Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek? Hogy legyek okos? Hogy tudjam meg az igazat? Kétségbe vagyok esve, minden jel arra mutat, hogy megcsalt. fórum

Mit tegyek? Hogy legyek okos? Hogy tudjam meg az igazat? Kétségbe vagyok esve, minden jel arra mutat, hogy megcsalt. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. szept. 13. 22:54

Sziasztok!

Április 3-án véget vetettem a kapcsolatom, a januári gyanakvásom teljes mértékben igaz volt, megcsalt.

Véget vetettem egy 8 éves kapcsolatnak de hál Istennek már túl vagyok rajta és újra rám talált a szerelem, úgy tűnik az igazi.

Áprilisban azt hittem nem fogom túlélni de végül sikerült.

Ő könyörgött még úgy 1 hónapig majd szépen lassan Ő is talált mást.

Nem vagyunk rosszba, szoktunk néha beszélni de még nem tudtam neki megbocsájtani.

Talán pont emiatt nem tudom megadni a mostani páromnak a 100%os bizalmat pedig megérdemelné mert nagyon szeret és nagyon sokat tesz értem, ahogy még soha senki.

2012. máj. 27. 08:53
Mi van veletek? Hogy vagytok?
2012. máj. 11. 08:54

viola....


mi újság van? mi történt azóta.. én idáig csak olvastam a történetet, de jó lenne tudni, hogy mi történt, kiraktad?

731. Miramira77 (válaszként erre: 730. - Fehér Viola)
2012. máj. 9. 07:56

A főnököm anyukája (bőven hetven fölött) alig 5 éve, hogy megtalálta azt a bizonyos IGAZIT(szám szerint az ötödiket).

A szerelem nem korfüggő. De ezt az életet nem lehet folytatni. Tudod, hogy csinálja, és ebbe egy idő után belekattannál.

A félelem az ismeretlentől teljesen természetes. De ki tudja! Jól is elsülhet. Foglalkozz egy kicsit magaddal. Járj moziba, fitnesszre, úszni. Barátkozz!

2012. máj. 2. 13:26

Sziasztok!

Köszi az érdeklődést, nem is tudom, jobban vagyok-e. A hétvégére mondhatnánk, hogy "hibátlanul telt" elutaztunk, szálloda, figyelem, kedvesség, igyekezet... Semmi telefon, semmi levél. Közben persze tudom, mi a helyzet. Azt mondta azért igyekszik, hogy tudjam, milyen jó vele. Mert persze azért féltékennyé tettem, de csak nagyon finoman. Persze az egésznek semmi értelme. Most, hogy ma már dolgozunk, gondolom nyomja tovább a másik életét(életetit). Mindannyiótoknak igaza van, tényleg. TÉNYLEG. De végtelenül félek, hogy negyven-egy-két évesen egyedül maradok. Azt gondolom el fogok kezdeni nézelődni, ismerkedni, ilyenek...

2012. ápr. 27. 16:01

Szia! Remélem jobban vagy már..Sajnos vagy sem,nem fog ő kilépni,mert neki így kényelmes.


Látod ez a szerelem,óhh hogy tudom miről írsz én ezért nem szeretem maximum rajtam kívül majd a gyerekeimet...pasit annyira amennyire,de én se függök ose függtem egy kanomtól sem.

Ugyanis kihasználják azt,hogy uralkodhatnak.


Nem akar ő senkitől semmit sem szerintem csak mártogatni párszor frissebb húsba.


Én mondjuk durvábban oldanám meg..ezt Páromnak is elmondtam..annó..az a baj,egyet benyeltél hiába 1 hónapra raktad ki..végleg kellett volna!


Nem fog megváltozni soha sem..hajtja a vére még majd 70 évesen is!

728. Ágio8405 (válaszként erre: 727. - Miramira77)
2012. ápr. 27. 13:13
Én nem sülylednék erre a szintre, egy pillantara biztos jol esne de késöbb biztos megbánnám. Sokan ezt tenék gyébként....
727. Miramira77 (válaszként erre: 722. - Fehér Viola)
2012. ápr. 27. 13:10

Kedves Viola!

Bár le leszek hurrogva, én körlevelet küldenék a kedves párod álltal elküldött e-mailekből. Az összes szédítettnek, anyósnak-apósnak, tesónak, munkatársaknak.

Kiteregetném a szaros alsógatyáját.

Tudom, hogy nem szép dolog, de szerintem egy kicsit jól esne neked is. Továbbá ki tudja hány lányt óvsz meg a heartbroken-től azzal, hogy időben figyelmezteted a tenyészbika titkolt életéről.

2012. ápr. 26. 22:04
Nincs mit:) Remélem hamar tovább tudsz lépni és találsz egy hozzád méltó társat. Azért ha van kedved még irj,hogy hogy alakultak a dolgok....
725. katika23 (válaszként erre: 724. - Fehér Viola)
2012. ápr. 26. 17:26

Valjon egeszsegedre a pohar bor :)

Kellemes estet!Minden jot!

724. Fehér Viola (válaszként erre: 723. - Ágio8405)
2012. ápr. 26. 17:25

Most hazamegyek és iszom egy pohár bort (húha) és megbeszélem magammal a dolgokat. Amúgy pont most írt, hogy holnap hogy siet hozzám haza...

Mondjuk ez pont semmin nem változtat.

Mindenki (Ágio, Missbabyka, többiek) sokat segített, jó néha ennyi nő között lenni, köszönöm nektek...

Szép délutánt, estét!

2012. ápr. 26. 16:57
szeritnem nem szerelemes egyikbe sem. Te irtad az elöbb hogy kell neki a visszaigazolás. Csak az egoja miatt csinálja. Kell az önértékelésenek hogy mennyi csajt megkaphat....
722. Fehér Viola (válaszként erre: 716. - B74f6e5cdd)
2012. ápr. 26. 16:51
Én nagyon remélem, hogy annyira nem képmutató a világ, hogy "megkövezzenek" azért, amit írtál. Gondolkodom ezen is napok óta, de azt érzem, hogy annyira leszív ez az egész érzelmileg, hogy nem tudnám a "csábító", maga után feromon felhőt vonszoló nőt játszani. Most rájöttem, attól félek a legjobban, hogy ő magától megy el, mert mondjuk szerelmes lesz. Ez az érzés az igazi dráma....
721. Fehér Viola (válaszként erre: 716. - B74f6e5cdd)
2012. ápr. 26. 16:45
Nem gondolhatja, hogy mindent megtehet, egyszer bukott meg, azonnal kitettem a holmiját. Legalább egy hónapig a telefonját sem vettem fel. Akkor jött a "legyél a feleségem" stb. Egy esélyt kapott, amiért hálás volt. Ez volt tavaly év végén. Azt, mondjuk most látjuk, hogy mennyire volt hálás. Nem értem azt sem, hogy ha beleszeretett valamelyik "csodába" akkor miért nem húzott el?
2012. ápr. 26. 16:44
Tudom hogy téged nem a pénze érdekel, de azt a másik hármat igen, és én jópár olyan pénzes pasit láttam már aki ezt csinálja mint a tiéd. Mivel van pénzük mindig van egy két csaj aki kapható bármire és természetesen ki is használják...
719. Fehér Viola (válaszként erre: 717. - Ágio8405)
2012. ápr. 26. 16:41
Tudom, hogy igazad van.
2012. ápr. 26. 16:40
Nem szeretném, ha félreértenéd, amiket írtam. Nem a pénz a fontos belőle, ezt csak azért írtam, hogy nincsenek gondok, amik beszürkítenék a hétköznapokat. És az a durva, hogy minden tv-zés szigorúan összebújva történt. Mert így akarta, és így volt jó nekünk. Legalábbis eddig ezt hittem.
2012. ápr. 26. 16:38

A pénzes pasik föleg mindig ezt teszik. Nagyon gátlástalanok és meg is kaphatnak bárkit mivel van pénzük. Mindig van olyan nö akinek a pénztárca tartalma a legvonzobb tulajdonság egy férfiben....

Ha már bántalmazott nem értem mért fogadtad vissza. Nálam ez jelenti a gyúcsok csúcsát. Ennél roszabbat nem tehet egy férfi egy kapcsolatban mint hogy bántalmazza a nöt...

716. b74f6e5cdd (válaszként erre: 715. - Fehér Viola)
2012. ápr. 26. 16:36

Értem.


Tudod mit? Ha alapjáraton itt anyagilag szuper minden..félsz az egyedül léttől..akkor és volt már testi fenyítés is akkor legyél okos.

Éld az életed,előbb utóbb ő is lenyukszik,persze okosan és titokban..ha neki lehet neked is!


Engem lehet megköveznek majd ezekért a kommentekért,de egy nő legyen nő..

Azért nem jár gugolva mert hagyod magad elnyomni,mert ugye megtörtént ami és te akkor sem léptél ki.


Ő ezek után ugye úgy gondolja mindent megtehet és teszi is.

Vagy szépen elpakolsz és elhiszed hogy van még élet 40 év után is,hidd el találnál..sajnos tév hit az,hogy a mai világba a nők kényelmesek és akarják magukat eltartatni,legtöbb pasi is bepróbálja,tehát lenne rád jelentkező a jó anyagik miatt is pláne,hidd el!


Azonban ha ez nem,akkor viszont élj te is titkos életet,csak használjatok óvszert..ugyanis soha semmi ugyebár nincs ráírva senki fejére sem!


Tudok én olyanról ahol is csóri feleség úgy lett AID-es,hogy az ura annyiba becsülte..és hazahozta...volt a tévébe is!

715. Fehér Viola (válaszként erre: 714. - B74f6e5cdd)
2012. ápr. 26. 16:28
Értem és köszönöm, hogy leírtad. Az a borzasztó, hogy mindenünk megvan ahhoz, hogy boldogok legyünk, tudom, ebben a szituban ez hülyén hangzik. Úgy értem, hogy nincsenek anyagi gondjaink, gyakorlatilag majdnem "bármit" megengedhetünk magunknak. Lakás(ok) jó fizetés, autók. De neki mindig több kell. Több lakás, nagyobb autó(k) az 5-ös bmw után 7-es, mert az nagyobb, nagyobb tv, stb. Gondolhatnánk, hogy a férfiasságával van a gond, de teljesen rendben (méret) bocs. Folyton szorong a pénzen, pedig ha innentől egy percet sem dolgozna, akkor is boldogan élne. Én anyagilag független vagyok (van lakásom, kocsim, munkám) Én a magánytól félek, majdnem 40 évesen, látom a sok vergődő "egyedülálló" nőt magam körül. Keresem magamban a "büszke" nőt. Egyenlőre nem nagyon találom. Eddig (tavaly) ha szembesítés volt, tényleg az történt amit írsz, hogy veled is megtörtént. Hajtépés, fojtogatás, terror. Ezt nem akarom. Most, hogy próbálom visszafelé összerakni a történteket, azt gondolom, hogy akkor kedves velünk (van egy nagyfiam, akinek nem él az apukája), amikor rendben az önértékelése (mert mondjuk kapott visszaigazolást máshonnan). Azt nem értem, hogy miért én járok most guggolva, miért nem ő...
714. b74f6e5cdd (válaszként erre: 713. - Fehér Viola)
2012. ápr. 26. 16:07

Ne csináld! Én erre kérlek és tanulj a hibámból.

Sokmindenről indítanak fórumot én annó ki írtam az egészet magamból. Szóval én sejtem mibe lehetsz,mit érzel én is beájultam két évre 20cm-nek és az igéző kék szemnek és oly annyira,hogy 3om munkahelyem volt,neki egy és sose volt pénzünk,de nem értem rá ezen sem gondolkozni,mert mindig hulla fáradt voltam.

A két évem 2 millám bánta,ha nem több és most ő urasága egy 20-21 évest szédít..most nem is ez alényeg.

Első az 3om hónap után történt..zokogott könyörgött és én gondoltam elején vagyunk,betudom nyelni,másik éppen Valentín napon és szintén zokogás könyörgés és én mégsem léptem ki,közben mindent mindig néztem ellenőriztem ,de mindig volt másik mail,messenger cím másik telefonkártya(sim) mindig megoldotta.

Majd lassan 2 éve hogy lelépett fél millás adósságba hagyva..nulláról álltam fel és lehet nem hiszed el,nem bánom,mert nagy tanulópénz volt.


Azóta bocsánatot kért,jött volna vissza a mostani nője mellett is,elhajtottam..


Nem fog sose megváltozni,mert ilyen pasik lesznek mindig is és ilyen emberek.

Mit érsz vele ha számon kéred?

Én annó kaptam pár fülest és bizony a fojtogatásból is kikeveredtem,látod most itt írok neked..

Nem kell ez,lépj ki most,elutazott és vajon hova és vajon kivel?

Ha gyerekkel vagy akkor úgy lépj ki,legyél nő,én is belecsúsztam a soha többetbe..de lesz többet,mert egyszer bekajálod azután mindig megeteti veled,látván,hogy meg is lehet veled etetni.


A mostani Párom tündéri pasi és ha teljes mértékig papucs sem hat meg, lényeg,hogy végre van becsületem.


Szóval rád is vár jobb..aki értékel és nem más cuna után kutat.


A boldogság jár neked is a szerelemben..úgyhogy lépj ki most még ma és nem feltétlen kell hozzá magyarázat,leveleket hagyd az asztalon.


Sose nézz vissza,mert mint nő és ember lelkileg felállni a legnehezebb.


A miért-re sose fogsz mást kapni egy férfitól mint azt,hogy te leszel a hibás,te hajszoltad valamiért bele,vagy semmi,nem tudja...

Kell ez neked? Ne kelljen! Tanulj az én hibámból!

2012. ápr. 26. 15:43
Nem biztos, hogy jó, hogy szombaton, amikor megtaláltam a leveleket, nem szóltam neki. Azt vártam, hogy kedden elutazzon, és át tudjam gondolni, merre van előre. Lehet, hogy sokkal könnyebb lette volna a lelkemnek, ha "kiteszem az asztalra" ami van. Meg talán nőiesebb is. Mondjuk az is benne volt abban, hogy nem mondtam, hogy stresszhelyzetben elég agresszív lesz.
712. b74f6e5cdd (válaszként erre: 711. - Katika23)
2012. ápr. 26. 15:34

Jaja,sajnos a nők is eléggé gerinctelenek tudnak lenni.

Viszont van az a verzió is amikor a nő nem tudja..szóva oda vissza van a mérleg nyelve.

2012. ápr. 26. 14:49
Sajnos a nok is gatlastalanabbak nem neznek semmit h esetleg a pasi nos esetleg gyereke van es ilyenek......en pl ha tudnam h a pasinak aki csapja a szelet gyereke, tarsa van akkor biztos elhajtanam....
710. Ágio8405 (válaszként erre: 707. - Fehér Viola)
2012. ápr. 26. 14:47
Nem normális de sajnos sok ilyen van.
709. katika23 (válaszként erre: 707. - Fehér Viola)
2012. ápr. 26. 14:45
Elhiszem...habar fiatal vagyok en is megtapasztaltam ezt a poklot...meglatod idovel vagy beletorodsz vagy tullepsz ezen es uj eletet kezdessz!Most nehez....
708. katika23 (válaszként erre: 706. - B74f6e5cdd)
2012. ápr. 26. 14:43
Egyetertek...viszont rengeteg no is van olyan aki nem vesz tudomast a felrelepesekrol es eli az eletet!!Egy eselyt minkdenki megerdemel de nem kell senkit hulyenek nezni!Itt a pasi megkapta azt a bizonyos egy eselyt nem elt vele, abba a csapdaba esett h ugyis mindent megbocsajtanak majd neki.....l
2012. ápr. 26. 14:42

DE EZ NORMÁLIS MENNYISÉG? EGYÜTT ÉLNI EGYEL ÉS KÖZBEN EGYSZERRE TÖBB NŐVEL KAVARNI?

Legszívesebben ordítanék...

706. b74f6e5cdd (válaszként erre: 702. - Fehér Viola)
2012. ápr. 26. 14:33

Szia!


A pasik szeretik a kényelmet sajna ez van és amit egyszer megtehet megteszi többször.

Sajnos a pasikban alapon ott van a vadász ösztön,van aki képes ezt elnyomni és van olyan fajtájuk amelyik képtelen.

A pasik kb 5%-ka akik hűségesek és abból az 5%-ból nagyon nehéz választani.


Neked kell eldöntened megfelel-e neked ez,hogy hosszú távon bohócnak néznek,vagy lépsz tovább.



Írtam én ezt úgy neked,hogy én kaptam aztán 2 évig rendesen az ívet a nőktől..kedves exemtől is.

Miért csaltál meg kérdésre pedig a NEM tudom választ és soha többet..jobb ha tudod,x-ről tudtam és x-ről nem!


Utólag mindegy,de idegileg kikészültem annó és a nulláról padlóról álltam fel,senki és semmi nem ér annyit egy pasi sem,hogy bármelyik nő oda küldje magát.



A pasik élnek értünk és nem fordítva...


Sajnálom,ha pár úriembernek most a kis érzékeny lelkivilágába tapostam ezzel!

705. adfa0d8bdb (válaszként erre: 704. - Fehér Viola)
2012. ápr. 26. 14:29

Ez egy konkrét pasitípus! Jobb nagy ívben elkerülni!


Én is beleestem pár éve a csapdájába egy ilyen fickónak, és sokáig vergődtem miatta...


Jobb minél előbb kiszállni ebből!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook