Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek? Hogy legyek okos? Hogy tudjam meg az igazat? Kétségbe vagyok esve, minden jel arra mutat, hogy megcsalt. fórum

Mit tegyek? Hogy legyek okos? Hogy tudjam meg az igazat? Kétségbe vagyok esve, minden jel arra mutat, hogy megcsalt. (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. ápr. 26. 14:26
Szerintem ha ilyen kapcsolatban marad az ember, az olyan, mintha bérletet váltana a boldogtalanságra. Azt nagyon furcsa megélni, hogy én még szeretem, mindennek ellenére. Azért mert valaki bánt, vagy megbánt, vagy mást szeret, azért az ember nem szűnik meg szeretni az illetőt... Vagy ez nem így van? Ti ismertek hasonló pasikat? Akik ennyire nagyban űzik ezt a dolgot? Köszönöm mindenkinek.
703. katika23 (válaszként erre: 702. - Fehér Viola)
2012. ápr. 26. 14:21
Lehet h szeret, teged tart a tarsanak de azt is bebizonyitotta h szeret kalandozni melletted.Vagy struccpolitikat folytatsz es nem veszed tudomasul a kalandokat es vele maradsz vagy lapat!!Nagyon szomoru amikor egyik ember jatszik a masik erzeseivel :(
2012. ápr. 26. 14:18
De miért csinálja ezt? Mindenkit szeret egyszerre? És mindenkinek hazudik? És miért van velem, mert kényelmes? Tudom, hogy ezek hülye kérdések, mégis itt ugrálnak bennem.
701. katika23 (válaszként erre: 698. - Fehér Viola)
2012. ápr. 26. 14:16
Kapuzarasi panik???
700. júliusi (válaszként erre: 696. - Fehér Viola)
2012. ápr. 26. 14:13

Hát ez már durva!!!:(( Hidd el, jobbat érdemelsz nála!

Te adtál még 1 esélyt, eljátszotta...ennyi...

699. simple (válaszként erre: 698. - Fehér Viola)
2012. ápr. 26. 13:58
Na ez kemény! Itt már nem csak egy botlásról van szó, amiből jó estben tanul az ember, hanem tervezett sorozatról. Erre már kár energiát pazarolnod.
2012. ápr. 26. 13:24
Köszönöm. Sok minden más mellett a "dolgok" gyakorisága lep meg. Hogy fél év sem telt el a békülés óta, és ott tartunk, március/április 3 nő? Ez miről szól? És szeretheti igazán valamelyiket? Én láttam, látok sok hűtlenséget magam körül, de szerintem ami nálunk történt (mennyiség) az azért nem hétköznapi. Mit gondolsz?
697. Ágio8405 (válaszként erre: 696. - Fehér Viola)
2012. ápr. 26. 13:06

Sajnálom, amint lehet szabadulj meg töle hogy ne tudjon több fájdalmat okozni neked. Ö a kutyábol nem lesz szalonna tipikus este. Sosem fog hüséges lenni bármit is mond neked vagy igér.

Drukkolok hogy minél elöbb tul tudd tenni magadat rajta és uj életet kezdj. Tudod ha bezárul egy ajto kinyilik egy uj. Általában ezek jobbak is lesznek:)

2012. ápr. 26. 13:01

Sziasztok!

Nem vagyok egy rutinos fórumozó, sem itt, sem máshol nem csináltam ilyesmit soha. De most muszáj kiírnom magamból, ami szétszakítja a szívem. Hátha már attól jobb lesz kicsit. 40 éves vagyok. 5 éve élünk együtt. A kapcsolatunk amolyan igazi, szenvedélyes, "kerítés-szaggató" szerelemként indult. Nagyon sok áldozatot hoztunk érte és egymásért. Minden este összebújva alszunk el. Tavaly szeptemberben elment "kicsit kipihenni" magát, közben rájöttem, mással pihenget. Nyilván. . . Bár úgy éreztem, széthasad a szívem, kipakoltam a holmiját és őt magát is az életemből. Akkor pánikba esett, heteken át esküdözött, virágok, minden, ami ebben a műfajban elképzelhető. December elején megbocsájtottam, visszaköltözött. Azóta azt gondoltam, minden rendben. De nem. Pár napja láttam a számítógépén (ő kért meg, hogy küldjek át róla pár dolgot) az elmúl 1-2 hónap levelezéseit. Megtalálható benne a "tavaly szeptemberi" lánynak idén márciusban és azóta írt incselkedős-udvarlós-közeledős levelek sora, egy új lány, (akinek én mutattam be februárban) vele számtalan levelet váltottak arról, milyen lesz majd, ha együtt alszanak, milyen is a lány p. . . cija, hogyan szereti a szexet, összeillenek-e vajon, szóval minden-minden. . . Egy haverjának újságolja márciusban, hogy "most volt egy nő, 1 éves gyerekkel, de csak eltartót keresett, még csak vad szex sem volt". Ő a harmadik "lány" március/április időszakban.

Nem szóltam neki, ez pár napja volt, azóta ő külföldön. Én egyenlőre nem tudok pislogni sem a döbbenettől és a kétségbeeséstől. Ő meg írogatja a kedves ki sms-eit, meg tervezi, hogy hová megyünk hétvégén. Nekem meg kitépték a szívem.

2012. márc. 2. 14:55

Hé Hölgyeim!

Már a titkokról is lehet balhézni? :)

Aki úgy gondolja, hogy a párja előtt semmi titka nem lehet, az mondjon el neki mindent őszintén. (Abból általában semmi baj nem származik)

Aki meg azt tartja, hogy minden embernek lehetnek (talán kell is hogy legyenek) titkai, az pedig tartsa magában azokat az információkat, amiket nem szeretne megosztani még az élete párjával se.

Egyébként mindannyiunknak vannak kisebb-nagyobb titkai, információi, amiket okkal nem mesél el a szerelmének se. De ebből még soha semmi rossz nem származott.

694. ead80295ac (válaszként erre: 693. - E41a021e6e)
2012. márc. 2. 14:06

akkor nem nő vagyok, hanem egy idióta bazd meg....

minek kellenek a titkok, hogy megnyugtasd a lelkiismeretedet, hogy eztg miatta tetted?

hát gratula éld csak az életedet le hazugságokban...

én nem akarom...és igen is ne legyen titka a másiknak elöttem, mert abból mindig csak baj van.....

693. e41a021e6e (válaszként erre: 688. - Ead80295ac)
2012. márc. 1. 21:14

"egy kapcsolatban él, akkor ne legyenek az embernek titka a másik elött. . . "

Azért kíváncsi lennék nő létedre 20-30 év távlatában mit fogsz majd "őrizgetni" ahhoz, hogy a férfi akit szeretsz még mindig mellett legyen.

Egy nőnek mindig kell, hogy legyen valamilyen titka, de persze nem a megcsalásra gondolok.

692. 39694c0c70 (válaszként erre: 691. - Katika23)
2012. febr. 1. 13:37
Tedd ezt!
Unatkozol? Gyere játszani!
691. katika23 (válaszként erre: 690. - Érdekes73)
2012. febr. 1. 12:48
Nagyon torekeny a bizalom de szerintem mindenkinek jar egy esely foleg ha szeretet is van...ha ujbol eljatszodja a kapott eselyt akkor en is azt mondom lapat!
690. Érdekes73 (válaszként erre: 689. - Katika23)
2012. febr. 1. 10:18

Törékeny dolog a bizalom könnyen elreped a kérdés

érdemes e megjavítani...

689. katika23 (válaszként erre: 688. - Ead80295ac)
2012. jan. 31. 07:42

Teljesen egyetertek az irasoddal!

Ha okot ad valaki bizalmatlansagra akkor nem tehetem azonnal lapatra es ha mindent tagad valahogy meg kell gyozodni afelol h megcsalt vagy csak felreertesbol jott a gyanu!en is abban az idoszakban amikor azt ereztem h valami nem stimmel nem voltam buszke arra h beleneztem a telefonjaba es arra sem h vegigolvastam az uzeneteket amiket egymasnak irogattak de legalabb kinyilt a csipam es a tagadas ellenere (h ok csak baratok)is, igy eldonthettem h vallalom azt h egy olyan kapcsolatban maradok ahol megcsaltak vagy kilepek!nem szeretem a hatam mogotti sumaksagokat es sajnos mivel resen is vagyok hamar feltunik a vislekedesen ha valami nincs rendben!

Szerintem mindenkinek joga van ahhoz, h megalapozza a gyanujat es eldontse, h akar ugy elni vagy sem, mert ha a valaki struccpolitikat folytatva el es nem jar a gyanuja utan attol meg a fel vilag tudja, h megcsaljak csak o tudomasul sem veszi!mert sok ilyen is van!

A frumindito szerintem sem donott rosszul azert mert adott egy ujabb eselyt egy olyan kapcsolatnak amelyik 8 eve mukodik es meg erzelmek is vannak benne!Azzal viszont nem ertek egyet h az egy esely utan kovessek egymast az eselyek!

Anno en is leszogeztem a paromnak h nehogy azt higyje h ezentul barmit megtehet en meg fogom bocsajtani ...nem....szigoruan csak egy esely es ha nem el az egyetlen eselyevel akkor lepek!es ahogy eszrevettem tudatosult ez igy benne!

Igy en is azt erzem h megtettem mindent a kapcsolat megmenteseert es o neki is van lehetosege kiengesztelni ha szeret ha meg nem elobb utobb ugyis kibujik a lolab :))

688. ead80295ac (válaszként erre: 684. - 39694c0c70)
2012. jan. 31. 07:00

szerintem mindenkinél mást jelent a megcsalás fogalma...

nálam ott kezdődik, hogy ha érzelmileg is elindul valami, bár a mostani páromnak kell a szexhez érzelem, tehát tudom, hogy ha megcsal na kapna egy kib...tt nagy pofont és otthagynám, ahol van...

de pl neki az értékrendjében már a csók is megcsalásnak számít.. sőt ő kifejtette, hogy az annyira intim dolog, hogy az jobban fájna neki, mintha "csak " szimplán félre dug a másik...

ezt mindenki magadönti el.. de és itt jön a kulcs..

ha olvastad javasoft írásait, akkor ott van az a rész, ahol is rájött, hogy van egy kamu facebookos oldala.. és amikor rákérdezett, akkor először tagadta...

ez nálunk is volt így, de a párom rögtön elmondta, hogy igen van, de annyira ritkán használja, hogy elfelejtette mondani és a végén elhittem neki, mert azóta se használta..

viszont, ha nekiállt volna kamuzni, akkor lehet, hogy bennem is megrendült volna a bizalom...

és szerintem benned is..

volt olyan igen, amikor hazudnom kellett a másik érdekében, mert ha az igazságra rájött volna akkor azzal megbántottam volna, de nekem is szar volt...

és már nem teszem..

nekem az az elvem, hogy ha az ember egy kapcsolatban él, akkor ne legyenek az embernek titka a másik elött...

és én ehhez tartom is magam...

a saját értékrendjét mindenki magaállítsa fel..

és a fórum nem arra van, hogy mások felett pálcáttörjünk, hanem arra, hogy megosszuk egymással a gondolatainkat, tapasztalatainkat.. és attól, hogy valaki más szemmel éli a világát, az nem biztos, hogy a másiknak jó, de elmondani ellehet, hogy te hogy látod..

és ha nincs a kezedben semmi, akkor meglehet próbálni más szemmel...

és

"Ha nem adtam okot a bizalmatlanságra, csupán homályos sejtések, érzések alapján kezdenének utánam kutatni nyomozni, akkor annak a kapcsolatnak nálam meszeltek."

hát, ha nem adtál, de a pasi ott adott...

és én neki adok igazat..

és szurkolok, hogy sikerüljön neki....

687. 39694c0c70 (válaszként erre: 685. - Cb82b220ce)
2012. jan. 30. 09:52

Félre ne érts!

Senki nem akar téged győzködni.

Isten mentsen ettől!

Azt csinálsz, amit csak akarsz, hiszen felnőtt ember vagy.

Szerinted ki az, aki itt tőled a boldogságot irigyli?

Vagy azt szeretné, hogy elbaltázzad az életed?

Csupán a benned dúló ellentmondásokra szerettem volna felhívni a figyelmedet, amíg nem késő.

De nekem aztán így is jó.

Ha ez vigasztal, drukkolok, hogy ne nekem legyen igazam! :)

686. 39694c0c70 (válaszként erre: 683. - Ágica...)
2012. jan. 30. 09:48

Ezzel egyet is lehet érteni.

Te így rendezed az életed, más pedig másként.

Ez rendben is van.

Csupán a "felemás" megoldásoknak nem vagyok a híve.

Az ember legyen már képes eldönteni, hogy neki mi fér bele!

Ha ez bocsánatos bűn, akkor lépjünk tovább és felejtsük el.

Ha meg nem, akkor fejezzük be a dolgot! Lapátra vele és kész!

Mi értelme van egy olyan pasit a Purgatórium tűzén aszalni, akinek úgyse akarunk megbocsájtani, vagy soha többé már nem fogunk tudni őszintén hinni?

2012. jan. 30. 09:47

Az én dolgom mit hogyan csinálok és nem szándékozom senkivel se vitába szállni.

Úgy gondolom korrekt voltam, hogy leírtam most mi a helyzet, a többit majd eldöntöm. A jövőt még nem tudni, majd kialakul.

Köszönöm azoknak akik drukkolnak.

684. 39694c0c70 (válaszként erre: 680. - Cb82b220ce)
2012. jan. 30. 09:43

Nálad mi számít "valaminek"?

Írtad ugyanis, hogy elindult valami.

Mi az, ami már megcsalásnak számít?

Nálad mi a bűn elkövetése?

Gondolat? Szó? Cselekedet? Mulasztás? (Mint a Bibliában?)

Megcsalás az "előkészület" is?

Hiszen - tudomásom szerint - azt még a törvény se bünteti, ha valaki eláll a szándékától, mielőtt az napvilágra kerül. Rosszul tudom?

Honnan tudod, hogy miért nem lett belőle komolyabb dolog?

Nem vagy te hunyó!

Szó nincs erről!

Az persze egészen más, hogy nálam az első ilyen, "kiderítési" kísérletnek is következményei lennének.

Ezt én nem tűrném el.

Ha nem adtam okot a bizalmatlanságra, csupán homályos sejtések, érzések alapján kezdenének utánam kutatni nyomozni, akkor annak a kapcsolatnak nálam meszeltek.

Tudom most azt gondolod, könnyen török pálcát azok felett - különösen úgy, hogy minket még a szele se érintett meg hasonlónak - akiknél bizony felmerülhet(ett) ennek lehetősége.

Szerintem ott meg nem érdemes kísérletezgetni. Be kell fejezni és kész!

683. ágica... (válaszként erre: 674. - 39694c0c70)
2012. jan. 30. 09:33
Azért ne feledjük a sok hazugságot amit az ipse csinált!! Én már azért szét szedtem volna, hogy felvitte az otthonukba, mikor én nem voltam otthon!!!
682. ágica... (válaszként erre: 672. - Cb82b220ce)
2012. jan. 30. 09:29

A bizalmat nem egyszerű vissza nyerni! :( Nem tudom nekem menne-e!Én nem azaz esély adós fajta vagyok!Már nem! :( Túl sok sumák dolga volt ahhoz, hogy én szemet tudnék hunyni csak úgy!

Irigylem az olyan erős embereket, akinek ez megy !

Kívánom, hogy találd meg a boldogságod!!!

Kvízjáték online és ingyenes
681. 39694c0c70 (válaszként erre: 679. - Ee1dc9ba06)
2012. jan. 30. 09:24

Tökéletes megfogalmazás!

Egyetértek minden szavával.

680. cb82b220ce (válaszként erre: 674. - 39694c0c70)
2012. jan. 30. 09:20

A gyanúsítgatás nem alaptalan mert elindult valami csak nem történt semmi.

Azért kell visszaszereznie mert 1 hónapon keresztül összevissza hazudott. Nem tudom mitől lennék én a hunyó aki csak érezte, hogy valami nem stimmel és kiderítette a dolgokat, ennyi.

2012. jan. 30. 09:13

Hát igen...:)) Vicces ez valahol.

X hozzámegy Y-hoz, mert a jóisten se tudná lebeszélni arról, hogy ő a legodaadóbb, legmegbízhatóbb partner széles e világon... (Szoktam mosolyogni a jegyben járó hölgyeket és urakat ilyenkor:)

Aztán amint a frigy nyélbe üttetett, rögtön elkezd X kutakodni, kotorászni a másik holmija között, telefonjában, zsebében, közösségi oldalán. És ugye, aki keres, az legtöbbször talál is:))

Én azt vallom, nem kell mindenről tudnunk. Szerintem minden ember életében vannak apró flörtök, tartanak egy-két hétig, urambocsá' egy hónapig, aztán megy minden tovább a régi kerékvágásban. Minek ezért rögtön farkast kiáltani? Észre kell tudni venni, amikor komollyá válik egy harmadik személy jelenléte a kapcsolatunkban. És ha komollyá válik, akkor viszont a hűtlen félnek bizony kutya kötelessége beszámolni a történtekről. Mert akkor már az érzelmek is szerepet kapnak.

Ha nincs bizalom, megette a fene az egész kapcsolatot, minek akkor már bizonygatni és bizonyítani, hogy a másik nem szeret minket, ha úgyis nyilvánvaló??

678. 39694c0c70 (válaszként erre: 676. - Ead80295ac)
2012. jan. 30. 08:41

Az életben vannak olyan helyzetek, amikor bizony NEM LEHET AZ IGAZAT ELMONDANI. (Azzal most nem szaporítom a szót, hogy felsoroljak ilyen szituációkat, mert ezt biztosan többen ismerik, aki meg nem, az úgyse értené)

Ha ez veled még nem fordult elő ilyen, akkor örüljél neki! (És az nem csupán a párkapcsolatban előforduló esemény lehet, ami miatt néha jobb hallgatni)

A bizalomról.

Ha ez elszállt, akkor nincsen értelme se időt se esélyt adni!

Milyen kapcsolat az, ahol a két egymást szerető ember ilyen "játszmákra" kényszerül?

8 év is kevés volt ahhoz, hogy egymást megismerjék?

Ha igen, akkor mennyi kell ehhez?

Vagy nincs is már szerelem, csak a 8 év olyan hosszú volt, hogy más nem mer valaki újabb kapcsolatot kezdeni?

És mi lesz 10-20-30 év múlva?

Akkor is "vizsgáztatják" egymást a felek?

Nekem "különleges" elvem van erre. Vagy talán nem is egyedi?

(Egy következő hozzászólásban kifejtem, ha valakit érdekelne)

A teremtésre, meg az "emberfajtákra" inkább nem reagálnék. (Nézzél utána, mi a különbség az emberfajták és a nemek között)

677. katika23 (válaszként erre: 676. - Ead80295ac)
2012. jan. 30. 08:16
:)))
676. ead80295ac (válaszként erre: 674. - 39694c0c70)
2012. jan. 30. 07:52

itt nem is a megcsaláson olt a hangsúly, hanem azon, hogy hazudott neki és volt " valamilyen kapcsolata a párjánal, de nem lett belőle semmi, mert a csaj viszautasította a pasit...

És, ha nem teszi, akkor megtörtént volna?

Itt a bizalom a legfőbb kérdés mert most ez a csaj visszautasította, de mi van, ha a következő nem teszi meg és akkor viszont megtörténk a megcsalás....

kicsit nekem ellentmondásos vagy...

ha te rájönnél, hogy a nejednek van titkos facebook oldala, amit le is tagad, akkor te mit tennél?

tudnál bízni a másikban?

kell tudni bízni, de nem minden esetben, ezt én sem tudnám lenyelni... és rajtam kívül még sok másik ezer nő sem...

és ő sem és igaza van....

nem a pasiké a világ... nem tudom isten miért csinált ekkora hülyeséget, hogy ennyire különbözővé teremtette meg a két emberfajtát...

ezért sok a leszbi és a meleg...

675. katika23 (válaszként erre: 672. - Cb82b220ce)
2012. jan. 30. 07:28

Szia!

Lehet jol dontottel de lehet nem ezt majd ugyis idovel tudod meg amikor mar nem fog epp ugy teperni mert raun es akkor megint visszatertek az azelotti megszokott monotonitasba....valoszinu hogy barmit tesz ami gyanus azt fogod hinni ismet hazudik de remeljuk tanult a "leckebol" es nem fog hazudni.

Az biztos h 8 ev nem kis ido es mar megszokasbol is inkabb mellette dontottel de egy biztos ha megbocsajtottal neki nem szabad egy kisebb vita kozben mindig a fejehez vagni a hazugsagokat mert annak nincs ertelme!szoval teljes szivedbol meg kell bocsajtanod ahhoz h ne szendvedj a tusketol!

De ne aggodj bennem is ugy megvan a kisordog h uj kapcsoltaban sem tunek 100%ban bizni!igy azert ha en is megbocsajtottam nem azt jelenti h nem vagyok resen!Remelem pozitiv lesz a vegeredmeny nallatok is!Minden jot

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Dr. Steinberger 5 napos kúra
Minden jog fenntartva © 2005-2022, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook