Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennétek, ha egy barátod azt mondaná neked, hogy várj rá, mert neki te vagy az igazi, csak most előszőr ki akarja szórakozni magát? fórum

Mit tennétek, ha egy barátod azt mondaná neked, hogy várj rá, mert neki te vagy az igazi, csak most előszőr ki akarja szórakozni magát? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2011. júl. 30. 14:36
Nem olvastam vissza egy hozzászólást sem,de az én véleméynem az,hogy hagynám a fenébe...Ki akarja "szórakozni" magát?Nyilván ebből mindenki tudja,hogy ez mit jelent...Nekem ez nem venné be a gyomrom.Annyira nem lehet oda az illetőért akitől ezt kérte,ha előtte még "szórakozni" akar mielőtt vele összejön.Keress valami normális férfit...
78. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Gummimmaci)
2011. júl. 30. 12:23

Semmit :)

Ez a pasi nem komplett !

77. 62d1ad4db5 (válaszként erre: 76. - Juditéva)
2011. júl. 30. 11:10
ez az üzenetfogadás 2012-ben nagyon jó duma:):) A fiatalok hozzáállásáról jót eszembe. Nővérem nemrég szakított barátjával, akivel vagy 6 hónapig együtt volt, azért, mert kiderült, hogy összejövetelük után 2 hónappal már mással is összejött, de az a csaj se tudott a testvéremről... azt még az ex volt felháborodva, hogy a nővérem kerülte, lenézte és nem szólt hozzá, mondván, hogy mit van kiakadva, manapság egy fiúnak természetes dolog, hogy 2-3 barátnője legyen egyszerre... pfff.. hányni tudnék az ilyentől.
2011. júl. 30. 11:01

Nem vagyok mai lány, néha elcsodálozom mennyit változik a világ, néha meg azon, hogy mennyire ugyanaz. Ez az eset pedig egy ősi rítus. 100 év múlva is fognak lányok maguk elé meredni, hogy "...most mi van?"

Ha szeret. veled tombol, veled szórakozik. Merthogy te vagy az, akivel jól érzi magát. Ha lerázós duma, akkor gyáva és önző. Ha rádír - mint írod - írd vissza hogy üzenetfogadás 2012-ben. Így kétoldalú a mérleg.

2011. júl. 30. 09:14
azt,hogy ezt benézte! :)
2011. júl. 30. 08:59
elküldeném a jó büdösbe...
2011. jan. 14. 16:00
Bocs a szóhaszn-ért, de elküldeném a fészkes fenébe! Nekem is így lett vége a 3 éves kapcsolatomnak! Utána persze mikor már párszor "túlszórakozta" magát és ő jött ki rosszabbul a dolgokból hozzám futott volna, de nekem elegem lett. Nem éri meg az ilyenekkel még foglalkozni is!
72. Sensitiv (válaszként erre: 1. - Gummimmaci)
2011. jan. 7. 23:49
egyértelműen hagyd ott. nem kell az ilyennel foglalkozni. mire kiszórakozza magát, addigra pont el is felejt téged. éld az életed, és felejtsd el.
2010. okt. 30. 12:34
:) megmondanám neki, hogy akkor szórakozzon, de mással. Nem akarnék "tartalék" lenni idősebb napjaira :))
2010. okt. 30. 12:01
Én elküldeném melegebb éghajlatra....
69. szemmelver (válaszként erre: 67. - Noraelizabet)
2010. okt. 30. 11:03
nagyon jó:)
2010. okt. 30. 10:51
:) vicces én keresnék mást...annyi pasi szaladgál...
2010. okt. 30. 05:19
Hagynám szórakozni,közben össze barátkoznék az igazival.
2010. szept. 4. 17:15

Még sehol semmi de már irányit téged,és ha most engedelmeskedsz neki ezt ki is fogja használni később ha rá kerül a sor.

Csak nevetni lehet ezen,nemhogy elhiszed!

Ha tényleg szerelmes lenne beléd egy percig sem birná nélküled!

65. era06 (válaszként erre: 1. - Gummimmaci)
2010. szept. 4. 16:51
Rendben! Nekem is te vagy az igazi, addig én is tanulmányoznom a kolbik működési elvét. Mire összejövünk pontosan tudjam, hogyan növekednek érintés után.
64. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - Gummimmaci)
2010. szept. 4. 16:40
Azt, hogy nagy lóf.szt a seggébe!!! Ez meg milyen már? Amíg ő azt csinál amit akar addig te csak várj rá? Milyen önző disznó az ilyen? :S
63. 2f3a6edd55 (válaszként erre: 60. - Gummimmaci)
2010. szept. 4. 10:20
Ne legyél senkinek a kapcája. Legyen tartásod, legyél nő és nem csak egy bábu valakinek a kezében 21 évesen.
2010. szept. 4. 09:33
ezen nem kéne gondolkodni .el kell küldeni látogatóba az anyukához ott élje ki magát.beképzelt majom.
61. bambuc
2010. szept. 3. 22:18

Kedves gummimmaci


Csak egyetérteni tudok az előttem szólókkal. Fiatal vagy, ne várj senkire, főleg arra nem aki ezt kéri tőled, ilyen hülye indokra hivatkozva. Igaz, hogy még fiatal vagy, de később meg fogod bánni ha elpocsékoltál egy-két évet hiába. Legjobb lenne, ha szüneteltetnéd a barátságot vele, mert mindenkit elriaszt mellőled, aki tetszene nekem.Az pedig, hogy minden lányról mesél neked, akivel összejön, több mint kínzás, főleg ha szerelmes vagy belé. Nem szabad, hogy úgy ugrálj, ahogy ő fütyül. Ezt sok férfi kihasználja.

Ha eltávolodnátok egymástól és te is járnál más fiúkkal, és évek múlva is csak ő lenne az igazi, akkor egymásra fogtok találni így is úgyis, de szüzességi fogadalmat ne tégy:-))

Barátkozz, ismerkedj, és lehet hogy ő fogja azt mondani, hogy vár rád, mert épp egy kapcsolatban vagy. Ki tudja? Csak okosan, önérzetesen és bátran viselkedj.

60. gummimmaci (válaszként erre: 59. - 223cf40dc0)
2010. szept. 3. 22:11

Ettől félek, hogy nem tudok helyesen dönteni... :(

Azt fogom csinálni mint eddig, nyitott szemmel járok, ha jön jobb akkor jön...ha nem akkor nem...

2010. szept. 3. 22:09
vagy vársz és éled az életed közben, vagy ráhagyod és elfelejted ... egyébként meg sosem lehet tudni mit hoz a sors, a lényeg, hogy ő most nem akar semmit, ami komoly, így meg is égetheted magad ...
58. gummimmaci (válaszként erre: 56. - Pahet a vadász)
2010. szept. 3. 22:09

Igen, ez lehetséges. Igazad van. :)

:(

2010. szept. 3. 22:08
Menjen a francba!!!!!
56. Pahet a vadász (válaszként erre: 52. - Gummimmaci)
2010. szept. 3. 22:08

a mai pasik 30 fölött akarnak csak egyáltalán valamit, ami komoly....nagyon kevés olyan van aki a 20as éveiben nősül...

ne áltasd magad...nem fog 23 évesen semmit sem akarni ami a házasság gyerek stb...gyerek ő még mindehhez...pontosan ebből az 1 évből látszik amit kért...

55. mandy
2010. szept. 3. 22:06

Elhajtanám a bánatos francba ;-)

Micsoda önző állat!

2010. szept. 3. 22:05

elküldeném nagyon-nagyon messze............

de előtte elmondanám neki, hogy ne nézzen ostobának, mert az olyan megalázó.


Aki ilyen hülye kérésen még el is gondolkodik, az maga is hülye.

Ennyi a véleményem. Röviden, tömören.

2010. szept. 3. 22:05
Kinevetném... és elküldeném a fenébe.
52. gummimmaci (válaszként erre: 48. - Pahet a vadász)
2010. szept. 3. 22:04
Ez a nagy kérdés.... mivel a mai pasik azok 30 alatt hallani sem akarnak ilyenről...ő meg 22 évesen ezt mondja... :O érdekes.... igazából foggalmam sincs, ezért irtam ki a fórumot...de sokak szerint hülyeség az egész.... nem kell komolyan venni...
51. Vikianya (válaszként erre: 39. - Gummimmaci)
2010. szept. 3. 22:02
ez a hozzáállás tetszik :)
50. Pahet a vadász (válaszként erre: 36. - Night Angel)
2010. szept. 3. 22:02
ezzel csak teljesen egyet tudok érteni!!!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook