Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nagyot halló néni tv-je miatt nem alszunk fórum

Nagyot halló néni tv-je miatt nem alszunk (beszélgetős fórum)


1 2
2023. márc. 8. 15:43

Hú, ez nehéz... Az én anyukám hallássérült, de a hallókészülék csak hátráltatja, ezért nem hordja, mert nem a jó hangokat erősíti fel és ez gyerekkora óta (már elég idős) már a sokadik hallókészülék, mind ugyanilyen sajnos.


Ő is hangosan nézi a tévét, de csak este, és amikor még otthon laktam, gyakran szóltam neki, de csak pityeregni kezdett, hogy ő nem hallja. A felirat nem elég, mert szereti az akciódús filmeket, és szerinte "mire van a hangfal, ha nem erre?". Megértem őt is, de én se véletlenül költöztem el tőle fiatal felnőttként.


A fülhallgató nem jó neki, a fejhallgató szintén, próbálta és neki nem adja ugyanazt az élményt, pedig a szomszédok már gúnyolódtak ilyesmivel, és nem segítségnek tűnt, hanem ilyen "majd én jobban tudom" kéretlen tanácsnak. :(


Nem tudom, mi erre a jó módszer, de amúgy az a vicc, hogy én se nagyon tudok hozzájuk látogatni, mert az őrületbe kerget a hangos tévé. :D És ahogy idősödik, ez egyre rosszabb. :(

2023. márc. 8. 15:19
Vagy egy fülhallgató.
2023. márc. 8. 15:10
Hallókészülék szerintem is. Szólj a néninek és a tulajnak is. Beszéljen vele ő is.
5. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 8. 15:05

Nehéz dolog ez,,nem megy máshogy be kell kopogni és beszélni vele.

Ha azzal jön hogy még soha senki nem szólt neki,,még nehezebb.

4. bc84e599b2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 8. 15:00
Nagyon kellemetlen lehet,sajnos az én Nagymamám a rádióját ordíttatta hajnalban,nálunk a hallókészülék segített :-)
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 8. 14:54

Húsvéti ajándéknak egy hallókészülék a néninek.


A többi szomszédot nem zavarja?

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 8. 14:54
Próbáltál már beszélni vele? Hogy esetleg ne hajnalban ordíttassa a tv-t?
2023. márc. 8. 14:33

Sziasztok.

Nemrég új albérletbe költöztünk, a 1,5 éves kislányommal. Közvetlenül alattunk egy idős néni lakik. Annyira hangos a tv-je, hogy tisztán wrteni belőle mindent. A kislányom nagyon sokszor emiatt nem tud este elaludni, illetve reggel sokszor erre kel.Ez a reggel van amikor hajnali 5 órát jelent.

Mit lehet tenni egy ilyen szituban?

Mert én úgy gondolom sajnos, hogy nagyon semmit, ha ő csak így hallja a tv-t.Viszont sokáig szerettünk volna itt lakni, akkor emiatt évekig ne aludjunk?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook