Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Külön jár szórakozni! Belefér? fórum

Külön jár szórakozni! Belefér? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
197. andi6020 (válaszként erre: 195. - Bigdigit)
2011. márc. 9. 14:49
kíváncsi vagyok. :)
196. Bigdigit (válaszként erre: 192. - D5ef6da91d)
2011. márc. 9. 13:54

Ja és,hogy konkrétumot is válaszoljak Neked 2 hónapig voltunk külön.Ennyi idő alatt 7 nő akadt konkrétan horogra egy meg csak úgy lesz.pott:)

Szóval nem az én nőm az egyetlen aki szereti próbálgatni mással is:))


De ami a legfontosabb én érzelmi oldalról közelítettem meg ezt az egész témát.Ezért is mentem vissza hozzá mert szeretem bár tudom ez csak rosszabb lehet...

195. Bigdigit (válaszként erre: 193. - Andi6020)
2011. márc. 9. 13:48
Ez ne erotikus topik:)De privátban leírom ha kéred:)
194. Bigdigit (válaszként erre: 192. - D5ef6da91d)
2011. márc. 9. 13:47
Talán ha végig is olvasnád mi miért történik nem beszólni jöttél volna.:)
193. andi6020 (válaszként erre: 191. - Bigdigit)
2011. márc. 9. 13:41
Szexben milyen dolgokat tetetsz meg vele?
192. d5ef6da91d (válaszként erre: 191. - Bigdigit)
2011. márc. 9. 13:38

Micsoda egy véglény vagy te. 5 év alatt nem sikerült egyetlen egy embert sem összeszedned, akivel eltölthetsz két órát a szabadidődből, a nőd meg a lábtörlőd...

Nem vagy férfi. De ő sem nő, hogy ezt tűri.

191. Bigdigit (válaszként erre: 188. - Pen80)
2011. márc. 9. 13:22

Azt hittem pont azért leszek megbúbolva,hogy lehetek ilyen barom vissza mentem.

Elég súlyosan alázom azóta azért mikor rám jön a dili.Egyenlőre bírja mert állítja mindent megtesz csak megtartson.

Csak egy példa milyen alázások mennek néha.

Egyik este teljesen bepörögtem...felkaptam a takaróját és hideg vízzel leöntöttem a lába közét hűtse le a tüzes p...ját.

Legutóbb meg szaunázni voltunk.Mondtam neki más pasik elismerése hiányzik?Kb 10 pasi előtt bezavartam meztelen a jakuzziba...élvezd te rib..c kísérő szöveggel.

Szexben is olyan dolgokat tetetek vele amit még én sem csináltam eddig sosem:))

190. Pen80 (válaszként erre: 189. - 9bbc382386)
2011. márc. 8. 15:21
Bizony!!! :)
189. 9bbc382386 (válaszként erre: 187. - Bigdigit)
2011. márc. 8. 15:18

Igazán nincs mit :)

Próbáltam objektív lenni!

Azért ha érnek hatások mások részéről,akkor nyugodtan ugorj bele,és légy szerelmes...

188. Pen80 (válaszként erre: 185. - Bigdigit)
2011. márc. 8. 15:08
Szép lassan meggyűlölöd majd szerintem. Teljesen normális, hogy most visszamentél, de nem fogadnék sokban arra, hogy együtt öregednétek meg.
187. Bigdigit (válaszként erre: 186. - 9bbc382386)
2011. márc. 8. 13:57
Köszi a bíztató szavakat:))
186. 9bbc382386 (válaszként erre: 185. - Bigdigit)
2011. márc. 8. 07:42

Ha egyszer kirakott "más falloszáért",akkor ki fog még többször is.

Minden idő kérdése :)

2011. márc. 8. 06:50

Na hátha még valaki benéz ide:)

Leírom mi is volt a háttérben és most mi is van.

Egy hónapja ismét összejöttünk...de részemről nincs fene nagy boldogság.

Mint kiderült rég tervezte el fog küldeni aztán lett egy pasi az üzleti életből aki bejött neki valamiért.

De nem bonyolítom a tény az,hogy azért küldött el mert kiakarta próbálni egy másik pasival milyen a szex.Előttem csak a férje volt és mivel 38 lesz most kellett neki még fallosz!

Most ott tartunk vissza költöztem mert szeretem de lehet felesleges volt.Máson se jár az eszem csak azon hiába is bizonyítgatja rájött mennyire szeret végül is mennyire szerethet ha egy férfi nemi szervért kirakott?Na meg persze arra elképzelem más férfi járt benne alul-felül...

184. Pen80 (válaszként erre: 182. - Bigdigit)
2010. dec. 3. 11:54

Sajnálom, hogy nem sikerült megoldani, sajnos valószínűleg tényleg nem értettétek meg egymást.

Azért szerintem egy kis időt most mindenképpen legyél egyedül, azaz nem párkapcsolatban. Ezt fel kell dolgozni, meg kell emészteni, hogy tovább tudj lépni és tiszta lappal, tiszta fejjel és szívvel kezdhess egy új kapcsolatba.

A fájdalmadat pedig semmiképp ne nyomd el, gyorsabban túl vagy rajta, ha átéled - én legalábbis ezt szoktam tenni.

183. a0c1361e44 (válaszként erre: 182. - Bigdigit)
2010. dec. 3. 08:42

Sajnálom...

Amit érzel kicsit majd enyhül és ha találsz másik lányt, akkor el is múlik:(

Ismerem az érzést, a bátyámat 23 év után hagyta el a felesége. Igaz, náluk a baj az volt, hogy sosem mentek sehová, se együtt, se külön... Így sógornőm a költözés mellett döntött. Természetesen azóta sem megy sehová...

2010. dec. 3. 08:01

Nos mint topik indító gondoltam közlöm a fejleményeket.

Ma lesz az első estém már otthon a szülői házban.:(

Nem elég sose tudta felfogni milyen fájdalmat okozott a nélkülem történő szórakozással a végén még ő közölte költözhetem.

Ez elmúlt napokban többször eltörött a mécses nálam beismerem...

Az egészben az a nonszensz az utolsó 2 estét össze bújva töltöttük és még ő sírt ő mindent megtett úgy szeressen ahogy én szeretném.De úgy érzi nincs más megoldás nem tudunk együtt élni és tudja már az egészségem megy rá a dologra.(tény voltak gondjaim mostanában)

Mit mondjak elég nehéz volt ma hajnalban úgy eljönni ennyi volt 6 év.:(


Viszont várom független nők jelentkezését!Társas lény vagyok és sokáig nem bírom egyedül.:(

181. 6f773a273c (válaszként erre: 6. - Pen80)
2010. nov. 16. 18:14
ezzel értek egyet.
180. Anika70 (válaszként erre: 179. - Namama)
2010. nov. 16. 17:52

Igen, pont erről beszélek én is.

Természetesen megoszlanak a vélemények, de nekem is van rossz tapasztalatom ezügyben.


Akinek még nem volt, teljesen másképp látja ezt.


Hogy mi lesz a lakáshitellel? A Bíróság majd eldönti, (gondolom felesbe kell fizetni tovább) ha közös a lakás.

A gyerek elhelyezés nem egyszerű...általában az Anyukánál helyezik el, bár van egy ismerősöm, aki mindkét gyermekét elperelte az anyukától.

Igaz sok-sok millióba került az ügyvédi költség.


Azért nem tudom hogyan vagy képes szeretni valakit, aki máshoz bújik, mással érzi jól magát.

Egy pici lány mellett hogyan jutott ideje egyáltalán randizni:-(

179. namama (válaszként erre: 175. - Bigdigit)
2010. nov. 16. 16:02
sziasztok! Nem tartom jó dolognak a külön bulizást. Annak mindig rossz vége szokott lenni.Természetes dolog,ha valaki szeret valakit akkor megbízik benne,de az ördög sohasem alszik! Sajnos a saját tapasztalatom is ezt támasztja alá! Addig-addig járt a nejem a barátnőivel bulizni,amíg már haza sem akart jönni.A baj ott kezdődött,hogy a svájci frank alapú lakás és autó hitelünk miatt hárommüszakba kényszerültem,míg Ö picilányunkkal otthon volt gyes.-en. Amikor tehette elment bulizni a barátnőkkel,s mint irtam bepasizott.Most válunk,bár én mindent megbocsátanék a gyerekünk lelki békéje miatt,ö nem hajlandó már velem tovább élni, a másik férfit szereti.Van valakinek ötlete,hogy lehet ezt túlélni,hogy lehet ebből kilábalni?? Mi lesz a kilenc mill.lakáshitellel? mi lesz a többi hitellel? Hogy lehet a terheket megosztani,ha ö szóba sem áll velem? El tudom venni tőle valahogy a picilányunkat? Segítsetek!! Kétségbe vagyok esve.Sajnos még mindig szeretem,még mindig Őt keresem,vajon hol van -mit csinál? Miért nincs itthon velünk?
2010. nov. 16. 09:03
Ha bíztok egymásban nincs gond!
2010. nov. 16. 09:00

Az a nagy baj, hogy sokan azt hiszik, hogy az ő párjuk, vagy ő mindenkinek kell. Pedig nincs olyan ember, aki mindenkinek kellene!


Miért jobb az ha csak együtt van a pár??? Halálra unják egy idő után egymást, bármilyen érdekes is legyen valamelyik. Egymástól is kell a kikapcsolódás.

Az, hogy valaki programot szervez a párjától külön nem jelenti, hogy azért, mert össze akar valakit szedni.

Ha ilyen miatt válás van, akkor enélkül is lett volna.

Én elég régen férjhez mentem már, és elég sokat járok el külön is szórakozni, és nem akarunk elválni.

176. Anika70 (válaszként erre: 171. - 9bbc382386)
2010. nov. 16. 07:39

Teljesen igazad adok neked:-)


A Férjem előző felesége is állandóan hétvégi programokat szervezett magának.

Már ott tartott a dolog, hogy kérte a Férjemet - már akkkor is kamionozott - , hogy ne jöjjön haza hétvégére, mert ott alszanak a barátnői, nem férnének el!


Legutolsó alkalommal a Férjem hazatelefonált és exe helyett egy férfi vette fel a telefont..


Ez lett a nagy hétvégi program eredménye...


Miután én erről tudok, szóba sem hoznék hétvégi programot nélküle.


Én is sokat vagyok egyedül, a Férjem munkája miatt.

Örülök, ha együtt el tudunk menni valahová:-)

2010. nov. 9. 20:51

Még volt egy fejlemény ma csak nem volt időm leírni.Állítólag a barátnőjével össze veszett mert közölte nem megy vele még sem wellneszezni....az meg megsértődött.


De korábban nem is írtam 2 nő is ellenem oltja tutira a jelek alapján.Az egyik aki nélkülem hívta el kehidára.(ő az akinek a pasijára bukik szerintem a párom)A fentebb említett a másik.Már ő is mondta neki korábban menjen le a hozzá a gyerekekkel nélkülem.

174. Bigdigit (válaszként erre: 173. - B73e24f31f)
2010. nov. 9. 20:47
Mivel vidékről jöttem fel hozzá nekem itt nincs senki ismerősöm még 5 év távlatában sem.A napi program kocsival melóba majd vissza.Melóba meg nincsenek olyan kollégák aki hasonló kaliber lenne.
173. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - Bigdigit)
2010. nov. 9. 18:54
Szerintem belefér. Miért nem mész el te is kicsit lazulni a spanokkal?
172. 9bbc382386 (válaszként erre: 166. - Bigdigit)
2010. nov. 9. 18:47

Szerintem ez olyan "férfiatlan" dolog már.

Ahogy viselkedik veled,és ezt hagyod ez jön le nekem.

Lépjél,a helyedben elhagynám,pláne ha beszélgetni sem tudtok...

171. 9bbc382386 (válaszként erre: 1. - Bigdigit)
2010. nov. 9. 18:33

Nálunk nem fér bele egyáltalán,sőt amit írsz,azon le vagyok döbbenve.

A volt férjjel és gyerekekkel wellness?kizárt :)


A nővéremmel és lányainkkal való wellness fért bele a kapcsolatunkba,és a nagy ritkán szórakozás barátnőkkel,a Páromnak a vacsorázás a volt kollégákkal a szórakozás,ennyi és nem több,de nem azért mert határokat húzunk,hanem mert ez fér bele mindkettőnk életébe,így érezzük jól magunkat.

170. 29a57c5965 (válaszként erre: 166. - Bigdigit)
2010. nov. 9. 16:38
Ettől nem vagy "rongy" ?!
169. a0c1361e44 (válaszként erre: 166. - Bigdigit)
2010. nov. 9. 16:37

Nem tudom, hogy ez a jó megoldás e. Itthon vagyunk együtt? Ennek mi értelme? Persze nem mintha lenne jobb ötletem.

Egyenrangú felek vagytok, nem rúghat beléd, amikor olyan kedve van!

Te szoktál magadnak külön programot szervezni?

A külön programon kívül másban is megnyilvánulnak a problémák?

168. Pen80 (válaszként erre: 166. - Bigdigit)
2010. nov. 9. 16:23
Ne haragudj, hogy ezt írom, de gyilkolja a lelkedet, ugye érzed? Előbb-utóbb, amikor ki tudsz majd lépni kicsit lelkileg, gyűlölni fogod, amiért ezt tette veled.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook