerülnék mi történne?....
8. moonlight1984 (válaszként erre: 7. - 448f1a930a)
2010. aug. 31. 15:52

Mert én azt mondtam vegye meg??

Én se vagyok ám jólétben...nagyon messze nem:-( sőt idős szüleim is vannak,betegen :-(

Csak próbáltam segíteni...mert a szociális rendszer nagyon sok esetre juttathat támogatást,de ezt nem híresztelik sehol...és ha nem néz utána az ember,nem kap semmi segítséget.Illetve egy bizonyos réteg-na ők mindenféle támogatást kapnak,mások helyett is....


De bocsánat,ha zavartam valakit :-(....

7. 448f1a930a (válaszként erre: 3. - Moonlight1984)
2010. aug. 30. 17:11
Tudod,ha egyedül élsz és van egy minimálbéres fizetésed,mire kifizeted a rezsit,még gyógyszerre sem marad és nem kapsz sehonnan sem segítséget!:-( Hogyan lehetne megvenni egy ilyen készüléket?
2010. aug. 30. 17:01
nagyon szépen megköszöném hisz oriási segitség lenne.
2010. aug. 30. 15:40
Nekünk van itthon örökségből hátha jó elküldeném!
2010. aug. 30. 14:01
köszönöm megfogadom amit montatok de olyan szörnyü ez a helyzet .elkeseredtem nagyon.
2010. aug. 29. 19:45

Az önkormányzatnál érdeklődd meg,van-e nálatok is lehetőség egyszeri szociális segély igénylésére.Ha a családban az egy főre eső jövedelem nem haladja meg a meghatározott összeget,igénylést lehet beadni.

Érdemes megkérdezni,hátha tudnak segíteni.

2010. aug. 29. 19:33

Egyik barátnőm családjában is hasonló helyzet merült fel. Ők úgy döntöttek megtanulják a süket némák beszéd jeleit.

És miközben beszélgettek közben mutogattak is hogy a nagyot halló személy is értse miről van szó.

2010. aug. 29. 19:04
most pénteken derült ki hogy mindkét fülemre nagyot halo készülök kell .teljesen kiborultam tud valaki tanácsot adni,a párom lábát meg müteni kell mert fekélyes genyes let.teljesen kivagyok.és tudna valaki segiteni kihez kel ijenkor fordulni mert nem tudom egyelöre megveni.mert nem olcso igy nagyon nehéz mert a kicsi beszédjét is alig értem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook