Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Most megy ötödikbe a gyermeked? Beszélgessünk! fórum

Most megy ötödikbe a gyermeked? Beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
1812. tücsimücsi (válaszként erre: 1811. - Sicike)
2010. júl. 10. 12:31

na végre...:-))

lassan megnyugodhattok...

1811. Sicike (válaszként erre: 1810. - Tücsimücsi)
2010. júl. 10. 12:21

Apa most hívott,az orvos mindent rendben talált,de azért biztonság kedvéért vetetett még le vért,a jövő 7-en lesz meg.

És az összes kérdésemet megválaszolt a doki.

Oda irogatta a válaszokat a papíromra ....

De apának is elmondta a lényeget.

Gyógyszer,na ja.Még a déli van vissza ma,ha ki tudok egyáltalán péselni belőle 1 adagnyi valót.

Aztán csak a gyógyulást várjuk.

Mert most pozitívan állok hozzá,másra nem is gondolok.Őszintén 1 kicsit még mindig bennem van a félsz és az aggódás,de igyekszem elhessegetni.

Puszi nektek.

1810. tücsimücsi (válaszként erre: 1808. - Sicike)
2010. júl. 10. 12:09

Szóval elfogyott a gyógyszer....aha....

Amit leírsz az tipikus, mert én már számtalanszor tapasztaltam a gyerekeimnél, hogy mielőtt elfogyott volna a gyógyszer 1-2 maradt belőle, akkor még utoljára felment a lázuk és miután elszedték az összest meggyógyultak. Én erre sose tudtam magyarázatot adni. De az a lényeg, hogy már jobban van a kisfiad.

1809. virgilius (válaszként erre: 1808. - Sicike)
2010. júl. 10. 11:57
Drukkolunk nagyon, és örülünk a jobb híreknek! Most már kifele vezet az út a gödörből, föl a fejjel!
1808. Sicike
2010. júl. 10. 11:47

Hát,igen,az borzasztó.

Nem kiabálom el,de ma de. a max. hője 36.8 volt.

Úgy örültem.

És a vacsit és a reggelit is megette.

Mondjuk kicsit muszáj is volt mert nagyon le volt gyengülve és fogyva.És ha rendesen eszik és iszik a hője sem megy feljebb.

Most vannak a dokinál.Párom vitte be,én a picivel tartom a frontot.1 lapra összeírtam neki miket kérdezzen meg.

Remélem a mai napunk így is marad.

És ma el is fogyott az antibiotikum.Remélem nem lobban fel,és esik vissza,nagyon jó lenne,ha nem....

Puszi nektek csajok.

Jó hogy meghallgattatok.És ne haragi,hogy terheltelek titeket.

Szép napot nektek!

1807. danama (válaszként erre: 1804. - 7a8b421bcf)
2010. júl. 10. 10:17
el is hiszem, hogy odavagy lelkileg annál rosszabb dolog nincs, mint amikor beteg a gyerek és nem tud az ember semmit sem tenni :-(
1806. 1fb0dcbfc6 (válaszként erre: 1805. - Sicike)
2010. júl. 10. 06:29

Szia!Kis javulás is javulás!!

Remélem,jól telt az éjszaka és ma mondanak valami okosat az orvosok!!


Kitartás!!!

1805. Sicike
2010. júl. 9. 23:05

Alig három után felkelt,nem háborgattam evett 1 keveset,de hője nem ment le a pihitől.Egész délután borogattam a kis fejét.Nehezen álltam meg,hogy ne adjak neki lázcsillapítót,de beláttam ez így helyes,mert:-ha nem próbálom meg természetes módon,borogatással,hanem hőemelkedésre is lázcsill.-t adok, mi lesz magas láznál?ha megszokta.....volna...

- az antibiotikumos tájékoztatón,amit felírtak a kórházban,elolvastam,azt írja,hogy a fájdalom,lázcsill-ók és gyulladáscsökkentők csökkentik a hatását.Tehát, nem úgy fejti ki és akkor meg nem volt értelme.

De használt a hideg borogatás,lejjebb ment a hője,bár nem úgy ahogy szerettem volna (37 alá),de ma este a 37.4-nek is örültem a 37.7 után.

Holnap de. viszi be a párom az orvoshoz,le van beszélve.Nekem maradnom kell,mert a picinek meg a hasa ment du. 1 picit.Jön itt zsinórban a baj,csőstől.Már kezdem tényleg elhinni,hogy valaki tényleg elátkozott.

S ma este átbeszéltük a párommal,hogy ha a holnapi vizsgálat (készülök rá,hogy úgy gyógyit kapunk)-sem hoz eredményt,javulást,hétfőn bepróbálkozunk 1 másik dokinál,ha őt sem érjük el,jövő héten felvisszük a Heim Pálba.

Rohadt hét vége.

De már az nyugtat, hogy holnap fogadnak minket és orvos mond valamit,csak jó is legyen.

Sajna előbb nem tudtunk lépni,mert kedden jött ki és azt mondták még 2-3 napig várjunk hogyan javul,javul-e,változik ... stb.

Ez van.

De 1 kicsit nyugodtabb vagyok,mert ma megoldottam gyógyszer nélkül levinni a lázát-hőemelkedését,és ez azért számomra nagy öröm,mert a szervezetét nem terheltem meg még vegyi anyaggal.Szem előtt kell tartanom a múlt héten diagnosztizált allergiát és ödémát is,aminek az oka nem ismert.....(azaz lehetett gyógyszer-nem tom' apja mit adott neki,kaja,bármi).

Röviden.Röviden?

Bocsi csajok a bibliáért,itt ez van.

Puszillak mindegyőtöket,jól estek a soraitok.

Szép hétvégét mindenkinek!

2010. júl. 9. 21:26
Mi újság a gyerekkel Sicike? Nem kellett visszavinni a kórházba?
1803. danama
2010. júl. 9. 15:18
viszont ha nagyon elesett én még ma kihívnám hozzá a dokit
1802. danama (válaszként erre: 1801. - Sicike)
2010. júl. 9. 15:16
hagyd pihenni viszont a gyógyszer mellé egyen egy kicsit
1801. Sicike
2010. júl. 9. 15:02

Köszi.

Még mindig alszik dél óta,vagy fél 12 óta???.... és nem ebédelt + a gyógyi.????

Lehet nem jó megoldás,de még 1 picit várok és ébresztgetem.......

1800. danama (válaszként erre: 1799. - Sicike)
2010. júl. 9. 14:34
azért vagyunk sok gyógypuszit nektek !
1799. Sicike
2010. júl. 9. 14:16

Köszi csajok.

Ma délben hívtam anyósomat,ő ott dolgozik a gyerek osztályon,ahol a kincsem feküdt.

Elmondtam neki,hogy ez és ez a helyzet,délben 37.6 volt a hője.

Felkereste a dokinkat,aki holnap délelőtt fogad minket,de az első kérdése az volt,eszik-e a gyermek.

Eszeget,maradjunk ennyiben.

Alig várom már a holnapot,mert én már a bizonytalanság kellős közepén állok.De holnap tisztázódnak a dolgok.

Ma ebéd előtt elaludt,ezt is furcsálottam....de most várok,nem háborgatom,had pihenjen,aztán ha felkelt eszik és beadom neki a gyógyit.Remélem ez a kis pihenő javít rajta,mert ma de. eléggé nyúzott volt.

Nektek szép napot,csajok!

Köszi ,hogy kiírhattam.

1798. danama (válaszként erre: 1794. - Sicike)
2010. júl. 9. 11:55
kitartás :-(
1797. 1fb0dcbfc6 (válaszként erre: 1794. - Sicike)
2010. júl. 9. 10:47

Sajnálom,hogy még mindig nincs jól gyermeked:((


Ha nem javul feltétlenül vidd vissza!!


Nem ismersz valaki természetgyógyászt??

2010. júl. 9. 10:23
Remélem Sicike, hogy lassan azért beindul a gyógyulási folyamat, és jobban lesz a kicsi fiad!!!!
1795. virgilius (válaszként erre: 1794. - Sicike)
2010. júl. 9. 10:15
A vérvétel nem elég, kenetet kell venni és kitenyészteni a bacit. Ez igénybe vesz pár napot. Utána specifikus antibiotikumot kell írni. Tuti, hogy nem így csinálták. A házi gyerekdokival nem konzultáltál azóta? Ő mit mond?
1794. Sicike
2010. júl. 9. 10:13

Na,hát ezt nem tudom.

Ennek szerepelnie kéne a zárón?Mert akkor ismét átfutom.

Úgy tudom vért vettek tőle,kétszer is,ahol az értékek azt mutatták,hogy gyulladás van a szervezetében.Valami módon bejutott 1 baktérium,mait nem tud legyűrni.

És infúziót,fájd.-és lázcsill.-tót kapott,és vércukrot néztek nála.

Tenyészetről nem beszéltek.Annyit mondtak,hogy nem fertőz.

1793. virgilius (válaszként erre: 1792. - Sicike)
2010. júl. 9. 09:40
A pozitív gondolkodás fontos, nemsoká biztos jobban lesz! Fel a fejjel! Bacit kitenyésztették, vagy csak simán fölírtak rutinból egy antibiotikumot? Csak azért lovagolok ezen, mert még nagyon régen enyimgyerekkel is jártunk így, hogy húzódott-húzódott a betegség, mert nem a megfelelő szert kapta rá, hanem amit rutinból írni szoktak, de ez egy másik baci volt.
1792. Sicike
2010. júl. 9. 09:36

Itt Fehérváron.

Kedden jött haza.Kapott antibiotikumot,Fenistilt és lázcsillapítót.Azt mondták a hőemelkedés még belefér jó pár napig,de láznál vissza kell vinni.A foltjai eltűntek, a bőre helyrejött és nincs feldagadva.(toxicoderma és ödéma és heveny torokgyulladás volt a zárójelentésen.)

Eszeget,iszogat.

De nagyon levert és rosszul néz ki.

Ma reggel úgy kelt, hogy fájnak a végtagjai,úgy segítettem le az ágyáról.Most a kis tesóval nézték odaát a mesét és most néztem elaludt.Nagyon elül,el van.Bár azt is mondták ne várjak csodát,még a szervezete nem gyűrte le a betegséget.Nem tom' mi lesz.A mai nap nem úgy indult.Félek ma még vissza kell vinnünk.Azt mondták,legyünk türelmesek,viszont ha azt látjuk hogy baj van,menjünk vissza.Ennyi lényegében.

1791. virgilius (válaszként erre: 1790. - Sicike)
2010. júl. 9. 09:19
Hol volt, melyik kórházban? Mikor látták utoljára? Tudják, hogy még mindig van hőemelkedése?
1790. Sicike
2010. júl. 9. 09:18

Sajnos azt kell mondanom,nem.

De én már annyira ki vagyok borulva.

Legszívesebben a csillagokat is lehoznám az égről csak látnék valami javulást.

Mindennap van hőemelkedése,a lázt nem várom meg,mert amint megy fel a hője,úhy fájdul meg a feje.... csont és bőr,bár eszeget és iszogat,de...

nagyon össze van szakadva.Csak úgy elvan.Elfekszik,eltévézik,vagy netezik.Tegnap is és tegnapelőtt is lementünk az udvarra este,kis levegőre,társaságba...... de ott is csak elül....néha elvegyül......

Nem tudom mi lesz.

1789. danama (válaszként erre: 1788. - Sicike)
2010. júl. 9. 07:42
Remélem jobban vagytok azóta :-(
1788. Sicike (válaszként erre: 1787. - 1fb0dcbfc6)
2010. júl. 7. 15:08

Igen én is ebben bíztam és még bízom.

Ámbátor estére ismét belázasodott tegnap.

Ma ebés után még csak hőemelkedése volt.

De 1 belső hang azt súgja hogy az igazi bajt nem találták meg.Mert akkor nem lázasodna be..... 1-2 nap-ig figyelnem kell,meg gyógyszerelni.Ha nem javul vissza kell menni :(

Teljesen magam alatt vagyok!!!!!!

1787. 1fb0dcbfc6 (válaszként erre: 1786. - Sicike)
2010. júl. 6. 12:31

Szia!Végre jó hírek!!!


Remélem,minden rendben lesz és meggyógyul teljesen a gyermeked!!

1786. Sicike
2010. júl. 6. 10:36

Köszi csajok!Tényleg.

Remélem így is lesz.

Nagyon boldog vagyok.

Párom most ment érte.

És nagggyon-nagggyon remélem itthon nem lesz visszaesés.

1 hétig most nem mehet ki,azután is este 7 után eleinte.Bár ebben a hőségben mi sem megyünk ki a picivel sem.A nagy szobában megy a klíma.És viszi az áramot...... valamit valamiért.

1785. 1fb0dcbfc6 (válaszként erre: 1784. - Danama)
2010. júl. 6. 08:03
Szia!Látom,jól éreztétek magatokat hétvégén:)
1784. danama (válaszként erre: 1782. - Sicike)
2010. júl. 6. 07:36

szorítok nektek nagyon :-(


jobbulást és végre tudjátok a szünetet élvezni is

1783. 1fb0dcbfc6 (válaszként erre: 1782. - Sicike)
2010. júl. 6. 06:33
Szorítok,hogy minden rendben legyen!!
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook