Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Az éjjel két menyétet láttam a kerítésemen! (A szomszédba tyúkok vannak) Bejöhetnek a lakásunkba, ha nyitott ablaknál alszunk? fórum

Az éjjel két menyétet láttam a kerítésemen! (A szomszédba tyúkok vannak) Bejöhetnek a lakásunkba, ha nyitott ablaknál alszunk? (tudásbázis kérdés)


13. 7934d1ac97 (válaszként erre: 12. - Weru)
2009. jan. 20. 21:42
Jó pofa vagy, de ha megnéznéd mikor írták ki a kérdést: 2008-06-26 15:11
12. weru
2009. jan. 20. 21:20
sztem ilyen hőmérsékletnél ne aludj nyitott ablaknál
2008. nov. 21. 10:15
Ha van kutyátok akkor nem , úgyanis nem szeretik a kutya szagát, meg biztos félnek is :)
2008. nov. 20. 20:04
Az anyukám nyáron sütött rántott cukkinit, feltette az ablakpárkányra (belül!) a nyitott ablakban, és amíg térült-fordult, arra ment vissza, hogy két menyét fényes nappal zabálja a rántott cukkinit! Persze jót nevetett rajta, aztán rakatoott szúnyoghálót.
9. frutty (válaszként erre: 2. - Emilía78)
2008. nov. 15. 20:51
szólj,a szomszédodnak,merz a te állataid bánják!
2008. nov. 15. 18:34
Ha kiteszel egy táblát amin ez áll: menyéteknek belépni tilos!, akkor nem.:)
2008. nov. 15. 18:11

Nem mennének a közeletekbe, ha esetleg be is tudnának menni a házba. A legnagyobb dolog, amit tehet, hogy megharap, ha hozzáérsz, úgy, ahogy egy vadászgörény is teszi, de az se vészes. Úgy ráharap az ember ujjára, hogy le se jön, le kell feszíteni, de semmi bajod nem lesz tőle, csak kicsit vérezni fogsz.

DE: önszántukból nem mennének a közeletekbe.

Viszont ha macskátok van, az bizony veszélyben van, azzal összeverekednek, a macskák nagyon félnek tőlük.

2008. nov. 15. 14:32
Nálunk be szoktak jönni a padlásra, és egész éjjel rohangásznak. Tettünk fel elektromos menyétűzőt, azóta elkerülnek minket.
2008. jún. 26. 15:19
Nem hinném, hogy bemennének hozzátok, szerintem mesze elkerülnének titeket, hacsak nem csirkeszagotok van! :P De az biztos, hogy nem bántanának titeket!
2008. jún. 26. 15:16
A menyét nem szereti az embert. Jobban fél tőled, minthogy bemenjen a lakásba, pláne, hogy hozzád érjen. Az emberszagot megérzi, és elmenekül. (Jó a szaglása, és nem szereti az emberszagot, ezért régen úgy is védték a csirkeólat, hogy harisnyába levágott hajat kötöttek, s kiakasztották a akerítésre. Bár nem tudom mennyire vált ez be általánosságban. )
2008. jún. 26. 15:12
bemenni bemehetnekk persze,hát nemtudom,nem hiszem,hogy direkt bántanának,de ha mondjuk alsztok,és rádugrik,te meg felsikitassz,lehet megtámad,mert ő is megijjed...
2008. jún. 26. 15:11
Bánthatnak ők minket, a gyerekeket álmunka?
2008. jún. 26. 15:11
Az éjjel két menyétet láttam a kerítésemen! (A szomszédba tyúkok vannak) Bejöhetnek a lakásunkba, ha nyitott ablaknál alszunk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook